Αλ Ουαντά
Προ Λιγκ ΗΑΕ
ΗΑΕ
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη: | Αμπού Ντάμπι |
Αγώνες
2026-08-21Αλ Νασρ1 - 0Αλ Ουαντά2.953.102.15
2026-08-14Αλ Ουαντά2 - 3Αϊμάν1.723.503.90
Χρονολογία
Αγώνες Εντός έδρας/Εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Εντός έδρας | Εκτός έδρας |
|---|---|---|---|
| 1 | Αλ Ουάσλ | ||
| 2 | Αλ Αχλί Ντουμπάι | ||
| 3 | Αλ Αΐν | ||
| 4 | Αλ Τζαζίρα | ||
| 5 | Αϊμάν | 2 - 3 | |
| 6 | Dubai United | ||
| 7 | Αλ Νασρ | 1 - 0 | |
| 8 | Αλ Σαριάχ | ||
| 9 | Ιτιχάντ Κάλμπα | ||
| 10 | Αλ Ουαντά | - | - |
| 11 | Μπάνι Γιάς | ||
| 12 | Χατά | ||
| 13 | Αλ Νταφρά | ||
| 14 | Κορφακάν |
Στατιστικά ομάδας
| Αγώνες | 2 | |
| Νίκες | 0 | 0% |
| Ισοπαλίες | 0 | 0% |
| Ήττες | 2 | 100% |
| Γκολ | 6 | 3.00 |
| Γκολ υπέρ | 2 | 1.00 |
| Γκολ κατά | 4 | 2.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 1 | 50% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 2 | 100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 1 | 50% |
| Πάνω 1.5 | 1 | 50% |
| Πάνω 2.5 | 1 | 50% |
| Πάνω 3.5 | 1 | 50% |
| Αποτελέσματα | ||
| 0 - 1 | 1 | 50.00% |
| 2 - 3 | 1 | 50.00% |
| Γκολ | ||
| 1 | 1 | 50.00% |
| 5 | 1 | 50.00% |
| Διαφορά τερμάτων | ||
| -1 | 2 | 100.00% |
Πρόγραμμα
3Αλ Ουαντά-Μπάνι Γιάς1.563.964.93
4Αλ Νταφρά-Αλ Ουαντά
5Αλ Ουαντά-Αλ Σαριάχ