Χαπ. Ιερουσαλήμ

Χαπ. Ιερουσαλήμ

Λίγκατ Χάαλ
Ισραήλ

Πληροφορία
Πόλη: Ιερουσαλήμ
Στάδιο: Teddy
Χωρητικότητα: 34 000
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)

Αγώνες

Χρονολογία

 

Αγώνες Εντός έδρας/Εκτός έδρας

Θ Ομάδα Εντός έδρας Εκτός έδρας
1 Μακάμπι Τελ Αβιβ 2 - 5  
2 Μ. Πέταχ Τίκβα    
3 Μακάμπι Χάιφα    
4 Ιρόνι Ταϊμπέριαζ    
5 Μπνέι Σανίν    
6 Νετάνια    
7 Χάπ. Μπίερ Σέβα    
8 Χαποέλ Τελ Αβίβ    
9 Χαποέλ Χάιφα    
10 Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ    
11 Ράματ Γκαν    
12 Σμόνα    
13 Χαπ. Πέταχ Τίκβα    
14 Χαπ. Ιερουσαλήμ - -

Στατιστικά ομάδας

Αγώνες 1  
Νίκες 0 0%
Ισοπαλίες 0 0%
Ήττες 1 100%
Γκολ 7 7.00
Γκολ υπέρ 2 2.00
Γκολ κατά 5 5.00
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 1 100%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 1 100%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 1 100%
Πάνω 1.5 1 100%
Πάνω 2.5 1 100%
Πάνω 3.5 1 100%
Αποτελέσματα
2 - 5 1 100.00%
Γκολ
7 1 100.00%
Διαφορά τερμάτων
-3 1 100.00%

Πρόγραμμα

2Χαπ. Πέταχ Τίκβα-Χαπ. Ιερουσαλήμ2.553.102.50
3Χαπ. Ιερουσαλήμ-Σμόνα
4Ιρόνι Ταϊμπέριαζ-Χαπ. Ιερουσαλήμ
5Μ. Πέταχ Τίκβα-Χαπ. Ιερουσαλήμ
6Χαπ. Ιερουσαλήμ-Μακάμπι Χάιφα
7Χάπ. Μπίερ Σέβα-Χαπ. Ιερουσαλήμ
8Χαπ. Ιερουσαλήμ-Χαποέλ Τελ Αβίβ
9Νετάνια-Χαπ. Ιερουσαλήμ
10Χαπ. Ιερουσαλήμ-Μπνέι Σανίν
11Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ-Χαπ. Ιερουσαλήμ
12Χαπ. Ιερουσαλήμ-Χαποέλ Χάιφα
13Ράματ Γκαν-Χαπ. Ιερουσαλήμ
14Μακάμπι Τελ Αβιβ-Χαπ. Ιερουσαλήμ
15Χαπ. Ιερουσαλήμ-Χαπ. Πέταχ Τίκβα
16Σμόνα-Χαπ. Ιερουσαλήμ
17Χαπ. Ιερουσαλήμ-Ιρόνι Ταϊμπέριαζ
18Χαπ. Ιερουσαλήμ-Μ. Πέταχ Τίκβα
19Μακάμπι Χάιφα-Χαπ. Ιερουσαλήμ
20Χαπ. Ιερουσαλήμ-Χάπ. Μπίερ Σέβα
21Χαποέλ Τελ Αβίβ-Χαπ. Ιερουσαλήμ
22Χαπ. Ιερουσαλήμ-Νετάνια
23Μπνέι Σανίν-Χαπ. Ιερουσαλήμ
24Χαπ. Ιερουσαλήμ-Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ
25Χαποέλ Χάιφα-Χαπ. Ιερουσαλήμ
26Χαπ. Ιερουσαλήμ-Ράματ Γκαν