Λίγα Νασιονάλ - Γουατεμάλα
Κυριακή, 06.09.2026
20:00
Κόμπαν Ιμπέριαλ
Γκουαστατόγια
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Coban |
| Εκτός έδρας: |
Guastatoya |
| Απόσταση: |
76.7 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
20:00 (13:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.77 |
3.18 |
4.36 |
2 |
|
|
|
1.16 |
1.85 |
| 34% |
3% |
63% |
4.36 |
|
|
|
35% |
65% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
2.92 |
|
|
|
2.12 |
1.63 |
|
|
|
3.68 |
1.22 |
| 81% |
19% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
33% |
67% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-04-12 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
1 - 1 |
Γκουαστατόγια
|
|
2026-02-22 |
Γκουαστατόγια
|
2 - 0 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
|
2025-10-04 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
2 - 1 |
Γκουαστατόγια
|
|
2025-07-27 |
Γκουαστατόγια
|
0 - 1 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
|
2025-04-02 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
0 - 0 |
Γκουαστατόγια
|
|
2025-01-30 |
Γκουαστατόγια
|
4 - 0 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
|
2024-11-24 |
Γκουαστατόγια
|
2 - 0 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
|
2024-08-31 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
3 - 0 |
Γκουαστατόγια
|
|
2024-04-21 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
3 - 3 |
Γκουαστατόγια
|
|
2023-11-26 |
Γκουαστατόγια
|
1 - 0 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
|
2023-04-01 |
Γκουαστατόγια
|
0 - 0 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
|
2023-02-05 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
0 - 0 |
Γκουαστατόγια
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
7 |
4 |
2 |
| 25% |
42% |
33% |
|
58% |
33% |
17% |
Κόμπαν Ιμπέριαλ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-08-29 |
Σουτσιτεπεκέζ
|
3 - 2 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
|
2026-08-24 |
Μερκένσε
|
2 - 1 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
|
2026-08-19 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
0 - 2 |
Αντίγκουα
|
|
2026-08-15 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
3 - 2 |
Ντεπορτίβο Μίθκο
|
|
2026-08-10 |
Μιουνισιπάλ
|
2 - 0 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
|
2026-07-26 |
Μαλακατέκο
|
1 - 1 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
|
2026-05-02 |
Ντεπορτίβο Μίθκο
|
2 - 0 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
|
2026-04-29 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
2 - 0 |
Ντεπορτίβο Μίθκο
|
|
2026-04-26 |
Ξελάγιου
|
2 - 1 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
|
2026-04-19 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
3 - 1 |
Ατσουάπα
|
|
2026-04-17 |
Μαλακατέκο
|
2 - 0 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
|
2026-04-12 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
1 - 1 |
Γκουαστατόγια
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
12 |
5 |
3 |
| 25% |
17% |
58% |
|
100% |
42% |
25% |
Γκουαστατόγια τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-08-29 |
Γκουαστατόγια
|
1 - 2 |
Μερκένσε
|
|
2026-08-23 |
Ντεπορτίβο Μίθκο
|
4 - 2 |
Γκουαστατόγια
|
|
2026-08-16 |
Γκουαστατόγια
|
1 - 0 |
Μιουνισιπάλ
|
|
2026-08-09 |
Αντίγκουα
|
2 - 0 |
Γκουαστατόγια
|
|
2026-08-02 |
Γκουαστατόγια
|
4 - 0 |
Μαλακατέκο
|
|
2026-07-25 |
Aurora Guatemala
|
0 - 1 |
Γκουαστατόγια
|
|
2026-05-03 |
Μιουνισιπάλ
|
2 - 0 |
Γκουαστατόγια
|
|
2026-05-01 |
Γκουαστατόγια
|
0 - 1 |
Μιουνισιπάλ
|
|
2026-04-26 |
Γκουαστατόγια
|
4 - 0 |
Μερκένσε
|
|
2026-04-21 |
Κομιουνικασιόν
|
1 - 0 |
Γκουαστατόγια
|
|
2026-04-16 |
Γκουαστατόγια
|
3 - 0 |
Αντίγκουα
|
|
2026-04-12 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
1 - 1 |
Γκουαστατόγια
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
8 |
5 |
3 |
| 42% |
8% |
50% |
|
67% |
42% |
25% |
Βαθμολογία Λίγα Νασιονάλ
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Μιουνισιπάλ |
6 |
5 |
0 |
1 |
9 |
2 |
+7 |
15 |
| 2 |
Αντίγκουα |
5 |
4 |
0 |
1 |
12 |
5 |
+7 |
12 |
| 3 |
Dep. San Pedro |
6 |
4 |
0 |
2 |
10 |
7 |
+3 |
12 |
| 4 |
Γκουαστατόγια |
6 |
3 |
0 |
3 |
9 |
8 |
+1 |
9 |
| 5 |
Aurora Guatemala |
6 |
3 |
0 |
3 |
9 |
9 |
0 |
9 |
| 6 |
Ντεπορτίβο Μίθκο |
6 |
3 |
0 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
9 |
| 7 |
Μερκένσε |
6 |
3 |
0 |
3 |
8 |
9 |
-1 |
9 |
| 8 |
Ξελάγιου |
5 |
2 |
1 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
7 |
| 9 |
Κομιουνικασιόν |
6 |
2 |
1 |
3 |
6 |
8 |
-2 |
7 |
| 10 |
Μαλακατέκο |
6 |
1 |
2 |
3 |
7 |
12 |
-5 |
5 |
| 11 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ |
6 |
1 |
1 |
4 |
7 |
12 |
-5 |
4 |
| 12 |
Σουτσιτεπεκέζ |
6 |
1 |
1 |
4 |
6 |
12 |
-6 |
4 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Κόμπαν Ιμπέριαλ |
|
| Γκουαστατόγια |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Κόμπαν Ιμπέριαλ |
Γκουαστατόγια |
| 1 |
Μιουνισιπάλ |
|
|
| 2 |
Αντίγκουα |
0 - 2 |
2 - 0 |
| 3 |
Dep. San Pedro |
|
|
| 4 |
Γκουαστατόγια |
|
- |
| 5 |
Aurora Guatemala |
|
0 - 1 |
| 6 |
Ντεπορτίβο Μίθκο |
3 - 2 |
4 - 2 |
| 7 |
Μερκένσε |
|
|
| 8 |
Ξελάγιου |
|
|
| 9 |
Κομιουνικασιόν |
|
|
| 10 |
Μαλακατέκο |
|
|
| 11 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ |
- |
|
| 12 |
Σουτσιτεπεκέζ |
|
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Κόμπαν Ιμπέριαλ |
Γκουαστατόγια |
| Νίκες |
1 |
3 |
| Ισοπαλίες |
1 |
0 |
| Ήττες |
4 |
3 |
| Γκολ υπέρ |
7 |
9 |
| Γκολ κατά |
12 |
8 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.17 |
1.50 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
2.00 |
1.33 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
67% |
83% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
100% |
50% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
67% |
33% |
| Πάνω 1.5 |
100% |
67% |
| Πάνω 2.5 |
50% |
50% |
| Πάνω 3.5 |
33% |
33% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
1 |
1 |
| Ισοπαλίες |
0 |
0 |
| Ήττες |
1 |
2 |
| Γκολ υπέρ |
3 |
3 |
| Γκολ κατά |
4 |
6 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.50 |
1.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
2.00 |
2.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
50% |
67% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
100% |
67% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
50% |
33% |
| Πάνω 1.5 |
100% |
67% |
| Πάνω 2.5 |
50% |
33% |
| Πάνω 3.5 |
50% |
33% |
Συνολικές στατιστικές για το Λίγα Νασιονάλ
| Αγώνες (35) |
| Εντός έδρας νίκες |
74% |
| Ισοπαλίες |
9% |
| Εκτός έδρας νίκες |
17% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
27% |
| Γκολ (102) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.91 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
2.00 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
0.91 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
89% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
57% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
49% |
| Πάνω 1.5 |
77% |
| Πάνω 2.5 |
51% |
| Πάνω 3.5 |
34% |
Κόμπαν Ιμπέριαλ επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-11 |
Ξελάγιου
|
- |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
|
2026-09-13 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
- |
Κομιουνικασιόν
|
|
2026-09-20 |
Dep. San Pedro
|
- |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
|
2026-09-27 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
- |
Aurora Guatemala
|
|
2026-10-03 |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
- |
Μαλακατέκο
|
|
2026-10-12 |
Αντίγκουα
|
- |
Κόμπαν Ιμπέριαλ
|
Γκουαστατόγια επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-10 |
Σουτσιτεπεκέζ
|
- |
Γκουαστατόγια
|
|
2026-09-14 |
Γκουαστατόγια
|
- |
Ξελάγιου
|
|
2026-09-19 |
Κομιουνικασιόν
|
- |
Γκουαστατόγια
|
|
2026-09-26 |
Γκουαστατόγια
|
- |
Dep. San Pedro
|
|
2026-10-05 |
Γκουαστατόγια
|
- |
Aurora Guatemala
|
|
2026-10-11 |
Μαλακατέκο
|
- |
Γκουαστατόγια
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.77 |
3.18 |
4.36 |
| Πιθανότητα |
34% |
3% |
63% |
|
2 @ 4.36 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.16 |
1.85 |
| Πιθανότητα |
35% |
65% |
|
X2 @ 1.85 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.33 |
2.92 |
| Πιθανότητα |
|
81% |
19% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.33 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.12 |
1.63 |
| Πιθανότητα |
|
50% |
50% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.63 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.68 |
1.22 |
| Πιθανότητα |
|
33% |
67% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.22 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.95 |
1.75 |
| Πιθανότητα |
|
49% |
51% |
|
Όχι @ 1.75 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-04 04:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!