ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ - Φάση Πρωταθλήματος
Πέμπτη, 17.09.2026
20:00
20:00

Μπεσίκτας
(Τουρκία)

Μαρσέιγ
(Γαλλία)
4 - 1
(1 - 1, 3 - 0)
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Κωνσταντινούπολη (Του) |
| Εκτός έδρας: | Μασσαλία (Γαλ) |
| Απόσταση: | 1 952.7 χλμ |
| Στάδιο | |
| Στάδιο: | Besiktas Stadium (Κωνσταντινούπολη / Του) |
| Χωρητικότητα: | 41 843 |
| Διαστάσεις: | 105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: | Google maps (χάρτης) |
| Προπονητής | |
| Εκτός έδρας: | Bruno Genesio (Γαλ) |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 20:00 (22:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 | X | 2 | Π/Α | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 4.20 | 4.00 | 1 | 1.22 | 2.00 | |||
| 40% | 31% | 29% | 1.75 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.50 | 2.63 | 2.20 | 1.67 | ||||||
| 80% | 20% | 60% | 40% | 39% | 61% |
Τελευταίες 2 απευθείας αγώνες
| 2007-11-28 | Μπεσίκτας | 2 - 1 | Μαρσέιγ |
| 2007-09-18 | Μαρσέιγ | 2 - 0 | Μπεσίκτας |
Μπεσίκτας τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-09-11 | Μπεσίκτας | 3 - 0 | Ερζουρούμσπορ |
| 2026-09-05 | Φενερμπαχτσέ | 1 - 2 | Μπεσίκτας |
| 2026-08-31 | Μπεσίκτας | 6 - 2 | Κορούμ |
| 2026-08-27 | Κάουνο Ζαλγκίρις | 1 - 0 | Μπεσίκτας |
| 2026-08-23 | Αλάνιασπορ | 1 - 0 | Μπεσίκτας |
| 2026-08-20 | Μπεσίκτας | 3 - 0 | Κάουνο Ζαλγκίρις |
| 2026-08-16 | Μπεσίκτας | 1 - 0 | Εγιούπσπορ |
| 2026-08-13 | Μπεσίκτας | 1 - 0 | Χράντεκ Κράλοβε |
| 2026-08-06 | Χράντεκ Κράλοβε | 0 - 1 | Μπεσίκτας |
| 2026-07-30 | Μίντιλαντ | 0 - 2 | Μπεσίκτας |
| 2026-07-23 | Μπεσίκτας | 1 - 0 | Μίντιλαντ |
| 2026-07-14 | Μαλτζενίτσε | 1 - 1 | Μπεσίκτας |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 6 | 4 | 1 | |
| 75% | 8% | 17% | 50% | 33% | 8% |
Μαρσέιγ τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-09-11 | Ρεν | 1 - 0 | Μαρσέιγ |
| 2026-09-06 | Μαρσέιγ | 2 - 3 | Παρί ΦΚ |
| 2026-08-30 | Μονακό | 2 - 0 | Μαρσέιγ |
| 2026-08-21 | Μαρσέιγ | 4 - 0 | Στρασβούργο |
| 2026-08-14 | Μαρσέιγ | 1 - 2 | Ατλ. Μαδρίτης |
| 2026-08-09 | Μαρσέιγ | 3 - 1 | Αθλ. Μπιλμπάο |
| 2026-08-05 | Μαρσέιγ | 3 - 0 | Αλ-Σαχανίγια |
| 2026-07-30 | Μαρσέιγ | 2 - 1 | Νιμ |
| 2026-07-25 | Μαρσέιγ | 0 - 3 | Νις |
| 2026-05-17 | Μαρσέιγ | 3 - 1 | Ρεν |
| 2026-05-10 | Χάβρη | 0 - 1 | Μαρσέιγ |
| 2026-05-02 | Ναντ | 3 - 0 | Μαρσέιγ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 0 | 6 | 10 | 9 | 4 | |
| 50% | 0% | 50% | 83% | 75% | 33% |
Βαθμολογία ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ - Φάση Πρωταθλήματος
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Σπάρτα Πράγας | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Μπάγερ Λεβ. | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Μπενφίκα | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Λυών | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Ολυμπιακός | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Ομόνοια | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Σάντερλαντ | 1 | +1 | 3 |
| 8 | Χάπ. Μπίερ Σέβα | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Ντιναμό Ζάγκρεμπ | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Ρεν | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Στούρμ Γκρατς | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Άντερλεχτ | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Γιαγκιελόνια | 1 | -1 | 0 |
| 14 | ΑΖ Άλκμααρ | 1 | -1 | 0 |
| 14 | Θέλτα | 1 | -1 | 0 |
| 16 | Μίλαν | 1 | -2 | 0 |
| 16 | Τσέλιε | 1 | -2 | 0 |
| 18 | Αραράτ-Αρμενίας | 1 | -3 | 0 |
| 19 | Μπεσίκτας | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Μπόρνμουθ | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Βικτόρια Πλζεν | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Κρίσταλ Πάλας | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Λέφσκι Σόφιας | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Λεχ Πόζναν | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Λίλεστρομ | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Ναϊμέγκεν | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Μαρσέιγ | 0 | 0 | 0 |
| 19 | ΟΦΗ | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Σοσιεδάδ | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Σάλτσμπουργκ | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Σέλτικ | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Τορεένσε | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Σεντ Ζιλουάζ | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Φερεντσβάρος | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Χόφενχάιμ | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Γιουβέντους | 0 | 0 | 0 |
Θέση στο ομιλος
| Μπεσίκτας | Μαρσέιγ | |
| Θέση | 19 | 19 |
| Βαθμοί | 0 | 0 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Θέση | 10 | 10 |
| Βαθμοί | 0 | 0 |
Φόρμα στο ομιλος
| Μπεσίκτας | Μαρσέιγ | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
0
0 0 |
0
0 0 |
Γκολ στο ομιλος
| Μπεσίκτας | Μαρσέιγ | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
0
0 |
0
0 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
0
0 |
0
0 |
Μπεσίκτας επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-09-20 | Amed SFK | - | Μπεσίκτας |
| 2026-10-11 | Μπεσίκτας | - | Κοτσαέλισπορ |
| 2026-10-15 | Χόφενχάιμ | - | Μπεσίκτας |
| 2026-10-19 | Τραμπζονσπόρ | - | Μπεσίκτας |
| 2026-10-22 | Μπεσίκτας | - | Κρίσταλ Πάλας |
| 2026-10-26 | Μπεσίκτας | - | Μπασακσεχίρ |
Μαρσέιγ επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-09-20 | Μαρσέιγ | - | Παρί Σεν Ζερμέν |
| 2026-10-11 | Τρουά | - | Μαρσέιγ |
| 2026-10-15 | Μαρσέιγ | - | Ολυμπιακός |
| 2026-10-18 | Ανζέρ | - | Μαρσέιγ |
| 2026-10-22 | Στούρμ Γκρατς | - | Μαρσέιγ |
| 2026-10-25 | Μαρσέιγ | - | Χάβρη |
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.75 | 4.20 | 4.00 |
| Πιθανότητα | 40% | 31% | 29% |
| 1 @ 1.75 | |||
| Διπλή ευκαιρία | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.22 | 2.00 |
| Πιθανότητα | 68% | 32% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Πάνω/Κάτω 1.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.14 | 5.50 | |
| Πιθανότητα | 80% | 20% | |
| Πάνω 1.5 @ 1.14 | |||
| Πάνω/Κάτω 2.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.50 | 2.63 | |
| Πιθανότητα | 60% | 40% | |
| Πάνω 2.5 @ 1.50 | |||
| Πάνω/Κάτω 3.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.20 | 1.67 | |
| Πιθανότητα | 39% | 61% | |
| Κάτω 3.5 @ 1.67 | |||
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.53 | 2.38 | |
| Πιθανότητα | 61% | 39% | |
| Ναι @ 1.53 | |||
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-17 16:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!