2. Λίγκα - Σλοβακία

Σάββατο, 29.08.2026
15:30
Banik Lehota

Banik Lehota

Χουμένε

Χουμένε

Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Lehota pod Vtacnikom
Εκτός έδρας: Humenne
Απόσταση: 243.2 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 15:30 (16:30 τοπική ώρα)

Αποδόσεις

1 X 2 Π/Α 1X X2
1.75 3.60 3.60 1X 1.25 1.93
33% 46% 21% 1.25 60% 40%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.19 4.20 1.62 2.15 2.55 1.44
80% 20% 61% 39% 37% 63%

Απευθείας αγώνες

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα

Banik Lehota τελευταίοι 12 αγώνες

2026-08-22 Banik Lehota 2 - 2 Σ. Μπρατισλάβας Β
2026-08-15 Σαμορίν 0 - 2 Banik Lehota
2026-08-08 Banik Lehota 1 - 1 Μαλτζενίτσε
2026-08-01 Ζλάτε Μοράφτσε 2 - 2 Banik Lehota
2026-07-25 Banik Lehota 3 - 3 Ποχρόνιε
2026-07-04 Banik Lehota 2 - 1 Τρίνεκ
2026-06-19 Λ. Μίκουλας 2 - 2 Banik Lehota
2026-05-15 Banik Lehota 3 - 3 Ζλάτε Μοράφτσε
2026-05-08 Μπάνκα Μπίστριτσα 4 - 1 Banik Lehota
2026-05-01 Banik Lehota 1 - 0 Ίντερ Μπρατ.
2026-04-26 Slavia TU Kosice 1 - 1 Banik Lehota
2026-04-22 Περτζάλκα 2 - 1 Banik Lehota
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 7 2 11 8 6
25% 58% 17% 92% 67% 50%

Χουμένε τελευταίοι 12 αγώνες

2026-08-22 Χουμένε 1 - 0 Λ. Μίκουλας
2026-08-17 Σ. Μπρατισλάβας Β 3 - 0 Χουμένε
2026-08-08 Χουμένε 1 - 0 Ζβόλεν
2026-08-01 Σαμορίν 3 - 1 Χουμένε
2026-07-25 Χουμένε 1 - 2 Τάτραν Πρέσοφ
2026-07-11 Χουμένε 0 - 1 Κόζιτσε
2026-06-23 Χουμένε 1 - 2 Μιχάλοβτσε
2026-02-21 Χουμένε 4 - 1 Λιπάνι
2025-10-21 Χουμένε 1 - 2 Ποντμπρεζόβα
2025-09-23 Χουμένε 2 - 0 Ποχρόνιε
2025-07-05 Χουμένε 2 - 1 Slavia TU Kosice
2025-05-16 Σ. Μπρατισλάβας Β 1 - 1 Χουμένε
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 1 6 9 7 2
42% 8% 50% 75% 58% 17%

Βαθμολογία 2. Λίγκα

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Περτζάλκα 5 5 0 0 14 2 +12 15
2 Σαμορίν 5 4 0 1 11 5 +6 12
3 Ποχρόνιε 6 3 1 2 12 10 +2 10
4 Ζίλινα Β 5 3 1 1 5 4 +1 10
5 Τάτραν Πρέσοφ 6 3 1 2 9 10 -1 10
6 Ποβάζσκα Μπίστριτσα 5 3 0 2 9 9 0 9
7 Λ. Μίκουλας 5 2 2 1 10 4 +6 8
8 Banik Lehota 5 1 4 0 10 8 +2 7
9 Ίντερ Μπρατ. 5 2 0 3 8 6 +2 6
10 Χουμένε 5 2 0 3 4 8 -4 6
11 Ζλάτε Μοράφτσε 5 1 2 2 5 6 -1 5
12 Σ. Μπρατισλάβας Β 5 1 1 3 8 9 -1 4
13 Μαλτζενίτσε 5 1 1 3 7 9 -2 4
14 Slovan Galanta 5 1 1 3 3 9 -6 4
15 MFK Bytca 5 1 0 4 3 16 -13 3
16 Ζβόλεν 5 0 2 3 3 6 -3 2

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Banik Lehota      
Χουμένε      
Εντός έδρας      
Εκτός έδρας      

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Banik Lehota Χουμένε
1 Περτζάλκα    
2 Σαμορίν   3 - 1
3 Ποχρόνιε 3 - 3  
4 Ζίλινα Β    
5 Τάτραν Πρέσοφ    
6 Ποβάζσκα Μπίστριτσα    
7 Λ. Μίκουλας    
8 Banik Lehota -  
9 Ίντερ Μπρατ.    
10 Χουμένε   -
11 Ζλάτε Μοράφτσε    
12 Σ. Μπρατισλάβας Β 2 - 2 3 - 0
13 Μαλτζενίτσε 1 - 1  
14 Slovan Galanta    
15 MFK Bytca    
16 Ζβόλεν    

Στατιστικά ομάδας

  Banik Lehota Χουμένε
Νίκες 1 2
Ισοπαλίες 4 0
Ήττες 0 3
Γκολ υπέρ 10 4
Γκολ κατά 8 8
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 2.00 0.80
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.60 1.60
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 100% 80%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 80% 60%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 80% 40%
Πάνω 1.5 100% 60%
Πάνω 2.5 60% 60%
Πάνω 3.5 60% 20%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 0 0
Ισοπαλίες 3 0
Ήττες 0 2
Γκολ υπέρ 6 1
Γκολ κατά 6 6
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 2.00 0.50
Μέσος γκολ που δέχτηκε 2.00 3.00
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 100% 50%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 100% 100%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 100% 50%
Πάνω 1.5 100% 100%
Πάνω 2.5 67% 100%
Πάνω 3.5 67% 50%

Συνολικές στατιστικές για το 2. Λίγκα

Αγώνες   (41)
Εντός έδρας νίκες 49%
Ισοπαλίες 20%
Εκτός έδρας νίκες 32%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 17%
Γκολ   (121)
Γκολ ανά αγώνα 2.95
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.61
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.34
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 76%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 78%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 56%
Πάνω 1.5 83%
Πάνω 2.5 63%
Πάνω 3.5 32%

Banik Lehota επόμενοι 6 αγώνες

2026-09-05 Ποβάζσκα Μπίστριτσα - Banik Lehota
2026-09-12 Banik Lehota - Ζίλινα Β
2026-09-19 MFK Bytca - Banik Lehota
2026-09-26 Banik Lehota - Slovan Galanta
2026-10-03 Τάτραν Πρέσοφ - Banik Lehota
2026-10-10 Banik Lehota - Ζβόλεν

Χουμένε επόμενοι 6 αγώνες

2026-09-05 Χουμένε - Περτζάλκα
2026-09-12 Ποβάζσκα Μπίστριτσα - Χουμένε
2026-09-19 Χουμένε - Ίντερ Μπρατ.
2026-09-27 Ζίλινα Β - Χουμένε
2026-10-03 Χουμένε - Ποχρόνιε
2026-10-10 MFK Bytca - Χουμένε

Αποδόσεις και Πιθανότητες

Στάνταρ 1X2 1 X 2
Αποδόσεις 1.75 3.60 3.60
Πιθανότητα 33% 46% 21%
1X @ 1.25
Διπλή ευκαιρία 1X X2
Αποδόσεις 1.25 1.93
Πιθανότητα 60% 40%
1X @ 1.25
Πάνω/Κάτω 1.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.19 4.20
Πιθανότητα   80% 20%
Πάνω 1.5 @ 1.19
Πάνω/Κάτω 2.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.62 2.15
Πιθανότητα   61% 39%
Πάνω 2.5 @ 1.62
Πάνω/Κάτω 3.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   2.55 1.44
Πιθανότητα   37% 63%
Κάτω 3.5 @ 1.44
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες Ναι Όχι
Αποδόσεις   1.60 2.15
Πιθανότητα   58% 42%
Ναι @ 1.60

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-08-28 16:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!