Πριμέρα Ντιβισιόν - Ελ Σαλβαδόρ

Κυριακή, 18.10.2026
22:00
Atletico Balboa

Atletico Balboa

Αγκουίλα

Αγκουίλα

2 - 2
(0 - 1,  2 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: La Union
Εκτός έδρας: Σαν Μιγκέλ
Απόσταση: 40.2 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 22:00 (15:00 τοπική ώρα)
Διαφήμιση

Αποδόσεις

1 X 2 Π/Α 1X X2
3.30 3.30 1.90 2 1.77 1.28
26% 35% 39% 1.90 40% 60%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.23 3.75 1.75 1.93 2.90 1.36
72% 28% 48% 52% 35% 65%

Τελευταίες 5 απευθείας αγώνες

2026-08-15 Αγκουίλα 2 - 4 Atletico Balboa
2011-04-21 Αγκουίλα 2 - 0 Atletico Balboa
2011-03-06 Atletico Balboa 0 - 4 Αγκουίλα
2010-11-21 Αγκουίλα 2 - 0 Atletico Balboa
2010-09-19 Atletico Balboa 1 - 0 Αγκουίλα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 0 3 4 2 2
40% 0% 60% 80% 40% 40%

Atletico Balboa τελευταίοι 12 αγώνες

2026-10-11 Atletico Balboa 0 - 1 Φας
2026-10-04 Μεταπάν 3 - 2 Atletico Balboa
2026-09-29 Atletico Balboa 0 - 2 Cacahuatique
2026-09-27 Inter Santa Tecla 1 - 1 Atletico Balboa
2026-09-21 Λουίς Άνχελ Φίρπο 3 - 1 Atletico Balboa
2026-09-12 Atletico Balboa 3 - 1 Πλατένσε Μιουν.
2026-09-09 INCA-Aruba 1 - 0 Atletico Balboa
2026-09-06 Atletico Balboa 0 - 2 Μιουν. Λιμένο
2026-08-30 Αλιάντζα 2 - 0 Atletico Balboa
2026-08-23 Atletico Balboa 1 - 0 Fuerte SF
2026-08-15 Αγκουίλα 2 - 4 Atletico Balboa
2026-08-10 Φας 1 - 1 Atletico Balboa
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 2 7 9 4 4
25% 17% 58% 75% 33% 33%

Αγκουίλα τελευταίοι 12 αγώνες

2026-10-11 Αγκουίλα 3 - 0 Μεταπάν
2026-10-03 Αγκουίλα 4 - 1 Cacahuatique
2026-09-30 Αγκουίλα 2 - 1 Inter Santa Tecla
2026-09-27 Λουίς Άνχελ Φίρπο 2 - 0 Αγκουίλα
2026-09-20 Πλατένσε Μιουν. 0 - 1 Αγκουίλα
2026-09-12 Αγκουίλα 3 - 1 INCA-Aruba
2026-09-10 Μιουν. Λιμένο 0 - 0 Αγκουίλα
2026-09-06 Αγκουίλα 2 - 2 Αλιάντζα
2026-08-30 Αγκουίλα 4 - 1 Fuerte SF
2026-08-23 Φας 1 - 0 Αγκουίλα
2026-08-15 Αγκουίλα 2 - 4 Atletico Balboa
2026-08-08 Μεταπάν 2 - 1 Αγκουίλα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 9 8 5
50% 17% 33% 75% 67% 42%
Διαφήμιση

Βαθμολογία Πριμέρα Ντιβισιόν

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Λουίς Άνχελ Φίρπο 15 9 4 2 28 11 +17 31
2 Φας 14 9 3 2 25 12 +13 30
3 Μεταπάν 14 8 2 4 20 15 +5 26
4 Αγκουίλα 15 6 5 4 25 18 +7 23
5 Inter Santa Tecla 16 5 8 3 22 16 +6 23
6 Μιουν. Λιμένο 16 6 2 8 23 23 0 20
7 Αλιάντζα 14 4 7 3 22 21 +1 19
8 Πλατένσε Μιουν. 15 5 4 6 19 20 -1 19
9 INCA-Aruba 16 4 4 8 13 29 -16 16
10 Atletico Balboa 15 3 4 8 15 23 -8 13
11 Fuerte SF 15 2 6 7 11 24 -13 12
12 Cacahuatique 15 2 5 8 15 26 -11 11

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Atletico Balboa                
Αγκουίλα                
Εντός έδρας                
Εκτός έδρας                

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Atletico Balboa Αγκουίλα
1 Λουίς Άνχελ Φίρπο   2 - 0
2 Φας 0 - 1 1 - 0
3 Μεταπάν 0 - 0 2 - 1
4 Αγκουίλα   -
5 Inter Santa Tecla 0 - 0 0 - 0
6 Μιουν. Λιμένο 0 - 2 0 - 0
7 Αλιάντζα    
8 Πλατένσε Μιουν. 3 - 1 0 - 1
9 INCA-Aruba    
10 Atletico Balboa -  
11 Fuerte SF 1 - 0  
12 Cacahuatique 0 - 2 2 - 2

Στατιστικά ομάδας

  Atletico Balboa Αγκουίλα
Νίκες 3 6
Ισοπαλίες 4 5
Ήττες 8 4
Γκολ υπέρ 15 25
Γκολ κατά 23 18
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.00 1.67
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.53 1.20
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 53% 73%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 80% 73%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 47% 60%
Πάνω 1.5 67% 73%
Πάνω 2.5 33% 60%
Πάνω 3.5 33% 40%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 2 1
Ισοπαλίες 2 3
Ήττες 3 3
Γκολ υπέρ 4 4
Γκολ κατά 6 7
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 0.57 0.57
Μέσος γκολ που δέχτηκε 0.86 1.00
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 29% 43%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 57% 57%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 14% 29%
Πάνω 1.5 43% 43%
Πάνω 2.5 14% 29%
Πάνω 3.5 14% 14%

Συνολικές στατιστικές για το Πριμέρα Ντιβισιόν

Αγώνες   (90)
Εντός έδρας νίκες 43%
Ισοπαλίες 30%
Εκτός έδρας νίκες 27%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 68%
Γκολ   (238)
Γκολ ανά αγώνα 2.64
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.47
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.18
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 74%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 69%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 54%
Πάνω 1.5 78%
Πάνω 2.5 51%
Πάνω 3.5 32%

Atletico Balboa επόμενοι 6 αγώνες

2026-10-24 Fuerte SF - Atletico Balboa
2026-11-01 Atletico Balboa - Αλιάντζα
2026-11-08 Μιουν. Λιμένο - Atletico Balboa
2026-11-12 Atletico Balboa - INCA-Aruba
2026-11-15 Πλατένσε Μιουν. - Atletico Balboa
2026-11-21 Atletico Balboa - Λουίς Άνχελ Φίρπο

Αγκουίλα επόμενοι 6 αγώνες

2026-10-25 Αγκουίλα - Φας
2026-11-01 Fuerte SF - Αγκουίλα
2026-11-08 Αλιάντζα - Αγκουίλα
2026-11-12 Αγκουίλα - Μιουν. Λιμένο
2026-11-15 INCA-Aruba - Αγκουίλα
2026-11-21 Αγκουίλα - Πλατένσε Μιουν.

Αποδόσεις και Πιθανότητες

Στάνταρ 1X2 1 X 2
Αποδόσεις 3.30 3.30 1.90
Πιθανότητα 26% 35% 39%
2 @ 1.90
Διπλή ευκαιρία 1X X2
Αποδόσεις 1.77 1.28
Πιθανότητα 40% 60%
X2 @ 1.28
Πάνω/Κάτω 1.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.23 3.75
Πιθανότητα   72% 28%
Πάνω 1.5 @ 1.23
Πάνω/Κάτω 2.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.75 1.93
Πιθανότητα   48% 52%
Κάτω 2.5 @ 1.93
Πάνω/Κάτω 3.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   2.90 1.36
Πιθανότητα   35% 65%
Κάτω 3.5 @ 1.36
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες Ναι Όχι
Αποδόσεις   1.66 2.05
Πιθανότητα   53% 47%
Ναι @ 1.66

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-18 20:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!