Σούπερ Λίγκα - Σλοβακία
Σάββατο, 10.10.2026
14:30
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Kosice |
| Εκτός έδρας: |
Komarno |
| Απόσταση: |
254.7 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Kosicka futbalova arena
|
| Χωρητικότητα: |
12 555 |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
14:30 (15:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.68 |
3.90 |
4.10 |
1 |
|
|
|
1.21 |
2.05 |
| 35% |
49% |
16% |
1.68 |
|
|
|
67% |
33% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.00 |
|
|
|
1.49 |
2.45 |
|
|
|
2.20 |
1.58 |
| 93% |
7% |
|
|
|
70% |
30% |
|
|
|
37% |
63% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-05-10 |
Κόζιτσε
|
2 - 1 |
Κομάρνο
|
|
2026-04-12 |
Κομάρνο
|
1 - 2 |
Κόζιτσε
|
|
2025-12-14 |
Κομάρνο
|
1 - 2 |
Κόζιτσε
|
|
2025-09-13 |
Κόζιτσε
|
2 - 3 |
Κομάρνο
|
|
2024-12-01 |
Κομάρνο
|
1 - 1 |
Κόζιτσε
|
|
2024-08-24 |
Κόζιτσε
|
0 - 1 |
Κομάρνο
|
|
2023-03-05 |
Κομάρνο
|
0 - 0 |
Κόζιτσε
|
|
2022-10-11 |
Κόζιτσε
|
2 - 3 |
Κομάρνο
|
|
2022-08-06 |
Κόζιτσε
|
0 - 0 |
Κομάρνο
|
|
2022-04-15 |
Κόζιτσε
|
0 - 1 |
Κομάρνο
|
|
2021-09-25 |
Κομάρνο
|
1 - 1 |
Κόζιτσε
|
|
2021-03-27 |
Κομάρνο
|
1 - 0 |
Κόζιτσε
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
7 |
5 |
2 |
| 25% |
33% |
42% |
|
58% |
42% |
17% |
Κόζιτσε τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-19 |
Κόζιτσε
|
2 - 0 |
Ρουζομπέροκ
|
|
2026-09-12 |
Σπάρτακ Τρνάβα
|
5 - 2 |
Κόζιτσε
|
|
2026-09-06 |
Κόζιτσε
|
3 - 0 |
Μπάνκα Μπίστριτσα
|
|
2026-08-29 |
Ποντμπρεζόβα
|
2 - 2 |
Κόζιτσε
|
|
2026-08-22 |
Κόζιτσε
|
1 - 2 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2026-08-15 |
Σκάλιτσα
|
2 - 4 |
Κόζιτσε
|
|
2026-08-01 |
Κόζιτσε
|
3 - 3 |
Τρέντσιν
|
|
2026-07-26 |
Ζίλινα
|
4 - 4 |
Κόζιτσε
|
|
2026-07-11 |
Χουμένε
|
0 - 1 |
Κόζιτσε
|
|
2026-07-03 |
Στούρμ Γκρατς
|
2 - 2 |
Κόζιτσε
|
|
2026-06-27 |
Μεζόκοβεζντ
|
2 - 3 |
Κόζιτσε
|
|
2026-05-16 |
Τρέντσιν
|
3 - 0 |
Κόζιτσε
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
11 |
10 |
7 |
| 42% |
33% |
25% |
|
92% |
83% |
58% |
Κομάρνο τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-19 |
Κομάρνο
|
1 - 2 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2026-09-13 |
Ποντμπρεζόβα
|
1 - 1 |
Κομάρνο
|
|
2026-09-05 |
Κομάρνο
|
0 - 0 |
Σκάλιτσα
|
|
2026-08-29 |
Μπάνκα Μπίστριτσα
|
2 - 2 |
Κομάρνο
|
|
2026-08-23 |
Ζίλινα
|
2 - 1 |
Κομάρνο
|
|
2026-08-16 |
Κομάρνο
|
0 - 3 |
Ντουν. Στρέντα
|
|
2026-08-08 |
Μιχάλοβτσε
|
1 - 1 |
Κομάρνο
|
|
2026-08-02 |
Κομάρνο
|
1 - 2 |
Σπάρτακ Τρνάβα
|
|
2026-07-25 |
Τρέντσιν
|
1 - 1 |
Κομάρνο
|
|
2026-07-11 |
Κομάρνο
|
5 - 0 |
Ποχρόνιε
|
|
2026-07-08 |
Κομάρνο
|
0 - 0 |
Ζβόλεν
|
|
2026-05-23 |
Κομάρνο
|
3 - 0 |
Ζβόλεν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
6 |
4 |
|
10 |
7 |
2 |
| 17% |
50% |
33% |
|
83% |
58% |
17% |
Βαθμολογία Σούπερ Λίγκα
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Ντουν. Στρέντα |
8 |
6 |
2 |
0 |
25 |
5 |
+20 |
20 |
| 2 |
Ζίλινα |
9 |
6 |
2 |
1 |
23 |
17 |
+6 |
20 |
| 3 |
Σπάρτακ Τρνάβα |
9 |
5 |
3 |
1 |
21 |
10 |
+11 |
18 |
| 4 |
Σ. Μπρατισλάβας |
8 |
5 |
1 |
2 |
20 |
9 |
+11 |
16 |
| 5 |
Ποντμπρεζόβα |
9 |
4 |
2 |
3 |
13 |
16 |
-3 |
14 |
| 6 |
Μιχάλοβτσε |
9 |
4 |
1 |
4 |
9 |
11 |
-2 |
13 |
| 7 |
Κόζιτσε |
8 |
3 |
3 |
2 |
21 |
18 |
+3 |
12 |
| 8 |
Σκάλιτσα |
9 |
2 |
2 |
5 |
11 |
19 |
-8 |
8 |
| 9 |
Μπάνκα Μπίστριτσα |
9 |
2 |
1 |
6 |
9 |
21 |
-12 |
7 |
| 10 |
Κομάρνο |
9 |
0 |
5 |
4 |
8 |
14 |
-6 |
5 |
| 11 |
Τρέντσιν |
8 |
1 |
2 |
5 |
10 |
20 |
-10 |
5 |
| 12 |
Ρουζομπέροκ |
9 |
1 |
2 |
6 |
8 |
18 |
-10 |
5 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Κόζιτσε |
|
| Κομάρνο |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Κόζιτσε |
Κομάρνο |
| 1 |
Ντουν. Στρέντα |
|
|
| 2 |
Ζίλινα |
|
2 - 1 |
| 3 |
Σπάρτακ Τρνάβα |
|
|
| 4 |
Σ. Μπρατισλάβας |
1 - 2 |
|
| 5 |
Ποντμπρεζόβα |
|
1 - 1 |
| 6 |
Μιχάλοβτσε |
|
1 - 1 |
| 7 |
Κόζιτσε |
- |
|
| 8 |
Σκάλιτσα |
|
|
| 9 |
Μπάνκα Μπίστριτσα |
3 - 0 |
2 - 2 |
| 10 |
Κομάρνο |
|
- |
| 11 |
Τρέντσιν |
3 - 3 |
1 - 1 |
| 12 |
Ρουζομπέροκ |
2 - 0 |
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Κόζιτσε |
Κομάρνο |
| Νίκες |
3 |
0 |
| Ισοπαλίες |
3 |
5 |
| Ήττες |
2 |
4 |
| Γκολ υπέρ |
21 |
8 |
| Γκολ κατά |
18 |
14 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
2.62 |
0.89 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
2.25 |
1.56 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
78% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
75% |
89% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
75% |
78% |
| Πάνω 1.5 |
100% |
89% |
| Πάνω 2.5 |
88% |
56% |
| Πάνω 3.5 |
62% |
11% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
2 |
0 |
| Ισοπαλίες |
1 |
4 |
| Ήττες |
1 |
1 |
| Γκολ υπέρ |
9 |
6 |
| Γκολ κατά |
5 |
7 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
2.25 |
1.20 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.25 |
1.40 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
50% |
100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
50% |
100% |
| Πάνω 1.5 |
100% |
100% |
| Πάνω 2.5 |
75% |
40% |
| Πάνω 3.5 |
25% |
20% |
Συνολικές στατιστικές για το Σούπερ Λίγκα
| Αγώνες (52) |
| Εντός έδρας νίκες |
42% |
| Ισοπαλίες |
25% |
| Εκτός έδρας νίκες |
33% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
39% |
| Γκολ (178) |
| Γκολ ανά αγώνα |
3.42 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.83 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.60 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
87% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
73% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
62% |
| Πάνω 1.5 |
90% |
| Πάνω 2.5 |
67% |
| Πάνω 3.5 |
40% |
Κόζιτσε επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-18 |
Μιχάλοβτσε
|
- |
Κόζιτσε
|
|
2026-10-25 |
Κόζιτσε
|
- |
Ζίλινα
|
|
2026-10-28 |
Κόζιτσε
|
- |
Ντουν. Στρέντα
|
|
2026-10-31 |
Τρέντσιν
|
- |
Κόζιτσε
|
|
2026-11-07 |
Ντουν. Στρέντα
|
- |
Κόζιτσε
|
|
2026-11-21 |
Κόζιτσε
|
- |
Σκάλιτσα
|
Κομάρνο επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-17 |
Κομάρνο
|
- |
Ρουζομπέροκ
|
|
2026-10-25 |
Κομάρνο
|
- |
Τρέντσιν
|
|
2026-10-31 |
Σπάρτακ Τρνάβα
|
- |
Κομάρνο
|
|
2026-11-08 |
Κομάρνο
|
- |
Μιχάλοβτσε
|
|
2026-11-21 |
Ντουν. Στρέντα
|
- |
Κομάρνο
|
|
2026-11-28 |
Κομάρνο
|
- |
Ζίλινα
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.68 |
3.90 |
4.10 |
| Πιθανότητα |
35% |
49% |
16% |
|
1 @ 1.68 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.21 |
2.05 |
| Πιθανότητα |
67% |
33% |
|
1X @ 1.21 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.14 |
5.00 |
| Πιθανότητα |
|
93% |
7% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.14 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.49 |
2.45 |
| Πιθανότητα |
|
70% |
30% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.49 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.20 |
1.58 |
| Πιθανότητα |
|
37% |
63% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.58 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.52 |
2.35 |
| Πιθανότητα |
|
71% |
29% |
|
Ναι @ 1.52 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-10 12:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!