Κατεγκορία Σουπεριόρε - Αλβανία
Κυριακή, 13.09.2026
17:30
2 - 1
(2 - 1, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Elbasan |
| Εκτός έδρας: |
Rrogozhine |
| Απόσταση: |
35.1 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Elbasan Arena
|
| Χωρητικότητα: |
12 800 |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
17:30 (18:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.50 |
3.21 |
2.47 |
X2 |
|
|
|
1.44 |
1.45 |
| 13% |
44% |
43% |
1.45 |
|
|
|
23% |
77% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.27 |
3.36 |
|
|
|
1.91 |
1.77 |
|
|
|
3.19 |
1.30 |
| 94% |
6% |
|
|
|
64% |
36% |
|
|
|
24% |
76% |
Τελευταίες 11 απευθείας αγώνες
|
2026-05-17 |
Elbasani
|
0 - 4 |
Εγνατία
|
|
2026-04-22 |
Elbasani
|
1 - 1 |
Εγνατία
|
|
2026-04-08 |
Εγνατία
|
1 - 1 |
Elbasani
|
|
2026-03-20 |
Elbasani
|
0 - 0 |
Εγνατία
|
|
2026-01-18 |
Εγνατία
|
2 - 2 |
Elbasani
|
|
2025-11-09 |
Elbasani
|
1 - 0 |
Εγνατία
|
|
2025-08-30 |
Εγνατία
|
1 - 1 |
Elbasani
|
|
2025-04-07 |
Εγνατία
|
1 - 2 |
Elbasani
|
|
2025-02-09 |
Elbasani
|
1 - 2 |
Εγνατία
|
|
2024-11-30 |
Εγνατία
|
3 - 1 |
Elbasani
|
|
2024-09-22 |
Elbasani
|
0 - 0 |
Εγνατία
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
6 |
3 |
|
8 |
5 |
3 |
| 18% |
55% |
27% |
|
73% |
45% |
27% |
Elbasani τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-06 |
Dinamo City
|
2 - 1 |
Elbasani
|
|
2026-08-29 |
Elbasani
|
1 - 1 |
Βλάζνια Σκόντερ
|
|
2026-08-22 |
Λατσί
|
1 - 1 |
Elbasani
|
|
2026-08-06 |
Elbasani
|
1 - 3 |
Παρτιζάνι
|
|
2026-07-16 |
Μπάτε
|
0 - 0 |
Elbasani
|
|
2026-07-07 |
Elbasani
|
1 - 1 |
Μπάτε
|
|
2026-07-01 |
Elbasani
|
2 - 1 |
ΟΦΚ Πέτροβατς
|
|
2026-05-31 |
Βλάζνια Σκόντερ
|
1 - 2 |
Elbasani
|
|
2026-05-24 |
Elbasani
|
3 - 0 |
Dinamo City
|
|
2026-05-17 |
Elbasani
|
0 - 4 |
Εγνατία
|
|
2026-05-10 |
Elbasani
|
1 - 3 |
Τίρανα
|
|
2026-05-06 |
Μπύλις
|
2 - 1 |
Elbasani
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
11 |
8 |
3 |
| 25% |
33% |
42% |
|
92% |
67% |
25% |
Εγνατία τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-04 |
Εγνατία
|
2 - 1 |
Σκεντερμπέου
|
|
2026-08-31 |
Vora FK
|
1 - 3 |
Εγνατία
|
|
2026-08-27 |
Λίλεστρομ
|
1 - 1 |
Εγνατία
|
|
2026-08-23 |
Εγνατία
|
3 - 0 |
Τίρανα
|
|
2026-08-20 |
Εγνατία
|
0 - 0 |
Λίλεστρομ
|
|
2026-08-13 |
Εγνατία
|
5 - 1 |
Σάμροκ Ρόβερς
|
|
2026-08-04 |
Σάμροκ Ρόβερς
|
3 - 1 |
Εγνατία
|
|
2026-07-28 |
Τσέλιε
|
1 - 1 |
Εγνατία
|
|
2026-07-22 |
Εγνατία
|
3 - 3 |
Τσέλιε
|
|
2026-07-15 |
Εγνατία
|
6 - 1 |
Πετροκούμπ
|
|
2026-07-08 |
Πετροκούμπ
|
1 - 1 |
Εγνατία
|
|
2026-05-31 |
Εγνατία
|
2 - 0 |
Dinamo City
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
5 |
1 |
|
11 |
7 |
5 |
| 50% |
42% |
8% |
|
92% |
58% |
42% |
Βαθμολογία Κατεγκορία Σουπεριόρε
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Τιούτα |
4 |
3 |
1 |
0 |
8 |
2 |
+6 |
10 |
| 2 |
Εγνατία |
3 |
3 |
0 |
0 |
8 |
2 |
+6 |
9 |
| 3 |
Dinamo City |
4 |
3 |
0 |
1 |
7 |
4 |
+3 |
9 |
| 4 |
Τίρανα |
4 |
1 |
1 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
4 |
| 5 |
Λατσί |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
4 |
| 6 |
Παρτιζάνι |
4 |
1 |
1 |
2 |
6 |
8 |
-2 |
4 |
| 7 |
Vora FK |
4 |
1 |
0 |
3 |
2 |
9 |
-7 |
3 |
| 8 |
Βλάζνια Σκόντερ |
3 |
0 |
2 |
1 |
5 |
6 |
-1 |
2 |
| 9 |
Elbasani |
3 |
0 |
2 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
2 |
| 10 |
Σκεντερμπέου |
4 |
0 |
2 |
2 |
4 |
6 |
-2 |
2 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Elbasani |
|
| Εγνατία |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Elbasani |
Εγνατία |
| 1 |
Τιούτα |
|
|
| 2 |
Εγνατία |
|
- |
| 3 |
Dinamo City |
|
|
| 4 |
Τίρανα |
|
|
| 5 |
Λατσί |
|
|
| 6 |
Παρτιζάνι |
|
|
| 7 |
Vora FK |
|
1 - 3 |
| 8 |
Βλάζνια Σκόντερ |
1 - 1 |
|
| 9 |
Elbasani |
- |
|
| 10 |
Σκεντερμπέου |
|
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Elbasani |
Εγνατία |
| Νίκες |
0 |
3 |
| Ισοπαλίες |
2 |
0 |
| Ήττες |
1 |
0 |
| Γκολ υπέρ |
3 |
8 |
| Γκολ κατά |
4 |
2 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.00 |
2.67 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.33 |
0.67 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
100% |
67% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
100% |
67% |
| Πάνω 1.5 |
100% |
100% |
| Πάνω 2.5 |
33% |
100% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
33% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
0 |
1 |
| Ισοπαλίες |
1 |
0 |
| Ήττες |
0 |
0 |
| Γκολ υπέρ |
1 |
3 |
| Γκολ κατά |
1 |
1 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.00 |
3.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.00 |
1.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
100% |
100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
100% |
100% |
| Πάνω 1.5 |
100% |
100% |
| Πάνω 2.5 |
0% |
100% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
100% |
Συνολικές στατιστικές για το Κατεγκορία Σουπεριόρε
| Αγώνες (18) |
| Εντός έδρας νίκες |
33% |
| Ισοπαλίες |
28% |
| Εκτός έδρας νίκες |
39% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
10% |
| Γκολ (53) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.94 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.56 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.39 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
83% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
78% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
67% |
| Πάνω 1.5 |
83% |
| Πάνω 2.5 |
61% |
| Πάνω 3.5 |
39% |
Elbasani επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-20 |
Τίρανα
|
- |
Elbasani
|
|
2026-10-10 |
Elbasani
|
- |
Vora FK
|
|
2026-10-17 |
Σκεντερμπέου
|
- |
Elbasani
|
|
2026-10-24 |
Τιούτα
|
- |
Elbasani
|
|
2026-10-28 |
Elbasani
|
- |
Παρτιζάνι
|
|
2026-11-01 |
Elbasani
|
- |
Λατσί
|
Εγνατία επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-20 |
Εγνατία
|
- |
Παρτιζάνι
|
|
2026-10-11 |
Λατσί
|
- |
Εγνατία
|
|
2026-10-15 |
Εγνατία
|
- |
Μίντιλαντ
|
|
2026-10-17 |
Εγνατία
|
- |
Βλάζνια Σκόντερ
|
|
2026-10-22 |
Άαρχους
|
- |
Εγνατία
|
|
2026-10-24 |
Dinamo City
|
- |
Εγνατία
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.50 |
3.21 |
2.47 |
| Πιθανότητα |
13% |
44% |
43% |
|
X2 @ 1.45 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.44 |
1.45 |
| Πιθανότητα |
23% |
77% |
|
X2 @ 1.45 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.27 |
3.36 |
| Πιθανότητα |
|
94% |
6% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.27 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.91 |
1.77 |
| Πιθανότητα |
|
64% |
36% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.91 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.19 |
1.30 |
| Πιθανότητα |
|
24% |
76% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.30 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.71 |
1.97 |
| Πιθανότητα |
|
77% |
23% |
|
Ναι @ 1.71 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-13 16:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!