Πριμέρα Νασιονάλ - Αργεντινή
Κυριακή, 11.10.2026
19:30
Ντεφ. Μπελγκράνο
Atl. Acassuso
0 - 3
(0 - 2, 0 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Belgrano |
| Εκτός έδρας: |
San Isidro |
| Απόσταση: |
11.6 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
19:30 (15:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.66 |
3.25 |
5.50 |
1X |
|
|
|
1.17 |
2.05 |
| 33% |
39% |
28% |
1.17 |
|
|
|
54% |
46% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.50 |
2.50 |
|
|
|
2.60 |
1.48 |
|
|
|
5.00 |
1.17 |
| 55% |
45% |
|
|
|
28% |
72% |
|
|
|
15% |
85% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
|
2026-05-24 |
Atl. Acassuso
|
1 - 0 |
Ντεφ. Μπελγκράνο
|
Ντεφ. Μπελγκράνο τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-10-04 |
Τσάκο Φορ Έβερ
|
2 - 2 |
Ντεφ. Μπελγκράνο
|
|
2026-09-27 |
Ντεφ. Μπελγκράνο
|
0 - 1 |
Φέρο Καρίλ Οέστε
|
|
2026-09-20 |
Central Norte
|
0 - 1 |
Ντεφ. Μπελγκράνο
|
|
2026-09-14 |
Ντεφ. Μπελγκράνο
|
2 - 1 |
Ντεπ. Μαντρίν
|
|
2026-09-09 |
Ντεφ. Μπελγκράνο
|
1 - 1 |
Λος Αντές
|
|
2026-09-04 |
Ντεφ. Μπελγκράνο
|
3 - 0 |
Ρασίνγκ Κόρντομπα
|
|
2026-08-29 |
Ciudad Bolivar
|
1 - 0 |
Ντεφ. Μπελγκράνο
|
|
2026-08-22 |
Ντεφ. Μπελγκράνο
|
0 - 2 |
Αλμιράντε Μπράουν
|
|
2026-08-15 |
Ατλέτικο Ραφαέλα
|
0 - 0 |
Ντεφ. Μπελγκράνο
|
|
2026-08-09 |
Ατλέτικο Μίτρε
|
2 - 1 |
Ντεφ. Μπελγκράνο
|
|
2026-08-01 |
Ντεφ. Μπελγκράνο
|
1 - 1 |
ΚΑ Εστουντιάντες
|
|
2026-07-26 |
Ολ Μπόιζ
|
0 - 0 |
Ντεφ. Μπελγκράνο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
7 |
4 |
1 |
| 25% |
42% |
33% |
|
58% |
33% |
8% |
Atl. Acassuso τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-10-03 |
Atl. Acassuso
|
0 - 1 |
Ciudad Bolivar
|
|
2026-09-26 |
Αλμιράντε Μπράουν
|
0 - 1 |
Atl. Acassuso
|
|
2026-09-19 |
Atl. Acassuso
|
2 - 0 |
Ατλέτικο Μίτρε
|
|
2026-09-13 |
ΚΑ Εστουντιάντες
|
1 - 0 |
Atl. Acassuso
|
|
2026-09-05 |
Atl. Acassuso
|
0 - 1 |
Ολ Μπόιζ
|
|
2026-08-31 |
Λος Αντές
|
0 - 0 |
Atl. Acassuso
|
|
2026-08-26 |
Atl. Acassuso
|
1 - 2 |
Σαν Τέλμο
|
|
2026-08-21 |
Atl. Acassuso
|
0 - 1 |
Γκοντόι Κρούζ
|
|
2026-08-14 |
Atl. Acassuso
|
1 - 1 |
Ferroc. Midland
|
|
2026-08-09 |
Ντεπ. Μορόν
|
4 - 1 |
Atl. Acassuso
|
|
2026-08-01 |
Atl. Acassuso
|
1 - 1 |
Κολόν Σάντα Φε
|
|
2026-07-26 |
San Miguel
|
0 - 0 |
Atl. Acassuso
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
5 |
2 |
1 |
| 17% |
33% |
50% |
|
42% |
17% |
8% |
Βαθμολογία Πριμέρα Νασιονάλ
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Φέρο Καρίλ Οέστε |
32 |
18 |
7 |
7 |
36 |
27 |
+9 |
61 |
| 2 |
Ντεπ. Μορόν |
32 |
17 |
7 |
8 |
51 |
32 |
+19 |
58 |
| 3 |
Γκοντόι Κρούζ |
32 |
16 |
8 |
8 |
42 |
29 |
+13 |
56 |
| 4 |
Ντεπ. Μαντρίν |
32 |
14 |
11 |
7 |
46 |
28 |
+18 |
53 |
| 5 |
Κολόν Σάντα Φε |
32 |
14 |
10 |
8 |
39 |
25 |
+14 |
52 |
| 6 |
Αλμιράντε Μπράουν |
32 |
12 |
10 |
10 |
25 |
21 |
+4 |
46 |
| 7 |
ΚΑ Εστουντιάντες |
32 |
12 |
9 |
11 |
29 |
27 |
+2 |
45 |
| 8 |
Ciudad Bolivar |
32 |
11 |
12 |
9 |
27 |
28 |
-1 |
45 |
| 9 |
Λος Αντές |
32 |
9 |
13 |
10 |
25 |
23 |
+2 |
40 |
| 10 |
Τσάκο Φορ Έβερ |
32 |
9 |
10 |
13 |
30 |
33 |
-3 |
37 |
| 11 |
Ντεφ. Μπελγκράνο |
32 |
8 |
13 |
11 |
25 |
29 |
-4 |
37 |
| 12 |
Σαν Τέλμο |
32 |
9 |
10 |
13 |
28 |
36 |
-8 |
37 |
| 13 |
Ρασίνγκ Κόρντομπα |
32 |
9 |
10 |
13 |
29 |
39 |
-10 |
37 |
| 14 |
Ατλέτικο Μίτρε |
32 |
7 |
14 |
11 |
29 |
39 |
-10 |
35 |
| 15 |
Central Norte |
32 |
6 |
15 |
11 |
20 |
29 |
-9 |
33 |
| 16 |
Ολ Μπόιζ |
32 |
6 |
15 |
11 |
18 |
28 |
-10 |
33 |
| 17 |
San Miguel |
32 |
6 |
13 |
13 |
25 |
38 |
-13 |
31 |
| 18 |
Atl. Acassuso |
32 |
7 |
8 |
17 |
22 |
35 |
-13 |
29 |
|
| 1 |
Τριστάν Σουάρεζ |
33 |
15 |
14 |
4 |
32 |
15 |
+17 |
59 |
| 2 |
Τεμπερλέι |
32 |
15 |
11 |
6 |
38 |
26 |
+12 |
56 |
| 3 |
Ατλέτικο Ατλάντα |
32 |
17 |
4 |
11 |
38 |
30 |
+8 |
55 |
| 4 |
Χιμνάσια Χουχούι |
32 |
15 |
9 |
8 |
48 |
40 |
+8 |
54 |
| 5 |
Ferroc. Midland |
33 |
14 |
9 |
10 |
38 |
26 |
+12 |
51 |
| 6 |
Gimnasia y Tiro |
32 |
13 |
9 |
10 |
32 |
28 |
+4 |
48 |
| 7 |
Ντεπ. Μαΐπού |
32 |
13 |
8 |
11 |
39 |
31 |
+8 |
47 |
| 8 |
Atl. Colegiales |
33 |
13 |
8 |
12 |
32 |
31 |
+1 |
47 |
| 9 |
Σαν Μαρτίν |
32 |
12 |
9 |
11 |
34 |
32 |
+2 |
45 |
| 10 |
Σαν Μαρτίν Ντε Τ. |
32 |
10 |
13 |
9 |
35 |
32 |
+3 |
43 |
| 11 |
Ατλέτικο Ραφαέλα |
33 |
11 |
9 |
13 |
27 |
34 |
-7 |
42 |
| 12 |
Αλμάγκρο |
33 |
11 |
8 |
14 |
30 |
39 |
-9 |
41 |
| 13 |
Αγκροπεκουάριο |
33 |
10 |
10 |
13 |
27 |
35 |
-8 |
40 |
| 14 |
Κίλμες |
33 |
10 |
9 |
14 |
30 |
28 |
+2 |
39 |
| 15 |
Νουέβα Σικάγο |
32 |
9 |
9 |
14 |
23 |
30 |
-7 |
36 |
| 16 |
Πατρονάτο |
32 |
6 |
16 |
10 |
27 |
32 |
-5 |
34 |
| 17 |
Τσακαρίτα Τζ. |
33 |
9 |
6 |
18 |
25 |
35 |
-10 |
33 |
| 18 |
Ατλέτικο Γκουέμες |
32 |
5 |
8 |
19 |
23 |
54 |
-31 |
23 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Ντεφ. Μπελγκράνο |
|
| Atl. Acassuso |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Ντεφ. Μπελγκράνο |
Atl. Acassuso |
| 1 |
Φέρο Καρίλ Οέστε |
0 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
Ντεπ. Μορόν |
2 - 1 |
4 - 1 |
| 3 |
Γκοντόι Κρούζ |
1 - 1 |
2 - 0 |
| 4 |
Ντεπ. Μαντρίν |
2 - 1 |
0 - 0 |
| 5 |
Κολόν Σάντα Φε |
0 - 3 |
1 - 0 |
| 6 |
Αλμιράντε Μπράουν |
0 - 2 |
0 - 1 |
| 7 |
ΚΑ Εστουντιάντες |
1 - 1 |
1 - 0 |
| 8 |
Ciudad Bolivar |
0 - 0 |
1 - 0 |
| 9 |
Λος Αντές |
1 - 1 |
0 - 0 |
| 10 |
Τσάκο Φορ Έβερ |
0 - 0 |
1 - 1 |
| 11 |
Ντεφ. Μπελγκράνο |
- |
|
| 12 |
Σαν Τέλμο |
1 - 0 |
2 - 3 |
| 13 |
Ρασίνγκ Κόρντομπα |
3 - 0 |
3 - 2 |
| 14 |
Ατλέτικο Μίτρε |
0 - 0 |
2 - 0 |
| 15 |
Central Norte |
1 - 1 |
|
| 16 |
Ολ Μπόιζ |
0 - 1 |
0 - 0 |
| 17 |
San Miguel |
|
0 - 0 |
| 18 |
Atl. Acassuso |
|
- |
|
| 1 |
Τριστάν Σουάρεζ |
|
|
| 2 |
Τεμπερλέι |
|
|
| 3 |
Ατλέτικο Ατλάντα |
|
|
| 4 |
Χιμνάσια Χουχούι |
|
|
| 5 |
Ferroc. Midland |
|
1 - 0 |
| 6 |
Gimnasia y Tiro |
|
|
| 7 |
Ντεπ. Μαΐπού |
|
|
| 8 |
Atl. Colegiales |
|
|
| 9 |
Σαν Μαρτίν |
|
|
| 10 |
Σαν Μαρτίν Ντε Τ. |
|
|
| 11 |
Ατλέτικο Ραφαέλα |
1 - 1 |
|
| 12 |
Αλμάγκρο |
|
|
| 13 |
Αγκροπεκουάριο |
|
|
| 14 |
Κίλμες |
|
|
| 15 |
Νουέβα Σικάγο |
|
|
| 16 |
Πατρονάτο |
|
|
| 17 |
Τσακαρίτα Τζ. |
|
|
| 18 |
Ατλέτικο Γκουέμες |
|
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Ντεφ. Μπελγκράνο |
Atl. Acassuso |
| Νίκες |
8 |
7 |
| Ισοπαλίες |
13 |
8 |
| Ήττες |
11 |
17 |
| Γκολ υπέρ |
25 |
22 |
| Γκολ κατά |
29 |
35 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
0.78 |
0.69 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.91 |
1.09 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
56% |
44% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
62% |
69% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
38% |
28% |
| Πάνω 1.5 |
56% |
50% |
| Πάνω 2.5 |
28% |
25% |
| Πάνω 3.5 |
3% |
9% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
4 |
2 |
| Ισοπαλίες |
8 |
5 |
| Ήττες |
4 |
9 |
| Γκολ υπέρ |
13 |
9 |
| Γκολ κατά |
14 |
20 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
0.81 |
0.56 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.88 |
1.25 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
56% |
38% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
69% |
69% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
44% |
31% |
| Πάνω 1.5 |
62% |
44% |
| Πάνω 2.5 |
25% |
25% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
19% |
Συνολικές στατιστικές για το Πριμέρα Νασιονάλ
| Αγώνες (580) |
| Εντός έδρας νίκες |
47% |
| Ισοπαλίες |
31% |
| Εκτός έδρας νίκες |
21% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
46% |
| Γκολ (1124) |
| Γκολ ανά αγώνα |
1.94 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.19 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
0.75 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
71% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
53% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
39% |
| Πάνω 1.5 |
59% |
| Πάνω 2.5 |
33% |
| Πάνω 3.5 |
12% |
Ντεφ. Μπελγκράνο επόμενοι 3 αγώνες
|
2026-10-17 |
Σαν Τέλμο
|
- |
Ντεφ. Μπελγκράνο
|
|
2026-10-24 |
Ντεφ. Μπελγκράνο
|
- |
San Miguel
|
|
2026-10-31 |
Κολόν Σάντα Φε
|
- |
Ντεφ. Μπελγκράνο
|
Atl. Acassuso επόμενοι 3 αγώνες
|
2026-10-17 |
Atl. Acassuso
|
- |
Ντεπ. Μαντρίν
|
|
2026-10-25 |
Central Norte
|
- |
Atl. Acassuso
|
|
2026-10-31 |
Atl. Acassuso
|
- |
Φέρο Καρίλ Οέστε
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.66 |
3.25 |
5.50 |
| Πιθανότητα |
33% |
39% |
28% |
|
1X @ 1.17 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.17 |
2.05 |
| Πιθανότητα |
54% |
46% |
|
1X @ 1.17 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.50 |
2.50 |
| Πιθανότητα |
|
55% |
45% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.50 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.60 |
1.48 |
| Πιθανότητα |
|
28% |
72% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.48 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
5.00 |
1.17 |
| Πιθανότητα |
|
15% |
85% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.17 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
2.38 |
1.53 |
| Πιθανότητα |
|
34% |
66% |
|
Όχι @ 1.53 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-11 16:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!