2. Μπούντεσλιγκα - Γερμανία
Σάββατο, 12.09.2026
12:00
Μπραουνσβάιγκ
Ντιναμό Δρέσδης
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Braunschweig |
| Εκτός έδρας: |
Δρέσδη |
| Απόσταση: |
259.4 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Eintracht-Stadion
|
| Χωρητικότητα: |
25 540 |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
12:00 (13:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.75 |
3.30 |
2.50 |
12 |
|
|
|
1.50 |
1.40 |
| 34% |
30% |
36% |
1.33 |
|
|
|
46% |
54% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
5.00 |
|
|
|
1.57 |
2.35 |
|
|
|
2.25 |
1.57 |
| 75% |
25% |
|
|
|
73% |
27% |
|
|
|
48% |
52% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-05-09 |
Μπραουνσβάιγκ
|
2 - 1 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
|
2025-12-12 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
2 - 3 |
Μπραουνσβάιγκ
|
|
2021-07-03 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
1 - 0 |
Μπραουνσβάιγκ
|
|
2020-08-21 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
0 - 1 |
Μπραουνσβάιγκ
|
|
2018-04-08 |
Μπραουνσβάιγκ
|
1 - 1 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
|
2017-10-29 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
1 - 1 |
Μπραουνσβάιγκ
|
|
2017-04-10 |
Μπραουνσβάιγκ
|
1 - 0 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
|
2016-10-28 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
3 - 2 |
Μπραουνσβάιγκ
|
|
2013-03-28 |
Μπραουνσβάιγκ
|
2 - 1 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
|
2012-10-20 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
0 - 2 |
Μπραουνσβάιγκ
|
|
2012-04-07 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
2 - 2 |
Μπραουνσβάιγκ
|
|
2011-10-22 |
Μπραουνσβάιγκ
|
0 - 2 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
9 |
5 |
3 |
| 50% |
25% |
25% |
|
75% |
42% |
25% |
Μπραουνσβάιγκ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-06 |
Όσναμπρικ
|
3 - 1 |
Μπραουνσβάιγκ
|
|
2026-08-28 |
Μπραουνσβάιγκ
|
3 - 5 |
Χέρτα Βερολίνου
|
|
2026-08-23 |
Μπραουνσβάιγκ
|
2 - 4 |
Ουνιόν Βερολίνου
|
|
2026-08-14 |
Μπραουνσβάιγκ
|
0 - 1 |
Μπόχουμ
|
|
2026-08-08 |
Μαγδεβούργο
|
1 - 6 |
Μπραουνσβάιγκ
|
|
2026-08-01 |
Μπραουνσβάιγκ
|
0 - 0 |
RAAL La Louviere
|
|
2026-07-24 |
Μπραουνσβάιγκ
|
0 - 1 |
Σαουθάμπτον
|
|
2026-07-14 |
Μπραουνσβάιγκ
|
2 - 1 |
Χαβέλσε
|
|
2026-05-17 |
Σάλκε
|
1 - 0 |
Μπραουνσβάιγκ
|
|
2026-05-09 |
Μπραουνσβάιγκ
|
2 - 1 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
|
2026-05-02 |
Χόσταϊν Κιλ
|
2 - 0 |
Μπραουνσβάιγκ
|
|
2026-04-24 |
Καϊζερσλάουτερν
|
0 - 2 |
Μπραουνσβάιγκ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
8 |
6 |
4 |
| 33% |
8% |
58% |
|
67% |
50% |
33% |
Ντιναμό Δρέσδης τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-05 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
1 - 2 |
Μπόχουμ
|
|
2026-08-29 |
Χάιντενχάιμ
|
5 - 3 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
|
2026-08-16 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
1 - 0 |
Ντάρμσταντ
|
|
2026-08-09 |
Νυρεμβέργη
|
3 - 0 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
|
2026-08-01 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
2 - 1 |
Ουνιόν Βερολίνου
|
|
2026-07-18 |
Γκράτζερ
|
0 - 5 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
|
2026-05-17 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
2 - 1 |
Χόσταϊν Κιλ
|
|
2026-05-09 |
Μπραουνσβάιγκ
|
2 - 1 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
|
2026-05-02 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
1 - 0 |
Καϊζερσλάουτερν
|
|
2026-04-24 |
Φορτ. Ντίσελντορφ
|
3 - 1 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
|
2026-04-18 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
2 - 0 |
Μπόχουμ
|
|
2026-04-11 |
Νυρεμβέργη
|
0 - 2 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
0 |
5 |
|
10 |
8 |
3 |
| 58% |
0% |
42% |
|
83% |
67% |
25% |
Βαθμολογία 2. Μπούντεσλιγκα
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Νυρεμβέργη |
5 |
4 |
1 |
0 |
15 |
6 |
+9 |
13 |
| 2 |
Χέρτα Βερολίνου |
4 |
4 |
0 |
0 |
12 |
5 |
+7 |
12 |
| 3 |
Χάιντενχάιμ |
4 |
3 |
0 |
1 |
11 |
10 |
+1 |
9 |
| 4 |
Βόλφσμπουργκ |
4 |
2 |
2 |
0 |
10 |
6 |
+4 |
8 |
| 5 |
Καϊζερσλάουτερν |
4 |
2 |
2 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
8 |
| 6 |
Μπόχουμ |
4 |
2 |
0 |
2 |
3 |
3 |
0 |
6 |
| 7 |
Μαγδεβούργο |
4 |
2 |
0 |
2 |
7 |
8 |
-1 |
6 |
| 7 |
Όσναμπρικ |
4 |
2 |
0 |
2 |
7 |
8 |
-1 |
6 |
| 9 |
Καρλσρούη |
4 |
1 |
2 |
1 |
6 |
8 |
-2 |
5 |
| 10 |
Κότμπους |
4 |
1 |
1 |
2 |
10 |
12 |
-2 |
4 |
| 11 |
Αρμ. Μπίλεφελντ |
5 |
1 |
1 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
4 |
| 12 |
Γκρόιτερ Φιρτ |
4 |
1 |
1 |
2 |
7 |
9 |
-2 |
4 |
| 13 |
Αννόβερο |
5 |
1 |
1 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
4 |
| 14 |
Ντάρμσταντ |
5 |
1 |
1 |
3 |
4 |
8 |
-4 |
4 |
| 15 |
Μπραουνσβάιγκ |
4 |
1 |
0 |
3 |
10 |
10 |
0 |
3 |
| 16 |
Σαν Πάουλι |
4 |
0 |
3 |
1 |
6 |
7 |
-1 |
3 |
| 17 |
Χόσταϊν Κιλ |
4 |
0 |
3 |
1 |
6 |
8 |
-2 |
3 |
| 18 |
Ντιναμό Δρέσδης |
4 |
1 |
0 |
3 |
5 |
10 |
-5 |
3 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Μπραουνσβάιγκ |
|
| Ντιναμό Δρέσδης |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Μπραουνσβάιγκ |
Ντιναμό Δρέσδης |
| 1 |
Νυρεμβέργη |
|
3 - 0 |
| 2 |
Χέρτα Βερολίνου |
3 - 5 |
|
| 3 |
Χάιντενχάιμ |
|
5 - 3 |
| 4 |
Βόλφσμπουργκ |
|
|
| 5 |
Καϊζερσλάουτερν |
|
|
| 6 |
Μπόχουμ |
0 - 1 |
|
| 7 |
Μαγδεβούργο |
|
|
| 7 |
Όσναμπρικ |
|
|
| 9 |
Καρλσρούη |
|
|
| 10 |
Κότμπους |
|
|
| 11 |
Αρμ. Μπίλεφελντ |
|
|
| 12 |
Γκρόιτερ Φιρτ |
|
|
| 13 |
Αννόβερο |
|
|
| 14 |
Ντάρμσταντ |
|
|
| 15 |
Μπραουνσβάιγκ |
- |
|
| 16 |
Σαν Πάουλι |
|
|
| 17 |
Χόσταϊν Κιλ |
|
|
| 18 |
Ντιναμό Δρέσδης |
|
- |
Στατιστικά ομάδας
| |
Μπραουνσβάιγκ |
Ντιναμό Δρέσδης |
| Νίκες |
1 |
1 |
| Ισοπαλίες |
0 |
0 |
| Ήττες |
3 |
3 |
| Γκολ υπέρ |
10 |
5 |
| Γκολ κατά |
10 |
10 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
2.50 |
1.25 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
2.50 |
2.50 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
75% |
75% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
100% |
75% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
75% |
50% |
| Πάνω 1.5 |
75% |
75% |
| Πάνω 2.5 |
75% |
75% |
| Πάνω 3.5 |
75% |
25% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
0 |
0 |
| Ισοπαλίες |
0 |
0 |
| Ήττες |
2 |
2 |
| Γκολ υπέρ |
3 |
3 |
| Γκολ κατά |
6 |
8 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.50 |
1.50 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
3.00 |
4.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
50% |
50% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
100% |
100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
50% |
50% |
| Πάνω 1.5 |
50% |
100% |
| Πάνω 2.5 |
50% |
100% |
| Πάνω 3.5 |
50% |
50% |
Συνολικές στατιστικές για το 2. Μπούντεσλιγκα
| Αγώνες (38) |
| Εντός έδρας νίκες |
39% |
| Ισοπαλίες |
24% |
| Εκτός έδρας νίκες |
37% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
12% |
| Γκολ (137) |
| Γκολ ανά αγώνα |
3.61 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.87 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.74 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
76% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
82% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
63% |
| Πάνω 1.5 |
76% |
| Πάνω 2.5 |
71% |
| Πάνω 3.5 |
45% |
Μπραουνσβάιγκ επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-19 |
Καϊζερσλάουτερν
|
- |
Μπραουνσβάιγκ
|
|
2026-10-02 |
Ά. Φρανκφούρτης
|
- |
Μπραουνσβάιγκ
|
|
2026-10-09 |
Μπραουνσβάιγκ
|
- |
Χόσταϊν Κιλ
|
|
2026-10-17 |
Γκρόιτερ Φιρτ
|
- |
Μπραουνσβάιγκ
|
|
2026-10-25 |
Μπραουνσβάιγκ
|
- |
Αννόβερο
|
|
2026-10-30 |
Αρμ. Μπίλεφελντ
|
- |
Μπραουνσβάιγκ
|
Ντιναμό Δρέσδης επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-19 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
- |
Χέρτα Βερολίνου
|
|
2026-10-02 |
Τέπλιτσε
|
- |
Ντιναμό Δρέσδης
|
|
2026-10-10 |
Όσναμπρικ
|
- |
Ντιναμό Δρέσδης
|
|
2026-10-18 |
Ντιναμό Δρέσδης
|
- |
Μαγδεβούργο
|
|
2026-10-25 |
Χόσταϊν Κιλ
|
- |
Ντιναμό Δρέσδης
|
|
2026-11-01 |
Αννόβερο
|
- |
Ντιναμό Δρέσδης
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.75 |
3.30 |
2.50 |
| Πιθανότητα |
34% |
30% |
36% |
|
12 @ 1.33 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.50 |
1.40 |
| Πιθανότητα |
46% |
54% |
|
X2 @ 1.40 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.17 |
5.00 |
| Πιθανότητα |
|
75% |
25% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.17 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.57 |
2.35 |
| Πιθανότητα |
|
73% |
27% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.57 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.25 |
1.57 |
| Πιθανότητα |
|
48% |
52% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.57 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.50 |
2.50 |
| Πιθανότητα |
|
62% |
38% |
|
Ναι @ 1.50 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-12 08:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!