Λίγκα 1 - Ρουμανία
Κυριακή, 20.09.2026
12:00
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Voluntari |
| Εκτός έδρας: |
Cluj-Napoca |
| Απόσταση: |
323.3 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Anghel Iordanescu |
| Χωρητικότητα: |
2 250 |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
12:00 (14:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.00 |
3.30 |
2.05 |
X |
|
|
|
1.67 |
1.33 |
| 31% |
31% |
38% |
3.30 |
|
|
|
39% |
61% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.73 |
2.08 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 77% |
23% |
|
|
|
71% |
29% |
|
|
|
38% |
62% |
Τελευταίες 6 απευθείας αγώνες
|
2024-05-12 |
Βολουντάρι
|
0 - 1 |
Ουνιβ. Κλουζ
|
|
2024-03-08 |
Βολουντάρι
|
0 - 0 |
Ουνιβ. Κλουζ
|
|
2023-11-05 |
Ουνιβ. Κλουζ
|
1 - 2 |
Βολουντάρι
|
|
2023-05-01 |
Ουνιβ. Κλουζ
|
2 - 3 |
Βολουντάρι
|
|
2023-01-20 |
Ουνιβ. Κλουζ
|
2 - 1 |
Βολουντάρι
|
|
2022-08-26 |
Βολουντάρι
|
0 - 0 |
Ουνιβ. Κλουζ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
2 |
|
3 |
3 |
1 |
| 33% |
33% |
33% |
|
50% |
50% |
17% |
Βολουντάρι τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-12 |
Ραπίντ Βουκ.
|
2 - 1 |
Βολουντάρι
|
|
2026-09-07 |
Βολουντάρι
|
1 - 0 |
Άρτζες
|
|
2026-09-01 |
Τσίντια Ταργκόβιτσε
|
0 - 1 |
Βολουντάρι
|
|
2026-08-28 |
Βολουντάρι
|
2 - 2 |
Οτελούλ
|
|
2026-08-23 |
Ουνιβ. Κραϊόβα
|
3 - 1 |
Βολουντάρι
|
|
2026-08-14 |
Βολουντάρι
|
1 - 2 |
Πετρολούλ Πλοϊέστι
|
|
2026-08-08 |
Ντιναμό Βουκ.
|
4 - 0 |
Βολουντάρι
|
|
2026-08-01 |
Βολουντάρι
|
1 - 0 |
ΟυΤΑ Αράντ
|
|
2026-07-27 |
Κλούζ
|
5 - 0 |
Βολουντάρι
|
|
2026-07-17 |
Βολουντάρι
|
2 - 2 |
Μποτοσάνι
|
|
2026-07-02 |
Βαραζντίν
|
2 - 1 |
Βολουντάρι
|
|
2026-06-01 |
Βολουντάρι
|
3 - 0 |
Χερμανστάντ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
9 |
9 |
5 |
| 33% |
17% |
50% |
|
75% |
75% |
42% |
Ουνιβ. Κλουζ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-14 |
Ουνιβ. Κλουζ
|
3 - 0 |
Οτελούλ
|
|
2026-09-07 |
Ουνιβ. Κραϊόβα
|
4 - 0 |
Ουνιβ. Κλουζ
|
|
2026-09-01 |
Ουνιβ. Κλουζ
|
1 - 0 |
Πετρολούλ Πλοϊέστι
|
|
2026-08-28 |
Ουνιβ. Κλουζ
|
2 - 3 |
Πετρολούλ Πλοϊέστι
|
|
2026-08-22 |
Ντιναμό Βουκ.
|
2 - 1 |
Ουνιβ. Κλουζ
|
|
2026-08-17 |
Ουνιβ. Κλουζ
|
2 - 1 |
ΟυΤΑ Αράντ
|
|
2026-08-03 |
Ουνιβ. Κλουζ
|
2 - 1 |
Μποτοσάνι
|
|
2026-07-30 |
Μπραν
|
3 - 1 |
Ουνιβ. Κλουζ
|
|
2026-07-26 |
Σεπσί
|
1 - 0 |
Ουνιβ. Κλουζ
|
|
2026-07-23 |
Ουνιβ. Κλουζ
|
2 - 2 |
Μπραν
|
|
2026-07-19 |
Ουνιβ. Κλουζ
|
2 - 1 |
Φαρούλ Κονστάντα
|
|
2026-07-16 |
Ουνιβ. Κλουζ
|
0 - 0 |
Ντιναμό Κιέβου
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
9 |
4 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
75% |
33% |
Βαθμολογία Λίγκα 1
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Ραπίντ Βουκ. |
10 |
6 |
3 |
1 |
14 |
6 |
+8 |
21 |
| 2 |
Ουνιβ. Κραϊόβα |
10 |
6 |
2 |
2 |
24 |
9 |
+15 |
20 |
| 3 |
Ντιναμό Βουκ. |
9 |
6 |
2 |
1 |
19 |
7 |
+12 |
20 |
| 4 |
Πετρολούλ Πλοϊέστι |
9 |
5 |
1 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
16 |
| 5 |
Φαρούλ Κονστάντα |
9 |
3 |
5 |
1 |
14 |
10 |
+4 |
14 |
| 6 |
Κλούζ |
9 |
4 |
1 |
4 |
15 |
14 |
+1 |
13 |
| 7 |
Σεπσί |
10 |
3 |
4 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
13 |
| 8 |
ΟυΤΑ Αράντ |
10 |
3 |
3 |
4 |
14 |
15 |
-1 |
12 |
| 9 |
Ουνιβ. Κλουζ |
8 |
4 |
0 |
4 |
12 |
13 |
-1 |
12 |
| 10 |
ΦΚ ΦΚΣΒ |
10 |
3 |
3 |
4 |
13 |
17 |
-4 |
12 |
| 11 |
Μποτοσάνι |
10 |
2 |
5 |
3 |
14 |
12 |
+2 |
11 |
| 12 |
Άρτζες |
10 |
3 |
2 |
5 |
6 |
10 |
-4 |
11 |
| 13 |
Corvinul |
9 |
2 |
4 |
3 |
8 |
7 |
+1 |
10 |
| 14 |
Οτελούλ |
9 |
2 |
4 |
3 |
9 |
12 |
-3 |
10 |
| 15 |
Βολουντάρι |
9 |
2 |
2 |
5 |
9 |
20 |
-11 |
8 |
| 16 |
Csikszereda |
9 |
0 |
1 |
8 |
6 |
21 |
-15 |
1 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Βολουντάρι |
|
| Ουνιβ. Κλουζ |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Βολουντάρι |
Ουνιβ. Κλουζ |
| 1 |
Ραπίντ Βουκ. |
|
|
| 2 |
Ουνιβ. Κραϊόβα |
|
4 - 0 |
| 3 |
Ντιναμό Βουκ. |
|
2 - 1 |
| 4 |
Πετρολούλ Πλοϊέστι |
1 - 2 |
|
| 5 |
Φαρούλ Κονστάντα |
|
|
| 6 |
Κλούζ |
|
|
| 7 |
Σεπσί |
|
1 - 0 |
| 8 |
ΟυΤΑ Αράντ |
1 - 0 |
|
| 9 |
Ουνιβ. Κλουζ |
|
- |
| 10 |
ΦΚ ΦΚΣΒ |
|
|
| 11 |
Μποτοσάνι |
2 - 2 |
|
| 12 |
Άρτζες |
1 - 0 |
|
| 13 |
Corvinul |
|
|
| 14 |
Οτελούλ |
2 - 2 |
|
| 15 |
Βολουντάρι |
- |
|
| 16 |
Csikszereda |
|
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Βολουντάρι |
Ουνιβ. Κλουζ |
| Νίκες |
2 |
4 |
| Ισοπαλίες |
2 |
0 |
| Ήττες |
5 |
4 |
| Γκολ υπέρ |
9 |
12 |
| Γκολ κατά |
20 |
13 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.00 |
1.50 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
2.22 |
1.62 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
78% |
75% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
78% |
88% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
56% |
62% |
| Πάνω 1.5 |
78% |
88% |
| Πάνω 2.5 |
78% |
88% |
| Πάνω 3.5 |
56% |
25% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
2 |
0 |
| Ισοπαλίες |
2 |
0 |
| Ήττες |
1 |
3 |
| Γκολ υπέρ |
7 |
1 |
| Γκολ κατά |
6 |
7 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.40 |
0.33 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.20 |
2.33 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
33% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
60% |
100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
60% |
33% |
| Πάνω 1.5 |
60% |
67% |
| Πάνω 2.5 |
60% |
67% |
| Πάνω 3.5 |
40% |
33% |
Συνολικές στατιστικές για το Λίγκα 1
| Αγώνες (75) |
| Εντός έδρας νίκες |
56% |
| Ισοπαλίες |
28% |
| Εκτός έδρας νίκες |
16% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
31% |
| Γκολ (195) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.60 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.77 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
0.83 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
81% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
57% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
48% |
| Πάνω 1.5 |
68% |
| Πάνω 2.5 |
49% |
| Πάνω 3.5 |
35% |
Βολουντάρι επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-09 |
Corvinul
|
- |
Βολουντάρι
|
|
2026-10-19 |
Βολουντάρι
|
- |
ΦΚ ΦΚΣΒ
|
|
2026-10-24 |
Csikszereda
|
- |
Βολουντάρι
|
|
2026-10-31 |
Βολουντάρι
|
- |
Φαρούλ Κονστάντα
|
|
2026-11-07 |
Σεπσί
|
- |
Βολουντάρι
|
|
2026-11-21 |
Μποτοσάνι
|
- |
Βολουντάρι
|
Ουνιβ. Κλουζ επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-08 |
Κλούζ
|
- |
Ουνιβ. Κλουζ
|
|
2026-10-12 |
Ουνιβ. Κλουζ
|
- |
Ραπίντ Βουκ.
|
|
2026-10-19 |
Ουνιβ. Κλουζ
|
- |
Άρτζες
|
|
2026-10-24 |
Corvinul
|
- |
Ουνιβ. Κλουζ
|
|
2026-10-31 |
Ουνιβ. Κλουζ
|
- |
ΦΚ ΦΚΣΒ
|
|
2026-11-07 |
Csikszereda
|
- |
Ουνιβ. Κλουζ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
3.00 |
3.30 |
2.05 |
| Πιθανότητα |
31% |
31% |
38% |
|
X @ 3.30 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.67 |
1.33 |
| Πιθανότητα |
39% |
61% |
|
X2 @ 1.33 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.22 |
4.00 |
| Πιθανότητα |
|
77% |
23% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.73 |
2.08 |
| Πιθανότητα |
|
71% |
29% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.73 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.75 |
1.40 |
| Πιθανότητα |
|
38% |
62% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.40 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.62 |
2.20 |
| Πιθανότητα |
|
55% |
45% |
|
Ναι @ 1.62 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-20 08:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!