Προ Λιγκ - Βέλγιο
Κυριακή, 13.09.2026
12:30
3 - 1
(1 - 1, 2 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Μπριζ |
| Εκτός έδρας: |
Antwerpen |
| Απόσταση: |
82.1 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Jan Breydel
|
| Χωρητικότητα: |
29 042 |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
12:30 (13:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.25 |
5.94 |
9.47 |
1 |
|
|
|
1.05 |
3.66 |
| 66% |
6% |
28% |
1.25 |
|
|
|
70% |
30% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.10 |
6.22 |
|
|
|
1.37 |
2.89 |
|
|
|
1.96 |
1.78 |
| 72% |
28% |
|
|
|
68% |
32% |
|
|
|
26% |
74% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2025-11-30 |
Μπριζ
|
0 - 1 |
Αντβέρπ
|
|
2025-10-26 |
Αντβέρπ
|
0 - 1 |
Μπριζ
|
|
2025-05-25 |
Μπριζ
|
1 - 1 |
Αντβέρπ
|
|
2025-04-06 |
Αντβέρπ
|
2 - 3 |
Μπριζ
|
|
2025-02-02 |
Αντβέρπ
|
2 - 1 |
Μπριζ
|
|
2024-08-18 |
Μπριζ
|
1 - 0 |
Αντβέρπ
|
|
2024-05-05 |
Αντβέρπ
|
1 - 2 |
Μπριζ
|
|
2024-04-14 |
Μπριζ
|
3 - 0 |
Αντβέρπ
|
|
2024-02-04 |
Αντβέρπ
|
2 - 1 |
Μπριζ
|
|
2023-10-29 |
Μπριζ
|
2 - 1 |
Αντβέρπ
|
|
2023-05-21 |
Μπριζ
|
2 - 0 |
Αντβέρπ
|
|
2023-05-14 |
Αντβέρπ
|
3 - 2 |
Μπριζ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
9 |
7 |
2 |
| 58% |
8% |
33% |
|
75% |
58% |
17% |
Μπριζ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-08 |
Μπριζ
|
2 - 3 |
Άστον Βίλα
|
|
2026-09-04 |
Λόμελ
|
0 - 1 |
Μπριζ
|
|
2026-08-30 |
Γάνδη
|
2 - 1 |
Μπριζ
|
|
2026-08-23 |
Μπριζ
|
1 - 0 |
Σερκλ Μπριζ
|
|
2026-08-15 |
Λέουβεν
|
0 - 3 |
Μπριζ
|
|
2026-08-07 |
Μπριζ
|
3 - 0 |
Κόρτραϊκ
|
|
2026-07-31 |
Μπριζ
|
1 - 1 |
Σεντ Ζιλουάζ
|
|
2026-07-25 |
Ρεν
|
2 - 1 |
Μπριζ
|
|
2026-07-17 |
Μπριζ
|
2 - 3 |
Χέρενφεν
|
|
2026-07-11 |
Φέγενορντ
|
3 - 1 |
Μπριζ
|
|
2026-07-04 |
Μπριζ
|
4 - 2 |
Κόρτραϊκ
|
|
2026-05-24 |
Μπριζ
|
5 - 0 |
Γάνδη
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
10 |
9 |
5 |
| 50% |
8% |
42% |
|
83% |
75% |
42% |
Αντβέρπ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-05 |
Σταντάρ Λιέγης
|
1 - 0 |
Αντβέρπ
|
|
2026-08-30 |
Αντβέρπ
|
1 - 4 |
Σεντ Τρούιντεν
|
|
2026-08-22 |
Αντβέρπ
|
4 - 4 |
Γκενκ
|
|
2026-08-15 |
Κόρτραϊκ
|
0 - 3 |
Αντβέρπ
|
|
2026-08-09 |
Αντβέρπ
|
2 - 1 |
Μπέβερεν
|
|
2026-08-02 |
Λέιτον Όριεντ
|
2 - 1 |
Αντβέρπ
|
|
2026-08-01 |
Μίλγουολ
|
1 - 0 |
Αντβέρπ
|
|
2026-07-25 |
Αντβέρπ
|
1 - 1 |
Λιρς Κεμπεζόνεν
|
|
2026-07-24 |
Αντβέρπ
|
3 - 0 |
Ολυμπιακός
|
|
2026-07-11 |
Μπόχουμ
|
1 - 0 |
Αντβέρπ
|
|
2026-07-04 |
ΠΣΦ Αϊντχόφεν
|
1 - 1 |
Αντβέρπ
|
|
2026-05-23 |
Αντβέρπ
|
2 - 0 |
Βέστερλο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
9 |
6 |
2 |
| 33% |
25% |
42% |
|
75% |
50% |
17% |
Βαθμολογία Προ Λιγκ
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Σεντ Ζιλουάζ |
6 |
5 |
1 |
0 |
19 |
3 |
+16 |
16 |
| 2 |
Γάνδη |
5 |
5 |
0 |
0 |
10 |
2 |
+8 |
15 |
| 3 |
Μπριζ |
5 |
4 |
0 |
1 |
9 |
2 |
+7 |
12 |
| 4 |
Σαρλερουά |
5 |
4 |
0 |
1 |
11 |
5 |
+6 |
12 |
| 5 |
Ζoύλτε Βάρεγκεμ |
5 |
3 |
2 |
0 |
10 |
3 |
+7 |
11 |
| 6 |
Σταντάρ Λιέγης |
6 |
3 |
2 |
1 |
12 |
10 |
+2 |
11 |
| 7 |
Άντερλεχτ |
6 |
3 |
1 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
10 |
| 8 |
Μπέβερεν |
6 |
3 |
0 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
9 |
| 9 |
Γκενκ |
5 |
2 |
2 |
1 |
12 |
8 |
+4 |
8 |
| 10 |
Σεντ Τρούιντεν |
6 |
2 |
2 |
2 |
12 |
10 |
+2 |
8 |
| 11 |
Αντβέρπ |
5 |
2 |
1 |
2 |
10 |
10 |
0 |
7 |
| 12 |
Λόμελ |
6 |
2 |
1 |
3 |
6 |
8 |
-2 |
7 |
| 13 |
Βέστερλο |
6 |
2 |
1 |
3 |
13 |
16 |
-3 |
7 |
| 14 |
Σερκλ Μπριζ |
6 |
0 |
3 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
3 |
| 15 |
Μαλίν |
6 |
0 |
2 |
4 |
5 |
14 |
-9 |
2 |
| 16 |
RAAL La Louviere |
5 |
0 |
1 |
4 |
4 |
12 |
-8 |
1 |
| 17 |
Λέουβεν |
6 |
0 |
1 |
5 |
3 |
13 |
-10 |
1 |
| 18 |
Κόρτραϊκ |
5 |
0 |
0 |
5 |
1 |
12 |
-11 |
0 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Μπριζ |
|
| Αντβέρπ |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Μπριζ |
Αντβέρπ |
| 1 |
Σεντ Ζιλουάζ |
|
|
| 2 |
Γάνδη |
|
|
| 3 |
Μπριζ |
- |
|
| 4 |
Σαρλερουά |
|
|
| 5 |
Ζoύλτε Βάρεγκεμ |
|
|
| 6 |
Σταντάρ Λιέγης |
|
1 - 0 |
| 7 |
Άντερλεχτ |
|
|
| 8 |
Μπέβερεν |
|
|
| 9 |
Γκενκ |
|
|
| 10 |
Σεντ Τρούιντεν |
|
|
| 11 |
Αντβέρπ |
|
- |
| 12 |
Λόμελ |
|
|
| 13 |
Βέστερλο |
|
|
| 14 |
Σερκλ Μπριζ |
1 - 0 |
|
| 15 |
Μαλίν |
|
|
| 16 |
RAAL La Louviere |
|
|
| 17 |
Λέουβεν |
|
|
| 18 |
Κόρτραϊκ |
3 - 0 |
0 - 3 |
Στατιστικά ομάδας
| |
Μπριζ |
Αντβέρπ |
| Νίκες |
4 |
2 |
| Ισοπαλίες |
0 |
1 |
| Ήττες |
1 |
2 |
| Γκολ υπέρ |
9 |
10 |
| Γκολ κατά |
2 |
10 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.80 |
2.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.40 |
2.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
80% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
20% |
80% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
20% |
60% |
| Πάνω 1.5 |
60% |
80% |
| Πάνω 2.5 |
60% |
80% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
40% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
2 |
1 |
| Ισοπαλίες |
0 |
0 |
| Ήττες |
0 |
1 |
| Γκολ υπέρ |
4 |
3 |
| Γκολ κατά |
0 |
1 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
2.00 |
1.50 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.00 |
0.50 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
50% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
0% |
50% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
0% |
0% |
| Πάνω 1.5 |
50% |
50% |
| Πάνω 2.5 |
50% |
50% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
0% |
Συνολικές στατιστικές για το Προ Λιγκ
| Αγώνες (50) |
| Εντός έδρας νίκες |
48% |
| Ισοπαλίες |
20% |
| Εκτός έδρας νίκες |
32% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
16% |
| Γκολ (154) |
| Γκολ ανά αγώνα |
3.08 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.72 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.36 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
76% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
62% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
42% |
| Πάνω 1.5 |
78% |
| Πάνω 2.5 |
64% |
| Πάνω 3.5 |
38% |
Μπριζ επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-20 |
Μπριζ
|
- |
Γκενκ
|
|
2026-10-10 |
RAAL La Louviere
|
- |
Μπριζ
|
|
2026-10-13 |
Ίντερ
|
- |
Μπριζ
|
|
2026-10-21 |
Μπριζ
|
- |
Λανς
|
|
2026-10-25 |
Μπριζ
|
- |
Σεντ Τρούιντεν
|
|
2026-10-30 |
Ζoύλτε Βάρεγκεμ
|
- |
Μπριζ
|
Αντβέρπ επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-20 |
Αντβέρπ
|
- |
Σεντ Ζιλουάζ
|
|
2026-10-11 |
Βέστερλο
|
- |
Αντβέρπ
|
|
2026-10-24 |
Αντβέρπ
|
- |
Σαρλερουά
|
|
2026-11-01 |
Σερκλ Μπριζ
|
- |
Αντβέρπ
|
|
2026-11-07 |
Αντβέρπ
|
- |
Λόμελ
|
|
2026-11-21 |
Ζoύλτε Βάρεγκεμ
|
- |
Αντβέρπ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.25 |
5.94 |
9.47 |
| Πιθανότητα |
66% |
6% |
28% |
|
1 @ 1.25 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.05 |
3.66 |
| Πιθανότητα |
70% |
30% |
|
1X @ 1.05 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.10 |
6.22 |
| Πιθανότητα |
|
72% |
28% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.10 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.37 |
2.89 |
| Πιθανότητα |
|
68% |
32% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.37 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.96 |
1.78 |
| Πιθανότητα |
|
26% |
74% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.78 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.73 |
1.99 |
| Πιθανότητα |
|
40% |
60% |
|
Όχι @ 1.99 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-13 08:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!