Γκρουπ Πρωταθλήματος - Ινδία
Κυριακή, 03.05.2026
14:00
14:00

Diamond Harbour

Σρίνιτνι Ντέκαν
1 - 2
(0 - 2, 1 - 0)
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Diamond Harbour |
| Εκτός έδρας: | Visakhapatnam |
| Απόσταση: | 714.4 χλμ |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 14:00 (18:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 | X | 2 | Π/Α | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.84 | 3.34 | 3.48 | 1 | 1.23 | 1.79 | |||
| 39% | 32% | 29% | 1.84 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.21 | 3.41 | 1.70 | 1.90 | 2.69 | 1.33 | ||||||
| 73% | 27% | 52% | 48% | 33% | 67% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
| 2026-02-28 | Diamond Harbour | 0 - 1 | Σρίνιτνι Ντέκαν |
Diamond Harbour τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-04-25 | Chanmari FC | 0 - 2 | Diamond Harbour |
| 2026-04-18 | Diamond Harbour | 5 - 2 | Γκοκουλάμ |
| 2026-04-11 | Diamond Harbour | 3 - 1 | Chanmari FC |
| 2026-04-06 | Namdhari FC | 4 - 5 | Diamond Harbour |
| 2026-04-02 | Ρεάλ Κασμίρ | 1 - 2 | Diamond Harbour |
| 2026-03-26 | Ρατζαστάν Γιουν. | 1 - 1 | Diamond Harbour |
| 2026-03-20 | Αϊζαούλ | 0 - 2 | Diamond Harbour |
| 2026-03-14 | Λαϊόνγκ | 1 - 2 | Diamond Harbour |
| 2026-03-08 | Diamond Harbour | 2 - 1 | Dempo Goa |
| 2026-02-28 | Diamond Harbour | 0 - 1 | Σρίνιτνι Ντέκαν |
| 2025-08-23 | Νορθ Ηστ Γιουν. | 6 - 1 | Diamond Harbour |
| 2025-08-20 | Diamond Harbour | 2 - 1 | Ανατολική Βεγγάλη |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 11 | 8 | 4 | |
| 75% | 8% | 17% | 92% | 67% | 33% |
Σρίνιτνι Ντέκαν τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-04-24 | Ρατζαστάν Γιουν. | 1 - 2 | Σρίνιτνι Ντέκαν |
| 2026-04-19 | Ρεάλ Κασμίρ | 2 - 0 | Σρίνιτνι Ντέκαν |
| 2026-04-12 | Σρίνιτνι Ντέκαν | 2 - 1 | Ρατζαστάν Γιουν. |
| 2026-04-05 | Σρίνιτνι Ντέκαν | 1 - 1 | Αϊζαούλ |
| 2026-04-01 | Σρίνιτνι Ντέκαν | 0 - 0 | Λαϊόνγκ |
| 2026-03-25 | Σρίνιτνι Ντέκαν | 3 - 1 | Dempo Goa |
| 2026-03-19 | Σρίνιτνι Ντέκαν | 1 - 1 | Namdhari FC |
| 2026-03-14 | Γκοκουλάμ | 0 - 1 | Σρίνιτνι Ντέκαν |
| 2026-03-07 | Chanmari FC | 2 - 1 | Σρίνιτνι Ντέκαν |
| 2026-02-28 | Diamond Harbour | 0 - 1 | Σρίνιτνι Ντέκαν |
| 2025-10-11 | Σρίνιτνι Ντέκαν | 0 - 3 | Namdhari FC |
| 2025-10-08 | Ανατολική Βεγγάλη | 4 - 0 | Σρίνιτνι Ντέκαν |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 6 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 50% | 17% |
Βαθμολογία Γκρουπ Πρωταθλήματος
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Diamond Harbour | 10 | +12 | 25 |
| 2 | Λαϊόνγκ | 11 | +11 | 21 |
| 3 | Σρίνιτνι Ντέκαν | 10 | +3 | 18 |
| 4 | Ρατζαστάν Γιουν. | 11 | +1 | 17 |
| 5 | Dempo Goa | 11 | +1 | 13 |
| 6 | Chanmari FC | 11 | -7 | 11 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Diamond Harbour | |
| Σρίνιτνι Ντέκαν | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Diamond Harbour | Σρίνιτνι Ντέκαν |
|---|---|---|---|
| 1 | Diamond Harbour | - | |
| 2 | Λαϊόνγκ | ||
| 3 | Σρίνιτνι Ντέκαν | - | |
| 4 | Ρατζαστάν Γιουν. | 1 - 2 | |
| 5 | Dempo Goa | ||
| 6 | Chanmari FC |
Θέση στο πρωτάθλημα
| Diamond Harbour | Σρίνιτνι Ντέκαν | |
| Θέση | 1 | 3 |
| Βαθμοί | 25 | 18 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Θέση | 4 | 3 |
| Βαθμοί | 0 | 3 |
Φόρμα στο πρωτάθλημα
| Diamond Harbour | Σρίνιτνι Ντέκαν | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
1
0 0 |
1
0 0 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
0
0 0 |
1
0 0 |
Γκολ στο πρωτάθλημα
| Diamond Harbour | Σρίνιτνι Ντέκαν | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
2
0 |
2
1 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
0
0 |
2
1 |
Συνολικές στατιστικές για το Γκρουπ Πρωταθλήματος
| Αγώνες (5) | |
| Εντός έδρας νίκες | 20% |
| Ισοπαλίες | 20% |
| Εκτός έδρας νίκες | 60% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 100% |
| Γκολ (10) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 2.00 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.00 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.00 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 40% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 60% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 20% |
| Πάνω 1.5 | 60% |
| Πάνω 2.5 | 40% |
| Πάνω 3.5 | 20% |
Diamond Harbour επόμενοι 3 αγώνες
| 2026-05-08 | Diamond Harbour | - | Ρατζαστάν Γιουν. |
| 2026-05-17 | Dempo Goa | - | Diamond Harbour |
| 2026-05-23 | Diamond Harbour | - | Λαϊόνγκ |
Σρίνιτνι Ντέκαν επόμενοι 3 αγώνες
| 2026-05-10 | Σρίνιτνι Ντέκαν | - | Λαϊόνγκ |
| 2026-05-16 | Σρίνιτνι Ντέκαν | - | Chanmari FC |
| 2026-05-22 | Dempo Goa | - | Σρίνιτνι Ντέκαν |
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.84 | 3.34 | 3.48 |
| Πιθανότητα | 39% | 32% | 29% |
| 1 @ 1.84 | |||
| Διπλή ευκαιρία | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.23 | 1.79 |
| Πιθανότητα | 65% | 35% |
| 1X @ 1.23 | ||
| Πάνω/Κάτω 1.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.21 | 3.41 | |
| Πιθανότητα | 73% | 27% | |
| Πάνω 1.5 @ 1.21 | |||
| Πάνω/Κάτω 2.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.70 | 1.90 | |
| Πιθανότητα | 52% | 48% | |
| Πάνω 2.5 @ 1.70 | |||
| Πάνω/Κάτω 3.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.69 | 1.33 | |
| Πιθανότητα | 33% | 67% | |
| Κάτω 3.5 @ 1.33 | |||
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.61 | 2.00 | |
| Πιθανότητα | 55% | 45% | |
| Ναι @ 1.61 | |||
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-05-03 12:05. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!