Μποτολά - Μαρόκο
Σάββατο, 02.05.2026
20:00
20:00

CODM Meknes

Μάγκρεμπ Φεζ
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Meknes |
| Εκτός έδρας: | Φες |
| Απόσταση: | 53.0 χλμ |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 20:00 (20:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 | X | 2 | Π/Α | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.24 | 2.87 | 1.91 | X2 | 1.78 | 1.19 | |||
| 29% | 35% | 36% | 1.19 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.63 | 2.12 | 2.92 | 1.35 | 6.17 | 1.09 | ||||||
| 60% | 40% | 28% | 72% | 15% | 85% |
Τελευταίες 7 απευθείας αγώνες
| 2025-09-28 | Μάγκρεμπ Φεζ | 0 - 0 | CODM Meknes |
| 2025-02-08 | Μάγκρεμπ Φεζ | 1 - 3 | CODM Meknes |
| 2024-10-05 | CODM Meknes | 2 - 0 | Μάγκρεμπ Φεζ |
| 2013-02-10 | CODM Meknes | 1 - 2 | Μάγκρεμπ Φεζ |
| 2012-09-22 | Μάγκρεμπ Φεζ | 0 - 0 | CODM Meknes |
| 2012-05-08 | Μάγκρεμπ Φεζ | 0 - 0 | CODM Meknes |
| 2011-12-27 | CODM Meknes | 0 - 3 | Μάγκρεμπ Φεζ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 2 | 4 | 3 | 1 | |
| 29% | 43% | 29% | 57% | 43% | 14% |
CODM Meknes τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-04-29 | ΦΟΣ Ραμπάτ | 1 - 0 | CODM Meknes |
| 2026-04-25 | CODM Meknes | 0 - 1 | Ντιφαά Ελ Γιαντιντί |
| 2026-03-06 | CODM Meknes | 1 - 0 | IR Ταγγέρη |
| 2026-02-27 | Φόρσιζ Άρμι Ρόιαλς | 3 - 0 | CODM Meknes |
| 2026-02-20 | CODM Meknes | 1 - 0 | Ολυμπίκ Ντε Σαφί |
| 2026-02-15 | Χασάνια Αγκαντίρ | 0 - 0 | CODM Meknes |
| 2026-02-08 | CODM Meknes | 1 - 0 | Ράγια Καζαμπλ. |
| 2026-01-31 | CODM Meknes | 1 - 1 | Ουνιόν Τουάργκα |
| 2026-01-25 | ΡΚΑ Ζεμάμρα | 1 - 2 | CODM Meknes |
| 2025-11-08 | CODM Meknes | 1 - 0 | Yacoub El Mansour |
| 2025-11-05 | Μπερκανέ | 2 - 0 | CODM Meknes |
| 2025-10-31 | Ol. Dcheira | 1 - 1 | CODM Meknes |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 5 | 2 | 0 | |
| 42% | 25% | 33% | 42% | 17% | 0% |
Μάγκρεμπ Φεζ τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-04-29 | Μάγκρεμπ Φεζ | 4 - 0 | Χασάνια Αγκαντίρ |
| 2026-04-26 | ΡΚΑ Ζεμάμρα | 1 - 2 | Μάγκρεμπ Φεζ |
| 2026-04-12 | Μάγκρεμπ Φεζ | 1 - 0 | Ουιντάντ Καζαμπλ. |
| 2026-04-05 | Μπερκανέ | 1 - 1 | Μάγκρεμπ Φεζ |
| 2026-03-07 | Ol. Dcheira | 0 - 2 | Μάγκρεμπ Φεζ |
| 2026-02-27 | Μάγκρεμπ Φεζ | 1 - 1 | Κοκάμπ Μαρακές |
| 2026-02-20 | Yacoub El Mansour | 1 - 2 | Μάγκρεμπ Φεζ |
| 2026-01-31 | Ντιφαά Ελ Γιαντιντί | 0 - 0 | Μάγκρεμπ Φεζ |
| 2026-01-24 | Μάγκρεμπ Φεζ | 4 - 2 | ΦΟΣ Ραμπάτ |
| 2025-11-09 | Φόρσιζ Άρμι Ρόιαλς | 0 - 0 | Μάγκρεμπ Φεζ |
| 2025-11-02 | Μάγκρεμπ Φεζ | 4 - 0 | Ολυμπίκ Ντε Σαφί |
| 2025-10-25 | IR Ταγγέρη | 1 - 1 | Μάγκρεμπ Φεζ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 5 | 0 | 9 | 5 | 3 | |
| 58% | 42% | 0% | 75% | 42% | 25% |
Βαθμολογία Μποτολά
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Μάγκρεμπ Φεζ | 17 | +20 | 37 |
| 2 | Φόρσιζ Άρμι Ρόιαλς | 17 | +19 | 35 |
| 3 | Ράγια Καζαμπλ. | 17 | +15 | 33 |
| 4 | Ουιντάντ Καζαμπλ. | 17 | +12 | 31 |
| 5 | Μπερκανέ | 17 | +9 | 30 |
| 6 | Ντιφαά Ελ Γιαντιντί | 17 | -1 | 27 |
| 7 | CODM Meknes | 17 | -1 | 26 |
| 8 | ΦΟΣ Ραμπάτ | 17 | -4 | 21 |
| 9 | Κοκάμπ Μαρακές | 17 | +1 | 20 |
| 10 | IR Ταγγέρη | 17 | -7 | 17 |
| 11 | ΡΚΑ Ζεμάμρα | 17 | -9 | 16 |
| 12 | Ol. Dcheira | 17 | -11 | 16 |
| 13 | Χασάνια Αγκαντίρ | 17 | -11 | 16 |
| 14 | Ουνιόν Τουάργκα | 17 | -8 | 13 |
| 15 | Ολυμπίκ Ντε Σαφί | 17 | -13 | 12 |
| 16 | Yacoub El Mansour | 17 | -11 | 11 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| CODM Meknes | |
| Μάγκρεμπ Φεζ | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | CODM Meknes | Μάγκρεμπ Φεζ |
|---|---|---|---|
| 1 | Μάγκρεμπ Φεζ | - | |
| 2 | Φόρσιζ Άρμι Ρόιαλς | 0 - 0 | |
| 3 | Ράγια Καζαμπλ. | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 4 | Ουιντάντ Καζαμπλ. | 1 - 3 | |
| 5 | Μπερκανέ | 1 - 1 | |
| 6 | Ντιφαά Ελ Γιαντιντί | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | CODM Meknes | - | |
| 8 | ΦΟΣ Ραμπάτ | 2 - 0 | |
| 9 | Κοκάμπ Μαρακές | 1 - 0 | |
| 10 | IR Ταγγέρη | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 11 | ΡΚΑ Ζεμάμρα | 1 - 2 | |
| 12 | Ol. Dcheira | 0 - 2 | |
| 13 | Χασάνια Αγκαντίρ | 0 - 2 | |
| 14 | Ουνιόν Τουάργκα | 1 - 1 | |
| 15 | Ολυμπίκ Ντε Σαφί | 1 - 0 | |
| 16 | Yacoub El Mansour | 1 - 0 | 1 - 2 |
Θέση στο πρωτάθλημα
| CODM Meknes | Μάγκρεμπ Φεζ | |
| Θέση | 7 | 1 |
| Βαθμοί | 26 | 37 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Θέση | 4 | 2 |
| Βαθμοί | 19 | 17 |
Φόρμα στο πρωτάθλημα
| CODM Meknes | Μάγκρεμπ Φεζ | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
7
5 5 |
10
7 0 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
6
1 2 |
4
5 0 |
Γκολ στο πρωτάθλημα
| CODM Meknes | Μάγκρεμπ Φεζ | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
12
13 |
28
8 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
9
5 |
11
5 |
Συνολικές στατιστικές για το Μποτολά
| Αγώνες (136) | |
| Εντός έδρας νίκες | 38% |
| Ισοπαλίες | 35% |
| Εκτός έδρας νίκες | 28% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 100% |
| Γκολ (295) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 2.17 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.14 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.03 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 75% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 62% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 49% |
| Πάνω 1.5 | 68% |
| Πάνω 2.5 | 39% |
| Πάνω 3.5 | 14% |
CODM Meknes επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-05-06 | Ουιντάντ Καζαμπλ. | - | CODM Meknes |
| 2026-05-10 | CODM Meknes | - | Μπερκανέ |
| 2026-05-17 | Τσ. Άτλας Κενίφρα | - | CODM Meknes |
| 2026-05-22 | Κοκάμπ Μαρακές | - | CODM Meknes |
| 2026-06-01 | CODM Meknes | - | Ol. Dcheira |
| 2026-06-09 | Yacoub El Mansour | - | CODM Meknes |
Μάγκρεμπ Φεζ επόμενοι 6 αγώνες
| 2026-05-06 | Μάγκρεμπ Φεζ | - | Ράγια Καζαμπλ. |
| 2026-05-10 | Ουνιόν Τουάργκα | - | Μάγκρεμπ Φεζ |
| 2026-05-17 | Yacoub El Mansour | - | Μάγκρεμπ Φεζ |
| 2026-05-22 | Μάγκρεμπ Φεζ | - | IR Ταγγέρη |
| 2026-06-01 | Ολυμπίκ Ντε Σαφί | - | Μάγκρεμπ Φεζ |
| 2026-06-09 | Μάγκρεμπ Φεζ | - | Φόρσιζ Άρμι Ρόιαλς |
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 4.24 | 2.87 | 1.91 |
| Πιθανότητα | 29% | 35% | 36% |
| X2 @ 1.19 | |||
| Διπλή ευκαιρία | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.78 | 1.19 |
| Πιθανότητα | 44% | 56% |
| X2 @ 1.19 | ||
| Πάνω/Κάτω 1.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.63 | 2.12 | |
| Πιθανότητα | 60% | 40% | |
| Πάνω 1.5 @ 1.63 | |||
| Πάνω/Κάτω 2.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.92 | 1.35 | |
| Πιθανότητα | 28% | 72% | |
| Κάτω 2.5 @ 1.35 | |||
| Πάνω/Κάτω 3.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 6.17 | 1.09 | |
| Πιθανότητα | 15% | 85% | |
| Κάτω 3.5 @ 1.09 | |||
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.47 | 1.46 | |
| Πιθανότητα | 37% | 63% | |
| Όχι @ 1.46 | |||
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-05-02 16:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!