Σεγούντα Ντιβισιόν - Ισπανία
Σάββατο, 03.10.2026
17:30
4 - 0
(1 - 0, 3 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Cadiz |
| Εκτός έδρας: |
Leganes |
| Απόσταση: |
476.1 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Estadio Ramon de Carranza
|
| Χωρητικότητα: |
25 033 |
| Διαστάσεις: |
104 x 65 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
17:30 (18:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.65 |
3.20 |
2.57 |
12 |
|
|
|
1.44 |
1.44 |
| 33% |
32% |
35% |
1.36 |
|
|
|
46% |
54% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.40 |
2.75 |
|
|
|
2.25 |
1.62 |
|
|
|
4.00 |
1.22 |
| 66% |
34% |
|
|
|
34% |
66% |
|
|
|
23% |
77% |
Τελευταίες 2 απευθείας αγώνες
|
2026-05-24 |
Κάντιθ
|
3 - 0 |
Λεγκανές
|
|
2025-08-22 |
Λεγκανές
|
1 - 1 |
Κάντιθ
|
Κάντιθ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-26 |
Τενερίφη
|
1 - 1 |
Κάντιθ
|
|
2026-09-19 |
Κάντιθ
|
1 - 2 |
Χιρόνα
|
|
2026-09-12 |
Κάντιθ
|
0 - 1 |
Λας Πάλμας
|
|
2026-09-06 |
Αλμερία
|
3 - 2 |
Κάντιθ
|
|
2026-08-30 |
Κάντιθ
|
1 - 1 |
Βαγιαδολίδ
|
|
2026-08-22 |
Ελντένσε
|
2 - 2 |
Κάντιθ
|
|
2026-08-15 |
Κάντιθ
|
0 - 0 |
Θέλτα Βίγκο Β
|
|
2026-08-08 |
Κάντιθ
|
1 - 3 |
Λας Πάλμας
|
|
2026-08-05 |
Κάντιθ
|
2 - 0 |
Γρανάδα
|
|
2026-08-01 |
Τενερίφη
|
2 - 2 |
Κάντιθ
|
|
2026-07-29 |
Κάντιθ
|
1 - 3 |
Τσιούτα
|
|
2026-07-25 |
Κάντιθ
|
0 - 1 |
Κόρδοβα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
5 |
6 |
|
9 |
6 |
5 |
| 8% |
42% |
50% |
|
75% |
50% |
42% |
Λεγκανές τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-28 |
Λεγκανές
|
0 - 2 |
Καστεγιόν
|
|
2026-09-20 |
Λεγκανές
|
3 - 2 |
Γρανάδα
|
|
2026-09-13 |
Τενερίφη
|
2 - 0 |
Λεγκανές
|
|
2026-09-04 |
Λας Πάλμας
|
0 - 0 |
Λεγκανές
|
|
2026-08-29 |
Λεγκανές
|
1 - 0 |
Ελντένσε
|
|
2026-08-22 |
Οβιέδο
|
0 - 1 |
Λεγκανές
|
|
2026-08-16 |
Χιρόνα
|
1 - 1 |
Λεγκανές
|
|
2026-08-08 |
Λεγκανές
|
0 - 0 |
Τενερίφη
|
|
2026-08-07 |
Λεγκανές
|
3 - 0 |
Μέριδα
|
|
2026-08-04 |
Λεγκανές
|
2 - 1 |
Αλ-Ραϊάν
|
|
2026-08-01 |
Σουόνσι
|
1 - 0 |
Λεγκανές
|
|
2026-07-28 |
Ρεάλ Μαδρίτης
|
4 - 1 |
Λεγκανές
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
7 |
4 |
2 |
| 42% |
25% |
33% |
|
58% |
33% |
17% |
Βαθμολογία Σεγούντα Ντιβισιόν
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Καστεγιόν |
7 |
6 |
1 |
0 |
14 |
2 |
+12 |
19 |
| 2 |
Εϊμπάρ |
7 |
6 |
0 |
1 |
15 |
6 |
+9 |
18 |
| 3 |
Αλμερία |
7 |
5 |
0 |
2 |
11 |
4 |
+7 |
15 |
| 4 |
Μπούργκος |
7 |
4 |
2 |
1 |
11 |
7 |
+4 |
14 |
| 5 |
Χιρόνα |
7 |
4 |
1 |
2 |
14 |
8 |
+6 |
13 |
| 6 |
Μαγιόρκα |
7 |
4 |
1 |
2 |
8 |
3 |
+5 |
13 |
| 7 |
Σαμπαντέλ |
7 |
3 |
3 |
1 |
8 |
6 |
+2 |
12 |
| 8 |
Οβιέδο |
8 |
3 |
2 |
3 |
8 |
8 |
0 |
11 |
| 9 |
Τενερίφη |
7 |
3 |
2 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
11 |
| 10 |
Λεγκανές |
7 |
3 |
2 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
11 |
| 11 |
Λας Πάλμας |
7 |
3 |
1 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
10 |
| 12 |
Σπόρτινγκ Χιχόν |
7 |
3 |
1 |
3 |
5 |
6 |
-1 |
10 |
| 13 |
Γρανάδα |
7 |
2 |
2 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
8 |
| 14 |
Ρ. Σοσιεδάδ Β |
7 |
2 |
2 |
3 |
9 |
10 |
-1 |
8 |
| 15 |
Ελντένσε |
8 |
2 |
2 |
4 |
8 |
10 |
-2 |
8 |
| 16 |
Θέλτα Βίγκο Β |
7 |
2 |
2 |
3 |
8 |
11 |
-3 |
8 |
| 17 |
Βαγιαδολίδ |
7 |
2 |
2 |
3 |
6 |
9 |
-3 |
8 |
| 18 |
Ανδόρα |
7 |
2 |
0 |
5 |
12 |
15 |
-3 |
6 |
| 19 |
Κόρδοβα |
7 |
2 |
0 |
5 |
10 |
16 |
-6 |
6 |
| 20 |
Κάντιθ |
7 |
0 |
4 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
4 |
| 21 |
Τσιούτα |
7 |
1 |
1 |
5 |
6 |
17 |
-11 |
4 |
| 22 |
Αλμπαθέτε |
7 |
0 |
1 |
6 |
4 |
12 |
-8 |
1 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Κάντιθ |
|
| Λεγκανές |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Κάντιθ |
Λεγκανές |
| 1 |
Καστεγιόν |
|
|
| 2 |
Εϊμπάρ |
|
|
| 3 |
Αλμερία |
|
|
| 4 |
Μπούργκος |
|
|
| 5 |
Χιρόνα |
1 - 2 |
1 - 1 |
| 6 |
Μαγιόρκα |
|
|
| 7 |
Σαμπαντέλ |
|
|
| 8 |
Οβιέδο |
|
0 - 1 |
| 9 |
Τενερίφη |
|
2 - 0 |
| 10 |
Λεγκανές |
|
- |
| 11 |
Λας Πάλμας |
0 - 1 |
0 - 0 |
| 12 |
Σπόρτινγκ Χιχόν |
|
|
| 13 |
Γρανάδα |
|
|
| 14 |
Ρ. Σοσιεδάδ Β |
|
|
| 15 |
Ελντένσε |
|
|
| 16 |
Θέλτα Βίγκο Β |
0 - 0 |
|
| 17 |
Βαγιαδολίδ |
1 - 1 |
|
| 18 |
Ανδόρα |
|
|
| 19 |
Κόρδοβα |
|
|
| 20 |
Κάντιθ |
- |
|
| 21 |
Τσιούτα |
|
|
| 22 |
Αλμπαθέτε |
|
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Κάντιθ |
Λεγκανές |
| Νίκες |
0 |
3 |
| Ισοπαλίες |
4 |
2 |
| Ήττες |
3 |
2 |
| Γκολ υπέρ |
7 |
6 |
| Γκολ κατά |
10 |
7 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.00 |
0.86 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.43 |
1.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
71% |
57% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
86% |
57% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
71% |
29% |
| Πάνω 1.5 |
71% |
57% |
| Πάνω 2.5 |
43% |
14% |
| Πάνω 3.5 |
29% |
14% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
0 |
1 |
| Ισοπαλίες |
2 |
2 |
| Ήττες |
2 |
1 |
| Γκολ υπέρ |
2 |
2 |
| Γκολ κατά |
4 |
3 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
0.50 |
0.50 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.00 |
0.75 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
50% |
50% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
75% |
50% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
50% |
25% |
| Πάνω 1.5 |
50% |
50% |
| Πάνω 2.5 |
25% |
0% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
0% |
Συνολικές στατιστικές για το Σεγούντα Ντιβισιόν
| Αγώνες (78) |
| Εντός έδρας νίκες |
44% |
| Ισοπαλίες |
21% |
| Εκτός έδρας νίκες |
36% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
17% |
| Γκολ (198) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.54 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.41 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.13 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
71% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
67% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
46% |
| Πάνω 1.5 |
71% |
| Πάνω 2.5 |
45% |
| Πάνω 3.5 |
28% |
Κάντιθ επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-11 |
Κάντιθ
|
- |
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
|
2026-10-18 |
Γρανάδα
|
- |
Κάντιθ
|
|
2026-10-25 |
Κάντιθ
|
- |
Τσιούτα
|
|
2026-11-01 |
Μαγιόρκα
|
- |
Κάντιθ
|
|
2026-11-08 |
Κάντιθ
|
- |
Οβιέδο
|
|
2026-11-15 |
Εϊμπάρ
|
- |
Κάντιθ
|
Λεγκανές επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-11 |
Αλμερία
|
- |
Λεγκανές
|
|
2026-10-16 |
Λεγκανές
|
- |
Κόρδοβα
|
|
2026-10-25 |
Λεγκανές
|
- |
Μαγιόρκα
|
|
2026-11-01 |
Βαγιαδολίδ
|
- |
Λεγκανές
|
|
2026-11-08 |
Λεγκανές
|
- |
Αλμπαθέτε
|
|
2026-11-15 |
Λεγκανές
|
- |
Μπούργκος
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.65 |
3.20 |
2.57 |
| Πιθανότητα |
33% |
32% |
35% |
|
12 @ 1.36 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.44 |
1.44 |
| Πιθανότητα |
46% |
54% |
|
X2 @ 1.44 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.40 |
2.75 |
| Πιθανότητα |
|
66% |
34% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.40 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.25 |
1.62 |
| Πιθανότητα |
|
34% |
66% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.62 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
4.00 |
1.22 |
| Πιθανότητα |
|
23% |
77% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.22 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.91 |
1.80 |
| Πιθανότητα |
|
48% |
52% |
|
Όχι @ 1.80 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-03 16:05. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!