Σούπερ Λίγκα - Μολδαβία
Σάββατο, 10.10.2026
15:00
Ντάτσια Μπουιουκάνι
Σέριφ Τιρασπόλ
2 - 5
(0 - 2, 2 - 3)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Κισινάου / Nisporeni |
| Εκτός έδρας: |
Tiraspol |
| Απόσταση: |
62.4 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
15:00 (17:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 7.70 |
4.26 |
1.32 |
2 |
|
|
|
2.94 |
1.04 |
| 21% |
34% |
45% |
1.32 |
|
|
|
14% |
86% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.21 |
3.70 |
|
|
|
1.72 |
1.96 |
|
|
|
2.80 |
1.35 |
| 76% |
24% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
32% |
68% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-08-09 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
1 - 0 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
|
2026-05-03 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
1 - 2 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
|
2026-04-21 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
1 - 2 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
|
2026-03-20 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
2 - 0 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
|
2026-03-04 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
2 - 0 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
|
2025-11-30 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
0 - 4 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
|
2025-09-27 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
1 - 0 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
|
2025-08-03 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
0 - 2 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
|
2024-09-29 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
1 - 3 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
|
2024-08-04 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
2 - 0 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
|
2024-04-21 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
3 - 0 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
|
2024-03-09 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
1 - 1 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
1 |
11 |
|
10 |
5 |
2 |
| 0% |
8% |
92% |
|
83% |
42% |
17% |
Ντάτσια Μπουιουκάνι τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-19 |
Ζίμπρου Κισινάου
|
0 - 1 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
|
2026-09-13 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
3 - 0 |
Μπάλτι
|
|
2026-09-05 |
Politechnica UTM
|
2 - 1 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
|
2026-08-30 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
0 - 0 |
Μιλσάμι
|
|
2026-08-23 |
Real Sireti
|
0 - 0 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
|
2026-08-15 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
2 - 1 |
Πετροκούμπ
|
|
2026-08-09 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
1 - 0 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
|
2026-08-02 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
0 - 4 |
Ζίμπρου Κισινάου
|
|
2026-07-25 |
Μπάλτι
|
1 - 4 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
|
2026-07-18 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
1 - 5 |
Politechnica UTM
|
|
2026-07-12 |
Μιλσάμι
|
0 - 1 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
|
2026-07-05 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
3 - 0 |
Real Sireti
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
7 |
7 |
3 |
| 50% |
17% |
33% |
|
58% |
58% |
25% |
Σέριφ Τιρασπόλ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-20 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
7 - 0 |
Μπάλτι
|
|
2026-09-13 |
Μιλσάμι
|
0 - 1 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
|
2026-09-05 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
2 - 2 |
Πετροκούμπ
|
|
2026-08-29 |
Ζίμπρου Κισινάου
|
2 - 1 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
|
2026-08-23 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
4 - 0 |
Politechnica UTM
|
|
2026-08-16 |
Real Sireti
|
1 - 1 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
|
2026-08-13 |
Σεν Γκάλεν
|
5 - 1 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
|
2026-08-09 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
1 - 0 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
|
2026-08-06 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
1 - 3 |
Σεν Γκάλεν
|
|
2026-08-02 |
Μπάλτι
|
1 - 5 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
|
2026-07-30 |
Μακάμπι Τελ Αβιβ
|
1 - 0 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
|
2026-07-26 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
0 - 0 |
Μιλσάμι
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
8 |
7 |
6 |
| 42% |
25% |
33% |
|
67% |
58% |
50% |
Βαθμολογία Σούπερ Λίγκα
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Σέριφ Τιρασπόλ |
13 |
8 |
4 |
1 |
32 |
10 |
+22 |
28 |
| 2 |
Ζίμπρου Κισινάου |
13 |
8 |
2 |
3 |
27 |
12 |
+15 |
26 |
| 3 |
Πετροκούμπ |
13 |
7 |
3 |
3 |
24 |
13 |
+11 |
24 |
| 4 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι |
13 |
6 |
2 |
5 |
17 |
16 |
+1 |
20 |
| 5 |
Μιλσάμι |
13 |
4 |
5 |
4 |
13 |
17 |
-4 |
17 |
| 6 |
Politechnica UTM |
13 |
4 |
3 |
6 |
18 |
19 |
-1 |
15 |
| 7 |
Real Sireti |
13 |
0 |
7 |
6 |
8 |
19 |
-11 |
7 |
| 8 |
Μπάλτι |
13 |
1 |
2 |
10 |
9 |
42 |
-33 |
5 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Ντάτσια Μπουιουκάνι |
|
| Σέριφ Τιρασπόλ |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Ντάτσια Μπουιουκάνι |
Σέριφ Τιρασπόλ |
| 1 |
Σέριφ Τιρασπόλ |
|
- |
| 2 |
Ζίμπρου Κισινάου |
0 - 4 |
2 - 1 |
| 3 |
Πετροκούμπ |
2 - 1 |
2 - 3 |
| 4 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι |
- |
|
| 5 |
Μιλσάμι |
0 - 0 |
0 - 1 |
| 6 |
Politechnica UTM |
1 - 5 |
0 - 0 |
| 7 |
Real Sireti |
3 - 0 |
1 - 1 |
| 8 |
Μπάλτι |
3 - 0 |
1 - 5 |
Στατιστικά ομάδας
| |
Ντάτσια Μπουιουκάνι |
Σέριφ Τιρασπόλ |
| Νίκες |
6 |
8 |
| Ισοπαλίες |
2 |
4 |
| Ήττες |
5 |
1 |
| Γκολ υπέρ |
17 |
32 |
| Γκολ κατά |
16 |
10 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.31 |
2.46 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.23 |
0.77 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
69% |
85% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
54% |
46% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
38% |
46% |
| Πάνω 1.5 |
62% |
69% |
| Πάνω 2.5 |
62% |
62% |
| Πάνω 3.5 |
23% |
46% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
3 |
3 |
| Ισοπαλίες |
1 |
2 |
| Ήττες |
2 |
1 |
| Γκολ υπέρ |
9 |
11 |
| Γκολ κατά |
10 |
6 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.50 |
1.83 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.67 |
1.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
67% |
83% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
50% |
67% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
33% |
67% |
| Πάνω 1.5 |
83% |
67% |
| Πάνω 2.5 |
83% |
50% |
| Πάνω 3.5 |
33% |
33% |
Συνολικές στατιστικές για το Σούπερ Λίγκα
| Αγώνες (52) |
| Εντός έδρας νίκες |
42% |
| Ισοπαλίες |
27% |
| Εκτός έδρας νίκες |
31% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
62% |
| Γκολ (148) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.85 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.63 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.21 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
71% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
63% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
48% |
| Πάνω 1.5 |
75% |
| Πάνω 2.5 |
62% |
| Πάνω 3.5 |
31% |
Ντάτσια Μπουιουκάνι επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-17 |
Πετροκούμπ
|
- |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
|
2026-10-25 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
- |
Real Sireti
|
|
2026-11-01 |
Μιλσάμι
|
- |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
|
2026-11-08 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
- |
Politechnica UTM
|
|
2026-11-22 |
Μπάλτι
|
- |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
|
2026-11-28 |
Ντάτσια Μπουιουκάνι
|
- |
Ζίμπρου Κισινάου
|
Σέριφ Τιρασπόλ επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-17 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
- |
Real Sireti
|
|
2026-10-24 |
Politechnica UTM
|
- |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
|
2026-10-31 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
- |
Ζίμπρου Κισινάου
|
|
2026-11-07 |
Πετροκούμπ
|
- |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
|
2026-11-21 |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
- |
Μιλσάμι
|
|
2026-11-29 |
Μπάλτι
|
- |
Σέριφ Τιρασπόλ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
7.70 |
4.26 |
1.32 |
| Πιθανότητα |
21% |
34% |
45% |
|
2 @ 1.32 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
2.94 |
1.04 |
| Πιθανότητα |
14% |
86% |
|
X2 @ 1.04 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.21 |
3.70 |
| Πιθανότητα |
|
76% |
24% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.21 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.72 |
1.96 |
| Πιθανότητα |
|
53% |
47% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.72 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.80 |
1.35 |
| Πιθανότητα |
|
32% |
68% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.35 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
2.06 |
1.66 |
| Πιθανότητα |
|
44% |
56% |
|
Όχι @ 1.66 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-10 12:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!