Star City FC

Star City FC

Σούπερ Λίγκα
Μαλαισία

Πληροφορία
Πόλη: Kangar

Αγώνες

2026-09-12Star City FC1 - 1Τερενγκάου3.303.401.90
2026-09-05Νεγκέρι Σεμπιλάν2 - 2Star City FC1.833.403.50
2026-08-29Τζοχόρ Νταρούλ7 - 0Star City FC1.178.757.75
2026-08-24Σαμπάχ3 - 1Star City FC2.153.402.75

Χρονολογία

    

Αγώνες Εντός έδρας/Εκτός έδρας

Θ Ομάδα Εντός έδρας Εκτός έδρας
1 Τζοχόρ Νταρούλ   7 - 0
2 Κούτσινγκ    
3 Σελανγκόρ    
4 Σαμπάχ   3 - 1
5 Μπρουνέι DPMM    
6 Κουάλα Λουμπούρ    
7 Τερενγκάου 1 - 1  
8 Νεγκέρι Σεμπιλάν   2 - 2
9 Πενάνγκ    
10 Melaka FC    
11 Star City FC - -
12 Kelantan Red W.    

Στατιστικά ομάδας

Αγώνες 4  
Νίκες 0 0%
Ισοπαλίες 2 50%
Ήττες 2 50%
Γκολ 17 4.25
Γκολ υπέρ 4 1.00
Γκολ κατά 13 3.25
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 3 75%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 4 100%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 3 75%
Πάνω 1.5 4 100%
Πάνω 2.5 3 75%
Πάνω 3.5 3 75%
Αποτελέσματα
1 - 1 1 25.00%
2 - 2 1 25.00%
0 - 7 1 25.00%
1 - 3 1 25.00%
Γκολ
4 2 50.00%
2 1 25.00%
7 1 25.00%
Διαφορά τερμάτων
0 2 50.00%
-2 1 25.00%
-7 1 25.00%

Πρόγραμμα

5Kelantan Red W.-Star City FC
6Star City FC-Σελανγκόρ
7Melaka FC-Star City FC
8Star City FC-Κουάλα Λουμπούρ
9Πενάνγκ-Star City FC
10Κούτσινγκ-Star City FC
11Star City FC-Μπρουνέι DPMM
12Star City FC-Σαμπάχ
13Σελανγκόρ-Star City FC
14Star City FC-Νεγκέρι Σεμπιλάν
15Μπρουνέι DPMM-Star City FC
16Τερενγκάου-Star City FC
17Star City FC-Kelantan Red W.
18Star City FC-Πενάνγκ
19Star City FC-Κούτσινγκ
20Star City FC-Τζοχόρ Νταρούλ
21Star City FC-Melaka FC
22Κουάλα Λουμπούρ-Star City FC