Πριμέρα Ντιβισιόν - Ουρουγουάη
Κυριακή, 13.09.2026
00:00
Σέρο Λάργκο
Central Espanol
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.38 |
2.88 |
2.90 |
1X |
|
|
|
1.36 |
1.50 |
| 32% |
48% |
20% |
1.36 |
|
|
|
61% |
39% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.50 |
2.50 |
|
|
|
2.50 |
1.50 |
|
|
|
5.00 |
1.17 |
| 72% |
28% |
|
|
|
31% |
69% |
|
|
|
15% |
85% |
Τελευταίες 8 απευθείας αγώνες
|
2026-07-25 |
Central Espanol
|
0 - 1 |
Σέρο Λάργκο
|
|
2026-03-15 |
Central Espanol
|
1 - 3 |
Σέρο Λάργκο
|
|
2017-06-28 |
Central Espanol
|
1 - 0 |
Σέρο Λάργκο
|
|
2013-05-12 |
Central Espanol
|
0 - 0 |
Σέρο Λάργκο
|
|
2012-11-17 |
Σέρο Λάργκο
|
0 - 0 |
Central Espanol
|
|
2009-09-12 |
Σέρο Λάργκο
|
1 - 0 |
Central Espanol
|
|
2009-02-28 |
Σέρο Λάργκο
|
2 - 0 |
Central Espanol
|
|
2008-08-30 |
Central Espanol
|
1 - 1 |
Σέρο Λάργκο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
1 |
|
3 |
1 |
1 |
| 50% |
38% |
12% |
|
38% |
12% |
12% |
Σέρο Λάργκο τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-09 |
Σέρο Λάργκο
|
1 - 1 |
Ντιφενσορ Σπ.
|
|
2026-09-04 |
Μοντ. Σίτι Τόρκε
|
2 - 1 |
Σέρο Λάργκο
|
|
2026-08-30 |
Σέρο Λάργκο
|
1 - 1 |
Λίβερπουλ Μ.
|
|
2026-08-26 |
Πλάζα Κολόνια
|
2 - 1 |
Σέρο Λάργκο
|
|
2026-08-22 |
Σέρο Λάργκο
|
1 - 1 |
Ντιφενσορ Σπ.
|
|
2026-08-15 |
Μοντ. Γουόντερερς
|
1 - 1 |
Σέρο Λάργκο
|
|
2026-08-07 |
Σέρο Λάργκο
|
1 - 1 |
Γιουβεντούτ
|
|
2026-08-01 |
Πενιαρόλ
|
3 - 0 |
Σέρο Λάργκο
|
|
2026-07-25 |
Central Espanol
|
0 - 1 |
Σέρο Λάργκο
|
|
2026-07-13 |
Σέρο Λάργκο
|
1 - 1 |
Ντιφενσορ Σπ.
|
|
2026-06-08 |
Λίβερπουλ Μ.
|
0 - 0 |
Σέρο Λάργκο
|
|
2026-05-29 |
Σέρο Λάργκο
|
2 - 0 |
Σέρο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
7 |
3 |
|
10 |
3 |
0 |
| 17% |
58% |
25% |
|
83% |
25% |
0% |
Central Espanol τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-09 |
Ρασίνγκ Μ.
|
2 - 4 |
Central Espanol
|
|
2026-09-06 |
Central Espanol
|
1 - 1 |
Ντιφενσορ Σπ.
|
|
2026-09-02 |
Central Espanol
|
3 - 0 |
Γιουβεντούτ
|
|
2026-08-28 |
Μοντ. Γουόντερερς
|
3 - 0 |
Central Espanol
|
|
2026-08-22 |
Central Espanol
|
0 - 1 |
Γιουβεντούτ
|
|
2026-08-16 |
Πενιαρόλ
|
2 - 1 |
Central Espanol
|
|
2026-08-08 |
Central Espanol
|
1 - 0 |
Προγκρέσο
|
|
2026-08-02 |
Central Espanol
|
0 - 0 |
Λίβερπουλ Μ.
|
|
2026-07-25 |
Central Espanol
|
0 - 1 |
Σέρο Λάργκο
|
|
2026-07-12 |
Μπόστον Ρίβερ
|
0 - 0 |
Central Espanol
|
|
2026-06-06 |
Central Espanol
|
1 - 1 |
Ρασίνγκ Μ.
|
|
2026-06-02 |
Πενιαρόλ
|
0 - 1 |
Central Espanol
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
6 |
4 |
1 |
| 33% |
33% |
33% |
|
50% |
33% |
8% |
Βαθμολογία Πριμέρα Ντιβισιόν
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Λίβερπουλ Μ. |
5 |
4 |
1 |
0 |
11 |
1 |
+10 |
13 |
| 2 |
Μοντ. Σίτι Τόρκε |
4 |
4 |
0 |
0 |
11 |
3 |
+8 |
12 |
| 3 |
Ρασίνγκ Μ. |
6 |
3 |
2 |
1 |
8 |
5 |
+3 |
11 |
| 4 |
Σέρο |
5 |
3 |
1 |
1 |
5 |
6 |
-1 |
10 |
| 5 |
Μαλντονάντο |
5 |
2 |
2 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
8 |
| 5 |
Γιουβεντούτ |
5 |
2 |
2 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
8 |
| 7 |
Μπόστον Ρίβερ |
6 |
2 |
2 |
2 |
8 |
8 |
0 |
8 |
| 8 |
Νασιονάλ Μ. |
6 |
2 |
2 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
8 |
| 9 |
Μοντ. Γουόντερερς |
6 |
2 |
2 |
2 |
7 |
9 |
-2 |
8 |
| 10 |
Πενιαρόλ |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
2 |
+4 |
6 |
| 11 |
Προγκρέσο |
5 |
2 |
0 |
3 |
2 |
4 |
-2 |
6 |
| 12 |
Σέρο Λάργκο |
5 |
0 |
4 |
1 |
5 |
6 |
-1 |
4 |
| 13 |
Central Espanol |
5 |
1 |
1 |
3 |
3 |
7 |
-4 |
4 |
| 14 |
Ντανούμπιο |
5 |
0 |
2 |
3 |
0 |
6 |
-6 |
2 |
| 15 |
Ντιφενσορ Σπ. |
5 |
0 |
2 |
3 |
3 |
10 |
-7 |
2 |
| 16 |
Αλμπιόν |
5 |
0 |
0 |
5 |
3 |
8 |
-5 |
0 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Σέρο Λάργκο |
|
| Central Espanol |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Σέρο Λάργκο |
Central Espanol |
| 1 |
Λίβερπουλ Μ. |
1 - 1 |
|
| 2 |
Μοντ. Σίτι Τόρκε |
|
|
| 3 |
Ρασίνγκ Μ. |
|
|
| 4 |
Σέρο |
|
|
| 5 |
Μαλντονάντο |
|
|
| 5 |
Γιουβεντούτ |
1 - 1 |
|
| 7 |
Μπόστον Ρίβερ |
|
|
| 8 |
Νασιονάλ Μ. |
|
|
| 9 |
Μοντ. Γουόντερερς |
|
3 - 0 |
| 10 |
Πενιαρόλ |
|
2 - 1 |
| 11 |
Προγκρέσο |
|
|
| 12 |
Σέρο Λάργκο |
- |
|
| 13 |
Central Espanol |
|
- |
| 14 |
Ντανούμπιο |
|
|
| 15 |
Ντιφενσορ Σπ. |
1 - 1 |
|
| 16 |
Αλμπιόν |
|
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Σέρο Λάργκο |
Central Espanol |
| Νίκες |
0 |
1 |
| Ισοπαλίες |
4 |
1 |
| Ήττες |
1 |
3 |
| Γκολ υπέρ |
5 |
3 |
| Γκολ κατά |
6 |
7 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.00 |
0.60 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.20 |
1.40 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
60% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
100% |
80% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
100% |
40% |
| Πάνω 1.5 |
100% |
60% |
| Πάνω 2.5 |
20% |
40% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
0% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
0 |
0 |
| Ισοπαλίες |
3 |
0 |
| Ήττες |
0 |
2 |
| Γκολ υπέρ |
3 |
1 |
| Γκολ κατά |
3 |
5 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.00 |
0.50 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.00 |
2.50 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
50% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
100% |
100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
100% |
50% |
| Πάνω 1.5 |
100% |
100% |
| Πάνω 2.5 |
0% |
100% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
0% |
Συνολικές στατιστικές για το Πριμέρα Ντιβισιόν
| Αγώνες (41) |
| Εντός έδρας νίκες |
41% |
| Ισοπαλίες |
29% |
| Εκτός έδρας νίκες |
29% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
34% |
| Γκολ (90) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.20 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.20 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.00 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
71% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
63% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
41% |
| Πάνω 1.5 |
61% |
| Πάνω 2.5 |
34% |
| Πάνω 3.5 |
22% |
Σέρο Λάργκο επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-19 |
Μαλντονάντο
|
- |
Σέρο Λάργκο
|
|
2026-09-26 |
Σέρο Λάργκο
|
- |
Νασιονάλ Μ.
|
|
2026-09-30 |
Σέρο Λάργκο
|
- |
Ρεντίστας
|
|
2026-10-04 |
Ντανούμπιο
|
- |
Σέρο Λάργκο
|
|
2026-10-11 |
Σέρο Λάργκο
|
- |
Αλμπιόν
|
|
2026-10-16 |
Σέρο
|
- |
Σέρο Λάργκο
|
Central Espanol επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-21 |
Central Espanol
|
- |
Μοντ. Σίτι Τόρκε
|
|
2026-09-27 |
Central Espanol
|
- |
Λίβερπουλ Μ.
|
|
2026-10-03 |
Μαλντονάντο
|
- |
Central Espanol
|
|
2026-10-11 |
Central Espanol
|
- |
Νασιονάλ Μ.
|
|
2026-10-15 |
Central Espanol
|
- |
Ντανούμπιο
|
|
2026-10-18 |
Ντανούμπιο
|
- |
Central Espanol
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.38 |
2.88 |
2.90 |
| Πιθανότητα |
32% |
48% |
20% |
|
1X @ 1.36 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.36 |
1.50 |
| Πιθανότητα |
61% |
39% |
|
1X @ 1.36 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.50 |
2.50 |
| Πιθανότητα |
|
72% |
28% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.50 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.50 |
1.50 |
| Πιθανότητα |
|
31% |
69% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.50 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
5.00 |
1.17 |
| Πιθανότητα |
|
15% |
85% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.17 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
2.10 |
1.67 |
| Πιθανότητα |
|
59% |
41% |
|
Ναι @ 2.10 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-12 20:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!