Igdir FK

Igdir FK

1. Λιγκ
Τουρκία

Πληροφορία
Πόλη: Igdir

Αγώνες

2026-08-22Igdir FK0 - 1Καϊσέρισπορ2.702.902.50
2026-08-15Μπούρσασπορ1 - 0Igdir FK1.673.754.00
2026-08-09Igdir FK2 - 0Καραγκουμρούκ2.253.202.80

Χρονολογία

   

Αγώνες Εντός έδρας/Εκτός έδρας

Θ Ομάδα Εντός έδρας Εκτός έδρας
1 Καϊσέρισπορ 0 - 1  
2 Mardin 1969    
3 Μανίσα ΦΚ    
4 Batman Petrolspor    
5 Sariyer SK    
6 Μπαντίρμασπορ    
7 Μπούρσασπορ   1 - 0
8 Καραγκουμρούκ 2 - 0  
9 Κετσιορενγκουτσού    
10 Muglaspor    
11 Πεντικσπορ    
12 Esenler Erokspor    
12 Igdir FK - -
14 Ουμρανιγιεσπόρ    
15 Αντάλιασπορ    
16 Vanspor    
17 Μπόντρουμ    
17 Σίβασπορ    
19 Ιστανμπούλσπορ    
20 Μπολουσπόρ    

Στατιστικά ομάδας

Αγώνες 3  
Νίκες 1 33%
Ισοπαλίες 0 0%
Ήττες 2 67%
Γκολ 4 1.33
Γκολ υπέρ 2 0.67
Γκολ κατά 2 0.67
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 1 33%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 2 67%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 0 0%
Πάνω 1.5 1 33%
Πάνω 2.5 0 0%
Πάνω 3.5 0 0%
Αποτελέσματα
0 - 1 2 66.67%
2 - 0 1 33.33%
Γκολ
1 2 66.67%
2 1 33.33%
Διαφορά τερμάτων
-1 2 66.67%
+2 1 33.33%

Πρόγραμμα

4Esenler Erokspor-Igdir FK1.703.404.33
5Igdir FK-Μανίσα ΦΚ
6Ιστανμπούλσπορ-Igdir FK
7Igdir FK-Mardin 1969
8Muglaspor-Igdir FK
9Igdir FK-Batman Petrolspor
10Κετσιορενγκουτσού-Igdir FK
11Igdir FK-Μπολουσπόρ
12Μπαντίρμασπορ-Igdir FK
13Igdir FK-Αντάλιασπορ
14Sariyer SK-Igdir FK
15Igdir FK-Ουμρανιγιεσπόρ
16Πεντικσπορ-Igdir FK
17Igdir FK-Σίβασπορ
18Μπόντρουμ-Igdir FK
19Igdir FK-Vanspor
20Καραγκουμρούκ-Igdir FK
21Igdir FK-Μπούρσασπορ
22Καϊσέρισπορ-Igdir FK
23Igdir FK-Esenler Erokspor
24Μανίσα ΦΚ-Igdir FK
25Igdir FK-Ιστανμπούλσπορ
26Mardin 1969-Igdir FK
27Igdir FK-Muglaspor
28Batman Petrolspor-Igdir FK
29Igdir FK-Κετσιορενγκουτσού
30Μπολουσπόρ-Igdir FK
31Igdir FK-Μπαντίρμασπορ
32Αντάλιασπορ-Igdir FK
33Igdir FK-Sariyer SK
34Ουμρανιγιεσπόρ-Igdir FK
35Igdir FK-Πεντικσπορ
36Σίβασπορ-Igdir FK
37Igdir FK-Μπόντρουμ
38Vanspor-Igdir FK