Φιλικά Συλλόγων

Παρασκευή, 17.07.2026
18:30
Ντουν. Στρέντα

Ντουν. Στρέντα
(Σλοβακία)

Μπόλτον

Μπόλτον
(Αγγλία)

2 - 1
(2 - 0,  0 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Dunajska Streda (Σλκ)
Εκτός έδρας: Μπόλτον (Αγγ)
Απόσταση: 1 533.4 χλμ

Αποδόσεις

1 X 2 Π/Α 1X X2
2.30 3.50 2.50 1 1.46 1.55
39% 30% 31% 2.30 62% 38%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.22 3.90 1.71 2.00 2.80 1.38
77% 23% 55% 45% 33% 67%

Απευθείας αγώνες

Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα

Ντουν. Στρέντα τελευταίοι 12 αγώνες

2026-07-08 Αούστρια Βιέννης 1 - 1 Ντουν. Στρέντα
2026-07-04 Βίτζεβ Λοτζ 0 - 0 Ντουν. Στρέντα
2026-06-27 Ντουν. Στρέντα 2 - 1 Μπάτσκα Τόπολα
2026-06-20 Ντουν. Στρέντα 2 - 3 Σαμορίν
2026-05-16 Ντουν. Στρέντα 3 - 0 Σπάρτακ Τρνάβα
2026-05-09 Μιχάλοβτσε 2 - 1 Ντουν. Στρέντα
2026-05-02 Σ. Μπρατισλάβας 1 - 0 Ντουν. Στρέντα
2026-04-25 Ντουν. Στρέντα 3 - 1 Ζίλινα
2026-04-22 Σπάρτακ Τρνάβα 2 - 1 Ντουν. Στρέντα
2026-04-18 Ποντμπρεζόβα 1 - 2 Ντουν. Στρέντα
2026-04-12 Ντουν. Στρέντα 3 - 0 Μιχάλοβτσε
2026-04-04 Ντουν. Στρέντα 0 - 3 Σ. Μπρατισλάβας
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 10 9 2
42% 17% 42% 83% 75% 17%

Μπόλτον τελευταίοι 12 αγώνες

2026-05-24 Μπόλτον 4 - 1 Στόκπορτ
2026-05-14 Μπράντφορντ 0 - 1 Μπόλτον
2026-05-09 Μπόλτον 1 - 0 Μπράντφορντ
2026-05-02 Μπόλτον 2 - 3 Λούτον
2026-04-25 Μπράντφορντ 1 - 1 Μπόλτον
2026-04-18 Μπόλτον 3 - 3 Χάντερσφιλντ
2026-04-14 Μπόλτον 5 - 1 Στίβενατζ
2026-04-11 Κάρντιφ 2 - 0 Μπόλτον
2026-04-06 Μπόλτον 2 - 2 Στόκπορτ
2026-04-03 Πλίμουθ 1 - 2 Μπόλτον
2026-03-21 Πορτ Βέιλ 1 - 0 Μπόλτον
2026-03-17 Μπόλτον 0 - 0 Ντονκάστερ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 8 6 5
42% 33% 25% 67% 50% 42%

Ντουν. Στρέντα επόμενοι 6 αγώνες

2026-07-23 Ντουν. Στρέντα - Βελέζ Μόσταρ
2026-07-26 Ρουζομπέροκ - Ντουν. Στρέντα
2026-07-30 Βελέζ Μόσταρ - Ντουν. Στρέντα
2026-08-02 Ντουν. Στρέντα - Μπάνκα Μπίστριτσα
2026-08-06 Τβέντε - Ντουν. Στρέντα
2026-08-09 Κόζιτσε - Ντουν. Στρέντα

Μπόλτον επόμενοι 6 αγώνες

2026-07-21 Όλνταμ - Μπόλτον
2026-07-25 Μπόλτον - Έβερτον
2026-07-28 Φλίτγουντ Τάουν - Μπόλτον
2026-08-01 Μπόλτον - ΝΑΚ Μπρέντα
2026-08-08 Σέφιλντ Γουέν. - Μπόλτον
2026-08-15 Μπόλτον - Πρέστον

Αποδόσεις και Πιθανότητες

Στάνταρ 1X2 1 X 2
Αποδόσεις 2.30 3.50 2.50
Πιθανότητα 39% 30% 31%
1 @ 2.30
Διπλή ευκαιρία 1X X2
Αποδόσεις 1.46 1.55
Πιθανότητα 62% 38%
1X @ 1.46
Πάνω/Κάτω 1.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.22 3.90
Πιθανότητα   77% 23%
Πάνω 1.5 @ 1.22
Πάνω/Κάτω 2.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.71 2.00
Πιθανότητα   55% 45%
Πάνω 2.5 @ 1.71
Πάνω/Κάτω 3.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   2.80 1.38
Πιθανότητα   33% 67%
Κάτω 3.5 @ 1.38
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες Ναι Όχι
Αποδόσεις   1.63 2.10
Πιθανότητα   56% 44%
Ναι @ 1.63

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-07-17 16:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!