2. Λίγκα - Σλοβακία
Σάββατο, 10.10.2026
14:00
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Lehota pod Vtacnikom |
| Εκτός έδρας: |
Zvolen |
| Απόσταση: |
41.1 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
14:00 (15:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.85 |
3.50 |
3.40 |
1X |
|
|
|
1.27 |
1.83 |
| 43% |
43% |
14% |
1.27 |
|
|
|
75% |
25% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
4.60 |
|
|
|
1.55 |
2.25 |
|
|
|
2.35 |
1.52 |
| 78% |
22% |
|
|
|
55% |
45% |
|
|
|
34% |
66% |
Τελευταίες 2 απευθείας αγώνες
|
2026-03-14 |
Ζβόλεν
|
1 - 0 |
Banik Lehota
|
|
2025-08-22 |
Banik Lehota
|
1 - 5 |
Ζβόλεν
|
Banik Lehota τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-10-03 |
Τάτραν Πρέσοφ
|
3 - 2 |
Banik Lehota
|
|
2026-09-26 |
Banik Lehota
|
1 - 4 |
Slovan Galanta
|
|
2026-09-19 |
MFK Bytca
|
2 - 1 |
Banik Lehota
|
|
2026-09-12 |
Banik Lehota
|
1 - 0 |
Ζίλινα Β
|
|
2026-09-05 |
Ποβάζσκα Μπίστριτσα
|
2 - 1 |
Banik Lehota
|
|
2026-08-29 |
Banik Lehota
|
1 - 0 |
Χουμένε
|
|
2026-08-22 |
Banik Lehota
|
2 - 2 |
Σ. Μπρατισλάβας Β
|
|
2026-08-15 |
Σαμορίν
|
0 - 2 |
Banik Lehota
|
|
2026-08-08 |
Banik Lehota
|
1 - 1 |
Μαλτζενίτσε
|
|
2026-08-01 |
Ζλάτε Μοράφτσε
|
2 - 2 |
Banik Lehota
|
|
2026-07-25 |
Banik Lehota
|
3 - 3 |
Ποχρόνιε
|
|
2026-07-04 |
Banik Lehota
|
2 - 1 |
Τρίνεκ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
10 |
8 |
5 |
| 33% |
33% |
33% |
|
83% |
67% |
42% |
Ζβόλεν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-10-03 |
Ζβόλεν
|
0 - 2 |
Σ. Μπρατισλάβας Β
|
|
2026-09-26 |
Σαμορίν
|
3 - 1 |
Ζβόλεν
|
|
2026-09-19 |
Ζβόλεν
|
1 - 2 |
Μαλτζενίτσε
|
|
2026-09-14 |
Ζλάτε Μοράφτσε
|
4 - 0 |
Ζβόλεν
|
|
2026-09-05 |
Ζβόλεν
|
1 - 2 |
Ποχρόνιε
|
|
2026-08-29 |
Ίντερ Μπρατ.
|
1 - 1 |
Ζβόλεν
|
|
2026-08-24 |
Ζβόλεν
|
0 - 1 |
Περτζάλκα
|
|
2026-08-14 |
Λ. Μίκουλας
|
2 - 2 |
Ζβόλεν
|
|
2026-08-08 |
Χουμένε
|
1 - 0 |
Ζβόλεν
|
|
2026-08-01 |
Ζβόλεν
|
0 - 1 |
Τάτραν Πρέσοφ
|
|
2026-07-25 |
Slovan Galanta
|
1 - 1 |
Ζβόλεν
|
|
2026-07-08 |
Κομάρνο
|
0 - 0 |
Ζβόλεν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
4 |
8 |
|
8 |
5 |
3 |
| 0% |
33% |
67% |
|
67% |
42% |
25% |
Βαθμολογία 2. Λίγκα
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Περτζάλκα |
11 |
9 |
1 |
1 |
21 |
7 |
+14 |
28 |
| 2 |
Σαμορίν |
11 |
9 |
0 |
2 |
22 |
12 |
+10 |
27 |
| 3 |
Ποβάζσκα Μπίστριτσα |
11 |
7 |
1 |
3 |
23 |
19 |
+4 |
22 |
| 4 |
Ζίλινα Β |
11 |
6 |
2 |
3 |
14 |
10 |
+4 |
20 |
| 5 |
Ποχρόνιε |
11 |
6 |
1 |
4 |
18 |
15 |
+3 |
19 |
| 6 |
Τάτραν Πρέσοφ |
11 |
5 |
2 |
4 |
15 |
16 |
-1 |
17 |
| 7 |
Ίντερ Μπρατ. |
11 |
4 |
4 |
3 |
22 |
13 |
+9 |
16 |
| 8 |
Λ. Μίκουλας |
11 |
4 |
4 |
3 |
17 |
12 |
+5 |
16 |
| 9 |
Slovan Galanta |
11 |
5 |
1 |
5 |
15 |
17 |
-2 |
16 |
| 10 |
Ζλάτε Μοράφτσε |
11 |
3 |
4 |
4 |
12 |
11 |
+1 |
13 |
| 11 |
Banik Lehota |
11 |
3 |
4 |
4 |
17 |
19 |
-2 |
13 |
| 12 |
Σ. Μπρατισλάβας Β |
11 |
3 |
3 |
5 |
16 |
16 |
0 |
12 |
| 13 |
Μαλτζενίτσε |
11 |
3 |
2 |
6 |
14 |
16 |
-2 |
11 |
| 14 |
Χουμένε |
11 |
2 |
2 |
7 |
6 |
15 |
-9 |
8 |
| 15 |
MFK Bytca |
11 |
2 |
0 |
9 |
9 |
30 |
-21 |
6 |
| 16 |
Ζβόλεν |
11 |
0 |
3 |
8 |
7 |
20 |
-13 |
3 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Banik Lehota |
|
| Ζβόλεν |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Banik Lehota |
Ζβόλεν |
| 1 |
Περτζάλκα |
|
|
| 2 |
Σαμορίν |
|
3 - 1 |
| 3 |
Ποβάζσκα Μπίστριτσα |
|
|
| 4 |
Ζίλινα Β |
1 - 0 |
|
| 5 |
Ποχρόνιε |
3 - 3 |
|
| 6 |
Τάτραν Πρέσοφ |
|
|
| 7 |
Ίντερ Μπρατ. |
|
1 - 1 |
| 8 |
Λ. Μίκουλας |
|
2 - 2 |
| 9 |
Slovan Galanta |
1 - 4 |
1 - 1 |
| 10 |
Ζλάτε Μοράφτσε |
|
4 - 0 |
| 11 |
Banik Lehota |
- |
|
| 12 |
Σ. Μπρατισλάβας Β |
2 - 2 |
|
| 13 |
Μαλτζενίτσε |
1 - 1 |
|
| 14 |
Χουμένε |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 15 |
MFK Bytca |
|
|
| 16 |
Ζβόλεν |
|
- |
Στατιστικά ομάδας
| |
Banik Lehota |
Ζβόλεν |
| Νίκες |
3 |
0 |
| Ισοπαλίες |
4 |
3 |
| Ήττες |
4 |
8 |
| Γκολ υπέρ |
17 |
7 |
| Γκολ κατά |
19 |
20 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.55 |
0.64 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.73 |
1.82 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
55% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
73% |
100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
73% |
55% |
| Πάνω 1.5 |
82% |
73% |
| Πάνω 2.5 |
64% |
45% |
| Πάνω 3.5 |
45% |
27% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
2 |
0 |
| Ισοπαλίες |
3 |
3 |
| Ήττες |
1 |
3 |
| Γκολ υπέρ |
9 |
5 |
| Γκολ κατά |
10 |
12 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.50 |
0.83 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.67 |
2.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
67% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
67% |
100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
67% |
67% |
| Πάνω 1.5 |
67% |
83% |
| Πάνω 2.5 |
50% |
50% |
| Πάνω 3.5 |
50% |
50% |
Συνολικές στατιστικές για το 2. Λίγκα
| Αγώνες (88) |
| Εντός έδρας νίκες |
48% |
| Ισοπαλίες |
19% |
| Εκτός έδρας νίκες |
33% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
37% |
| Γκολ (248) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.82 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.56 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.26 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
76% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
75% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
55% |
| Πάνω 1.5 |
80% |
| Πάνω 2.5 |
57% |
| Πάνω 3.5 |
30% |
Banik Lehota επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-16 |
Λ. Μίκουλας
|
- |
Banik Lehota
|
|
2026-10-24 |
Banik Lehota
|
- |
Περτζάλκα
|
|
2026-10-31 |
Ίντερ Μπρατ.
|
- |
Banik Lehota
|
|
2026-11-06 |
Ποχρόνιε
|
- |
Banik Lehota
|
|
2026-11-14 |
Banik Lehota
|
- |
Ζλάτε Μοράφτσε
|
|
2027-02-28 |
Μαλτζενίτσε
|
- |
Banik Lehota
|
Ζβόλεν επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-17 |
Ζβόλεν
|
- |
Ποβάζσκα Μπίστριτσα
|
|
2026-10-25 |
Ζίλινα Β
|
- |
Ζβόλεν
|
|
2026-10-31 |
Ζβόλεν
|
- |
MFK Bytca
|
|
2026-11-07 |
Ζβόλεν
|
- |
Slovan Galanta
|
|
2026-11-14 |
Τάτραν Πρέσοφ
|
- |
Ζβόλεν
|
|
2027-02-27 |
Ζβόλεν
|
- |
Χουμένε
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.85 |
3.50 |
3.40 |
| Πιθανότητα |
43% |
43% |
14% |
|
1X @ 1.27 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.27 |
1.83 |
| Πιθανότητα |
75% |
25% |
|
1X @ 1.27 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.17 |
4.60 |
| Πιθανότητα |
|
78% |
22% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.17 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.55 |
2.25 |
| Πιθανότητα |
|
55% |
45% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.55 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.35 |
1.52 |
| Πιθανότητα |
|
34% |
66% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.52 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.52 |
2.35 |
| Πιθανότητα |
|
60% |
40% |
|
Ναι @ 1.52 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-10 12:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!