Πριμέρα Ντιβισιόν - Βενεζουέλα
Σάββατο, 12.09.2026
22:00
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Merida |
| Εκτός έδρας: |
San Cristobal |
| Απόσταση: |
150.5 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Metropolitano de Merida
|
| Χωρητικότητα: |
42 200 |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
22:00 (17:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.25 |
3.20 |
2.00 |
X2 |
|
|
|
1.71 |
1.29 |
| 28% |
26% |
46% |
1.29 |
|
|
|
38% |
62% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.31 |
3.20 |
|
|
|
1.95 |
1.73 |
|
|
|
3.50 |
1.26 |
| 68% |
32% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
34% |
66% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-05-31 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
1 - 0 |
Εστ. Μέριδα
|
|
2026-05-02 |
Εστ. Μέριδα
|
2 - 1 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
|
2026-03-22 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
1 - 0 |
Εστ. Μέριδα
|
|
2025-09-01 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
4 - 0 |
Εστ. Μέριδα
|
|
2025-03-28 |
Εστ. Μέριδα
|
2 - 3 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
|
2024-07-16 |
Εστ. Μέριδα
|
1 - 1 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
|
2024-02-04 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
5 - 1 |
Εστ. Μέριδα
|
|
2023-10-08 |
Εστ. Μέριδα
|
1 - 3 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
|
2023-03-09 |
Εστ. Μέριδα
|
1 - 1 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
|
2023-02-05 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
3 - 0 |
Εστ. Μέριδα
|
|
2022-09-18 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
2 - 2 |
Εστ. Μέριδα
|
|
2022-02-27 |
Εστ. Μέριδα
|
1 - 2 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
3 |
8 |
|
10 |
8 |
5 |
| 8% |
25% |
67% |
|
83% |
67% |
42% |
Εστ. Μέριδα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-07 |
Καραμπόμπο
|
1 - 0 |
Εστ. Μέριδα
|
|
2026-09-03 |
Εστ. Μέριδα
|
1 - 1 |
UCV
|
|
2026-08-31 |
Λα Γκουαΐρα
|
1 - 2 |
Εστ. Μέριδα
|
|
2026-08-22 |
Εστ. Μέριδα
|
1 - 1 |
Πουέρτο Καμπέγιο
|
|
2026-08-15 |
Εστ. Μέριδα
|
1 - 0 |
Anzoategui FC
|
|
2026-08-10 |
Ράγιο Ζουλιάνο
|
3 - 0 |
Εστ. Μέριδα
|
|
2026-08-06 |
Εστ. Μέριδα
|
1 - 0 |
Ζαμόρα
|
|
2026-08-03 |
Καράκας
|
2 - 2 |
Εστ. Μέριδα
|
|
2026-05-31 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
1 - 0 |
Εστ. Μέριδα
|
|
2026-05-24 |
Εστ. Μέριδα
|
0 - 1 |
Μετροπολιτάνος
|
|
2026-05-17 |
Εστ. Μέριδα
|
0 - 2 |
Καραμπόμπο
|
|
2026-05-14 |
Καραμπόμπο
|
1 - 0 |
Εστ. Μέριδα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
6 |
3 |
1 |
| 25% |
25% |
50% |
|
50% |
25% |
8% |
Ντεπ. Ταχίρα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-06 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
3 - 1 |
Ράγιο Ζουλιάνο
|
|
2026-09-02 |
Ζαμόρα
|
2 - 5 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
|
2026-08-30 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
0 - 0 |
Καράκας
|
|
2026-08-22 |
Μετροπολιτάνος
|
3 - 1 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
|
2026-08-16 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
3 - 2 |
Μονάγκας
|
|
2026-08-09 |
Τρουχιγιάνος
|
1 - 3 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
|
2026-08-04 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
1 - 0 |
Πορτουγκέζα
|
|
2026-07-31 |
Anzoategui FC
|
0 - 3 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
|
2026-07-18 |
Ατλέτικο Νασιονάλ
|
1 - 2 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
|
2026-05-31 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
1 - 0 |
Εστ. Μέριδα
|
|
2026-05-24 |
Καραμπόμπο
|
1 - 1 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
|
2026-05-17 |
Μετροπολιτάνος
|
0 - 1 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
2 |
1 |
|
8 |
7 |
5 |
| 75% |
17% |
8% |
|
67% |
58% |
42% |
Βαθμολογία Πριμέρα Ντιβισιόν
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Ντεπ. Ταχίρα |
8 |
6 |
1 |
1 |
19 |
9 |
+10 |
19 |
| 2 |
Μετροπολιτάνος |
8 |
6 |
1 |
1 |
16 |
8 |
+8 |
19 |
| 3 |
Λα Γκουαΐρα |
8 |
5 |
1 |
2 |
19 |
9 |
+10 |
16 |
| 4 |
Πουέρτο Καμπέγιο |
8 |
4 |
3 |
1 |
12 |
5 |
+7 |
15 |
| 5 |
Πορτουγκέζα |
8 |
3 |
4 |
1 |
10 |
8 |
+2 |
13 |
| 6 |
Εστ. Μέριδα |
8 |
3 |
3 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
12 |
| 7 |
Καραμπόμπο |
8 |
3 |
2 |
3 |
8 |
7 |
+1 |
11 |
| 8 |
Καράκας |
8 |
2 |
4 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
10 |
| 9 |
UCV |
8 |
2 |
2 |
4 |
8 |
10 |
-2 |
8 |
| 10 |
Ζαμόρα |
8 |
2 |
2 |
4 |
8 |
15 |
-7 |
8 |
| 11 |
Μονάγκας |
8 |
2 |
1 |
5 |
9 |
12 |
-3 |
7 |
| 12 |
Τρουχιγιάνος |
8 |
2 |
1 |
5 |
7 |
12 |
-5 |
7 |
| 13 |
Ράγιο Ζουλιάνο |
8 |
2 |
0 |
6 |
11 |
19 |
-8 |
6 |
| 14 |
Anzoategui FC |
8 |
1 |
1 |
6 |
5 |
16 |
-11 |
4 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Εστ. Μέριδα |
|
| Ντεπ. Ταχίρα |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Εστ. Μέριδα |
Ντεπ. Ταχίρα |
| 1 |
Ντεπ. Ταχίρα |
|
- |
| 2 |
Μετροπολιτάνος |
|
3 - 1 |
| 3 |
Λα Γκουαΐρα |
|
|
| 4 |
Πουέρτο Καμπέγιο |
1 - 1 |
|
| 5 |
Πορτουγκέζα |
|
|
| 6 |
Εστ. Μέριδα |
- |
|
| 7 |
Καραμπόμπο |
|
|
| 8 |
Καράκας |
|
|
| 9 |
UCV |
1 - 1 |
|
| 10 |
Ζαμόρα |
1 - 0 |
2 - 5 |
| 11 |
Μονάγκας |
|
|
| 12 |
Τρουχιγιάνος |
|
1 - 3 |
| 13 |
Ράγιο Ζουλιάνο |
|
|
| 14 |
Anzoategui FC |
1 - 0 |
0 - 3* |
Στατιστικά ομάδας
| |
Εστ. Μέριδα |
Ντεπ. Ταχίρα |
| Νίκες |
3 |
6 |
| Ισοπαλίες |
3 |
1 |
| Ήττες |
2 |
1 |
| Γκολ υπέρ |
8 |
19 |
| Γκολ κατά |
9 |
9 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.00 |
2.38 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.12 |
1.12 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
75% |
88% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
75% |
62% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
50% |
62% |
| Πάνω 1.5 |
62% |
75% |
| Πάνω 2.5 |
38% |
75% |
| Πάνω 3.5 |
12% |
62% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
2 |
3 |
| Ισοπαλίες |
2 |
0 |
| Ήττες |
0 |
1 |
| Γκολ υπέρ |
4 |
12 |
| Γκολ κατά |
2 |
6 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.00 |
3.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.50 |
1.50 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
50% |
75% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
50% |
75% |
| Πάνω 1.5 |
50% |
100% |
| Πάνω 2.5 |
0% |
100% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
75% |
Συνολικές στατιστικές για το Πριμέρα Ντιβισιόν
| Αγώνες (56) |
| Εντός έδρας νίκες |
50% |
| Ισοπαλίες |
23% |
| Εκτός έδρας νίκες |
27% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
62% |
| Γκολ (148) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.64 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.55 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.09 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
80% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
64% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
54% |
| Πάνω 1.5 |
68% |
| Πάνω 2.5 |
48% |
| Πάνω 3.5 |
29% |
Εστ. Μέριδα επόμενοι 3 αγώνες
|
2026-09-16 |
Πορτουγκέζα
|
- |
Εστ. Μέριδα
|
|
2026-09-20 |
Εστ. Μέριδα
|
- |
Τρουχιγιάνος
|
|
2026-10-11 |
Μονάγκας
|
- |
Εστ. Μέριδα
|
Ντεπ. Ταχίρα επόμενοι 3 αγώνες
|
2026-09-15 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
- |
Πουέρτο Καμπέγιο
|
|
2026-09-20 |
Λα Γκουαΐρα
|
- |
Ντεπ. Ταχίρα
|
|
2026-10-10 |
Ντεπ. Ταχίρα
|
- |
UCV
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
3.25 |
3.20 |
2.00 |
| Πιθανότητα |
28% |
26% |
46% |
|
X2 @ 1.29 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.71 |
1.29 |
| Πιθανότητα |
38% |
62% |
|
X2 @ 1.29 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.31 |
3.20 |
| Πιθανότητα |
|
68% |
32% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.31 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.95 |
1.73 |
| Πιθανότητα |
|
53% |
47% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.95 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.50 |
1.26 |
| Πιθανότητα |
|
34% |
66% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.26 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.78 |
1.90 |
| Πιθανότητα |
|
55% |
45% |
|
Ναι @ 1.78 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-12 20:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!