Σεντ Ετιέν

Σεντ Ετιέν

Λιγκ 2
Γαλλία

Πληροφορία
Πόλη: Saint-Etienne
Στάδιο: Stade Geoffroy-Guichard
Χωρητικότητα: 42 000
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)

Αγώνες

Χρονολογία

   

Αγώνες Εντός έδρας/Εκτός έδρας

Θ Ομάδα Εντός έδρας Εκτός έδρας
1 Σεντ Ετιέν - -
2 Μονπελιέ    
3 Ροντέ    
4 Ανεσί    
5 Ρεμς    
6 Μετς    
7 Ερυθρός Αστέρας    
8 Ντανκέρκ    
9 Νανσί    
10 Λαβάλ    
11 Σοσό   0 - 3
12 Γκινγκάμπ    
13 Πο    
14 Ντιζόν    
15 Μπουλόν    
16 Κλερμόν 3 - 1  
17 Γκρενόμπλ 4 - 0  
18 Ναντ    

Στατιστικά ομάδας

Αγώνες 3  
Νίκες 3 100%
Ισοπαλίες 0 0%
Ήττες 0 0%
Γκολ 11 3.67
Γκολ υπέρ 10 3.33
Γκολ κατά 1 0.33
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 3 100%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 1 33%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 1 33%
Πάνω 1.5 3 100%
Πάνω 2.5 3 100%
Πάνω 3.5 2 67%
Αποτελέσματα
3 - 0 1 33.33%
3 - 1 1 33.33%
4 - 0 1 33.33%
Γκολ
4 2 66.67%
3 1 33.33%
Διαφορά τερμάτων
+2 1 33.33%
+3 1 33.33%
+4 1 33.33%

Πρόγραμμα

4Ντιζόν-Σεντ Ετιέν3.903.201.80
5Σεντ Ετιέν-Μονπελιέ
6Ντανκέρκ-Σεντ Ετιέν
7Μετς-Σεντ Ετιέν
8Σεντ Ετιέν-Ροντέ
9Ερυθρός Αστέρας-Σεντ Ετιέν
10Σεντ Ετιέν-Ναντ
11Γκινγκάμπ-Σεντ Ετιέν
12Σεντ Ετιέν-Λαβάλ
13Ρεμς-Σεντ Ετιέν
14Σεντ Ετιέν-Νανσί
15Πο-Σεντ Ετιέν
16Ανεσί-Σεντ Ετιέν
17Σεντ Ετιέν-Μπουλόν
18Κλερμόν-Σεντ Ετιέν
19Σεντ Ετιέν-Ντανκέρκ
20Γκρενόμπλ-Σεντ Ετιέν
21Σεντ Ετιέν-Μετς
22Μπουλόν-Σεντ Ετιέν
23Σεντ Ετιέν-Σοσό
24Σεντ Ετιέν-Γκινγκάμπ
25Ναντ-Σεντ Ετιέν
26Σεντ Ετιέν-Ερυθρός Αστέρας
27Νανσί-Σεντ Ετιέν
28Σεντ Ετιέν-Ανεσί
29Λαβάλ-Σεντ Ετιέν
30Σεντ Ετιέν-Ντιζόν
31Μονπελιέ-Σεντ Ετιέν
32Σεντ Ετιέν-Ρεμς
33Ροντέ-Σεντ Ετιέν
34Σεντ Ετιέν-Πο