Χιμνάσια Λα Πλάτα

Χιμνάσια Λα Πλάτα

Λίγκα Προφεσιονάλ
Αργεντινή

Πληροφορία
Πόλη: La Plata
Στάδιο: Juan Carmelo Zerillo
Χωρητικότητα: 24 544
Διαστάσεις: 103 x 70 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)

Αγώνες

2026-08-22Χιμνάσια Λα Πλάτα2 - 3Γιμνάσια Μεντόζα1.863.104.75
2026-08-18Ντεπ. Ριέστρα1 - 1Χιμνάσια Λα Πλάτα3.302.602.25
2026-08-15Εστουδιάντες4 - 0Χιμνάσια Λα Πλάτα2.013.004.33
2026-08-09Χιμνάσια Λα Πλάτα2 - 0Μπαράκας Σεντράλ1.793.105.25
2026-08-02Αλντόσιβι1 - 2Χιμνάσια Λα Πλάτα3.202.752.55
2026-07-29Χιμνάσια Λα Πλάτα1 - 0Ρίβερ Πλέιτ4.753.001.91
2026-07-24Ρασίνγκ Κλούμπ2 - 1Χιμνάσια Λα Πλάτα1.863.204.50
2026-07-07Δυναμό Μακατσκαλά1 - 3Χιμνάσια Λα Πλάτα2.553.832.27
2026-07-05Ζενίτ Αγίας Πετρ.1 - 1Χιμνάσια Λα Πλάτα1.364.487.13
2026-05-14Ρίβερ Πλέιτ2 - 0Χιμνάσια Λα Πλάτα1.493.707.00
2026-05-11Βελέζ Σάρσφιλντ0 - 1Χιμνάσια Λα Πλάτα1.943.104.15
2026-05-03Χιμνάσια Λα Πλάτα2 - 0Αργεντίνος Τζ.3.423.002.23
2026-04-26Μπελγκράνο0 - 1Χιμνάσια Λα Πλάτα1.873.164.45
2026-04-22Atl. Acassuso0 - 3Χιμνάσια Λα Πλάτα5.493.511.60
2026-04-18Χιμνάσια Λα Πλάτα1 - 0Εστ. Ρίο Κουάρτο1.893.064.62
2026-04-13Σαρμιέντο Τζουνίν1 - 2Χιμνάσια Λα Πλάτα2.412.883.20
2026-04-05Χιμνάσια Λα Πλάτα0 - 3Ουρακάν3.082.822.52
2026-03-21Ατλ. Τουκουμάν1 - 0Χιμνάσια Λα Πλάτα2.063.153.73
2026-03-15Χιμνάσια Λα Πλάτα2 - 3Ιντεπ. Ριβαντάβια2.852.972.58
2026-03-11Μπάνφιλντ1 - 2Χιμνάσια Λα Πλάτα2.242.943.50
2026-03-02Τίγκρε2 - 2Χιμνάσια Λα Πλάτα2.032.974.07
2026-02-25Χιμνάσια Λα Πλάτα1 - 2Ροζάριο Σεντράλ3.502.502.55
2026-02-21Γιμνάσια Μεντόζα0 - 1Χιμνάσια Λα Πλάτα2.542.853.06
2026-02-15Χιμνάσια Λα Πλάτα0 - 0Εστουδιάντες3.462.852.31
2026-02-09Μπαράκας Σεντράλ2 - 0Χιμνάσια Λα Πλάτα2.573.002.85
2026-02-02Χιμνάσια Λα Πλάτα3 - 1Αλντόσιβι2.122.853.94
2026-01-28Ρίβερ Πλέιτ2 - 0Χιμνάσια Λα Πλάτα1.503.867.03
2026-01-24Χιμνάσια Λα Πλάτα2 - 1Ρασίνγκ Κλούμπ3.903.002.15
2025-12-08Χιμνάσια Λα Πλάτα0 - 1Εστουδιάντες3.472.752.39
2025-12-01Μπαράκας Σεντράλ0 - 2Χιμνάσια Λα Πλάτα2.412.813.35
2025-11-25Ουνιόν Σάντα Φε1 - 2Χιμνάσια Λα Πλάτα1.723.355.31
2025-11-17ΚΑ Πλατένσε0 - 3Χιμνάσια Λα Πλάτα2.422.893.21
2025-11-10Χιμνάσια Λα Πλάτα2 - 0Βελέζ Σάρσφιλντ3.902.952.10
2025-11-02Ρίβερ Πλέιτ0 - 1Χιμνάσια Λα Πλάτα1.294.9510.89
2025-10-19Εστουδιάντες2 - 0Χιμνάσια Λα Πλάτα1.483.907.36
2025-10-11Χιμνάσια Λα Πλάτα1 - 2Ταγιέρες3.422.872.32
2025-10-04Σαρμιέντο Τζουνίν0 - 1Χιμνάσια Λα Πλάτα2.372.893.30
2025-09-27Χιμνάσια Λα Πλάτα0 - 3Ροζάριο Σεντράλ3.572.932.23
2025-09-19Ντεπ. Ριέστρα1 - 0Χιμνάσια Λα Πλάτα2.212.893.69
2025-09-14Χιμνάσια Λα Πλάτα1 - 3Ουνιόν Σάντα Φε3.062.822.55
2025-09-01Χιμνάσια Λα Πλάτα1 - 0Ατλ. Τουκουμάν2.542.823.10
2025-08-24Σαν Μαρτίν1 - 0Χιμνάσια Λα Πλάτα2.352.783.52
2025-08-17Χιμνάσια Λα Πλάτα1 - 2Λανούς2.452.813.30
2025-08-07Γκοντόι Κρούζ1 - 2Χιμνάσια Λα Πλάτα1.982.994.34
2025-07-27Χιμνάσια Λα Πλάτα1 - 0Ιντεπεντιέντε3.762.932.20
2025-07-19Σαν Λορέντζο0 - 0Χιμνάσια Λα Πλάτα1.952.924.46
2025-07-12Χιμνάσια Λα Πλάτα0 - 1Ινστ. Κόρντομπα2.392.813.27
2025-05-11Σεντράλ Κόρντομπα1 - 1Χιμνάσια Λα Πλάτα5.363.221.67
2025-05-04Χιμνάσια Λα Πλάτα1 - 0ΚΑ Πλατένσε2.542.803.16
2025-04-29Βελέζ Σάρσφιλντ1 - 0Χιμνάσια Λα Πλάτα2.013.004.16

Χρονολογία

                                                  

Στατιστικά ομάδας

Αγώνες 50  
Νίκες 24 48%
Ισοπαλίες 6 12%
Ήττες 20 40%
Γκολ 110 2.20
Γκολ υπέρ 56 1.12
Γκολ κατά 54 1.08
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 35 70%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 32 64%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 19 38%
Πάνω 1.5 32 64%
Πάνω 2.5 21 42%
Πάνω 3.5 7 14%
Αποτελέσματα
1 - 0 10 20.00%
2 - 1 6 12.00%
0 - 1 6 12.00%
2 - 0 4 8.00%
0 - 2 4 8.00%
1 - 2 4 8.00%
1 - 1 3 6.00%
3 - 0 2 4.00%
3 - 1 2 4.00%
0 - 0 2 4.00%
0 - 3 2 4.00%
2 - 3 2 4.00%
2 - 2 1 2.00%
0 - 4 1 2.00%
1 - 3 1 2.00%
Γκολ
1 16 32.00%
3 14 28.00%
2 11 22.00%
4 5 10.00%
0 2 4.00%
5 2 4.00%
Διαφορά τερμάτων
+1 16 32.00%
-1 12 24.00%
+2 6 12.00%
0 6 12.00%
-2 5 10.00%
+3 2 4.00%
-3 2 4.00%
-4 1 2.00%