Σικάγο Φάιαρ
Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ
ΗΠΑ
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη: | Bridgeview |
| Στάδιο: | Toyota Park |
| Χωρητικότητα: | 20 000 |
| Διαστάσεις: | 110 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: | Google maps (χάρτης) |
Αγώνες
2026-08-23Νιου Γιορκ ΡΜπ1 - 1Σικάγο Φάιαρ2.703.602.40
2026-08-20Ορλάντο Σίτι1 - 2Σικάγο Φάιαρ2.574.002.32
2026-08-16Σικάγο Φάιαρ2 - 1Πόρτλαντ1.514.505.25
2026-08-02Σικάγο Φάιαρ2 - 1Σάρλοτ1.464.506.00
2026-07-26Νιου Γιόρκ Σίτι3 - 1Σικάγο Φάιαρ2.503.702.50
2026-07-23Ίντερ Μαϊάμι3 - 2Σικάγο Φάιαρ2.254.002.57
2026-05-24Σικάγο Φάιαρ2 - 1Τορόντο1.454.755.50
2026-05-16Μόντρεαλ Ίμπακτ0 - 2Σικάγο Φάιαρ2.823.752.20
2026-05-14Ντι Σι Γιουνάιτεντ1 - 3Σικάγο Φάιαρ2.703.602.40
2026-05-09Σικάγο Φάιαρ1 - 3Νιου Γιορκ ΡΜπ1.514.755.00
2026-05-03Σικάγο Φάιαρ2 - 3Σινσινάτι1.624.334.20
2026-04-26Σικάγο Φάιαρ5 - 0Σπ. Κάνσας Σίτι1.275.2510.00
2026-04-19Σινσινάτι3 - 3Σικάγο Φάιαρ2.503.602.57
2026-04-12Σικάγο Φάιαρ1 - 0Ατλάντα Γιουν.1.534.335.25
2026-04-05Σικάγο Φάιαρ1 - 0Νάσβιλ2.323.103.20
2026-03-21Φιλαδέλφια Γιούν1 - 2Σικάγο Φάιαρ2.303.103.30
2026-03-15Σικάγο Φάιαρ1 - 2Ντι Σι Γιουνάιτεντ1.573.806.00
2026-03-08Κολόμπους Κρού0 - 0Σικάγο Φάιαρ1.813.604.10
2026-02-28Σικάγο Φάιαρ3 - 0Μόντρεαλ Ίμπακτ1.574.204.75
2026-02-22Χιούστον2 - 1Σικάγο Φάιαρ2.323.502.85
Χρονολογία
Αγώνες Εντός έδρας/Εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Εντός έδρας | Εκτός έδρας |
|---|---|---|---|
| 1 | Νάσβιλ | 1 - 0 | |
| 2 | Ίντερ Μαϊάμι | 3 - 2 | |
| 3 | Σικάγο Φάιαρ | - | - |
| 4 | Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ. | ||
| 5 | Σάρλοτ | 2 - 1 | |
| 6 | Σινσινάτι | 2 - 3 | 3 - 3 |
| 7 | Νιου Γιόρκ Σίτι | 3 - 1 | |
| 8 | Νιου Γιορκ ΡΜπ | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 9 | Τορόντο | 2 - 1 | |
| 10 | Ντι Σι Γιουνάιτεντ | 1 - 2 | 1 - 3 |
| 11 | Ορλάντο Σίτι | 1 - 2 | |
| 12 | Φιλαδέλφια Γιούν | 1 - 2 | |
| 13 | Μόντρεαλ Ίμπακτ | 3 - 0 | 0 - 2 |
| 14 | Ατλάντα Γιουν. | 1 - 0 | |
| 15 | Κολόμπους Κρού | 0 - 0 | |
| 1 | Βανκ. Ουάιτκαπς | ||
| 2 | Χιούστον | 2 - 1 | |
| 3 | Λος Άντζελες ΦΚ | ||
| 4 | ΣΧ Έρθκουεϊκς | ||
| 5 | Ντάλας | ||
| 6 | Σεντ Λούις Σίτι | ||
| 7 | Ρίαλ Σολτ Λέικ | ||
| 8 | Κολοράντο Ράπιντς | ||
| 9 | Πόρτλαντ | 2 - 1 | |
| 10 | Μινεσότα | ||
| 11 | San Diego FC | ||
| 12 | ΛΆ Γκάλαξι | ||
| 13 | Σιάτλ | ||
| 14 | Ώστιν | ||
| 15 | Σπ. Κάνσας Σίτι | 5 - 0 |
Στατιστικά ομάδας
| Αγώνες | 20 | |
| Νίκες | 11 | 55% |
| Ισοπαλίες | 3 | 15% |
| Ήττες | 6 | 30% |
| Γκολ | 63 | 3.15 |
| Γκολ υπέρ | 37 | 1.85 |
| Γκολ κατά | 26 | 1.30 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν | 19 | 95% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε | 14 | 70% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 14 | 70% |
| Πάνω 1.5 | 17 | 85% |
| Πάνω 2.5 | 15 | 75% |
| Πάνω 3.5 | 7 | 35% |
| Αποτελέσματα | ||
| 2 - 1 | 5 | 25.00% |
| 1 - 0 | 2 | 10.00% |
| 1 - 2 | 2 | 10.00% |
| 1 - 3 | 2 | 10.00% |
| 2 - 3 | 2 | 10.00% |
| 2 - 0 | 1 | 5.00% |
| 3 - 0 | 1 | 5.00% |
| 3 - 1 | 1 | 5.00% |
| 5 - 0 | 1 | 5.00% |
| 0 - 0 | 1 | 5.00% |
| 1 - 1 | 1 | 5.00% |
| 3 - 3 | 1 | 5.00% |
| Γκολ | ||
| 3 | 8 | 40.00% |
| 4 | 3 | 15.00% |
| 5 | 3 | 15.00% |
| 1 | 2 | 10.00% |
| 2 | 2 | 10.00% |
| 0 | 1 | 5.00% |
| 6 | 1 | 5.00% |
| Διαφορά τερμάτων | ||
| +1 | 7 | 35.00% |
| -1 | 4 | 20.00% |
| 0 | 3 | 15.00% |
| +2 | 2 | 10.00% |
| -2 | 2 | 10.00% |
| +3 | 1 | 5.00% |
| +5 | 1 | 5.00% |
Πρόγραμμα
35Σιάτλ-Σικάγο Φάιαρ2.853.702.25
36Τορόντο-Σικάγο Φάιαρ
37Σικάγο Φάιαρ-Ίντερ Μαϊάμι
38Σικάγο Φάιαρ-Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.
38Νάσβιλ-Σικάγο Φάιαρ
39Σάρλοτ-Σικάγο Φάιαρ
41Σικάγο Φάιαρ-Βανκ. Ουάιτκαπς
41Σικάγο Φάιαρ-Νιου Γιόρκ Σίτι
42Σικάγο Φάιαρ-Φιλαδέλφια Γιούν
42Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.-Σικάγο Φάιαρ
43Ατλάντα Γιουν.-Σικάγο Φάιαρ
44Σικάγο Φάιαρ-Ορλάντο Σίτι
44Κολοράντο Ράπιντς-Σικάγο Φάιαρ
45Σικάγο Φάιαρ-Κολόμπους Κρού