Κ Λιγκ 2 - Νότια Κορέα
Σάββατο, 10.10.2026
08:30
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Cheonan |
| Εκτός έδρας: |
Changwon |
| Απόσταση: |
224.5 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
08:30 (16:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.30 |
3.10 |
2.75 |
X2 |
|
|
|
1.36 |
1.53 |
| 16% |
55% |
29% |
1.53 |
|
|
|
35% |
65% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.30 |
3.40 |
|
|
|
2.00 |
1.80 |
|
|
|
3.40 |
1.30 |
| 69% |
31% |
|
|
|
44% |
56% |
|
|
|
31% |
69% |
Τελευταίες 10 απευθείας αγώνες
|
2026-07-05 |
Γκιεονγκνάμ
|
2 - 1 |
Τσεονάν Σίτι
|
|
2025-11-23 |
Γκιεονγκνάμ
|
2 - 0 |
Τσεονάν Σίτι
|
|
2025-07-26 |
Τσεονάν Σίτι
|
4 - 0 |
Γκιεονγκνάμ
|
|
2025-05-24 |
Γκιεονγκνάμ
|
3 - 1 |
Τσεονάν Σίτι
|
|
2024-10-05 |
Τσεονάν Σίτι
|
3 - 1 |
Γκιεονγκνάμ
|
|
2024-07-28 |
Γκιεονγκνάμ
|
3 - 3 |
Τσεονάν Σίτι
|
|
2024-04-07 |
Τσεονάν Σίτι
|
2 - 2 |
Γκιεονγκνάμ
|
|
2023-08-21 |
Γκιεονγκνάμ
|
1 - 1 |
Τσεονάν Σίτι
|
|
2023-06-03 |
Τσεονάν Σίτι
|
2 - 3 |
Γκιεονγκνάμ
|
|
2023-04-29 |
Γκιεονγκνάμ
|
2 - 1 |
Τσεονάν Σίτι
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
5 |
|
10 |
8 |
6 |
| 20% |
30% |
50% |
|
100% |
80% |
60% |
Τσεονάν Σίτι τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-19 |
Τσουνγκνάμ Ασάν
|
3 - 1 |
Τσεονάν Σίτι
|
|
2026-09-13 |
Σουόν
|
1 - 1 |
Τσεονάν Σίτι
|
|
2026-09-05 |
Τσεονάν Σίτι
|
1 - 1 |
Hwaseong FC
|
|
2026-08-28 |
Τζεονάμ Ντράγκονς
|
1 - 0 |
Τσεονάν Σίτι
|
|
2026-08-22 |
Τσεονάν Σίτι
|
0 - 1 |
Σουγόν Μπλ.
|
|
2026-08-16 |
Γκίμπο
|
1 - 1 |
Τσεονάν Σίτι
|
|
2026-08-08 |
Σεονγκνάμ
|
3 - 2 |
Τσεονάν Σίτι
|
|
2026-08-01 |
Τσεονάν Σίτι
|
2 - 2 |
Yongin FC
|
|
2026-07-29 |
Γκουανγκτζού
|
1 - 0 |
Τσεονάν Σίτι
|
|
2026-07-24 |
Σεούλ Η-Λαντ
|
4 - 3 |
Τσεονάν Σίτι
|
|
2026-07-19 |
Τσεονγκίου
|
1 - 0 |
Τσεονάν Σίτι
|
|
2026-07-10 |
Τσεονάν Σίτι
|
0 - 1 |
Gimhae FC 2008
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
4 |
8 |
|
7 |
4 |
4 |
| 0% |
33% |
67% |
|
58% |
33% |
33% |
Γκιεονγκνάμ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-20 |
Yongin FC
|
0 - 0 |
Γκιεονγκνάμ
|
|
2026-09-13 |
Γκιεονγκνάμ
|
1 - 0 |
Σεονγκνάμ
|
|
2026-08-29 |
Γκιεονγκνάμ
|
1 - 0 |
Paju Frontier
|
|
2026-08-23 |
Τσεονγκίου
|
1 - 1 |
Γκιεονγκνάμ
|
|
2026-08-15 |
Gimhae FC 2008
|
1 - 1 |
Γκιεονγκνάμ
|
|
2026-08-07 |
Γκιεονγκνάμ
|
0 - 1 |
Νταεγκού
|
|
2026-08-02 |
Γκίμπο
|
1 - 1 |
Γκιεονγκνάμ
|
|
2026-07-25 |
Τζεονάμ Ντράγκονς
|
1 - 1 |
Γκιεονγκνάμ
|
|
2026-07-19 |
Γκιεονγκνάμ
|
5 - 0 |
Ανσάν Γκρήνερς
|
|
2026-07-12 |
Τσουνγκνάμ Ασάν
|
1 - 1 |
Γκιεονγκνάμ
|
|
2026-07-05 |
Γκιεονγκνάμ
|
2 - 1 |
Τσεονάν Σίτι
|
|
2026-06-06 |
Γκιεονγκνάμ
|
2 - 2 |
Yongin FC
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
7 |
1 |
|
8 |
3 |
2 |
| 33% |
58% |
8% |
|
67% |
25% |
17% |
Βαθμολογία Κ Λιγκ 2
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Σουγόν Μπλ. |
25 |
16 |
5 |
4 |
39 |
20 |
+19 |
53 |
| 2 |
Σεούλ Η-Λαντ |
27 |
15 |
6 |
6 |
46 |
30 |
+16 |
51 |
| 3 |
Σουόν |
26 |
14 |
9 |
3 |
51 |
29 |
+22 |
51 |
| 4 |
Νταεγκού |
26 |
13 |
7 |
6 |
48 |
35 |
+13 |
46 |
| 5 |
Hwaseong FC |
27 |
12 |
8 |
7 |
41 |
28 |
+13 |
44 |
| 6 |
Μπουσάν Ι Παρκ |
26 |
12 |
5 |
9 |
41 |
34 |
+7 |
41 |
| 7 |
Γκίμπο |
26 |
8 |
11 |
7 |
31 |
31 |
0 |
35 |
| 8 |
Τσουνγκνάμ Ασάν |
25 |
9 |
7 |
9 |
34 |
31 |
+3 |
34 |
| 9 |
Γκιεονγκνάμ |
25 |
8 |
10 |
7 |
31 |
30 |
+1 |
34 |
| 10 |
Τσεονγκίου |
27 |
6 |
14 |
7 |
34 |
42 |
-8 |
32 |
| 11 |
Σεονγκνάμ |
26 |
7 |
10 |
9 |
29 |
33 |
-4 |
31 |
| 12 |
Paju Frontier |
25 |
8 |
5 |
12 |
24 |
28 |
-4 |
29 |
| 13 |
Yongin FC |
25 |
5 |
12 |
8 |
31 |
35 |
-4 |
27 |
| 14 |
Τσεονάν Σίτι |
26 |
4 |
11 |
11 |
30 |
37 |
-7 |
23 |
| 15 |
Ανσάν Γκρήνερς |
26 |
6 |
4 |
16 |
27 |
49 |
-22 |
22 |
| 16 |
Τζεονάμ Ντράγκονς |
25 |
4 |
9 |
12 |
28 |
43 |
-15 |
21 |
| 17 |
Gimhae FC 2008 |
25 |
2 |
7 |
16 |
19 |
49 |
-30 |
13 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Τσεονάν Σίτι |
|
| Γκιεονγκνάμ |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Τσεονάν Σίτι |
Γκιεονγκνάμ |
| 1 |
Σουγόν Μπλ. |
0 - 1 |
|
| 2 |
Σεούλ Η-Λαντ |
0 - 0 |
1 - 0 |
| 3 |
Σουόν |
2 - 2 |
|
| 4 |
Νταεγκού |
|
2 - 0 |
| 5 |
Hwaseong FC |
1 - 1 |
2 - 0 |
| 6 |
Μπουσάν Ι Παρκ |
|
|
| 7 |
Γκίμπο |
0 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Τσουνγκνάμ Ασάν |
1 - 0 |
1 - 1 |
| 9 |
Γκιεονγκνάμ |
|
- |
| 10 |
Τσεονγκίου |
2 - 2 |
1 - 1 |
| 11 |
Σεονγκνάμ |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 12 |
Paju Frontier |
0 - 0 |
2 - 3 |
| 13 |
Yongin FC |
2 - 2 |
0 - 0 |
| 14 |
Τσεονάν Σίτι |
- |
|
| 15 |
Ανσάν Γκρήνερς |
|
1 - 1 |
| 16 |
Τζεονάμ Ντράγκονς |
1 - 0 |
1 - 1 |
| 17 |
Gimhae FC 2008 |
0 - 1 |
1 - 1 |
Στατιστικά ομάδας
| |
Τσεονάν Σίτι |
Γκιεονγκνάμ |
| Νίκες |
4 |
8 |
| Ισοπαλίες |
11 |
10 |
| Ήττες |
11 |
7 |
| Γκολ υπέρ |
30 |
31 |
| Γκολ κατά |
37 |
30 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.15 |
1.24 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.42 |
1.20 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
69% |
76% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
85% |
80% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
62% |
60% |
| Πάνω 1.5 |
62% |
72% |
| Πάνω 2.5 |
46% |
36% |
| Πάνω 3.5 |
38% |
24% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
2 |
1 |
| Ισοπαλίες |
7 |
8 |
| Ήττες |
3 |
3 |
| Γκολ υπέρ |
10 |
10 |
| Γκολ κατά |
11 |
14 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
0.83 |
0.83 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.92 |
1.17 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
58% |
67% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
67% |
92% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
42% |
67% |
| Πάνω 1.5 |
42% |
83% |
| Πάνω 2.5 |
25% |
8% |
| Πάνω 3.5 |
25% |
8% |
Συνολικές στατιστικές για το Κ Λιγκ 2
| Αγώνες (219) |
| Εντός έδρας νίκες |
36% |
| Ισοπαλίες |
32% |
| Εκτός έδρας νίκες |
32% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
81% |
| Γκολ (584) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.67 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.37 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.30 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
79% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
74% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
60% |
| Πάνω 1.5 |
74% |
| Πάνω 2.5 |
52% |
| Πάνω 3.5 |
32% |
Τσεονάν Σίτι επόμενοι 5 αγώνες
|
2026-10-25 |
Τσεονάν Σίτι
|
- |
Ανσάν Γκρήνερς
|
|
2026-11-01 |
Gimhae FC 2008
|
- |
Τσεονάν Σίτι
|
|
2026-11-08 |
Τσεονάν Σίτι
|
- |
Μπουσάν Ι Παρκ
|
|
2026-11-22 |
Paju Frontier
|
- |
Τσεονάν Σίτι
|
|
2026-11-28 |
Τσεονάν Σίτι
|
- |
Νταεγκού
|
Γκιεονγκνάμ επόμενοι 5 αγώνες
|
2026-10-17 |
Γκιεονγκνάμ
|
- |
Τσουνγκνάμ Ασάν
|
|
2026-10-25 |
Μπουσάν Ι Παρκ
|
- |
Γκιεονγκνάμ
|
|
2026-10-31 |
Γκιεονγκνάμ
|
- |
Hwaseong FC
|
|
2026-11-07 |
Σουόν
|
- |
Γκιεονγκνάμ
|
|
2026-11-21 |
Σουγόν Μπλ.
|
- |
Γκιεονγκνάμ
|
|
2026-11-28 |
Γκιεονγκνάμ
|
- |
Σεούλ Η-Λαντ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.30 |
3.10 |
2.75 |
| Πιθανότητα |
16% |
55% |
29% |
|
X2 @ 1.53 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.36 |
1.53 |
| Πιθανότητα |
35% |
65% |
|
X2 @ 1.53 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.30 |
3.40 |
| Πιθανότητα |
|
69% |
31% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.30 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.00 |
1.80 |
| Πιθανότητα |
|
44% |
56% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.80 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.40 |
1.30 |
| Πιθανότητα |
|
31% |
69% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.30 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.73 |
2.00 |
| Πιθανότητα |
|
60% |
40% |
|
Ναι @ 1.73 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-10 04:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!