Κατεγορία Πριμέρα Α - Κολομβία

Παρασκευή, 23.10.2026
02:00
Ατλέτικο Νασιονάλ

Ατλέτικο Νασιονάλ

Ντεπορτίβο Πάστο

Ντεπορτίβο Πάστο

Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Medellin
Εκτός έδρας: Pasto
Απόσταση: 591.7 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Atanasio Girardot
Χωρητικότητα: 45 739
Διαστάσεις: 110 x 73 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 02:00 (20:00 τοπική ώρα)
Διαφήμιση

Αποδόσεις

1 X 2 Π/Α 1X X2
1.22 5.50 12.00 1 1.05 4.00
53% 33% 14% 1.22 79% 21%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.18 4.50 1.62 2.25 2.50 1.50
70% 30% 46% 54% 24% 76%

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2026-03-30 Ντεπορτίβο Πάστο 1 - 2 Ατλέτικο Νασιονάλ
2025-10-18 Ντεπορτίβο Πάστο 2 - 2 Ατλέτικο Νασιονάλ
2025-04-30 Ατλέτικο Νασιονάλ 3 - 0 Ντεπορτίβο Πάστο
2024-12-05 Ατλέτικο Νασιονάλ 2 - 1 Ντεπορτίβο Πάστο
2024-11-24 Ντεπορτίβο Πάστο 0 - 1 Ατλέτικο Νασιονάλ
2024-10-06 Ντεπορτίβο Πάστο 1 - 2 Ατλέτικο Νασιονάλ
2024-03-24 Ατλέτικο Νασιονάλ 1 - 0 Ντεπορτίβο Πάστο
2023-08-25 Ατλέτικο Νασιονάλ 2 - 0 Ντεπορτίβο Πάστο
2023-06-18 Ατλέτικο Νασιονάλ 3 - 2 Ντεπορτίβο Πάστο
2023-05-20 Ντεπορτίβο Πάστο 1 - 1 Ατλέτικο Νασιονάλ
2023-03-05 Ντεπορτίβο Πάστο 0 - 1 Ατλέτικο Νασιονάλ
2022-08-02 Ατλέτικο Νασιονάλ 3 - 1 Ντεπορτίβο Πάστο
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
10 2 0 9 7 3
83% 17% 0% 75% 58% 25%

Ατλέτικο Νασιονάλ τελευταίοι 12 αγώνες

2026-10-17 Τσίκο 1 - 4 Ατλέτικο Νασιονάλ
2026-10-15 Ατλέτικο Νασιονάλ 3 - 2 Ιντεπ. Μέντελιν
2026-10-09 Ατλέτικο Νασιονάλ 0 - 0 Ντεπόρτες Τολίμα
2026-10-01 Ατλέτικο Νασιονάλ 3 - 1 Τζούνιορ
2026-09-25 Ατλέτικο Νασιονάλ 1 - 1 Μιλονάριος
2026-09-21 Llaneros FC 2 - 0 Ατλέτικο Νασιονάλ
2026-09-17 Inter Bogota 2 - 3 Ατλέτικο Νασιονάλ
2026-09-13 Ατλέτικο Νασιονάλ 2 - 0 Αγκουίλας
2026-09-08 Ατλέτικο Νασιονάλ 3 - 0 Ντεπορτίβο Κάλι
2026-08-30 Αλιάντζα 1 - 5 Ατλέτικο Νασιονάλ
2026-08-27 Ατλέτικο Νασιονάλ 2 - 1 Ντεπορτίβο Κάλι
2026-08-23 Fortaleza CEIF 1 - 2 Ατλέτικο Νασιονάλ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
9 2 1 11 8 5
75% 17% 8% 92% 67% 42%

Ντεπορτίβο Πάστο τελευταίοι 12 αγώνες

2026-10-20 Ντεπορτίβο Πάστο 0 - 1 Αλιάντζα
2026-10-04 Ντεπορτίβο Πάστο 0 - 0 Fortaleza CEIF
2026-09-26 Τσίκο 3 - 0 Ντεπορτίβο Πάστο
2026-09-20 Ντεπορτίβο Πάστο 1 - 0 Όντσε Κάλντας
2026-09-15 Αμέρικα ντε Κάλι 0 - 1 Ντεπορτίβο Πάστο
2026-09-10 Ντεπορτίβο Πάστο 1 - 4 Ιντεπ. Μέντελιν
2026-09-06 Κουκούτα 2 - 2 Ντεπορτίβο Πάστο
2026-09-01 Ντεπορτίβο Πάστο 1 - 2 Ντεπ. Περέιρα
2026-08-28 Inter Bogota 1 - 1 Ντεπορτίβο Πάστο
2026-08-23 Ντεπορτίβο Πάστο 0 - 1 Llaneros FC
2026-08-09 Ντεπορτίβο Πάστο 0 - 2 Ντεπορτίβο Κάλι
2026-08-05 Μιλονάριος 2 - 0 Ντεπορτίβο Πάστο
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 3 7 7 4 2
17% 25% 58% 58% 33% 17%
Διαφήμιση

Βαθμολογία Κατεγορία Πριμέρα Α

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Αμέρικα ντε Κάλι 14 8 4 2 26 10 +16 28
2 Ατλέτικο Νασιονάλ 13 8 2 3 25 12 +13 26
3 Ντεπορτίβο Κάλι 14 7 5 2 20 9 +11 26
4 Μιλονάριος 16 6 8 2 24 14 +10 26
5 Μπουκαραμάνγκα 13 6 7 0 22 12 +10 25
6 Ιντεπ. Μέντελιν 14 7 2 5 21 19 +2 23
7 Σάντα Φε 13 6 4 3 19 13 +6 22
8 Κουκούτα 14 6 3 5 17 19 -2 21
9 Όντσε Κάλντας 15 5 5 5 19 17 +2 20
10 Ντεπόρτες Τολίμα 15 5 5 5 18 18 0 20
11 Αγκουίλας 14 4 7 3 19 19 0 19
12 Llaneros FC 14 5 2 7 16 17 -1 17
13 Inter Bogota 15 3 8 4 18 21 -3 17
14 Αλιάντζα 14 4 3 7 15 26 -11 15
15 Ντεπ. Περέιρα 14 2 7 5 10 18 -8 13
16 Τζούνιορ 14 2 6 6 19 23 -4 12
17 Τσίκο 14 3 3 8 11 25 -14 12
18 Fortaleza CEIF 14 1 8 5 15 21 -6 11
19 Τζαγκουάρες Κόρντ. 13 2 4 7 15 26 -11 10
20 Ντεπορτίβο Πάστο 13 2 3 8 9 19 -10 9

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ατλέτικο Νασιονάλ             
Ντεπορτίβο Πάστο              
Εντός έδρας             
Εκτός έδρας              

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ατλέτικο Νασιονάλ Ντεπορτίβο Πάστο
1 Αμέρικα ντε Κάλι   0 - 1
2 Ατλέτικο Νασιονάλ -  
3 Ντεπορτίβο Κάλι 2 - 1  
4 Μιλονάριος 1 - 1 2 - 0
5 Μπουκαραμάνγκα    
6 Ιντεπ. Μέντελιν   3 - 2
7 Σάντα Φε    
8 Κουκούτα   2 - 2
9 Όντσε Κάλντας    
10 Ντεπόρτες Τολίμα 0 - 0  
11 Αγκουίλας 2 - 0  
12 Llaneros FC    
13 Inter Bogota   1 - 1
14 Αλιάντζα    
15 Ντεπ. Περέιρα    
16 Τζούνιορ 3 - 1  
17 Τσίκο   3 - 0
18 Fortaleza CEIF    
19 Τζαγκουάρες Κόρντ.    
20 Ντεπορτίβο Πάστο   -

Στατιστικά ομάδας

  Ατλέτικο Νασιονάλ Ντεπορτίβο Πάστο
Νίκες 8 2
Ισοπαλίες 2 3
Ήττες 3 8
Γκολ υπέρ 25 9
Γκολ κατά 12 19
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.92 0.69
Μέσος γκολ που δέχτηκε 0.92 1.46
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 69% 54%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 77% 77%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 54% 38%
Πάνω 1.5 77% 62%
Πάνω 2.5 54% 38%
Πάνω 3.5 31% 15%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 3 1
Ισοπαλίες 2 2
Ήττες 0 3
Γκολ υπέρ 8 6
Γκολ κατά 3 11
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.60 1.00
Μέσος γκολ που δέχτηκε 0.60 1.83
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 80% 67%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 60% 83%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 60% 50%
Πάνω 1.5 80% 83%
Πάνω 2.5 40% 50%
Πάνω 3.5 20% 33%

Συνολικές στατιστικές για το Κατεγορία Πριμέρα Α

Αγώνες   (140)
Εντός έδρας νίκες 39%
Ισοπαλίες 34%
Εκτός έδρας νίκες 27%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 74%
Γκολ   (358)
Γκολ ανά αγώνα 2.56
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.41
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.15
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 80%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 69%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 57%
Πάνω 1.5 74%
Πάνω 2.5 48%
Πάνω 3.5 26%

Ατλέτικο Νασιονάλ επόμενοι 5 αγώνες

2026-10-25 Ατλέτικο Νασιονάλ - Ιντεπ. Μέντελιν
2026-10-30 Ατλέτικο Νασιονάλ - Σάντα Φε
2026-11-03 Μπουκαραμάνγκα - Ατλέτικο Νασιονάλ
2026-11-07 Ατλέτικο Νασιονάλ - Ντεπ. Περέιρα
2026-11-08 Ατλέτικο Νασιονάλ - Όντσε Κάλντας

Ντεπορτίβο Πάστο επόμενοι 5 αγώνες

2026-10-26 Ντεπόρτες Τολίμα - Ντεπορτίβο Πάστο
2026-10-31 Μπουκαραμάνγκα - Ντεπορτίβο Πάστο
2026-11-03 Σάντα Φε - Ντεπορτίβο Πάστο
2026-11-05 Ντεπορτίβο Πάστο - Τζαγκουάρες Κόρντ.
2026-11-08 Ντεπορτίβο Πάστο - Τζούνιορ

Αποδόσεις και Πιθανότητες

Στάνταρ 1X2 1 X 2
Αποδόσεις 1.22 5.50 12.00
Πιθανότητα 53% 33% 14%
1 @ 1.22
Διπλή ευκαιρία 1X X2
Αποδόσεις 1.05 4.00
Πιθανότητα 79% 21%
1X @ 1.05
Πάνω/Κάτω 1.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.18 4.50
Πιθανότητα   70% 30%
Πάνω 1.5 @ 1.18
Πάνω/Κάτω 2.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.62 2.25
Πιθανότητα   46% 54%
Κάτω 2.5 @ 2.25
Πάνω/Κάτω 3.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   2.50 1.50
Πιθανότητα   24% 76%
Κάτω 3.5 @ 1.50
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες Ναι Όχι
Αποδόσεις   2.20 1.62
Πιθανότητα   49% 51%
Όχι @ 1.62

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-21 12:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!