Πριμέρα Νασιονάλ - Αργεντινή

Δευτέρα, 17.08.2026
19:00
Ολ Μπόιζ

Ολ Μπόιζ

Νουέβα Σικάγο

Νουέβα Σικάγο

1 - 0
(1 - 0,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Μπουένος Άιρες
Εκτός έδρας: Μπουένος Άιρες
Στάδιο
Στάδιο: Islas Malvinas
Χωρητικότητα: 24 000 (12 199)
Διαστάσεις: 100 x 65 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 19:00 (15:00 τοπική ώρα)

Αποδόσεις

1 X 2 Π/Α 1X X2
2.25 2.82 3.60 1X 1.29 1.57
30% 42% 28% 1.29 51% 49%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.73 2.00 3.50 1.30 8.00 1.08
57% 43% 27% 73% 15% 85%

Τελευταίες 8 απευθείας αγώνες

2026-03-29 Νουέβα Σικάγο 0 - 0 Ολ Μπόιζ
2023-06-09 Νουέβα Σικάγο 2 - 0 Ολ Μπόιζ
2023-02-04 Ολ Μπόιζ 1 - 1 Νουέβα Σικάγο
2022-06-18 Ολ Μπόιζ 3 - 0 Νουέβα Σικάγο
2017-10-02 Νουέβα Σικάγο 2 - 0 Ολ Μπόιζ
2017-05-06 Ολ Μπόιζ 2 - 0 Νουέβα Σικάγο
2016-10-08 Νουέβα Σικάγο 2 - 0 Ολ Μπόιζ
2016-03-26 Ολ Μπόιζ 5 - 2 Νουέβα Σικάγο
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 2 3 7 2 1
38% 25% 38% 88% 25% 12%

Ολ Μπόιζ τελευταίοι 12 αγώνες

2026-08-10 Ολ Μπόιζ 1 - 1 Central Norte
2026-08-02 Ντεπ. Μαντρίν 2 - 0 Ολ Μπόιζ
2026-07-26 Ολ Μπόιζ 0 - 0 Ντεφ. Μπελγκράνο
2026-07-18 Ciudad Bolivar 0 - 0 Ολ Μπόιζ
2026-07-11 Ολ Μπόιζ 1 - 1 Αλμιράντε Μπράουν
2026-07-05 Ατλέτικο Μίτρε 1 - 1 Ολ Μπόιζ
2026-06-21 Ντεφ. Μπελγκράνο 0 - 1 Ολ Μπόιζ
2026-06-14 ΚΑ Εστουντιάντες 2 - 1 Ολ Μπόιζ
2026-06-07 Ολ Μπόιζ 1 - 1 Ρασίνγκ Κόρντομπα
2026-05-30 Ολ Μπόιζ 0 - 0 Λος Αντές
2026-05-24 Γκοντόι Κρούζ 4 - 0 Ολ Μπόιζ
2026-05-19 Ολ Μπόιζ 1 - 0 Ντεπ. Μορόν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 7 3 7 2 1
17% 58% 25% 58% 17% 8%

Νουέβα Σικάγο τελευταίοι 12 αγώνες

2026-08-09 Gimnasia y Tiro 2 - 0 Νουέβα Σικάγο
2026-08-01 Νουέβα Σικάγο 2 - 1 Σαν Μαρτίν Ντε Τ.
2026-07-25 Ατλέτικο Ραφαέλα 1 - 0 Νουέβα Σικάγο
2026-07-17 Νουέβα Σικάγο 1 - 1 Αγκροπεκουάριο
2026-07-11 Τριστάν Σουάρεζ 1 - 0 Νουέβα Σικάγο
2026-07-04 Νουέβα Σικάγο 2 - 0 Ατλέτικο Γκουέμες
2026-06-23 Νουέβα Σικάγο 0 - 0 Ατλέτικο Ραφαέλα
2026-06-17 Χιμνάσια Χουχούι 4 - 0 Νουέβα Σικάγο
2026-06-13 Νουέβα Σικάγο 2 - 0 Τσακαρίτα Τζ.
2026-05-23 Νουέβα Σικάγο 1 - 1 Τεμπερλέι
2026-05-17 Ντεπ. Μαΐπού 1 - 0 Νουέβα Σικάγο
2026-05-11 Νουέβα Σικάγο 1 - 2 Αλμάγκρο
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 8 3 1
25% 25% 50% 67% 25% 8%

Βαθμολογία Πριμέρα Νασιονάλ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Φέρο Καρίλ Οέστε 25 15 4 6 31 23 +8 49
2 Ντεπ. Μορόν 24 13 5 6 39 22 +17 44
3 Κολόν Σάντα Φε 25 11 9 5 32 19 +13 42
4 Αλμιράντε Μπράουν 25 10 8 7 20 16 +4 38
5 Ντεπ. Μαντρίν 24 9 10 5 32 24 +8 37
6 Γκοντόι Κρούζ 24 10 7 7 28 22 +6 37
7 ΚΑ Εστουντιάντες 25 9 8 8 22 20 +2 35
8 Ciudad Bolivar 25 8 10 7 21 22 -1 34
9 Λος Αντές 23 8 9 6 20 11 +9 33
10 Ρασίνγκ Κόρντομπα 25 8 7 10 23 28 -5 31
11 Ατλέτικο Μίτρε 25 6 11 8 25 29 -4 29
12 San Miguel 24 6 11 7 19 23 -4 29
13 Ντεφ. Μπελγκράνο 24 5 11 8 16 21 -5 26
14 Central Norte 24 5 9 10 15 24 -9 24
15 Ολ Μπόιζ 24 4 12 8 14 23 -9 24
16 Σαν Τέλμο 24 5 8 11 18 27 -9 23
17 Τσάκο Φορ Έβερ 24 5 7 12 21 29 -8 22
18 Atl. Acassuso 24 5 7 12 18 29 -11 22
1 Τριστάν Σουάρεζ 24 12 9 3 26 13 +13 45
2 Χιμνάσια Χουχούι 25 13 5 7 36 29 +7 44
3 Ατλέτικο Ατλάντα 24 12 3 9 30 25 +5 39
4 Ferroc. Midland 24 10 8 6 26 17 +9 38
5 Gimnasia y Tiro 25 10 8 7 26 22 +4 38
6 Τεμπερλέι 24 9 10 5 24 21 +3 37
7 Ντεπ. Μαΐπού 25 10 5 10 33 27 +6 35
8 Ατλέτικο Ραφαέλα 25 9 8 8 18 19 -1 35
9 Κίλμες 25 8 8 9 27 21 +6 32
10 Σαν Μαρτίν Ντε Τ. 25 7 11 7 24 22 +2 32
11 Atl. Colegiales 24 8 6 10 23 25 -2 30
12 Αλμάγκρο 25 8 6 11 21 29 -8 30
13 Σαν Μαρτίν 23 7 8 8 23 23 0 29
14 Νουέβα Σικάγο 23 7 8 8 20 22 -2 29
15 Αγκροπεκουάριο 25 7 8 10 22 28 -6 29
16 Τσακαρίτα Τζ. 24 7 5 12 18 26 -8 26
17 Πατρονάτο 24 4 12 8 18 26 -8 24
18 Ατλέτικο Γκουέμες 24 5 5 14 21 43 -22 20

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Ολ Μπόιζ                         
Νουέβα Σικάγο                        
Εντός έδρας                         
Εκτός έδρας                        

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Ολ Μπόιζ Νουέβα Σικάγο
1 Φέρο Καρίλ Οέστε 0 - 0  
2 Ντεπ. Μορόν 1 - 0  
3 Κολόν Σάντα Φε    
4 Αλμιράντε Μπράουν 1 - 1  
5 Ντεπ. Μαντρίν 1 - 0  
6 Γκοντόι Κρούζ    
7 ΚΑ Εστουντιάντες    
8 Ciudad Bolivar 0 - 0  
9 Λος Αντές 0 - 0  
10 Ρασίνγκ Κόρντομπα 1 - 1  
11 Ατλέτικο Μίτρε 2 - 1  
12 San Miguel 1 - 1  
13 Ντεφ. Μπελγκράνο 0 - 0  
14 Central Norte 1 - 1  
15 Ολ Μπόιζ -  
16 Σαν Τέλμο    
17 Τσάκο Φορ Έβερ    
18 Atl. Acassuso 0 - 0  
1 Τριστάν Σουάρεζ   1 - 0
2 Χιμνάσια Χουχούι   4 - 0
3 Ατλέτικο Ατλάντα   1 - 2
4 Ferroc. Midland    
5 Gimnasia y Tiro   2 - 0
6 Τεμπερλέι    
7 Ντεπ. Μαΐπού   1 - 0
8 Ατλέτικο Ραφαέλα   1 - 0
9 Κίλμες   0 - 0
10 Σαν Μαρτίν Ντε Τ.   2 - 0
11 Atl. Colegiales    
12 Αλμάγκρο    
13 Σαν Μαρτίν    
14 Νουέβα Σικάγο   -
15 Αγκροπεκουάριο   0 - 2
16 Τσακαρίτα Τζ.    
17 Πατρονάτο   2 - 1
18 Ατλέτικο Γκουέμες   0 - 1

Στατιστικά ομάδας

  Ολ Μπόιζ Νουέβα Σικάγο
Νίκες 4 7
Ισοπαλίες 12 8
Ήττες 8 8
Γκολ υπέρ 14 20
Γκολ κατά 23 22
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 0.58 0.87
Μέσος γκολ που δέχτηκε 0.96 0.96
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 50% 52%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 58% 61%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 38% 35%
Πάνω 1.5 50% 61%
Πάνω 2.5 21% 30%
Πάνω 3.5 8% 13%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 3 3
Ισοπαλίες 9 1
Ήττες 0 7
Γκολ υπέρ 8 6
Γκολ κατά 5 14
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 0.67 0.55
Μέσος γκολ που δέχτηκε 0.42 1.27
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 58% 36%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 42% 73%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 42% 18%
Πάνω 1.5 42% 55%
Πάνω 2.5 8% 27%
Πάνω 3.5 0% 9%

Συνολικές στατιστικές για το Πριμέρα Νασιονάλ

Αγώνες   (438)
Εντός έδρας νίκες 47%
Ισοπαλίες 33%
Εκτός έδρας νίκες 21%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 35%
Γκολ   (850)
Γκολ ανά αγώνα 1.94
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.18
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.76
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 72%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 53%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 41%
Πάνω 1.5 61%
Πάνω 2.5 32%
Πάνω 3.5 12%

Ολ Μπόιζ επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-22 Φέρο Καρίλ Οέστε - Ολ Μπόιζ
2026-08-29 Ολ Μπόιζ - Τσάκο Φορ Έβερ
2026-09-05 Atl. Acassuso - Ολ Μπόιζ
2026-09-12 Ολ Μπόιζ - Σαν Τέλμο
2026-09-19 San Miguel - Ολ Μπόιζ
2026-09-26 Ολ Μπόιζ - Κολόν Σάντα Φε

Νουέβα Σικάγο επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-22 Νουέβα Σικάγο - Ατλέτικο Ατλάντα
2026-08-29 Ferroc. Midland - Νουέβα Σικάγο
2026-09-05 Νουέβα Σικάγο - Κίλμες
2026-09-12 Atl. Colegiales - Νουέβα Σικάγο
2026-09-19 Νουέβα Σικάγο - Πατρονάτο
2026-09-26 Αλμάγκρο - Νουέβα Σικάγο

Αποδόσεις και Πιθανότητες

Στάνταρ 1X2 1 X 2
Αποδόσεις 2.25 2.82 3.60
Πιθανότητα 30% 42% 28%
1X @ 1.29
Διπλή ευκαιρία 1X X2
Αποδόσεις 1.29 1.57
Πιθανότητα 51% 49%
1X @ 1.29
Πάνω/Κάτω 1.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.73 2.00
Πιθανότητα   57% 43%
Πάνω 1.5 @ 1.73
Πάνω/Κάτω 2.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   3.50 1.30
Πιθανότητα   27% 73%
Κάτω 2.5 @ 1.30
Πάνω/Κάτω 3.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   8.00 1.08
Πιθανότητα   15% 85%
Κάτω 3.5 @ 1.08
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες Ναι Όχι
Αποδόσεις   2.63 1.44
Πιθανότητα   37% 63%
Όχι @ 1.44

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-08-17 16:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!