Νάσιοναλ Λιγκ - Νέα Ζηλανδία
Σάββατο, 15.11.2025
01:30
01:30

Κράιστσερτς

Western Suburbs
3 - 1
(3 - 0, 0 - 1)
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Christchurch |
| Εκτός έδρας: | Porirua |
| Απόσταση: | 323.1 χλμ |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 01:30 (14:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 | X | 2 | Π/Α | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.88 | 3.87 | 3.06 | 1 | 1.31 | 1.78 | |||
| 53% | 19% | 28% | 1.88 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.09 | 6.21 | 1.35 | 2.87 | 1.88 | 1.80 | ||||||
| 84% | 16% | 70% | 30% | 37% | 63% |
Απευθείας αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα
Κράιστσερτς τελευταίοι 12 αγώνες
| 2025-11-09 | Μπίρκενχεντ Γιουνάιτεντ | 3 - 0 | Κράιστσερτς |
| 2025-11-01 | Κράιστσερτς | 2 - 2 | Όκλαντ Σίτι |
| 2025-10-25 | Coastal Spirit | 0 - 0 | Κράιστσερτς |
| 2025-10-18 | Κράιστσερτς | 1 - 2 | Western Springs |
| 2025-10-11 | Ουέλινγκτον Φίνιξ 2 | 3 - 0 | Κράιστσερτς |
| 2025-10-04 | Κράιστσερτς | 4 - 2 | Μιραμάρ |
| 2025-09-27 | Οκλαντ Γιουνάιτεντ | 0 - 2 | Κράιστσερτς |
| 2025-07-26 | Κράιστσερτς | 2 - 2 | Οκλαντ Γιουνάιτεντ |
| 2025-03-14 | Coastal Spirit | 0 - 0 | Κράιστσερτς |
| 2023-11-19 | Όκλαντ Σίτι | 2 - 3 | Κράιστσερτς |
| 2023-11-10 | Κράιστσερτς | 2 - 4 | Κασμίρ Τέκνικαλ |
| 2023-11-04 | Ουέλινγκτον Ολίμπικ | 5 - 2 | Κράιστσερτς |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 9 | 6 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 75% | 50% |
Western Suburbs τελευταίοι 12 αγώνες
| 2025-11-09 | Western Suburbs | 1 - 1 | Auckland FC B |
| 2025-10-31 | Ουέλινγκτον Ολίμπικ | 1 - 0 | Western Suburbs |
| 2025-10-19 | Western Suburbs | 3 - 1 | Μπίρκενχεντ Γιουνάιτεντ |
| 2025-10-11 | Όκλαντ Σίτι | 3 - 2 | Western Suburbs |
| 2025-10-05 | Western Suburbs | 8 - 0 | Coastal Spirit |
| 2025-09-28 | Western Springs | 3 - 0 | Western Suburbs |
| 2025-07-26 | Western Suburbs | 2 - 2 | Ουέλινγκτον Ολίμπικ |
| 2024-11-24 | Ήστερν Σάμπερμπς | 0 - 2 | Western Suburbs |
| 2024-11-17 | Western Suburbs | 0 - 4 | Western Springs |
| 2024-11-08 | Ουέλινγκτον Ολίμπικ | 4 - 1 | Western Suburbs |
| 2024-11-03 | Ουέλινγκτον Φίνιξ 2 | 2 - 0 | Western Suburbs |
| 2024-10-27 | Western Suburbs | 2 - 4 | Νέπιερ Σίτι Ρόβερς |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 11 | 8 | 7 | |
| 25% | 17% | 58% | 92% | 67% | 58% |
Βαθμολογία Νάσιοναλ Λιγκ
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Western Springs | 7 | +8 | 16 |
| 2 | Ουέλινγκτον Ολίμπικ | 6 | +7 | 15 |
| 3 | Όκλαντ Σίτι | 6 | +1 | 11 |
| 4 | Μιραμάρ | 6 | +5 | 10 |
| 5 | Μπίρκενχεντ Γιουνάιτεντ | 6 | 0 | 9 |
| 6 | Auckland FC B | 7 | 0 | 9 |
| 7 | Κράιστσερτς | 7 | -3 | 8 |
| 8 | Western Suburbs | 6 | +5 | 7 |
| 9 | Οκλαντ Γιουνάιτεντ | 6 | -2 | 5 |
| 10 | Ουέλινγκτον Φίνιξ 2 | 6 | -6 | 4 |
| 11 | Coastal Spirit | 7 | -15 | 4 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Κράιστσερτς | |
| Western Suburbs | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Κράιστσερτς | Western Suburbs |
|---|---|---|---|
| 1 | Western Springs | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 2 | Ουέλινγκτον Ολίμπικ | 1 - 0 | |
| 3 | Όκλαντ Σίτι | 2 - 2 | 3 - 2 |
| 4 | Μιραμάρ | 4 - 2 | |
| 5 | Μπίρκενχεντ Γιουνάιτεντ | ||
| 6 | Auckland FC B | ||
| 7 | Κράιστσερτς | - | |
| 8 | Western Suburbs | - | |
| 9 | Οκλαντ Γιουνάιτεντ | ||
| 10 | Ουέλινγκτον Φίνιξ 2 | ||
| 11 | Coastal Spirit |
Θέση στο πρωτάθλημα
| Κράιστσερτς | Western Suburbs | |
| Θέση | 7 | 8 |
| Βαθμοί | 8 | 7 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Θέση | 8 | 11 |
| Βαθμοί | 4 | 0 |
Φόρμα στο πρωτάθλημα
| Κράιστσερτς | Western Suburbs | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
2
2 3 |
2
1 3 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
1
1 1 |
0
0 3 |
Γκολ στο πρωτάθλημα
| Κράιστσερτς | Western Suburbs | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
9
12 |
14
9 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
7
6 |
2
7 |
Συνολικές στατιστικές για το Νάσιοναλ Λιγκ
| Αγώνες (35) | |
| Εντός έδρας νίκες | 49% |
| Ισοπαλίες | 20% |
| Εκτός έδρας νίκες | 31% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 100% |
| Γκολ (117) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 3.34 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 2.03 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.31 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 86% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 66% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 57% |
| Πάνω 1.5 | 86% |
| Πάνω 2.5 | 74% |
| Πάνω 3.5 | 34% |
Κράιστσερτς επόμενοι 3 αγώνες
| 2025-11-21 | Ουέλινγκτον Ολίμπικ | - | Κράιστσερτς |
| 2025-11-29 | Κράιστσερτς | - | Auckland FC B |
| 2026-03-05 | Coastal Spirit | - | Κράιστσερτς |
Western Suburbs επόμενοι 3 αγώνες
| 2025-11-23 | Western Suburbs | - | Οκλαντ Γιουνάιτεντ |
| 2025-11-29 | Μιραμάρ | - | Western Suburbs |
| 2025-12-07 | Western Suburbs | - | Ουέλινγκτον Φίνιξ 2 |
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.88 | 3.87 | 3.06 |
| Πιθανότητα | 53% | 19% | 28% |
| 1 @ 1.88 | |||
| Διπλή ευκαιρία | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.31 | 1.78 |
| Πιθανότητα | 65% | 35% |
| 1X @ 1.31 | ||
| Πάνω/Κάτω 1.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.09 | 6.21 | |
| Πιθανότητα | 84% | 16% | |
| Πάνω 1.5 @ 1.09 | |||
| Πάνω/Κάτω 2.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.35 | 2.87 | |
| Πιθανότητα | 70% | 30% | |
| Πάνω 2.5 @ 1.35 | |||
| Πάνω/Κάτω 3.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.88 | 1.80 | |
| Πιθανότητα | 37% | 63% | |
| Κάτω 3.5 @ 1.80 | |||
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.34 | 2.86 | |
| Πιθανότητα | 50% | 50% | |
| Ναι @ 1.34 | |||
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2025-11-15 00:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!