Τσίβο Γιουν.

Τσίβο Γιουν.

Σούπερ Λίγκα
Μαλάουι

Πληροφορία
Πόλη: Lilongwe

Αγώνες

Χρονολογία

              

Αγώνες Εντός έδρας/Εκτός έδρας

Θ Ομάδα Εντός έδρας Εκτός έδρας
1 Σίλβερ 1 - 1  
2 Μάιτι Ουόντερερς 0 - 2  
3 Μπλου Ιγκλς   1 - 2
4 Μπιγκ Μπούλετς 2 - 2  
5 Masters FC   1 - 0
6 Τσιτίπα Γιουν.   1 - 0
7 Luanar Mitundu   3 - 0
7 Ρεντ Λάιονς   1 - 0
9 Μόγιαλ Μπάρακς 0 - 1  
10 Ekhaya FC 1 - 0  
11 Τσίβο Γιουν. - -
12 Ντέντζα Ντάιναμοζ   0 - 1
13 MAFCO 1 - 0  
14 Καρόνγκα Γιουν. 0 - 1  
15 Καμούζου Μπάρακς    
16 Creck Sporting   0 - 1

Στατιστικά ομάδας

Αγώνες 14  
Νίκες 5 36%
Ισοπαλίες 2 14%
Ήττες 7 50%
Γκολ 23 1.64
Γκολ υπέρ 9 0.64
Γκολ κατά 14 1.00
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 7 50%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 10 71%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 3 21%
Πάνω 1.5 5 36%
Πάνω 2.5 3 21%
Πάνω 3.5 1 7%
Αποτελέσματα
0 - 1 5 35.71%
1 - 0 4 28.57%
2 - 1 1 7.14%
1 - 1 1 7.14%
2 - 2 1 7.14%
0 - 2 1 7.14%
0 - 3 1 7.14%
Γκολ
1 9 64.29%
2 2 14.29%
3 2 14.29%
4 1 7.14%
Διαφορά τερμάτων
+1 5 35.71%
-1 5 35.71%
0 2 14.29%
-2 1 7.14%
-3 1 7.14%

Πρόγραμμα

15Καμούζου Μπάρακς-Τσίβο Γιουν.
16Καρόνγκα Γιουν.-Τσίβο Γιουν.
17Τσίβο Γιουν.-Ντέντζα Ντάιναμοζ
18Μπιγκ Μπούλετς-Τσίβο Γιουν.
19Τσίβο Γιουν.-Creck Sporting
20Ekhaya FC-Τσίβο Γιουν.
21Τσίβο Γιουν.-Luanar Mitundu
22Σίλβερ-Τσίβο Γιουν.
23Τσίβο Γιουν.-Τσιτίπα Γιουν.
24Τσίβο Γιουν.-Ρεντ Λάιονς
25Μάιτι Ουόντερερς-Τσίβο Γιουν.
26Μόγιαλ Μπάρακς-Τσίβο Γιουν.
27Τσίβο Γιουν.-Masters FC
28Τσίβο Γιουν.-Μπλου Ιγκλς
29MAFCO-Τσίβο Γιουν.
30Τσίβο Γιουν.-Καμούζου Μπάρακς