Τζε 1 Λιγκ - Ιαπωνία

Τετάρτη, 18.03.2026
09:30
Σερέζο Οσάκα

Σερέζο Οσάκα

Οκαϊάμα

Οκαϊάμα

1 - 2
(1 - 1,  0 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Οσάκα
Εκτός έδρας: Okayama
Απόσταση: 145.1 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Kincho
Χωρητικότητα: 20 500
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 09:30 (18:30 τοπική ώρα)

Αποδόσεις

1 X 2 Π/Α 1X X2
1.95 3.37 3.62 1 1.25 1.76
39% 32% 29% 1.95 67% 33%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.31 3.20 1.99 1.76 3.50 1.27
70% 30% 30% 70% 15% 85%

Τελευταίες 10 απευθείας αγώνες

2025-10-18 Οκαϊάμα 1 - 2 Σερέζο Οσάκα
2025-04-02 Σερέζο Οσάκα 2 - 1 Οκαϊάμα
2016-12-04 Σερέζο Οσάκα 1 - 0 Οκαϊάμα
2016-10-16 Οκαϊάμα 1 - 1 Σερέζο Οσάκα
2016-05-28 Σερέζο Οσάκα 2 - 1 Οκαϊάμα
2015-07-22 Σερέζο Οσάκα 2 - 1 Οκαϊάμα
2015-03-21 Οκαϊάμα 1 - 1 Σερέζο Οσάκα
2009-09-13 Οκαϊάμα 1 - 3 Σερέζο Οσάκα
2009-06-07 Οκαϊάμα 0 - 2 Σερέζο Οσάκα
2009-04-15 Σερέζο Οσάκα 4 - 1 Οκαϊάμα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
8 2 0 9 6 2
80% 20% 0% 90% 60% 20%

Σερέζο Οσάκα τελευταίοι 12 αγώνες

2026-03-14 Κυότο 1 - 2 Σερέζο Οσάκα
2026-03-07 Σερέζο Οσάκα 0 - 0 Σιμίζου
2026-02-28 Β-Βάρεν Ναγκασάκι 1 - 0 Σερέζο Οσάκα
2026-02-22 Σερέζο Οσάκα 1 - 2 Χιροσίμα
2026-02-15 Φουκουόκα 0 - 2 Σερέζο Οσάκα
2026-02-07 Σερέζο Οσάκα 0 - 0 Γκάμπα Οσάκα
2025-12-06 Σερέζο Οσάκα 1 - 3 Γιοκοχάμα
2025-11-30 Γιοκοχάμα Μάρινος 3 - 1 Σερέζο Οσάκα
2025-11-09 Σιμίζου 1 - 4 Σερέζο Οσάκα
2025-10-25 Σερέζο Οσάκα 2 - 0 Καβασάκι
2025-10-18 Οκαϊάμα 1 - 2 Σερέζο Οσάκα
2025-10-04 Ναγκόγια 2 - 1 Σερέζο Οσάκα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 9 7 3
42% 17% 42% 75% 58% 25%

Οκαϊάμα τελευταίοι 12 αγώνες

2026-03-14 Σιμίζου 1 - 1 Οκαϊάμα
2026-03-08 Οκαϊάμα 1 - 0 Κυότο
2026-03-01 Οκαϊάμα 1 - 1 Ναγκόγια
2026-02-22 Οκαϊάμα 1 - 2 Γκάμπα Οσάκα
2026-02-14 Χιροσίμα 1 - 1 Οκαϊάμα
2026-02-08 Φουκουόκα 1 - 1 Οκαϊάμα
2026-01-20 Κασίμα 1 - 0 Οκαϊάμα
2025-12-06 Σιμίζου 1 - 2 Οκαϊάμα
2025-11-30 Οκαϊάμα 0 - 1 Ουράβα
2025-11-08 Καβασάκι 1 - 1 Οκαϊάμα
2025-10-25 Τόκυο 3 - 1 Οκαϊάμα
2025-10-18 Οκαϊάμα 1 - 2 Σερέζο Οσάκα
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 5 5 9 4 1
17% 42% 42% 75% 33% 8%

Βαθμολογία Τζε 1 Λιγκ

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Κασίμα 6 5 1 0 10 3 +7 18
2 Ματσίδα Ζέλβια 5 3 2 0 10 7 +3 16
3 Τόκυο 6 2 3 1 8 6 +2 13
4 Τόκυο Βέρντι 6 3 1 2 10 9 +1 13
5 Ουράβα 6 3 1 2 9 5 +4 10
6 Καβασάκι 5 1 2 2 8 8 0 8
7 Μίτο 6 0 4 2 7 11 -4 8
8 Γιοκοχάμα Μάρινος 6 2 0 4 7 11 -4 6
9 Σίμπα JEF Γιουν. 6 1 2 3 4 8 -4 5
10 Κασίβα 6 1 0 5 7 12 -5 4
1 Γκάμπα Οσάκα 6 2 3 1 7 7 0 14
2 Βίσσελ Κόμπε 5 3 1 1 8 3 +5 12
3 Χιροσίμα 5 3 1 1 9 5 +4 12
4 Σερέζο Οσάκα 6 2 2 2 5 4 +1 12
5 Κυότο 6 2 2 2 7 6 +1 11
6 Σιμίζου 6 1 4 1 5 5 0 11
7 Ναγκόγια 6 2 2 2 8 8 0 10
8 Β-Βάρεν Ναγκασάκι 6 3 0 3 8 9 -1 10
9 Οκαϊάμα 6 1 4 1 6 6 0 9
10 Φουκουόκα 6 0 1 5 3 13 -10 5

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Σερέζο Οσάκα       
Οκαϊάμα       
Εντός έδρας       
Εκτός έδρας       

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Σερέζο Οσάκα Οκαϊάμα
1 Κασίμα    
2 Ματσίδα Ζέλβια    
3 Τόκυο    
4 Τόκυο Βέρντι    
5 Ουράβα    
6 Καβασάκι    
7 Μίτο    
8 Γιοκοχάμα Μάρινος    
9 Σίμπα JEF Γιουν.    
10 Κασίβα    
1 Γκάμπα Οσάκα 0 - 0  
2 Βίσσελ Κόμπε    
3 Χιροσίμα 1 - 2 1 - 1
4 Σερέζο Οσάκα -  
5 Κυότο    
6 Σιμίζου 0 - 0 1 - 1
7 Ναγκόγια    
8 Β-Βάρεν Ναγκασάκι    
9 Οκαϊάμα   -
10 Φουκουόκα   1 - 1

Θέση στο πρωτάθλημα

  Σερέζο Οσάκα Οκαϊάμα
Θέση 4 9
Βαθμοί 12 9
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Θέση 18 11
Βαθμοί 2 3

Φόρμα στο πρωτάθλημα

  Σερέζο Οσάκα Οκαϊάμα
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
2   
2   
2   
1  
4     
1  
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
0  
2   
1  
0  
3    
0  

Γκολ στο πρωτάθλημα

  Σερέζο Οσάκα Οκαϊάμα
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
5      
4     
6       
6       
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Γκολ που επιτεύχθησαν
Γκολ που δέχτηκε
1   
2   
3    
3    

Συνολικές στατιστικές για το Τζε 1 Λιγκ

Αγώνες   (58)
Εντός έδρας νίκες 40%
Ισοπαλίες 31%
Εκτός έδρας νίκες 29%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 100%
Γκολ   (146)
Γκολ ανά αγώνα 2.52
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.31
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.21
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 83%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 66%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 55%
Πάνω 1.5 78%
Πάνω 2.5 41%
Πάνω 3.5 22%

Σερέζο Οσάκα επόμενοι 6 αγώνες

2026-03-22 Σερέζο Οσάκα - Βίσσελ Κόμπε
2026-04-04 Ναγκόγια - Σερέζο Οσάκα
2026-04-11 Γκάμπα Οσάκα - Σερέζο Οσάκα
2026-04-18 Σερέζο Οσάκα - Κυότο
2026-04-25 Χιροσίμα - Σερέζο Οσάκα
2026-04-29 Βίσσελ Κόμπε - Σερέζο Οσάκα

Οκαϊάμα επόμενοι 6 αγώνες

2026-03-21 Οκαϊάμα - Β-Βάρεν Ναγκασάκι
2026-04-05 Οκαϊάμα - Βίσσελ Κόμπε
2026-04-11 Κυότο - Οκαϊάμα
2026-04-19 Γκάμπα Οσάκα - Οκαϊάμα
2026-04-25 Οκαϊάμα - Φουκουόκα
2026-04-29 Ναγκόγια - Οκαϊάμα

Αποδόσεις και Πιθανότητες

Στάνταρ 1X2 1 X 2
Αποδόσεις 1.95 3.37 3.62
Πιθανότητα 39% 32% 29%
1 @ 1.95
Διπλή ευκαιρία 1X X2
Αποδόσεις 1.25 1.76
Πιθανότητα 67% 33%
1X @ 1.25
Πάνω/Κάτω 1.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.31 3.20
Πιθανότητα   70% 30%
Πάνω 1.5 @ 1.31
Πάνω/Κάτω 2.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.99 1.76
Πιθανότητα   30% 70%
Κάτω 2.5 @ 1.76
Πάνω/Κάτω 3.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   3.50 1.27
Πιθανότητα   15% 85%
Κάτω 3.5 @ 1.27
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες Ναι Όχι
Αποδόσεις   1.82 1.89
Πιθανότητα   57% 43%
Ναι @ 1.82

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-03-18 08:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!