Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ - ΗΠΑ
Κυριακή, 20.09.2026
00:30
Μόντρεαλ Ίμπακτ
Κολόμπους Κρού
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Μόντρεαλ (Καναδάς) / ΗΠΑ (Καν) |
| Εκτός έδρας: |
Κολόμβος (Ηπα) |
| Απόσταση: |
981.8 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Saputo
|
| Χωρητικότητα: |
20 801 |
| Διαστάσεις: |
110 x 70 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
00:30 (19:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.65 |
3.70 |
2.45 |
12 |
|
|
|
1.50 |
1.44 |
| 37% |
31% |
32% |
1.29 |
|
|
|
53% |
47% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
5.00 |
|
|
|
1.57 |
2.35 |
|
|
|
2.38 |
1.53 |
| 83% |
17% |
|
|
|
65% |
35% |
|
|
|
36% |
64% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-08-20 |
Κολόμπους Κρού
|
1 - 2 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
|
2025-05-15 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
1 - 1 |
Κολόμπους Κρού
|
|
2025-04-06 |
Κολόμπους Κρού
|
2 - 1 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
|
2024-05-16 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
1 - 3 |
Κολόμπους Κρού
|
|
2024-04-28 |
Κολόμπους Κρού
|
0 - 0 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
|
2023-10-21 |
Κολόμπους Κρού
|
2 - 1 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
|
2023-09-03 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
2 - 4 |
Κολόμπους Κρού
|
|
2022-09-10 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
2 - 2 |
Κολόμπους Κρού
|
|
2022-08-04 |
Κολόμπους Κρού
|
1 - 2 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
|
2021-09-26 |
Κολόμπους Κρού
|
2 - 1 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
|
2021-05-01 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
0 - 0 |
Κολόμπους Κρού
|
|
2020-10-08 |
Κολόμπους Κρού
|
1 - 2 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
10 |
9 |
3 |
| 25% |
33% |
42% |
|
83% |
75% |
25% |
Μόντρεαλ Ίμπακτ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-17 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
2 - 1 |
Βανκ. Ουάιτκαπς
|
|
2026-09-13 |
Κολοράντο Ράπιντς
|
1 - 0 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
|
2026-09-10 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
1 - 2 |
Σάρλοτ
|
|
2026-09-06 |
Φιλαδέλφια Γιούν
|
2 - 0 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
|
2026-09-03 |
Βανκ. Ουάιτκαπς
|
1 - 1 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
|
2026-08-30 |
Ίντερ Μαϊάμι
|
7 - 1 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
|
2026-08-23 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
2 - 2 |
ΛΆ Γκάλαξι
|
|
2026-08-20 |
Κολόμπους Κρού
|
1 - 2 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
|
2026-08-16 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
1 - 1 |
Ντι Σι Γιουνάιτεντ
|
|
2026-08-02 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
2 - 2 |
Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.
|
|
2026-07-26 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
0 - 1 |
Ίντερ Μαϊάμι
|
|
2026-07-23 |
Νάσβιλ
|
1 - 0 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
9 |
6 |
3 |
| 17% |
33% |
50% |
|
75% |
50% |
25% |
Κολόμπους Κρού τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-17 |
Κολόμπους Κρού
|
2 - 1 |
Ορλάντο Σίτι
|
|
2026-09-13 |
Κολόμπους Κρού
|
0 - 1 |
Νιου Γιορκ ΡΜπ
|
|
2026-09-10 |
Ντι Σι Γιουνάιτεντ
|
2 - 1 |
Κολόμπους Κρού
|
|
2026-09-06 |
Κολόμπους Κρού
|
3 - 0 |
Κολοράντο Ράπιντς
|
|
2026-08-30 |
Κολόμπους Κρού
|
1 - 3 |
Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ.
|
|
2026-08-27 |
Κλαμπ Αμέρικα
|
2 - 0 |
Κολόμπους Κρού
|
|
2026-08-23 |
Νάσβιλ
|
3 - 2 |
Κολόμπους Κρού
|
|
2026-08-20 |
Κολόμπους Κρού
|
1 - 2 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
|
2026-08-16 |
Σάρλοτ
|
3 - 1 |
Κολόμπους Κρού
|
|
2026-08-12 |
Κολόμπους Κρού
|
1 - 1 |
Πούμας
|
|
2026-08-08 |
Κολόμπους Κρού
|
2 - 1 |
Πατσούκα
|
|
2026-08-05 |
Κολόμπους Κρού
|
3 - 1 |
Άτλας
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
11 |
9 |
4 |
| 33% |
8% |
58% |
|
92% |
75% |
33% |
Βαθμολογία Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Νάσβιλ |
25 |
16 |
6 |
3 |
50 |
21 |
+29 |
54 |
| 2 |
Ίντερ Μαϊάμι |
25 |
12 |
9 |
4 |
61 |
46 |
+15 |
45 |
| 3 |
Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ. |
25 |
13 |
4 |
8 |
41 |
31 |
+10 |
43 |
| 4 |
Σάρλοτ |
25 |
11 |
7 |
7 |
45 |
36 |
+9 |
40 |
| 5 |
Σικάγο Φάιαρ |
24 |
11 |
6 |
7 |
45 |
35 |
+10 |
39 |
| 6 |
Ορλάντο Σίτι |
25 |
10 |
4 |
11 |
44 |
56 |
-12 |
34 |
| 7 |
Φιλαδέλφια Γιούν |
25 |
9 |
6 |
10 |
46 |
39 |
+7 |
33 |
| 8 |
Νιου Γιορκ ΡΜπ |
26 |
9 |
6 |
11 |
34 |
48 |
-14 |
33 |
| 9 |
Νιου Γιόρκ Σίτι |
26 |
8 |
8 |
10 |
39 |
34 |
+5 |
32 |
| 10 |
Σινσινάτι |
24 |
8 |
8 |
8 |
52 |
59 |
-7 |
32 |
| 11 |
Ντι Σι Γιουνάιτεντ |
24 |
6 |
11 |
7 |
30 |
37 |
-7 |
29 |
| 12 |
Τορόντο |
25 |
6 |
11 |
8 |
38 |
46 |
-8 |
29 |
| 13 |
Κολόμπους Κρού |
25 |
6 |
5 |
14 |
35 |
42 |
-7 |
23 |
| 14 |
Ατλάντα Γιουν. |
25 |
6 |
5 |
14 |
29 |
43 |
-14 |
23 |
| 15 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ |
25 |
5 |
6 |
14 |
31 |
51 |
-20 |
21 |
|
| 1 |
Βανκ. Ουάιτκαπς |
24 |
14 |
4 |
6 |
53 |
23 |
+30 |
46 |
| 2 |
Ντάλας |
25 |
12 |
7 |
6 |
49 |
42 |
+7 |
43 |
| 3 |
Χιούστον |
25 |
13 |
4 |
8 |
32 |
28 |
+4 |
43 |
| 4 |
ΣΧ Έρθκουεϊκς |
25 |
12 |
5 |
8 |
44 |
36 |
+8 |
41 |
| 5 |
Σεντ Λούις Σίτι |
25 |
11 |
8 |
6 |
42 |
35 |
+7 |
41 |
| 6 |
Λος Άντζελες ΦΚ |
26 |
11 |
7 |
8 |
41 |
27 |
+14 |
40 |
| 7 |
Κολοράντο Ράπιντς |
25 |
11 |
2 |
12 |
33 |
32 |
+1 |
35 |
| 8 |
Πόρτλαντ |
25 |
9 |
5 |
11 |
47 |
47 |
0 |
32 |
| 9 |
San Diego FC |
25 |
8 |
6 |
11 |
42 |
42 |
0 |
30 |
| 10 |
ΛΆ Γκάλαξι |
26 |
7 |
9 |
10 |
31 |
40 |
-9 |
30 |
| 11 |
Ρίαλ Σολτ Λέικ |
24 |
8 |
5 |
11 |
37 |
39 |
-2 |
29 |
| 12 |
Μινεσότα |
25 |
7 |
8 |
10 |
37 |
43 |
-6 |
29 |
| 13 |
Ώστιν |
25 |
7 |
8 |
10 |
32 |
44 |
-12 |
29 |
| 14 |
Σιάτλ |
23 |
7 |
7 |
9 |
25 |
30 |
-5 |
28 |
| 15 |
Σπ. Κάνσας Σίτι |
24 |
5 |
3 |
16 |
26 |
59 |
-33 |
18 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Μόντρεαλ Ίμπακτ |
|
| Κολόμπους Κρού |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Μόντρεαλ Ίμπακτ |
Κολόμπους Κρού |
| 1 |
Νάσβιλ |
|
3 - 2 |
| 2 |
Ίντερ Μαϊάμι |
0 - 1 |
2 - 2 |
| 3 |
Νιού Ίνγκλαντ Ρεβ. |
2 - 2 |
2 - 1 |
| 4 |
Σάρλοτ |
1 - 2 |
3 - 1 |
| 5 |
Σικάγο Φάιαρ |
0 - 2 |
|
| 6 |
Ορλάντο Σίτι |
2 - 0 |
|
| 7 |
Φιλαδέλφια Γιούν |
1 - 2 |
1 - 1 |
| 8 |
Νιου Γιορκ ΡΜπ |
4 - 1 |
3 - 2 |
| 9 |
Νιου Γιόρκ Σίτι |
1 - 0 |
3 - 0 |
| 10 |
Σινσινάτι |
|
|
| 11 |
Ντι Σι Γιουνάιτεντ |
1 - 1 |
2 - 1 |
| 12 |
Τορόντο |
0 - 0 |
2 - 1 |
| 13 |
Κολόμπους Κρού |
|
- |
| 14 |
Ατλάντα Γιουν. |
|
1 - 3 |
| 15 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ |
- |
|
|
| 1 |
Βανκ. Ουάιτκαπς |
|
|
| 2 |
Ντάλας |
|
|
| 3 |
Χιούστον |
|
|
| 4 |
ΣΧ Έρθκουεϊκς |
|
|
| 5 |
Σεντ Λούις Σίτι |
|
|
| 6 |
Λος Άντζελες ΦΚ |
|
|
| 7 |
Κολοράντο Ράπιντς |
|
|
| 8 |
Πόρτλαντ |
2 - 2 |
3 - 2 |
| 9 |
San Diego FC |
|
|
| 10 |
ΛΆ Γκάλαξι |
2 - 2 |
|
| 11 |
Ρίαλ Σολτ Λέικ |
|
|
| 12 |
Μινεσότα |
|
|
| 13 |
Ώστιν |
|
|
| 14 |
Σιάτλ |
|
|
| 15 |
Σπ. Κάνσας Σίτι |
|
2 - 2 |
Στατιστικά ομάδας
| |
Μόντρεαλ Ίμπακτ |
Κολόμπους Κρού |
| Νίκες |
5 |
6 |
| Ισοπαλίες |
6 |
5 |
| Ήττες |
14 |
14 |
| Γκολ υπέρ |
31 |
35 |
| Γκολ κατά |
51 |
42 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.24 |
1.40 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
2.04 |
1.68 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
64% |
84% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
84% |
84% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
52% |
72% |
| Πάνω 1.5 |
80% |
88% |
| Πάνω 2.5 |
64% |
72% |
| Πάνω 3.5 |
36% |
36% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
3 |
1 |
| Ισοπαλίες |
5 |
3 |
| Ήττες |
4 |
8 |
| Γκολ υπέρ |
16 |
18 |
| Γκολ κατά |
15 |
27 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.33 |
1.50 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.25 |
2.25 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
75% |
92% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
75% |
100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
58% |
92% |
| Πάνω 1.5 |
75% |
100% |
| Πάνω 2.5 |
50% |
92% |
| Πάνω 3.5 |
33% |
58% |
Συνολικές στατιστικές για το Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ
| Αγώνες (373) |
| Εντός έδρας νίκες |
46% |
| Ισοπαλίες |
25% |
| Εκτός έδρας νίκες |
28% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
86% |
| Γκολ (1191) |
| Γκολ ανά αγώνα |
3.19 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.82 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.37 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
84% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
74% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
63% |
| Πάνω 1.5 |
81% |
| Πάνω 2.5 |
62% |
| Πάνω 3.5 |
38% |
Μόντρεαλ Ίμπακτ επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-27 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
- |
Σινσινάτι
|
|
2026-10-10 |
Τορόντο
|
- |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
|
2026-10-15 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
- |
Ατλάντα Γιουν.
|
|
2026-10-18 |
Σιάτλ
|
- |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
|
2026-10-24 |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
- |
Νάσβιλ
|
|
2026-10-28 |
Σάρλοτ
|
- |
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
Κολόμπους Κρού επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-28 |
Κολόμπους Κρού
|
- |
Ίντερ Μαϊάμι
|
|
2026-10-11 |
Ορλάντο Σίτι
|
- |
Κολόμπους Κρού
|
|
2026-10-15 |
Κολόμπους Κρού
|
- |
Σάρλοτ
|
|
2026-10-19 |
Σινσινάτι
|
- |
Κολόμπους Κρού
|
|
2026-10-24 |
Κολόμπους Κρού
|
- |
Τορόντο
|
|
2026-10-29 |
Ντάλας
|
- |
Κολόμπους Κρού
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.65 |
3.70 |
2.45 |
| Πιθανότητα |
37% |
31% |
32% |
|
12 @ 1.29 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.50 |
1.44 |
| Πιθανότητα |
53% |
47% |
|
1X @ 1.50 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.17 |
5.00 |
| Πιθανότητα |
|
83% |
17% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.17 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.57 |
2.35 |
| Πιθανότητα |
|
65% |
35% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.57 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.38 |
1.53 |
| Πιθανότητα |
|
36% |
64% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.53 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.50 |
2.50 |
| Πιθανότητα |
|
62% |
38% |
|
Ναι @ 1.50 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-19 20:05. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!