Εέρστε Ντιβίζιε - Ολλανδία
Παρασκευή, 09.10.2026
19:00
Ντε Χράαφσχαπ
Γιονγκ Ουτρέχτης
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Doetinchem |
| Εκτός έδρας: |
Ουτρέχτη |
| Απόσταση: |
81.0 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
De Vijverberg
|
| Χωρητικότητα: |
12 600 |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
19:00 (20:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.66 |
4.20 |
4.20 |
1 |
|
|
|
1.22 |
2.10 |
| 63% |
7% |
30% |
1.66 |
|
|
|
67% |
33% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.10 |
7.00 |
|
|
|
1.36 |
3.10 |
|
|
|
1.83 |
1.83 |
| 87% |
13% |
|
|
|
78% |
22% |
|
|
|
50% |
50% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-02-20 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
1 - 0 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
|
2025-12-08 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
2 - 3 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
|
2025-01-20 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
1 - 1 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
|
2024-08-23 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
2 - 2 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
|
2024-05-03 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
2 - 2 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
|
2023-11-24 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
2 - 0 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
|
2023-01-30 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
1 - 1 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
|
2022-10-14 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
2 - 0 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
|
2021-12-20 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
0 - 2 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
|
2021-09-24 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
2 - 2 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
|
2021-04-05 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
0 - 1 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
|
2020-12-19 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
3 - 1 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
5 |
1 |
|
10 |
5 |
5 |
| 50% |
42% |
8% |
|
83% |
42% |
42% |
Ντε Χράαφσχαπ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-10-03 |
FC Αϊντχόφεν
|
2 - 2 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
|
2026-09-27 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
1 - 0 |
Ντεν Μπος
|
|
2026-09-20 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
1 - 2 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
|
2026-09-11 |
Έμμεν
|
1 - 2 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
|
2026-09-04 |
Χέρακλες
|
5 - 0 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
|
2026-08-29 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
1 - 4 |
Αλμίερ Σίτι
|
|
2026-08-23 |
ΦΦΦ-Φένλο
|
2 - 1 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
|
2026-08-17 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
2 - 5 |
Γιονγκ ΑΖ
|
|
2026-08-09 |
Χελμόντ
|
1 - 1 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
|
2026-08-01 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
1 - 5 |
Εξέλσιορ
|
|
2026-07-17 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
3 - 6 |
Τέλσταρ
|
|
2026-07-12 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
1 - 2 |
ΑΕΚ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
11 |
10 |
6 |
| 17% |
17% |
67% |
|
92% |
83% |
50% |
Γιονγκ Ουτρέχτης τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-18 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
1 - 3 |
ΦΦΦ-Φένλο
|
|
2026-09-14 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
6 - 1 |
Γιόνγκ Άγιαξ
|
|
2026-09-11 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
2 - 3 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
|
2026-09-07 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
0 - 0 |
FC Αϊντχόφεν
|
|
2026-08-31 |
Γιονγκ ΑΖ
|
2 - 1 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
|
2026-08-28 |
Ος FC
|
2 - 1 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
|
2026-08-24 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
1 - 6 |
Χέρακλες
|
|
2026-08-17 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
1 - 3 |
Φίτεσε
|
|
2026-08-09 |
MVV Μάαστριχτ
|
2 - 1 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
|
2026-04-24 |
Γιόνγκ Άγιαξ
|
0 - 2 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
|
2026-04-20 |
Ντεν Μπος
|
1 - 1 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
|
2026-04-17 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
3 - 0 |
FC Αϊντχόφεν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
11 |
9 |
5 |
| 33% |
17% |
50% |
|
92% |
75% |
42% |
Βαθμολογία Εέρστε Ντιβίζιε
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Χέρακλες |
9 |
7 |
1 |
1 |
28 |
12 |
+16 |
22 |
| 2 |
Αλμίερ Σίτι |
9 |
6 |
1 |
2 |
19 |
7 |
+12 |
19 |
| 3 |
ΦΦΦ-Φένλο |
9 |
6 |
0 |
3 |
23 |
14 |
+9 |
18 |
| 4 |
Έμμεν |
9 |
5 |
1 |
3 |
19 |
18 |
+1 |
16 |
| 5 |
MVV Μάαστριχτ |
9 |
5 |
1 |
3 |
13 |
19 |
-6 |
16 |
| 6 |
Ρόντα |
9 |
4 |
3 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
15 |
| 7 |
Βάαλβαϊκ |
9 |
3 |
5 |
1 |
19 |
12 |
+7 |
14 |
| 8 |
Φίτεσε |
9 |
4 |
2 |
3 |
15 |
13 |
+2 |
14 |
| 9 |
ΝΑΚ Μπρέντα |
9 |
4 |
2 |
3 |
19 |
19 |
0 |
14 |
| 10 |
Γιονγκ ΑΖ |
9 |
4 |
1 |
4 |
22 |
17 |
+5 |
13 |
| 11 |
Φόλενταμ |
9 |
4 |
0 |
5 |
20 |
17 |
+3 |
12 |
| 12 |
Γιόνγκ ΠΣΦ |
9 |
3 |
3 |
3 |
14 |
16 |
-2 |
12 |
| 13 |
FC Αϊντχόφεν |
9 |
3 |
2 |
4 |
15 |
19 |
-4 |
11 |
| 14 |
Χελμόντ |
9 |
2 |
3 |
4 |
15 |
16 |
-1 |
9 |
| 15 |
Ος FC |
9 |
3 |
0 |
6 |
12 |
14 |
-2 |
9 |
| 16 |
Ντεν Μπος |
9 |
2 |
2 |
5 |
13 |
18 |
-5 |
8 |
| 17 |
Γιόνγκ Άγιαξ |
9 |
2 |
2 |
5 |
13 |
22 |
-9 |
8 |
| 18 |
Ντόρντρεχτ |
9 |
2 |
2 |
5 |
13 |
24 |
-11 |
8 |
| 19 |
Ντε Χράαφσχαπ |
9 |
2 |
2 |
5 |
11 |
22 |
-11 |
8 |
| 20 |
Γιονγκ Ουτρέχτης |
9 |
2 |
1 |
6 |
15 |
21 |
-6 |
7 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Ντε Χράαφσχαπ |
|
| Γιονγκ Ουτρέχτης |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Ντε Χράαφσχαπ |
Γιονγκ Ουτρέχτης |
| 1 |
Χέρακλες |
|
|
| 2 |
Αλμίερ Σίτι |
1 - 4 |
|
| 3 |
ΦΦΦ-Φένλο |
|
|
| 4 |
Έμμεν |
|
|
| 5 |
MVV Μάαστριχτ |
|
2 - 1 |
| 6 |
Ρόντα |
|
|
| 7 |
Βάαλβαϊκ |
|
|
| 8 |
Φίτεσε |
|
|
| 9 |
ΝΑΚ Μπρέντα |
1 - 2 |
2 - 3 |
| 10 |
Γιονγκ ΑΖ |
2 - 5 |
2 - 1 |
| 11 |
Φόλενταμ |
|
|
| 12 |
Γιόνγκ ΠΣΦ |
|
|
| 13 |
FC Αϊντχόφεν |
|
|
| 14 |
Χελμόντ |
|
|
| 15 |
Ος FC |
|
2 - 1 |
| 16 |
Ντεν Μπος |
1 - 0 |
|
| 17 |
Γιόνγκ Άγιαξ |
|
|
| 18 |
Ντόρντρεχτ |
|
|
| 19 |
Ντε Χράαφσχαπ |
- |
|
| 20 |
Γιονγκ Ουτρέχτης |
|
- |
Στατιστικά ομάδας
| |
Ντε Χράαφσχαπ |
Γιονγκ Ουτρέχτης |
| Νίκες |
2 |
2 |
| Ισοπαλίες |
2 |
1 |
| Ήττες |
5 |
6 |
| Γκολ υπέρ |
11 |
15 |
| Γκολ κατά |
22 |
21 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.22 |
1.67 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
2.44 |
2.33 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
89% |
89% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
89% |
89% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
78% |
89% |
| Πάνω 1.5 |
89% |
89% |
| Πάνω 2.5 |
78% |
89% |
| Πάνω 3.5 |
44% |
56% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
1 |
1 |
| Ισοπαλίες |
0 |
0 |
| Ήττες |
3 |
3 |
| Γκολ υπέρ |
5 |
6 |
| Γκολ κατά |
11 |
8 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.25 |
1.50 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
2.75 |
2.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
75% |
100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
75% |
100% |
| Πάνω 1.5 |
75% |
100% |
| Πάνω 2.5 |
75% |
100% |
| Πάνω 3.5 |
50% |
25% |
Συνολικές στατιστικές για το Εέρστε Ντιβίζιε
| Αγώνες (90) |
| Εντός έδρας νίκες |
56% |
| Ισοπαλίες |
19% |
| Εκτός έδρας νίκες |
26% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
24% |
| Γκολ (327) |
| Γκολ ανά αγώνα |
3.63 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
2.09 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.54 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
90% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
79% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
71% |
| Πάνω 1.5 |
86% |
| Πάνω 2.5 |
68% |
| Πάνω 3.5 |
50% |
Ντε Χράαφσχαπ επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-19 |
Γιόνγκ Άγιαξ
|
- |
Ντε Χράαφσχαπ
|
|
2026-10-23 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
- |
Βάαλβαϊκ
|
|
2026-10-30 |
Φόλενταμ
|
- |
Ντε Χράαφσχαπ
|
|
2026-11-08 |
Φίτεσε
|
- |
Ντε Χράαφσχαπ
|
|
2026-11-14 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
- |
Ος FC
|
|
2026-11-20 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
- |
MVV Μάαστριχτ
|
Γιονγκ Ουτρέχτης επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-19 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
- |
Ρόντα
|
|
2026-10-23 |
Φόλενταμ
|
- |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
|
2026-11-02 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
- |
Ντόρντρεχτ
|
|
2026-11-07 |
Ντεν Μπος
|
- |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
|
2026-11-20 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
- |
Έμμεν
|
|
2026-11-23 |
Γιόνγκ ΠΣΦ
|
- |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.66 |
4.20 |
4.20 |
| Πιθανότητα |
63% |
7% |
30% |
|
1 @ 1.66 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.22 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
67% |
33% |
|
1X @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.10 |
7.00 |
| Πιθανότητα |
|
87% |
13% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.10 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.36 |
3.10 |
| Πιθανότητα |
|
78% |
22% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.36 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.83 |
1.83 |
| Πιθανότητα |
|
50% |
50% |
|
Πάνω 3.5 @ 1.83 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.40 |
2.75 |
| Πιθανότητα |
|
79% |
21% |
|
Ναι @ 1.40 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-09 16:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!