Σέριε C - Γκρουπ Β - Ιταλία
Σάββατο, 19.09.2026
13:30
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Forli |
| Εκτός έδρας: |
Σασάρι |
| Απόσταση: |
482.8 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
13:30 (14:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.25 |
3.20 |
2.70 |
12 |
|
|
|
1.40 |
1.57 |
| 36% |
31% |
33% |
1.30 |
|
|
|
54% |
46% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.26 |
3.50 |
|
|
|
1.85 |
1.83 |
|
|
|
3.10 |
1.31 |
| 85% |
15% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
28% |
72% |
Τελευταίες 6 απευθείας αγώνες
|
2026-02-28 |
Forli
|
2 - 0 |
Τόρες
|
|
2025-10-17 |
Τόρες
|
0 - 2 |
Forli
|
|
2014-05-25 |
Forli
|
3 - 0 |
Τόρες
|
|
2014-05-18 |
Τόρες
|
1 - 0 |
Forli
|
|
2014-01-19 |
Forli
|
1 - 2 |
Τόρες
|
|
2013-09-15 |
Τόρες
|
2 - 3 |
Forli
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
0 |
2 |
|
5 |
3 |
1 |
| 67% |
0% |
33% |
|
83% |
50% |
17% |
Forli τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-16 |
Πινέτο
|
1 - 1 |
Forli
|
|
2026-09-12 |
Forli
|
2 - 1 |
Βις Πεζάρο
|
|
2026-09-05 |
Λατίνα
|
2 - 0 |
Forli
|
|
2026-09-01 |
Ραβέννα
|
2 - 1 |
Forli
|
|
2026-08-29 |
Forli
|
6 - 3 |
Πεσκάρα
|
|
2026-08-23 |
Σαμπενεντέτεσε
|
2 - 2 |
Forli
|
|
2026-08-16 |
Juve Next Gen
|
1 - 1 |
Forli
|
|
2026-08-08 |
Forli
|
0 - 0 |
Τσεζένα
|
|
2026-04-26 |
Forli
|
1 - 1 |
Περούτζια
|
|
2026-04-18 |
Κάρπι
|
0 - 1 |
Forli
|
|
2026-04-11 |
Forli
|
0 - 3 |
Άσκολι
|
|
2026-04-04 |
Bra
|
2 - 1 |
Forli
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
10 |
6 |
2 |
| 25% |
42% |
33% |
|
83% |
50% |
17% |
Τόρες τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-16 |
Τόρες
|
2 - 1 |
Πιανέζε
|
|
2026-09-13 |
Τόρες
|
3 - 2 |
Ostia Mare Lido
|
|
2026-09-06 |
Γκροσσέτο
|
2 - 0 |
Τόρες
|
|
2026-08-29 |
Τόρες
|
1 - 0 |
Σαμπενεντέτεσε
|
|
2026-08-24 |
Λιβόρνο
|
2 - 1 |
Τόρες
|
|
2026-08-16 |
Σπέτσια
|
4 - 1 |
Τόρες
|
|
2026-05-16 |
Τόρες
|
2 - 1 |
Bra
|
|
2026-05-09 |
Bra
|
0 - 1 |
Τόρες
|
|
2026-04-26 |
Αρέτζο
|
3 - 1 |
Τόρες
|
|
2026-04-18 |
Τόρες
|
0 - 0 |
Γκούμπιο
|
|
2026-04-11 |
Πινέτο
|
0 - 0 |
Τόρες
|
|
2026-03-28 |
Τόρες
|
3 - 1 |
Λιβόρνο
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
8 |
7 |
4 |
| 50% |
17% |
33% |
|
67% |
58% |
33% |
Βαθμολογία Σέριε C - Γκρουπ Β
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Σπέτσια |
5 |
4 |
1 |
0 |
9 |
2 |
+7 |
13 |
| 2 |
Ρετζιάνα 1919 |
5 |
3 |
2 |
0 |
11 |
5 |
+6 |
11 |
| 3 |
Ραβέννα |
5 |
3 |
2 |
0 |
8 |
2 |
+6 |
11 |
| 4 |
Λιβόρνο |
5 |
3 |
1 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
10 |
| 5 |
Γκροσσέτο |
5 |
2 |
3 |
0 |
7 |
4 |
+3 |
9 |
| 6 |
Αταλάντα U23 |
5 |
3 |
0 |
2 |
7 |
7 |
0 |
9 |
| 6 |
Τόρες |
5 |
3 |
0 |
2 |
7 |
7 |
0 |
9 |
| 8 |
Guidonia |
5 |
2 |
2 |
1 |
7 |
4 |
+3 |
8 |
| 9 |
Forli |
5 |
2 |
2 |
1 |
11 |
9 |
+2 |
8 |
| 10 |
Γκούμπιο |
5 |
2 |
1 |
2 |
9 |
9 |
0 |
7 |
| 11 |
Καμπομπάσο |
5 |
2 |
1 |
2 |
7 |
7 |
0 |
7 |
| 12 |
Περούτζια |
5 |
2 |
1 |
2 |
5 |
9 |
-4 |
7 |
| 13 |
Πινέτο |
5 |
1 |
3 |
1 |
4 |
4 |
0 |
6 |
| 14 |
Πεσκάρα |
5 |
1 |
2 |
2 |
7 |
9 |
-2 |
5 |
| 15 |
Λατίνα |
5 |
1 |
2 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
5 |
| 16 |
Vado |
5 |
1 |
1 |
3 |
5 |
7 |
-2 |
4 |
| 17 |
Ostia Mare Lido |
5 |
1 |
0 |
4 |
5 |
8 |
-3 |
3 |
| 18 |
Πιανέζε |
5 |
0 |
2 |
3 |
1 |
5 |
-4 |
2 |
| 19 |
Σαμπενεντέτεσε |
5 |
0 |
1 |
4 |
6 |
10 |
-4 |
1 |
| 20 |
Βις Πεζάρο |
5 |
0 |
1 |
4 |
5 |
12 |
-7 |
1 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Forli |
|
| Τόρες |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Forli |
Τόρες |
| 1 |
Σπέτσια |
|
|
| 2 |
Ρετζιάνα 1919 |
|
|
| 3 |
Ραβέννα |
|
|
| 4 |
Λιβόρνο |
|
2 - 1 |
| 5 |
Γκροσσέτο |
|
2 - 0 |
| 6 |
Αταλάντα U23 |
|
|
| 6 |
Τόρες |
|
- |
| 8 |
Guidonia |
|
|
| 9 |
Forli |
- |
|
| 10 |
Γκούμπιο |
|
|
| 11 |
Καμπομπάσο |
|
|
| 12 |
Περούτζια |
|
|
| 13 |
Πινέτο |
|
|
| 14 |
Πεσκάρα |
6 - 3 |
|
| 15 |
Λατίνα |
|
|
| 16 |
Vado |
|
|
| 17 |
Ostia Mare Lido |
|
|
| 18 |
Πιανέζε |
|
|
| 19 |
Σαμπενεντέτεσε |
|
|
| 20 |
Βις Πεζάρο |
2 - 1 |
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Forli |
Τόρες |
| Νίκες |
2 |
3 |
| Ισοπαλίες |
2 |
0 |
| Ήττες |
1 |
2 |
| Γκολ υπέρ |
11 |
7 |
| Γκολ κατά |
9 |
7 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
2.20 |
1.40 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.80 |
1.40 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
80% |
80% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
100% |
80% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
80% |
60% |
| Πάνω 1.5 |
100% |
80% |
| Πάνω 2.5 |
60% |
60% |
| Πάνω 3.5 |
40% |
20% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
2 |
0 |
| Ισοπαλίες |
0 |
0 |
| Ήττες |
0 |
2 |
| Γκολ υπέρ |
8 |
1 |
| Γκολ κατά |
4 |
4 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
4.00 |
0.50 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
2.00 |
2.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
50% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
100% |
100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
100% |
50% |
| Πάνω 1.5 |
100% |
100% |
| Πάνω 2.5 |
100% |
50% |
| Πάνω 3.5 |
50% |
0% |
Συνολικές στατιστικές για το Σέριε C - Γκρουπ Β
| Αγώνες (50) |
| Εντός έδρας νίκες |
52% |
| Ισοπαλίες |
28% |
| Εκτός έδρας νίκες |
20% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
13% |
| Γκολ (132) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.64 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.58 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.06 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
84% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
64% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
58% |
| Πάνω 1.5 |
76% |
| Πάνω 2.5 |
52% |
| Πάνω 3.5 |
24% |
Forli επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-27 |
Ostia Mare Lido
|
- |
Forli
|
|
2026-10-03 |
Vado
|
- |
Forli
|
|
2026-10-11 |
Forli
|
- |
Λιβόρνο
|
|
2026-10-17 |
Guidonia
|
- |
Forli
|
|
2026-10-25 |
Forli
|
- |
Πιανέζε
|
|
2026-11-01 |
Καμπομπάσο
|
- |
Forli
|
Τόρες επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-26 |
Τόρες
|
- |
Vado
|
|
2026-10-04 |
Καμπομπάσο
|
- |
Τόρες
|
|
2026-10-11 |
Τόρες
|
- |
Αταλάντα U23
|
|
2026-10-17 |
Ρετζιάνα 1919
|
- |
Τόρες
|
|
2026-10-25 |
Τόρες
|
- |
Guidonia
|
|
2026-10-31 |
Πεσκάρα
|
- |
Τόρες
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.25 |
3.20 |
2.70 |
| Πιθανότητα |
36% |
31% |
33% |
|
12 @ 1.30 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.40 |
1.57 |
| Πιθανότητα |
54% |
46% |
|
1X @ 1.40 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.26 |
3.50 |
| Πιθανότητα |
|
85% |
15% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.26 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.85 |
1.83 |
| Πιθανότητα |
|
57% |
43% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.85 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.10 |
1.31 |
| Πιθανότητα |
|
28% |
72% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.31 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.68 |
2.05 |
| Πιθανότητα |
|
66% |
34% |
|
Ναι @ 1.68 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-19 12:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!