Κύπελλο Βενεζουέλας
Τετάρτη, 07.10.2026
23:00
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
Νικητής Καράκας
συνολικό σκορ 4 - 2
Αποτέλεσμα πρώτου γύρου
Γιαρακουιάνος2 - 3Καράκας
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Καράκας |
| Εκτός έδρας: |
Σαν Φελίπε |
| Απόσταση: |
204.4 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Olimpico
|
| Χωρητικότητα: |
24 900 |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
23:00 (18:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.34 |
4.49 |
6.09 |
1 |
|
|
|
1.08 |
2.80 |
| 44% |
32% |
24% |
1.34 |
|
|
|
81% |
19% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.12 |
5.04 |
|
|
|
1.46 |
2.51 |
|
|
|
2.12 |
1.57 |
| 82% |
18% |
|
|
|
63% |
37% |
|
|
|
42% |
58% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-08-18 |
Γιαρακουιάνος
|
2 - 3 |
Καράκας
|
|
2025-09-02 |
Καράκας
|
3 - 1 |
Γιαρακουιάνος
|
|
2025-03-27 |
Γιαρακουιάνος
|
3 - 3 |
Καράκας
|
|
2014-04-13 |
Καράκας
|
1 - 0 |
Γιαρακουιάνος
|
|
2013-11-17 |
Γιαρακουιάνος
|
0 - 1 |
Καράκας
|
|
2013-04-28 |
Καράκας
|
1 - 0 |
Γιαρακουιάνος
|
|
2012-11-25 |
Γιαρακουιάνος
|
0 - 2 |
Καράκας
|
|
2012-02-17 |
Γιαρακουιάνος
|
3 - 3 |
Καράκας
|
|
2011-08-25 |
Καράκας
|
2 - 0 |
Γιαρακουιάνος
|
|
2011-02-06 |
Καράκας
|
0 - 1 |
Γιαρακουιάνος
|
|
2010-08-29 |
Γιαρακουιάνος
|
1 - 0 |
Καράκας
|
|
2010-04-04 |
Γιαρακουιάνος
|
0 - 1 |
Καράκας
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
2 |
2 |
|
6 |
4 |
4 |
| 67% |
17% |
17% |
|
50% |
33% |
33% |
Καράκας τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-20 |
Anzoategui FC
|
1 - 1 |
Καράκας
|
|
2026-09-17 |
Μετροπολιτάνος
|
3 - 0 |
Καράκας
|
|
2026-09-13 |
Καράκας
|
0 - 1 |
Μονάγκας
|
|
2026-09-06 |
Τρουχιγιάνος
|
0 - 1 |
Καράκας
|
|
2026-09-03 |
Καράκας
|
1 - 1 |
Πορτουγκέζα
|
|
2026-08-30 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
0 - 0 |
Καράκας
|
|
2026-08-22 |
Καράκας
|
1 - 1 |
Καραμπόμπο
|
|
2026-08-18 |
Γιαρακουιάνος
|
2 - 3 |
Καράκας
|
|
2026-08-15 |
UCV
|
0 - 1 |
Καράκας
|
|
2026-08-10 |
Καράκας
|
1 - 2 |
Λα Γκουαΐρα
|
|
2026-08-06 |
Πουέρτο Καμπέγιο
|
3 - 1 |
Καράκας
|
|
2026-08-03 |
Καράκας
|
2 - 2 |
Εστ. Μέριδα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
8 |
5 |
3 |
| 25% |
42% |
33% |
|
67% |
42% |
25% |
Γιαρακουιάνος τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-08-26 |
Αράγκουα
|
1 - 2 |
Γιαρακουιάνος
|
|
2026-08-18 |
Γιαρακουιάνος
|
2 - 3 |
Καράκας
|
|
2025-10-05 |
Εστ. Μέριδα
|
0 - 2 |
Γιαρακουιάνος
|
|
2025-09-28 |
Γιαρακουιάνος
|
1 - 3 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
|
2025-09-21 |
Λα Γκουαΐρα
|
4 - 0 |
Γιαρακουιάνος
|
|
2025-09-12 |
Γιαρακουιάνος
|
2 - 1 |
Anzoategui FC
|
|
2025-09-02 |
Καράκας
|
3 - 1 |
Γιαρακουιάνος
|
|
2025-08-22 |
Γιαρακουιάνος
|
1 - 0 |
Ράγιο Ζουλιάνο
|
|
2025-08-15 |
UCV
|
1 - 0 |
Γιαρακουιάνος
|
|
2025-08-11 |
Γιαρακουιάνος
|
1 - 1 |
Μονάγκας
|
|
2025-08-01 |
Ζαμόρα
|
1 - 0 |
Γιαρακουιάνος
|
|
2025-07-24 |
Γιαρακουιάνος
|
1 - 2 |
Καραμπόμπο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
9 |
7 |
4 |
| 33% |
8% |
58% |
|
75% |
58% |
33% |
Βαθμολογία Πριμέρα Ντιβισιόν
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Μετροπολιτάνος |
11 |
9 |
1 |
1 |
24 |
9 |
+15 |
28 |
| 2 |
Ντεπ. Ταχίρα |
11 |
7 |
2 |
2 |
24 |
14 |
+10 |
23 |
| 3 |
Πουέρτο Καμπέγιο |
11 |
5 |
4 |
2 |
15 |
9 |
+6 |
19 |
| 4 |
Καραμπόμπο |
11 |
5 |
3 |
3 |
12 |
8 |
+4 |
18 |
| 5 |
Πορτουγκέζα |
11 |
4 |
5 |
2 |
14 |
12 |
+2 |
17 |
| 6 |
Λα Γκουαΐρα |
11 |
5 |
1 |
5 |
21 |
16 |
+5 |
16 |
| 7 |
Εστ. Μέριδα |
11 |
4 |
4 |
3 |
12 |
12 |
0 |
16 |
| 8 |
UCV |
11 |
4 |
3 |
4 |
12 |
11 |
+1 |
15 |
| 9 |
Μονάγκας |
11 |
4 |
2 |
5 |
12 |
13 |
-1 |
14 |
| 10 |
Καράκας |
11 |
2 |
5 |
4 |
9 |
14 |
-5 |
11 |
| 11 |
Ράγιο Ζουλιάνο |
11 |
3 |
2 |
6 |
17 |
23 |
-6 |
11 |
| 12 |
Τρουχιγιάνος |
11 |
3 |
2 |
6 |
12 |
18 |
-6 |
11 |
| 13 |
Ζαμόρα |
11 |
2 |
2 |
7 |
10 |
21 |
-11 |
8 |
| 14 |
Anzoategui FC |
11 |
1 |
2 |
8 |
6 |
20 |
-14 |
5 |
Βαθμολογία Γιαρακουιάνος
Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα
Καράκας επόμενοι 1 αγώνες
|
2026-10-11 |
Καράκας
|
- |
Ζαμόρα
|
Γιαρακουιάνος επόμενοι 1 αγώνες
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.34 |
4.49 |
6.09 |
| Πιθανότητα |
44% |
32% |
24% |
|
1 @ 1.34 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.08 |
2.80 |
| Πιθανότητα |
81% |
19% |
|
1X @ 1.08 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.12 |
5.04 |
| Πιθανότητα |
|
82% |
18% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.12 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.46 |
2.51 |
| Πιθανότητα |
|
63% |
37% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.46 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.12 |
1.57 |
| Πιθανότητα |
|
42% |
58% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.57 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.63 |
2.00 |
| Πιθανότητα |
|
55% |
45% |
|
Ναι @ 1.63 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-07 20:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!