Κ Λιγκ 1 - Νότια Κορέα

Κυριακή, 23.08.2026
11:30
Νταετζεόν Σίτιζεν

Νταετζεόν Σίτιζεν

Γκανγκβόν

Γκανγκβόν

3 - 0
(0 - 0,  3 - 0)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Daejeon
Εκτός έδρας: Gangneung
Απόσταση: 206.1 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Daejeon World Cup
Χωρητικότητα: 40 535
Διαστάσεις: 105 x 68 μ
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 11:30 (19:30 τοπική ώρα)

Αποδόσεις

1 X 2 Π/Α 1X X2
2.40 3.10 2.75 X2 1.36 1.50
19% 39% 42% 1.50 31% 69%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.33 3.25 2.10 1.70 3.75 1.25
72% 28% 39% 61% 20% 80%

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2026-05-12 Γκανγκβόν 2 - 0 Νταετζεόν Σίτιζεν
2026-04-12 Νταετζεόν Σίτιζεν 0 - 2 Γκανγκβόν
2025-11-22 Νταετζεόν Σίτιζεν 1 - 1 Γκανγκβόν
2025-09-27 Γκανγκβόν 0 - 0 Νταετζεόν Σίτιζεν
2025-07-19 Γκανγκβόν 2 - 2 Νταετζεόν Σίτιζεν
2025-04-27 Νταετζεόν Σίτιζεν 1 - 0 Γκανγκβόν
2024-07-13 Νταετζεόν Σίτιζεν 1 - 1 Γκανγκβόν
2024-05-11 Γκανγκβόν 3 - 3 Νταετζεόν Σίτιζεν
2024-03-16 Νταετζεόν Σίτιζεν 1 - 1 Γκανγκβόν
2023-11-11 Νταετζεόν Σίτιζεν 0 - 1 Γκανγκβόν
2023-10-01 Γκανγκβόν 1 - 1 Νταετζεόν Σίτιζεν
2023-06-07 Γκανγκβόν 1 - 2 Νταετζεόν Σίτιζεν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 7 3 9 3 2
17% 58% 25% 75% 25% 17%

Νταετζεόν Σίτιζεν τελευταίοι 12 αγώνες

2026-08-19 Τσουνγκνάμ Ασάν 2 - 3 Νταετζεόν Σίτιζεν
2026-08-15 Σεούλ 4 - 2 Νταετζεόν Σίτιζεν
2026-08-08 Ανιάνγκ 1 - 2 Νταετζεόν Σίτιζεν
2026-08-02 Νταετζεόν Σίτιζεν 2 - 0 Γκουανγκτζού
2026-07-25 Γκιμτσεόν Σανγκμού 3 - 2 Νταετζεόν Σίτιζεν
2026-07-21 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς 0 - 0 Νταετζεόν Σίτιζεν
2026-07-18 Νταετζεόν Σίτιζεν 2 - 2 Ουλσάν HD
2026-07-12 Τζετζού 0 - 0 Νταετζεόν Σίτιζεν
2026-07-04 Νταετζεόν Σίτιζεν 2 - 2 Μπουτσεόν 1995
2026-05-16 Νταετζεόν Σίτιζεν 1 - 2 Σεούλ
2026-05-12 Γκανγκβόν 2 - 0 Νταετζεόν Σίτιζεν
2026-05-09 Νταετζεόν Σίτιζεν 0 - 2 Ποάνγκ Στίλερς
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 10 7 5
25% 33% 42% 83% 58% 42%

Γκανγκβόν τελευταίοι 12 αγώνες

2026-08-19 Γκανγκβόν 0 - 0 Σεονγκνάμ
2026-08-16 Ουλσάν HD 2 - 3 Γκανγκβόν
2026-08-11 Γκανγκβόν 0 - 0 Γκάμπα Οσάκα
2026-08-01 Γκανγκβόν 0 - 3 Μπουτσεόν 1995
2026-07-26 Ανιάνγκ 2 - 1 Γκανγκβόν
2026-07-21 Τζετζού 1 - 1 Γκανγκβόν
2026-07-18 Γκανγκβόν 2 - 0 Γκιμτσεόν Σανγκμού
2026-07-13 Βιετνάμ 2 - 1 Γκανγκβόν
2026-07-12 Σεούλ 0 - 0 Γκανγκβόν
2026-07-04 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς 1 - 2 Γκανγκβόν
2026-05-17 Γκανγκβόν 2 - 0 Ουλσάν HD
2026-05-12 Γκανγκβόν 2 - 0 Νταετζεόν Σίτιζεν
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 9 5 1
42% 33% 25% 75% 42% 8%

Βαθμολογία Κ Λιγκ 1

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Σεούλ 24 15 5 4 46 19 +27 50
2 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς 24 10 7 7 31 22 +9 37
3 Ουλσάν HD 24 11 4 9 37 34 +3 37
4 Γκανγκβόν 22 9 8 5 28 19 +9 35
5 Τζετζού 24 9 8 7 27 24 +3 35
6 Ποάνγκ Στίλερς 24 9 4 11 22 28 -6 31
7 Ίντσεον Γιουν. 22 8 6 8 29 25 +4 30
8 Μπουτσεόν 1995 24 7 9 8 27 27 0 30
9 Ανιάνγκ 24 7 9 8 30 37 -7 30
10 Νταετζεόν Σίτιζεν 23 6 8 9 29 28 +1 26
11 Γκιμτσεόν Σανγκμού 24 4 14 6 23 29 -6 26
12 Γκουανγκτζού 23 1 8 14 12 49 -37 11

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Νταετζεόν Σίτιζεν                        
Γκανγκβόν                       
Εντός έδρας                        
Εκτός έδρας                       

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Νταετζεόν Σίτιζεν Γκανγκβόν
1 Σεούλ 1 - 2 0 - 0
2 Τσόνμπουκ Χ. Μότορς 0 - 1 1 - 2
3 Ουλσάν HD 2 - 2 2 - 3
4 Γκανγκβόν 0 - 2 -
5 Τζετζού 0 - 1 1 - 1
6 Ποάνγκ Στίλερς 0 - 2 1 - 0
7 Ίντσεον Γιουν. 0 - 0 0 - 1
8 Μπουτσεόν 1995 2 - 2 0 - 0
9 Ανιάνγκ 1 - 1 2 - 1
10 Νταετζεόν Σίτιζεν - 0 - 2
11 Γκιμτσεόν Σανγκμού 1 - 1 0 - 3
12 Γκουανγκτζού 2 - 0 0 - 0

Στατιστικά ομάδας

  Νταετζεόν Σίτιζεν Γκανγκβόν
Νίκες 6 9
Ισοπαλίες 8 8
Ήττες 9 5
Γκολ υπέρ 29 28
Γκολ κατά 28 19
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 1.26 1.27
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.22 0.86
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 61% 77%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 74% 55%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 48% 45%
Πάνω 1.5 70% 77%
Πάνω 2.5 39% 36%
Πάνω 3.5 30% 9%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 1 5
Ισοπαλίες 5 4
Ήττες 5 3
Γκολ υπέρ 9 14
Γκολ κατά 14 10
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 0.82 1.17
Μέσος γκολ που δέχτηκε 1.27 0.83
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 55% 67%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 82% 50%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 45% 42%
Πάνω 1.5 73% 58%
Πάνω 2.5 27% 42%
Πάνω 3.5 18% 17%

Συνολικές στατιστικές για το Κ Λιγκ 1

Αγώνες   (141)
Εντός έδρας νίκες 28%
Ισοπαλίες 32%
Εκτός έδρας νίκες 40%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 71%
Γκολ   (341)
Γκολ ανά αγώνα 2.42
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.13
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.29
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 68%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 72%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 51%
Πάνω 1.5 70%
Πάνω 2.5 43%
Πάνω 3.5 23%

Νταετζεόν Σίτιζεν επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-26 Νταετζεόν Σίτιζεν - Ουλσάν HD
2026-08-30 Τζετζού - Νταετζεόν Σίτιζεν
2026-09-05 Μπουτσεόν 1995 - Νταετζεόν Σίτιζεν
2026-09-09 Νταετζεόν Σίτιζεν - Ανιάνγκ
2026-09-12 Νταετζεόν Σίτιζεν - Ποάνγκ Στίλερς
2026-09-20 Ίντσεον Γιουν. - Νταετζεόν Σίτιζεν

Γκανγκβόν επόμενοι 6 αγώνες

2026-08-26 Γκανγκβόν - Γκουανγκτζού
2026-08-30 Γκανγκβόν - Ποάνγκ Στίλερς
2026-09-06 Ανιάνγκ - Γκανγκβόν
2026-09-09 Γκανγκβόν - Τσόνμπουκ Χ. Μότορς
2026-09-13 Γκιμτσεόν Σανγκμού - Γκανγκβόν
2026-09-20 Γκανγκβόν - Τζετζού

Αποδόσεις και Πιθανότητες

Στάνταρ 1X2 1 X 2
Αποδόσεις 2.40 3.10 2.75
Πιθανότητα 19% 39% 42%
X2 @ 1.50
Διπλή ευκαιρία 1X X2
Αποδόσεις 1.36 1.50
Πιθανότητα 31% 69%
X2 @ 1.50
Πάνω/Κάτω 1.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.33 3.25
Πιθανότητα   72% 28%
Πάνω 1.5 @ 1.33
Πάνω/Κάτω 2.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   2.10 1.70
Πιθανότητα   39% 61%
Κάτω 2.5 @ 1.70
Πάνω/Κάτω 3.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   3.75 1.25
Πιθανότητα   20% 80%
Κάτω 3.5 @ 1.25
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες Ναι Όχι
Αποδόσεις   1.83 1.83
Πιθανότητα   48% 52%
Όχι @ 1.83

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-08-23 08:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!