Κατεγκορία Σουπεριόρε - Αλβανία

Κυριακή, 18.10.2026
17:30
Εγνατία

Εγνατία

Βλάζνια Σκόντερ

Βλάζνια Σκόντερ

3 - 1
(2 - 0,  1 - 1)
Πληροφορία
Πόλη
Εντός έδρας: Rrogozhine
Εκτός έδρας: Shkoder
Απόσταση: 111.1 χλμ
Στάδιο
Στάδιο: Egnatia Arena
Χωρητικότητα: 4 267
Φωτογραφίες: Google maps (χάρτης)
Ώρα Έναρξης
Ωρα: 17:30 (18:30 τοπική ώρα)
Διαφήμιση

Αποδόσεις

1 X 2 Π/Α 1X X2
1.45 3.68 6.23 1 1.08 2.42
62% 24% 14% 1.45 80% 20%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.27 3.37 1.92 1.76 3.37 1.27
89% 11% 56% 44% 26% 74%

Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες

2026-05-23 Βλάζνια Σκόντερ 1 - 2 Εγνατία
2026-03-13 Εγνατία 0 - 0 Βλάζνια Σκόντερ
2026-01-14 Βλάζνια Σκόντερ 1 - 0 Εγνατία
2025-11-04 Εγνατία 2 - 2 Βλάζνια Σκόντερ
2025-08-22 Βλάζνια Σκόντερ 2 - 0 Εγνατία
2025-05-12 Βλάζνια Σκόντερ 0 - 4 Εγνατία
2025-03-27 Εγνατία 2 - 2 Βλάζνια Σκόντερ
2025-01-26 Βλάζνια Σκόντερ 0 - 2 Εγνατία
2024-11-09 Εγνατία 1 - 1 Βλάζνια Σκόντερ
2024-09-11 Βλάζνια Σκόντερ 3 - 1 Εγνατία
2024-05-19 Εγνατία 0 - 0 Βλάζνια Σκόντερ
2024-04-28 Εγνατία 0 - 1 Βλάζνια Σκόντερ
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
3 5 4 8 5 4
25% 42% 33% 67% 42% 33%

Εγνατία τελευταίοι 12 αγώνες

2026-10-15 Εγνατία 1 - 1 Μίντιλαντ
2026-10-11 Λατσί 0 - 2 Εγνατία
2026-09-20 Εγνατία 2 - 1 Παρτιζάνι
2026-09-13 Elbasani 2 - 1 Εγνατία
2026-09-04 Εγνατία 2 - 1 Σκεντερμπέου
2026-08-31 Vora FK 1 - 3 Εγνατία
2026-08-27 Λίλεστρομ 1 - 1 Εγνατία
2026-08-23 Εγνατία 3 - 0 Τίρανα
2026-08-20 Εγνατία 0 - 0 Λίλεστρομ
2026-08-13 Εγνατία 5 - 1 Σάμροκ Ρόβερς
2026-08-04 Σάμροκ Ρόβερς 3 - 1 Εγνατία
2026-07-28 Τσέλιε 1 - 1 Εγνατία
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
6 4 2 11 7 3
50% 33% 17% 92% 58% 25%

Βλάζνια Σκόντερ τελευταίοι 12 αγώνες

2026-10-11 Βλάζνια Σκόντερ 1 - 0 Dinamo City
2026-09-18 Βλάζνια Σκόντερ 0 - 2 Τιούτα
2026-09-13 Λατσί 2 - 0 Βλάζνια Σκόντερ
2026-09-05 Βλάζνια Σκόντερ 2 - 3 Παρτιζάνι
2026-08-29 Elbasani 1 - 1 Βλάζνια Σκόντερ
2026-08-21 Βλάζνια Σκόντερ 2 - 2 Σκεντερμπέου
2026-07-15 Μαλίσεβα 5 - 0 Βλάζνια Σκόντερ
2026-07-09 Βλάζνια Σκόντερ 2 - 1 Μαλίσεβα
2026-06-29 Άρτζες 5 - 2 Βλάζνια Σκόντερ
2026-06-23 Ολ. Λιουμπλιάνα 4 - 0 Βλάζνια Σκόντερ
2026-06-17 Βλάζνια Σκόντερ 1 - 1 Ντέσιτς
2026-05-31 Βλάζνια Σκόντερ 1 - 2 Elbasani
Ν Ι Η +1.5 +2.5 +3.5
2 3 7 11 7 5
17% 25% 58% 92% 58% 42%
Διαφήμιση

Βαθμολογία Κατεγκορία Σουπεριόρε

Θ Ομάδα Αγν Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΤ Βαθ
1 Τιούτα 7 6 1 0 14 2 +12 19
2 Εγνατία 6 5 0 1 13 5 +8 15
3 Dinamo City 7 4 0 3 10 8 +2 12
4 Τίρανα 7 3 2 2 12 10 +2 11
5 Elbasani 7 1 4 2 9 10 -1 7
6 Λατσί 7 2 1 4 7 11 -4 7
7 Σκεντερμπέου 7 1 3 3 7 10 -3 6
8 Βλάζνια Σκόντερ 6 1 2 3 6 10 -4 5
9 Vora FK 6 1 2 3 4 11 -7 5
10 Παρτιζάνι 6 1 1 4 8 13 -5 4

Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα

Εγνατία       
Βλάζνια Σκόντερ       
Εντός έδρας       
Εκτός έδρας       

Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας

Θ Ομάδα Εγνατία Βλάζνια Σκόντερ
1 Τιούτα    
2 Εγνατία -  
3 Dinamo City    
4 Τίρανα 3 - 0  
5 Elbasani   1 - 1
6 Λατσί   2 - 0
7 Σκεντερμπέου 2 - 1  
8 Βλάζνια Σκόντερ   -
9 Vora FK    
10 Παρτιζάνι 2 - 1  

Στατιστικά ομάδας

  Εγνατία Βλάζνια Σκόντερ
Νίκες 5 1
Ισοπαλίες 0 2
Ήττες 1 3
Γκολ υπέρ 13 6
Γκολ κατά 5 10
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 2.17 1.00
Μέσος γκολ που δέχτηκε 0.83 1.67
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 100% 67%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 67% 83%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 67% 50%
Πάνω 1.5 100% 83%
Πάνω 2.5 83% 33%
Πάνω 3.5 17% 33%
  Εντός έδρας Εκτός έδρας
Νίκες 3 0
Ισοπαλίες 0 1
Ήττες 0 1
Γκολ υπέρ 7 1
Γκολ κατά 2 3
Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν 2.33 0.50
Μέσος γκολ που δέχτηκε 0.67 1.50
Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν 100% 50%
Αγώνες γκολ που δέχτηκε 67% 100%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 67% 50%
Πάνω 1.5 100% 100%
Πάνω 2.5 100% 0%
Πάνω 3.5 0% 0%

Συνολικές στατιστικές για το Κατεγκορία Σουπεριόρε

Αγώνες   (33)
Εντός έδρας νίκες 42%
Ισοπαλίες 24%
Εκτός έδρας νίκες 33%
Ολοκληρωμένοι αγώνες 18%
Γκολ   (90)
Γκολ ανά αγώνα 2.73
Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.45
Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα 1.27
Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 82%
Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν 76%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες 61%
Πάνω 1.5 85%
Πάνω 2.5 52%
Πάνω 3.5 30%

Εγνατία επόμενοι 6 αγώνες

2026-10-22 Άαρχους - Εγνατία
2026-10-25 Dinamo City - Εγνατία
2026-10-29 Εγνατία - Τιούτα
2026-11-01 Τίρανα - Εγνατία
2026-11-05 Ουνιβ. Κραϊόβα - Εγνατία
2026-11-08 Εγνατία - Vora FK

Βλάζνια Σκόντερ επόμενοι 6 αγώνες

2026-10-24 Βλάζνια Σκόντερ - Τίρανα
2026-10-28 Vora FK - Βλάζνια Σκόντερ
2026-11-01 Σκεντερμπέου - Βλάζνια Σκόντερ
2026-11-07 Βλάζνια Σκόντερ - Elbasani
2026-11-22 Παρτιζάνι - Βλάζνια Σκόντερ
2026-11-28 Βλάζνια Σκόντερ - Λατσί

Αποδόσεις και Πιθανότητες

Στάνταρ 1X2 1 X 2
Αποδόσεις 1.45 3.68 6.23
Πιθανότητα 62% 24% 14%
1 @ 1.45
Διπλή ευκαιρία 1X X2
Αποδόσεις 1.08 2.42
Πιθανότητα 80% 20%
1X @ 1.08
Πάνω/Κάτω 1.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.27 3.37
Πιθανότητα   89% 11%
Πάνω 1.5 @ 1.27
Πάνω/Κάτω 2.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   1.92 1.76
Πιθανότητα   56% 44%
Πάνω 2.5 @ 1.92
Πάνω/Κάτω 3.5 Πάν Κάτ
Αποδόσεις   3.37 1.27
Πιθανότητα   26% 74%
Κάτω 3.5 @ 1.27
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες Ναι Όχι
Αποδόσεις   2.02 1.69
Πιθανότητα   59% 41%
Ναι @ 2.02

*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-18 16:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!