Τάι Λιγκ 1 - Ταϊλάνδη

Σάββατο, 05.09.2026
12:00
Τσιανγκράι Γιουν.

Τσιανγκράι Γιουν.

Τσονμπούρι

Τσονμπούρι

1 - 0
(1 - 0,  0 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Τσιάνγκ Ράι
Εκτός έδρας: Chonburi
Απόσταση: 738.3 χλμ
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 12:00 (18:00 τοπική ώρα)
Διαφήμιση

Αποδόσεις

1 X 2 Π/Α 1X X2
2.25 3.00 2.85 12 1.37 1.55
35% 32% 33% 1.33 53% 47%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.30 3.20 1.95 1.73 3.40 1.27
2% 98% 5% 95% 15% 85%

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2026-02-21 Τσιανγκράι Γιουν. 1 - 3 Τσονμπούρι
2025-10-19 Τσονμπούρι 1 - 1 Τσιανγκράι Γιουν.
2024-04-03 Τσονμπούρι 2 - 0 Τσιανγκράι Γιουν.
2023-10-28 Τσιανγκράι Γιουν. 1 - 1 Τσονμπούρι
2023-04-09 Τσονμπούρι 1 - 3 Τσιανγκράι Γιουν.
2022-11-05 Τσιανγκράι Γιουν. 1 - 1 Τσονμπούρι
2022-02-06 Τσιανγκράι Γιουν. 1 - 0 Τσονμπούρι
2021-10-01 Τσονμπούρι 2 - 3 Τσιανγκράι Γιουν.
2021-04-11 Τσιανγκράι Γιουν. 1 - 1 Τσονμπούρι
2021-03-04 Τσιανγκράι Γιουν. 4 - 3 Τσονμπούρι
2020-10-25 Τσονμπούρι 0 - 3 Τσιανγκράι Γιουν.
2019-08-25 Τσονμπούρι 0 - 2 Τσιανγκράι Γιουν.
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 4 2 11 5 4
50% 33% 17% 92% 42% 33%

Τσιανγκράι Γιουν. τελευταίοι 12 αγώνες

2026-05-10 Τσιανγκράι Γιουν. 1 - 0 Ουτάι Τανί
2026-05-03 Λάμπουν Γουόριορς 0 - 0 Τσιανγκράι Γιουν.
2026-04-29 Τσιανγκράι Γιουν. 1 - 0 Ρατσαμπούρι
2026-04-25 Τσιανγκράι Γιουν. 2 - 0 Μπανγκόκ Γιουν.
2026-04-11 Τσιανγκράι Γιουν. 1 - 1 Σουκοτάι
2026-04-05 Μουανγκτόνγκ 2 - 1 Τσιανγκράι Γιουν.
2026-03-22 Τσιανγκράι Γιουν. 1 - 2 Πορτ Μπανγκόκ
2026-03-13 Νακόν Ρατσασίμα 1 - 1 Τσιανγκράι Γιουν.
2026-03-01 Kanchanaburi 0 - 4 Τσιανγκράι Γιουν.
2026-02-25 Τσιανγκράι Γιουν. 0 - 1 Πρατσουάπ
2026-02-21 Τσιανγκράι Γιουν. 1 - 3 Τσονμπούρι
2026-02-15 Ραγιόνγκ 1 - 1 Τσιανγκράι Γιουν.
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 8 4 2
33% 33% 33% 67% 33% 17%

Τσονμπούρι τελευταίοι 12 αγώνες

2026-05-10 Τσονμπούρι 2 - 1 Νακόν Ρατσασίμα
2026-05-02 Kanchanaburi 2 - 2 Τσονμπούρι
2026-04-26 Τσονμπούρι 0 - 0 Μουανγκτόνγκ
2026-04-18 Πρατσουάπ 2 - 0 Τσονμπούρι
2026-04-08 Τσονμπούρι 3 - 4 Πορτ Μπανγκόκ
2026-04-05 Τσονμπούρι 4 - 1 Ραγιόνγκ
2026-03-21 Τσονμπούρι 2 - 0 Σουκοτάι
2026-03-14 Μπίριραμ Γιουν. 5 - 0 Τσονμπούρι
2026-03-08 Πατούμ Γιουν. 2 - 3 Τσονμπούρι
2026-02-28 Τσονμπούρι 0 - 1 Ayutthaya Utd
2026-02-21 Τσιανγκράι Γιουν. 1 - 3 Τσονμπούρι
2026-02-13 Τσονμπούρι 1 - 1 Ουτάι Τανί
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 10 7 6
42% 25% 33% 83% 58% 50%
Διαφήμιση

Βαθμολογία Τάι Λιγκ 1

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Πατούμ Γιουν. 1 0 1 0 0 0 0 1
1 Pattani FC 1 0 1 0 0 0 0 1
3 Ayutthaya Utd 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Μπανγκόκ Γιουν. 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Μπίριραμ Γιουν. 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Λάμπουν Γουόριορς 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Πορτ Μπανγκόκ 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Πρατσουάπ 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ραγιόνγκ 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rasisalai Utd 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ρατσαμπούρι 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Sisaket United 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Σουκοτάι 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ουτάι Τανί 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Τσιανγκράι Γιουν. 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Τσονμπούρι 0 0 0 0 0 0 0 0

Στατιστικά ομάδας

  Τσιανγκράι Γιουν. Τσονμπούρι
Νίκες 0 0
Ισοπαλίες 0 0
Ήττες 0 0
Γκολ υπέρ 0 0
Γκολ κατά 0 0
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 0.00 0.00
Μέσος γκολ που δέχτηκε 0.00 0.00
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 0% 0%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 0% 0%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 0% 0%
Πάνω 1.5 0% 0%
Πάνω 2.5 0% 0%
Πάνω 3.5 0% 0%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 0 0
Ισοπαλίες 0 0
Ήττες 0 0
Γκολ υπέρ 0 0
Γκολ κατά 0 0
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 0.00 0.00
Μέσος γκολ που δέχτηκε 0.00 0.00
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 0% 0%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 0% 0%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 0% 0%
Πάνω 1.5 0% 0%
Πάνω 2.5 0% 0%
Πάνω 3.5 0% 0%

Συνολικές στατιστικές για το Τάι Λιγκ 1

Αγώνες   (1)
Εντός έδρας νίκες 0%
Ισοπαλίες 100%
Εκτός έδρας νίκες 0%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 0%
Γκολ   (0)
Γκολ ανά αγώνα 0.00
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.00
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 0.00
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 0%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 0%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 0%
Πάνω 1.5 0%
Πάνω 2.5 0%
Πάνω 3.5 0%

Τσιανγκράι Γιουν. επόμενοι 6 αγώνες

2026-09-11 Μπίριραμ Γιουν. - Τσιανγκράι Γιουν.
2026-09-19 Τσιανγκράι Γιουν. - Sisaket United
2026-10-11 Πρατσουάπ - Τσιανγκράι Γιουν.
2026-10-18 Τσιανγκράι Γιουν. - Ρατσαμπούρι
2026-10-24 Πατούμ Γιουν. - Τσιανγκράι Γιουν.
2026-10-30 Τσιανγκράι Γιουν. - Πορτ Μπανγκόκ

Τσονμπούρι επόμενοι 6 αγώνες

2026-09-13 Τσονμπούρι - Ραγιόνγκ
2026-09-20 Τσονμπούρι - Μπίριραμ Γιουν.
2026-10-11 Sisaket United - Τσονμπούρι
2026-10-17 Τσονμπούρι - Πρατσουάπ
2026-10-24 Ρατσαμπούρι - Τσονμπούρι
2026-10-30 Τσονμπούρι - Πατούμ Γιουν.

Αποδόσεις και Πιθανότητες

Στάνταρ 1X2 1 X 2
Αποδόσεις 2.25 3.00 2.85
Πιθανότητα 35% 32% 33%
12 @ 1.33
Διπλή ευκαιρία 1X X2
Αποδόσεις 1.37 1.55
Πιθανότητα 53% 47%
1X @ 1.37
Πάνω/Κάτω 1.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.30 3.20
Πιθανότητα   2% 98%
Κάτω 1.5 @ 3.20
Πάνω/Κάτω 2.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.95 1.73
Πιθανότητα   5% 95%
Κάτω 2.5 @ 1.73
Πάνω/Κάτω 3.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   3.40 1.27
Πιθανότητα   15% 85%
Κάτω 3.5 @ 1.27
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες Ναι Όχι
Αποδόσεις   1.73 1.95
Πιθανότητα   5% 95%
Όχι @ 1.95

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-05 08:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!