Λιγκ 3 - Γαλλία

Παρασκευή, 07.08.2026
19:45
Μπαστιά

Μπαστιά

Λε Πουί

Λε Πουί

0 - 2
(0 - 1,  0 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Μπαστιά
Εκτός έδρας: Le Puy-en-Velay
Απόσταση: 516.3 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Stade Armand Cesari
Χωρητικότητα: 17 000 (4 000)
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 19:45 (20:45 τοπική ώρα)

Αποδόσεις

1 X 2 Π/Α 1X X2
1.83 3.40 3.50 1 1.25 1.85
39% 33% 28% 1.83 67% 33%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.30 3.20 1.95 1.73 3.50 1.27
71% 29% 47% 53% 27% 73%

Απευθείας αγώνες

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα

Μπαστιά τελευταίοι 12 αγώνες

2026-07-24 Aubagne Air Bel 1 - 1 Μπαστιά
2026-07-10 Ροντέ 5 - 3 Μπαστιά
2026-05-09 Μπαστιά 0 - 2 Λε Μαν
2026-05-02 Γκινγκάμπ 0 - 1 Μπαστιά
2026-04-24 Κλερμόν 1 - 1 Μπαστιά
2026-04-18 Μπαστιά 2 - 0 Σεντ Ετιέν
2026-04-11 Ερυθρός Αστέρας 4 - 3 Μπαστιά
2026-04-03 Μπαστιά 1 - 1 Αμιέν
2026-03-20 Ροντέ 1 - 1 Μπαστιά
2026-03-13 Μπαστιά 0 - 1 Μπουλόν
2026-03-06 Πο 2 - 2 Μπαστιά
2026-02-27 Μπαστιά 0 - 2 Ανεσί
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 5 5 10 3 3
17% 42% 42% 83% 25% 25%

Λε Πουί τελευταίοι 12 αγώνες

2026-07-17 Μονπελιέ 5 - 2 Λε Πουί
2026-05-15 Σοσό 2 - 2 Λε Πουί
2026-05-09 Λε Πουί 1 - 2 Ντιζόν
2026-05-01 Fleury 91 4 - 0 Λε Πουί
2026-04-24 Λε Πουί 2 - 2 Βερσέιγ
2026-04-17 Κεβιγί Ρουέν 0 - 0 Λε Πουί
2026-04-10 Λε Πουί 1 - 2 Aubagne Air Bel
2026-04-03 Κονκαρνεό 0 - 3 Λε Πουί
2026-03-27 Κλερμόν 0 - 0 Λε Πουί
2026-03-20 Βιλεφράντς 2 - 3 Λε Πουί
2026-03-13 Λε Πουί 1 - 0 Καέν
2026-03-06 Παρί 13 Ατλέτικο 0 - 1 Λε Πουί
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 8 8 5
33% 33% 33% 67% 67% 42%

Μπαστιά επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-14 Aubagne Air Bel - Μπαστιά
2026-08-20 Μπαστιά - Βερσέιγ
2026-08-27 Καέν - Μπαστιά
2026-09-05 Μπαστιά - Αμιέν
2026-09-12 Μπουργκ Περόναζ - Μπαστιά
2026-09-17 Μπαστιά - Cannes

Λε Πουί επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-14 Βερσέιγ - Λε Πουί
2026-08-20 Λε Πουί - Αμιέν
2026-08-29 Cannes - Λε Πουί
2026-09-05 Λε Πουί - Ορλεάν
2026-09-12 Κεβιγί Ρουέν - Λε Πουί
2026-09-19 Λε Πουί - Βιλεφράντς

Αποδόσεις και Πιθανότητες

Στάνταρ 1X2 1 X 2
Αποδόσεις 1.83 3.40 3.50
Πιθανότητα 39% 33% 28%
1 @ 1.83
Διπλή ευκαιρία 1X X2
Αποδόσεις 1.25 1.85
Πιθανότητα 67% 33%
1X @ 1.25
Πάνω/Κάτω 1.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.30 3.20
Πιθανότητα   71% 29%
Πάνω 1.5 @ 1.30
Πάνω/Κάτω 2.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.95 1.73
Πιθανότητα   47% 53%
Κάτω 2.5 @ 1.73
Πάνω/Κάτω 3.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   3.50 1.27
Πιθανότητα   27% 73%
Κάτω 3.5 @ 1.27
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες Ναι Όχι
Αποδόσεις   1.85 1.83
Πιθανότητα   50% 50%
Όχι @ 1.83

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-08-07 16:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!