Ούρβαλσντεϊλντ - Ισλανδία
Παρασκευή, 23.06.2023
20:15
20:15

Χαφναρφιόρντουρ

Φραμ Ρεϊκιαβίκ
4 - 0
(2 - 0, 2 - 0)
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Hafnarfjordur |
| Εκτός έδρας: | Ρέικιαβικ |
| Απόσταση: | 7.9 χλμ |
| Στάδιο | |
| Στάδιο: | Kaplakriki |
| Χωρητικότητα: | 6 450 (3 050) |
| Διαστάσεις: | 105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: | Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 20:15 (19:15 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 | X | 2 | Π/Α | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.87 | 3.80 | 3.30 | 1 | 1.27 | 1.86 | |||
| 58% | 22% | 20% | 1.87 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.13 | 5.50 | 1.42 | 2.65 | 2.00 | 1.68 | ||||||
| 91% | 9% | 76% | 24% | 56% | 44% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
| 2023-04-10 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ | 2 - 2 | Χαφναρφιόρντουρ |
| 2022-10-23 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ | 3 - 0 | Χαφναρφιόρντουρ |
| 2022-07-11 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ | 1 - 0 | Χαφναρφιόρντουρ |
| 2022-04-25 | Χαφναρφιόρντουρ | 4 - 2 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ |
| 2022-03-05 | Χαφναρφιόρντουρ | 7 - 1 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ |
| 2021-02-26 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ | 2 - 2 | Χαφναρφιόρντουρ |
| 2020-05-30 | Χαφναρφιόρντουρ | 2 - 0 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ |
| 2014-09-21 | Χαφναρφιόρντουρ | 4 - 2 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ |
| 2014-06-23 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ | 0 - 4 | Χαφναρφιόρντουρ |
| 2013-09-22 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ | 0 - 2 | Χαφναρφιόρντουρ |
| 2013-07-03 | Χαφναρφιόρντουρ | 2 - 1 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ |
| 2012-07-30 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ | 0 - 1 | Χαφναρφιόρντουρ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 10 | 8 | 6 | |
| 67% | 17% | 17% | 83% | 67% | 50% |
Χαφναρφιόρντουρ τελευταίοι 12 αγώνες
| 2023-06-10 | Χαφναρφιόρντουρ | 2 - 2 | Μπρέινταμπλικ |
| 2023-06-05 | Μπρέινταμπλικ | 3 - 1 | Χαφναρφιόρντουρ |
| 2023-06-02 | Βαλούρ | 1 - 1 | Χαφναρφιόρντουρ |
| 2023-05-28 | Χαφναρφιόρντουρ | 4 - 3 | Κοπαβογκούρ |
| 2023-05-22 | Βεστμαναεϊάρ | 2 - 3 | Χαφναρφιόρντουρ |
| 2023-05-17 | Χαφναρφιόρντουρ | 2 - 1 | Νιάρντβικ |
| 2023-05-14 | Βίκινγκουρ Ρ. | 2 - 0 | Χαφναρφιόρντουρ |
| 2023-05-08 | Χαφναρφιόρντουρ | 2 - 1 | Κέφλαβικ |
| 2023-05-03 | Ακουρέρι | 4 - 2 | Χαφναρφιόρντουρ |
| 2023-04-29 | Χαφναρφιόρντουρ | 3 - 0 | ΚΡ Ρεϊκιαβικ |
| 2023-04-24 | Φίλκιρ | 4 - 2 | Χαφναρφιόρντουρ |
| 2023-04-20 | Αεγκίρ | 1 - 3 | Χαφναρφιόρντουρ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 12 | 10 | 7 | |
| 50% | 17% | 33% | 100% | 83% | 58% |
Φραμ Ρεϊκιαβίκ τελευταίοι 12 αγώνες
| 2023-06-11 | Βίκινγκουρ Ρ. | 3 - 1 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ |
| 2023-06-02 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ | 4 - 1 | Κέφλαβικ |
| 2023-05-29 | Ακουρέρι | 4 - 2 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ |
| 2023-05-22 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ | 1 - 2 | ΚΡ Ρεϊκιαβικ |
| 2023-05-14 | Φίλκιρ | 3 - 1 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ |
| 2023-05-08 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ | 2 - 1 | Στιαρνάν |
| 2023-05-03 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ | 3 - 1 | Βεστμαναεϊάρ |
| 2023-04-28 | Μπρέινταμπλικ | 5 - 4 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ |
| 2023-04-23 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ | 1 - 3 | Βαλούρ |
| 2023-04-19 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ | 2 - 3 | Θροτούρ |
| 2023-04-16 | Κοπαβογκούρ | 1 - 1 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ |
| 2023-04-10 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ | 2 - 2 | Χαφναρφιόρντουρ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 12 | 11 | 9 | |
| 25% | 17% | 58% | 100% | 92% | 75% |
Βαθμολογία Ούρβαλσντεϊλντ
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Βίκινγκουρ Ρ. | 12 | +20 | 31 |
| 2 | Βαλούρ | 12 | +21 | 26 |
| 3 | Μπρέινταμπλικ | 12 | +8 | 24 |
| 4 | Χαφναρφιόρντουρ | 11 | +1 | 18 |
| 5 | Ακουρέρι | 12 | -6 | 17 |
| 6 | Κοπαβογκούρ | 11 | -7 | 13 |
| 7 | ΚΡ Ρεϊκιαβικ | 11 | -9 | 12 |
| 8 | Στιαρνάν | 11 | +1 | 11 |
| 9 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ | 11 | -4 | 11 |
| 10 | Φίλκιρ | 11 | -6 | 11 |
| 11 | Βεστμαναεϊάρ | 11 | -7 | 10 |
| 12 | Κέφλαβικ | 11 | -12 | 7 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Χαφναρφιόρντουρ | |
| Φραμ Ρεϊκιαβίκ | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Χαφναρφιόρντουρ | Φραμ Ρεϊκιαβίκ |
|---|---|---|---|
| 1 | Βίκινγκουρ Ρ. | 3 - 1 | |
| 2 | Βαλούρ | ||
| 3 | Μπρέινταμπλικ | 2 - 2 | 5 - 4 |
| 4 | Χαφναρφιόρντουρ | - | |
| 5 | Ακουρέρι | 4 - 2 | |
| 6 | Κοπαβογκούρ | 4 - 3 | 1 - 1 |
| 7 | ΚΡ Ρεϊκιαβικ | 3 - 0 | |
| 8 | Στιαρνάν | 1 - 0 | |
| 9 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ | - | |
| 10 | Φίλκιρ | 3 - 1 | |
| 11 | Βεστμαναεϊάρ | ||
| 12 | Κέφλαβικ | 2 - 1 |
Θέση στο πρωτάθλημα
| Χαφναρφιόρντουρ | Φραμ Ρεϊκιαβίκ | |
| Θέση | 4 | 9 |
| Βαθμοί | 18 | 11 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Θέση | 3 | 12 |
| Βαθμοί | 13 | 1 |
Φόρμα στο πρωτάθλημα
| Χαφναρφιόρντουρ | Φραμ Ρεϊκιαβίκ | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
5
3 3 |
3
2 6 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
4
1 0 |
0
1 4 |
Γκολ στο πρωτάθλημα
| Χαφναρφιόρντουρ | Φραμ Ρεϊκιαβίκ | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
22
21 |
22
26 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
12
6 |
9
16 |
Συνολικές στατιστικές για το Ούρβαλσντεϊλντ
| Αγώνες (68) | |
| Εντός έδρας νίκες | 49% |
| Ισοπαλίες | 19% |
| Εκτός έδρας νίκες | 32% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 100% |
| Γκολ (229) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 3.37 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.84 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.53 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 79% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 74% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 57% |
| Πάνω 1.5 | 84% |
| Πάνω 2.5 | 65% |
| Πάνω 3.5 | 43% |
Χαφναρφιόρντουρ επόμενοι 6 αγώνες
| 2023-06-29 | Στιαρνάν | - | Χαφναρφιόρντουρ |
| 2023-07-08 | Χαφναρφιόρντουρ | - | Ακουρέρι |
| 2023-07-18 | ΚΡ Ρεϊκιαβικ | - | Χαφναρφιόρντουρ |
| 2023-07-24 | Χαφναρφιόρντουρ | - | Φίλκιρ |
| 2023-07-31 | Κέφλαβικ | - | Χαφναρφιόρντουρ |
| 2023-08-08 | Χαφναρφιόρντουρ | - | Βίκινγκουρ Ρ. |
Φραμ Ρεϊκιαβίκ επόμενοι 6 αγώνες
| 2023-06-28 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ | - | Κοπαβογκούρ |
| 2023-07-08 | Βεστμαναεϊάρ | - | Φραμ Ρεϊκιαβίκ |
| 2023-07-14 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ | - | Μπρέινταμπλικ |
| 2023-07-23 | Βαλούρ | - | Φραμ Ρεϊκιαβίκ |
| 2023-07-26 | Στιαρνάν | - | Φραμ Ρεϊκιαβίκ |
| 2023-08-08 | Φραμ Ρεϊκιαβίκ | - | Φίλκιρ |
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.87 | 3.80 | 3.30 |
| Πιθανότητα | 58% | 22% | 20% |
| 1 @ 1.87 | |||
| Διπλή ευκαιρία | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.27 | 1.86 |
| Πιθανότητα | 74% | 26% |
| 1X @ 1.27 | ||
| Πάνω/Κάτω 1.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.13 | 5.50 | |
| Πιθανότητα | 91% | 9% | |
| Πάνω 1.5 @ 1.13 | |||
| Πάνω/Κάτω 2.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.42 | 2.65 | |
| Πιθανότητα | 76% | 24% | |
| Πάνω 2.5 @ 1.42 | |||
| Πάνω/Κάτω 3.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.00 | 1.68 | |
| Πιθανότητα | 56% | 44% | |
| Πάνω 3.5 @ 2.00 | |||
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.42 | 2.60 | |
| Πιθανότητα | 76% | 24% | |
| Ναι @ 1.42 | |||
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2023-06-23 16:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!