Κύπελλο Σλοβακίας
Τετάρτη, 16.09.2026
15:30
1 - 3
(1 - 1, 0 - 2)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Nitra |
| Εκτός έδρας: |
Μπρατισλάβα |
| Απόσταση: |
74.6 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Pod Zoborom
|
| Χωρητικότητα: |
11 384 |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
15:30 (16:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 14.00 |
8.25 |
1.11 |
2 |
|
|
|
5.75 |
1.02 |
| 17% |
36% |
47% |
1.11 |
|
|
|
5% |
95% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.05 |
6.32 |
|
|
|
1.31 |
3.10 |
|
|
|
1.78 |
1.90 |
| 84% |
16% |
|
|
|
68% |
32% |
|
|
|
50% |
50% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2020-11-01 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
0 - 1 |
Νίτρα
|
|
2020-08-08 |
Νίτρα
|
0 - 5 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2020-06-03 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
2 - 1 |
Νίτρα
|
|
2020-03-01 |
Νίτρα
|
0 - 1 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2019-09-28 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
5 - 0 |
Νίτρα
|
|
2018-11-11 |
Νίτρα
|
1 - 2 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2018-08-12 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
1 - 1 |
Νίτρα
|
|
2018-03-03 |
Νίτρα
|
0 - 1 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2017-10-18 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
3 - 1 |
Νίτρα
|
|
2017-09-30 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
1 - 1 |
Νίτρα
|
|
2015-03-03 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
5 - 2 |
Νίτρα
|
|
2014-05-20 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
2 - 1 |
Νίτρα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
9 |
|
9 |
7 |
4 |
| 8% |
17% |
75% |
|
75% |
58% |
33% |
Νίτρα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2025-11-15 |
Νίτρα
|
2 - 3 |
Ποντμπρεζόβα
|
|
2025-10-15 |
Νίτρα
|
2 - 1 |
Ναμεστόβο
|
|
2021-05-22 |
Νίτρα
|
0 - 4 |
Μιχάλοβτσε
|
|
2021-05-15 |
Ρουζομπέροκ
|
2 - 0 |
Νίτρα
|
|
2021-05-09 |
Νίτρα
|
0 - 1 |
Σερέντ
|
|
2021-05-01 |
Σένιτσα
|
1 - 0 |
Νίτρα
|
|
2021-04-24 |
Ποχρόνιε
|
0 - 0 |
Νίτρα
|
|
2021-04-17 |
Νίτρα
|
0 - 3 |
Σένιτσα
|
|
2021-04-10 |
Σερέντ
|
2 - 1 |
Νίτρα
|
|
2021-04-03 |
Νίτρα
|
1 - 0 |
Ρουζομπέροκ
|
|
2021-03-20 |
Νίτρα
|
2 - 3 |
Ποχρόνιε
|
|
2021-03-13 |
Μιχάλοβτσε
|
1 - 1 |
Νίτρα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
8 |
6 |
3 |
| 17% |
17% |
67% |
|
67% |
50% |
25% |
Σ. Μπρατισλάβας τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-13 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
3 - 3 |
Ζίλινα
|
|
2026-09-09 |
Παρί Σεν Ζερμέν
|
6 - 1 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2026-09-05 |
Ντουν. Στρέντα
|
2 - 0 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2026-08-30 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
1 - 2 |
Μιχάλοβτσε
|
|
2026-08-26 |
Τσέλιε
|
1 - 1 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2026-08-22 |
Κόζιτσε
|
1 - 2 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2026-08-19 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
1 - 1 |
Τσέλιε
|
|
2026-08-15 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
5 - 0 |
Ρουζομπέροκ
|
|
2026-08-11 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
2 - 0 |
Μιάλμπι
|
|
2026-08-04 |
Μιάλμπι
|
1 - 2 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2026-08-01 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
3 - 0 |
Ποντμπρεζόβα
|
|
2026-07-29 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
1 - 1 |
Iberia 1999
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
12 |
7 |
3 |
| 42% |
33% |
25% |
|
100% |
58% |
25% |
Βαθμολογία Νίτρα
Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα
Βαθμολογία Σούπερ Λίγκα
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Ντουν. Στρέντα |
7 |
6 |
1 |
0 |
23 |
3 |
+20 |
19 |
| 2 |
Σπάρτακ Τρνάβα |
8 |
5 |
2 |
1 |
19 |
8 |
+11 |
17 |
| 3 |
Ζίλινα |
8 |
5 |
2 |
1 |
21 |
16 |
+5 |
17 |
| 4 |
Σ. Μπρατισλάβας |
7 |
4 |
1 |
2 |
18 |
8 |
+10 |
13 |
| 5 |
Ποντμπρεζόβα |
8 |
3 |
2 |
3 |
12 |
16 |
-4 |
11 |
| 6 |
Μιχάλοβτσε |
8 |
3 |
1 |
4 |
8 |
11 |
-3 |
10 |
| 7 |
Κόζιτσε |
7 |
2 |
3 |
2 |
19 |
18 |
+1 |
9 |
| 8 |
Σκάλιτσα |
8 |
2 |
2 |
4 |
11 |
18 |
-7 |
8 |
| 9 |
Μπάνκα Μπίστριτσα |
8 |
2 |
1 |
5 |
9 |
20 |
-11 |
7 |
| 10 |
Κομάρνο |
8 |
0 |
5 |
3 |
7 |
12 |
-5 |
5 |
| 11 |
Ρουζομπέροκ |
8 |
1 |
2 |
5 |
8 |
16 |
-8 |
5 |
| 12 |
Τρέντσιν |
7 |
1 |
2 |
4 |
9 |
18 |
-9 |
5 |
Νίτρα επόμενοι αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα
Σ. Μπρατισλάβας επόμενοι αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
14.00 |
8.25 |
1.11 |
| Πιθανότητα |
17% |
36% |
47% |
|
2 @ 1.11 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
5.75 |
1.02 |
| Πιθανότητα |
5% |
95% |
|
X2 @ 1.02 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.05 |
6.32 |
| Πιθανότητα |
|
84% |
16% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.05 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.31 |
3.10 |
| Πιθανότητα |
|
68% |
32% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.31 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.78 |
1.90 |
| Πιθανότητα |
|
50% |
50% |
|
Πάνω 3.5 @ 1.78 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
2.00 |
1.63 |
| Πιθανότητα |
|
37% |
63% |
|
Όχι @ 1.63 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-16 12:05. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!