Σούπερ Λιγκ - Ουζμπεκιστάν

Πέμπτη, 20.08.2026
15:00
Μπουνιοντκόρ

Μπουνιοντκόρ

Κοκάντ 1912

Κοκάντ 1912

0 - 1
(0 - 1,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Τασκένδη
Εκτός έδρας: Kokand
Απόσταση: 166.6 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 15:00 (19:00 τοπική ώρα)

Αποδόσεις

1 X 2 Π/Α 1X X2
2.60 3.10 2.40 1X 1.49 1.43
42% 23% 35% 1.49 54% 46%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.34 3.00 2.05 1.66 3.75 1.23
63% 37% 53% 47% 28% 72%

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2026-05-03 Κοκάντ 1912 1 - 0 Μπουνιοντκόρ
2025-09-28 Κοκάντ 1912 2 - 2 Μπουνιοντκόρ
2025-06-18 Κοκάντ 1912 1 - 1 Μπουνιοντκόρ
2025-05-02 Μπουνιοντκόρ 1 - 2 Κοκάντ 1912
2022-11-07 Κοκάντ 1912 0 - 1 Μπουνιοντκόρ
2022-06-21 Μπουνιοντκόρ 1 - 1 Κοκάντ 1912
2021-09-10 Μπουνιοντκόρ 2 - 1 Κοκάντ 1912
2021-04-02 Κοκάντ 1912 0 - 0 Μπουνιοντκόρ
2021-01-19 Μπουνιοντκόρ 2 - 2 Κοκάντ 1912
2020-09-27 Κοκάντ 1912 2 - 1 Μπουνιοντκόρ
2020-06-13 Μπουνιοντκόρ 1 - 0 Κοκάντ 1912
2019-09-15 Κοκάντ 1912 3 - 0 Μπουνιοντκόρ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 5 4 8 6 2
25% 42% 33% 67% 50% 17%

Μπουνιοντκόρ τελευταίοι 12 αγώνες

2026-08-14 Ναβμπαχόρ 4 - 3 Μπουνιοντκόρ
2026-08-08 Μπουνιοντκόρ 2 - 3 Ολμαλίκ
2026-08-02 Κιζιλκούμ 3 - 0 Μπουνιοντκόρ
2026-07-26 Μπουνιοντκόρ 0 - 1 Παχτακόρ
2026-07-21 Μπουζόρο 1 - 0 Μπουνιοντκόρ
2026-07-16 Μπουνιοντκόρ 1 - 3 Νασάφ Κάρσι
2026-05-03 Κοκάντ 1912 1 - 0 Μπουνιοντκόρ
2026-04-29 Μπουνιοντκόρ 2 - 1 Ναβμπαχόρ
2026-04-24 Μπουνιοντκόρ 1 - 3 Αντιγιόν
2026-04-19 Σογκντιάνα 2 - 3 Μπουνιοντκόρ
2026-04-14 Μπουνιοντκόρ 0 - 1 Νέφσι Φάργκονα
2026-04-07 Μασάλ Μουμποράκ 0 - 1 Μπουνιοντκόρ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 0 9 7 7 5
25% 0% 75% 58% 58% 42%

Κοκάντ 1912 τελευταίοι 12 αγώνες

2026-08-15 Κοκάντ 1912 2 - 1 Λοκ. Τασκένδης
2026-08-08 Νασάφ Κάρσι 0 - 0 Κοκάντ 1912
2026-08-03 Κοκάντ 1912 0 - 1 Τερμέζ Σουρκόν
2026-07-29 Ντιν. Σαμαρκάντ 3 - 2 Κοκάντ 1912
2026-07-22 Κοκάντ 1912 1 - 4 Ολμαλίκ
2026-07-17 Μασάλ Μουμποράκ 1 - 0 Κοκάντ 1912
2026-05-03 Κοκάντ 1912 1 - 0 Μπουνιοντκόρ
2026-04-29 Νέφσι Φάργκονα 4 - 0 Κοκάντ 1912
2026-04-24 Κιζιλκούμ 2 - 1 Κοκάντ 1912
2026-04-19 Κοκάντ 1912 0 - 0 Αντιγιόν
2026-04-14 Xorazm Urganch 2 - 2 Κοκάντ 1912
2026-04-08 Κοκάντ 1912 1 - 1 Νασάφ Κάρσι
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 7 6 4
17% 33% 50% 58% 50% 33%

Βαθμολογία Σούπερ Λιγκ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Νέφσι Φάργκονα 18 13 3 2 42 10 +32 42
2 Παχτακόρ 17 11 5 1 30 17 +13 38
3 Μπουζόρο 18 10 3 5 27 19 +8 33
4 Ναβμπαχόρ 17 9 4 4 28 17 +11 31
5 Ολμαλίκ 18 8 4 6 27 25 +2 28
6 Νασάφ Κάρσι 17 6 7 4 20 16 +4 25
7 Λοκ. Τασκένδης 17 7 4 6 25 24 +1 25
8 Ντιν. Σαμαρκάντ 18 7 4 7 28 29 -1 25
9 Αντιγιόν 18 7 3 8 23 20 +3 24
10 Σογκντιάνα 18 7 3 8 32 36 -4 24
11 Xorazm Urganch 17 5 5 7 16 24 -8 20
12 Κιζιλκούμ 18 6 2 10 16 26 -10 20
13 Μπουνιοντκόρ 17 6 1 10 19 26 -7 19
14 Τερμέζ Σουρκόν 17 5 3 9 16 26 -10 18
15 Κοκάντ 1912 17 3 6 8 15 25 -10 15
16 Μασάλ Μουμποράκ 18 1 1 16 8 32 -24 4

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Μπουνιοντκόρ                  
Κοκάντ 1912                  
Εντός έδρας                  
Εκτός έδρας                  

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Μπουνιοντκόρ Κοκάντ 1912
1 Νέφσι Φάργκονα 0 - 1 4 - 0
2 Παχτακόρ 0 - 1  
3 Μπουζόρο   1 - 0
4 Ναβμπαχόρ 2 - 1  
5 Ολμαλίκ 2 - 3  
6 Νασάφ Κάρσι 1 - 3 0 - 0
7 Λοκ. Τασκένδης 2 - 0 0 - 0
8 Ντιν. Σαμαρκάντ 1 - 2 3 - 2
9 Αντιγιόν 1 - 3  
10 Σογκντιάνα   2 - 2
11 Xorazm Urganch   2 - 2
12 Κιζιλκούμ   2 - 1
13 Μπουνιοντκόρ -  
14 Τερμέζ Σουρκόν    
15 Κοκάντ 1912   -
16 Μασάλ Μουμποράκ   1 - 0

Στατιστικά ομάδας

  Μπουνιοντκόρ Κοκάντ 1912
Νίκες 6 3
Ισοπαλίες 1 6
Ήττες 10 8
Γκολ υπέρ 19 15
Γκολ κατά 26 25
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.12 0.88
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.53 1.47
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 65% 59%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 76% 76%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 47% 53%
Πάνω 1.5 59% 59%
Πάνω 2.5 53% 53%
Πάνω 3.5 29% 29%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 2 0
Ισοπαλίες 0 4
Ήττες 6 5
Γκολ υπέρ 9 7
Γκολ κατά 14 15
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.12 0.78
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.75 1.67
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 75% 44%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 88% 78%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 62% 44%
Πάνω 1.5 75% 56%
Πάνω 2.5 62% 56%
Πάνω 3.5 38% 44%

Συνολικές στατιστικές για το Σούπερ Λιγκ

Αγώνες   (140)
Εντός έδρας νίκες 44%
Ισοπαλίες 21%
Εκτός έδρας νίκες 36%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 58%
Γκολ   (372)
Γκολ ανά αγώνα 2.66
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.42
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.24
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 74%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 74%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 55%
Πάνω 1.5 74%
Πάνω 2.5 54%
Πάνω 3.5 27%

Μπουνιοντκόρ επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-25 Λοκ. Τασκένδης - Μπουνιοντκόρ
2026-09-03 Μπουνιοντκόρ - Τερμέζ Σουρκόν
2026-09-09 Νασάφ Κάρσι - Μπουνιοντκόρ
2026-09-18 Μπουνιοντκόρ - Μπουζόρο
2026-10-09 Παχτακόρ - Μπουνιοντκόρ
2026-10-16 Μπουνιοντκόρ - Σογκντιάνα

Κοκάντ 1912 επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-24 Κοκάντ 1912 - Μπουζόρο
2026-09-05 Κοκάντ 1912 - Ντιν. Σαμαρκάντ
2026-09-10 Αντιγιόν - Κοκάντ 1912
2026-09-20 Τερμέζ Σουρκόν - Κοκάντ 1912
2026-10-09 Κοκάντ 1912 - Μασάλ Μουμποράκ
2026-10-16 Κοκάντ 1912 - Νέφσι Φάργκονα

Αποδόσεις και Πιθανότητες

Στάνταρ 1X2 1 X 2
Αποδόσεις 2.60 3.10 2.40
Πιθανότητα 42% 23% 35%
1X @ 1.49
Διπλή ευκαιρία 1X X2
Αποδόσεις 1.49 1.43
Πιθανότητα 54% 46%
1X @ 1.49
Πάνω/Κάτω 1.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.34 3.00
Πιθανότητα   63% 37%
Πάνω 1.5 @ 1.34
Πάνω/Κάτω 2.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   2.05 1.66
Πιθανότητα   53% 47%
Πάνω 2.5 @ 2.05
Πάνω/Κάτω 3.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   3.75 1.23
Πιθανότητα   28% 72%
Κάτω 3.5 @ 1.23
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες Ναι Όχι
Αποδόσεις   1.80 1.87
Πιθανότητα   51% 49%
Ναι @ 1.80

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-08-20 12:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!