ΚΑΦ Κονφεντερέισον Καπ
Κυριακή, 13.09.2026
18:00
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Sfax (Τυν) |
| Εκτός έδρας: |
Ibadan (Nga) |
| Απόσταση: |
3 120.1 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
18:00 (18:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.44 |
3.42 |
6.68 |
1 |
|
|
|
1.08 |
2.42 |
| 43% |
36% |
21% |
1.44 |
|
|
|
81% |
19% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.48 |
2.30 |
|
|
|
2.45 |
1.42 |
|
|
|
4.58 |
1.12 |
| 59% |
41% |
|
|
|
35% |
65% |
|
|
|
18% |
82% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
|
2026-09-05 |
Σούτινγκ Σταρς
|
1 - 0 |
Σφαξιέν
|
Σφαξιέν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-05 |
Σούτινγκ Σταρς
|
1 - 0 |
Σφαξιέν
|
|
2026-08-29 |
Σφαξιέν
|
2 - 1 |
Εσπεράνσε Ζαρζίς
|
|
2026-08-22 |
Σταντ Τυνισιέν
|
1 - 1 |
Σφαξιέν
|
|
2026-08-09 |
Σφαξιέν
|
1 - 0 |
Σαν Πέντρο
|
|
2026-05-24 |
Σφαξιέν
|
0 - 1 |
Εσπεράνσε Ζαρζίς
|
|
2026-05-20 |
Σφαξιέν
|
1 - 1 |
Σταντ Γκαμπεσιέν
|
|
2026-05-14 |
Σφαξιέν
|
3 - 1 |
Ετουάλ Σαέλ
|
|
2026-05-09 |
Μάρσα
|
0 - 3 |
Σφαξιέν
|
|
2026-05-03 |
Σφαξιέν
|
2 - 0 |
Ολυμπίκ Μπέγια
|
|
2026-04-30 |
Εσπεράνς Σπορτίβ
|
0 - 0 |
Σφαξιέν
|
|
2026-04-26 |
Σφαξιέν
|
1 - 0 |
Σταντ Τυνισιέν
|
|
2026-04-12 |
Σολιμάν
|
1 - 1 |
Σφαξιέν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
7 |
3 |
1 |
| 50% |
33% |
17% |
|
58% |
25% |
8% |
Σούτινγκ Σταρς τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-05 |
Σούτινγκ Σταρς
|
1 - 0 |
Σφαξιέν
|
|
2026-08-28 |
Σούτινγκ Σταρς
|
2 - 1 |
Inter Lagos
|
|
2026-05-24 |
Νάιγκερ Τορνέιντοζ
|
1 - 0 |
Σούτινγκ Σταρς
|
|
2026-05-10 |
Σούτινγκ Σταρς
|
1 - 0 |
Barau
|
|
2026-05-03 |
Σούτινγκ Σταρς
|
3 - 2 |
Νασαράβα Γιουν.
|
|
2026-04-19 |
Ελ Κανέμι Γουόριορς
|
1 - 2 |
Σούτινγκ Σταρς
|
|
2026-04-12 |
Σούτινγκ Σταρς
|
0 - 0 |
Κβάρα Γιουν.
|
|
2026-04-05 |
Ρέμο Σταρς
|
1 - 0 |
Σούτινγκ Σταρς
|
|
2026-03-29 |
Σούτινγκ Σταρς
|
3 - 1 |
Ενούγκου Ρέιντζερς
|
|
2026-03-22 |
Κάτσινα Γιουν.
|
1 - 0 |
Σούτινγκ Σταρς
|
|
2026-03-15 |
Σούτινγκ Σταρς
|
3 - 2 |
Ουίκι
|
|
2026-03-12 |
Σούτινγκ Σταρς
|
2 - 1 |
Ρίβερς Γιουν.
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
6 |
6 |
3 |
| 67% |
8% |
25% |
|
50% |
50% |
25% |
Σφαξιέν επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-16 |
Μπεν Γκουερντάν
|
- |
Σφαξιέν
|
|
2026-09-20 |
Σφαξιέν
|
- |
Μπιζερτίν
|
|
2026-10-10 |
Sakiet Eddaier
|
- |
Σφαξιέν
|
|
2026-10-17 |
Σφαξιέν
|
- |
Εσπεράνς Σπορτίβ
|
|
2026-10-24 |
Ετουάλ Σαέλ
|
- |
Σφαξιέν
|
|
2026-11-21 |
Σφαξιέν
|
- |
JS El Omrane
|
Σούτινγκ Σταρς επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-20 |
Πλατό Γιουν.
|
- |
Σούτινγκ Σταρς
|
|
2026-09-23 |
Σούτινγκ Σταρς
|
- |
Κάτσινα Γιουν.
|
|
2026-09-27 |
Ουάρι Γούλβς
|
- |
Σούτινγκ Σταρς
|
|
2026-09-30 |
Ενυίμπα
|
- |
Σούτινγκ Σταρς
|
|
2026-10-04 |
Σούτινγκ Σταρς
|
- |
Νασαράβα Γιουν.
|
|
2026-10-07 |
Σούτινγκ Σταρς
|
- |
Κανό Πίλαρς
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.44 |
3.42 |
6.68 |
| Πιθανότητα |
43% |
36% |
21% |
|
1 @ 1.44 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.08 |
2.42 |
| Πιθανότητα |
81% |
19% |
|
1X @ 1.08 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.48 |
2.30 |
| Πιθανότητα |
|
59% |
41% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.48 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.45 |
1.42 |
| Πιθανότητα |
|
35% |
65% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.42 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
4.58 |
1.12 |
| Πιθανότητα |
|
18% |
82% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.12 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
2.63 |
1.37 |
| Πιθανότητα |
|
33% |
67% |
|
Όχι @ 1.37 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-13 16:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!