Ελίτεσεριεν - Νορβηγία
Κυριακή, 13.09.2026
18:15
Φρέντρικσταντ
Σάρπσμποργκ 08
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Fredrikstad |
| Εκτός έδρας: |
Sarpsborg |
| Απόσταση: |
12.6 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Fredrikstad Stadion
|
| Χωρητικότητα: |
12 565 |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
18:15 (19:15 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.45 |
3.50 |
2.63 |
12 |
|
|
|
1.44 |
1.53 |
| 41% |
22% |
37% |
1.29 |
|
|
|
52% |
48% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.70 |
2.10 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 77% |
23% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
28% |
72% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-05-09 |
Σάρπσμποργκ 08
|
2 - 1 |
Φρέντρικσταντ
|
|
2026-03-08 |
Φρέντρικσταντ
|
2 - 1 |
Σάρπσμποργκ 08
|
|
2025-11-08 |
Σάρπσμποργκ 08
|
0 - 2 |
Φρέντρικσταντ
|
|
2025-06-01 |
Φρέντρικσταντ
|
1 - 1 |
Σάρπσμποργκ 08
|
|
2024-09-28 |
Σάρπσμποργκ 08
|
0 - 1 |
Φρέντρικσταντ
|
|
2024-04-13 |
Φρέντρικσταντ
|
2 - 2 |
Σάρπσμποργκ 08
|
|
2023-03-18 |
Φρέντρικσταντ
|
0 - 1 |
Σάρπσμποργκ 08
|
|
2022-02-19 |
Σάρπσμποργκ 08
|
2 - 1 |
Φρέντρικσταντ
|
|
2019-05-22 |
Φρέντρικσταντ
|
0 - 2 |
Σάρπσμποργκ 08
|
|
2019-03-01 |
Σάρπσμποργκ 08
|
3 - 0 |
Φρέντρικσταντ
|
|
2017-03-26 |
Σάρπσμποργκ 08
|
4 - 0 |
Φρέντρικσταντ
|
|
2016-05-05 |
Φρέντρικσταντ
|
1 - 3 |
Σάρπσμποργκ 08
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
10 |
7 |
3 |
| 25% |
17% |
58% |
|
83% |
58% |
25% |
Φρέντρικσταντ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-04 |
Φρέντρικσταντ
|
1 - 2 |
Μπόντο Γκλιμτ
|
|
2026-08-30 |
Λίλεστρομ
|
1 - 4 |
Φρέντρικσταντ
|
|
2026-08-16 |
Φρέντρικσταντ
|
1 - 0 |
Κρίστιανσουντ
|
|
2026-08-08 |
Σταρτ
|
0 - 1 |
Φρέντρικσταντ
|
|
2026-08-01 |
Φρέντρικσταντ
|
1 - 0 |
Σάντεφιόρντ
|
|
2026-07-27 |
Ρόζενμποργκ
|
4 - 0 |
Φρέντρικσταντ
|
|
2026-07-17 |
Μπόντο Γκλιμτ
|
1 - 0 |
Φρέντρικσταντ
|
|
2026-07-11 |
Φρέντρικσταντ
|
0 - 2 |
Λίλεστρομ
|
|
2026-07-04 |
Βαλερένγκα
|
3 - 1 |
Φρέντρικσταντ
|
|
2026-06-28 |
Φρέντρικσταντ
|
0 - 0 |
Έλφσμποργκ
|
|
2026-06-20 |
Φρέντρικσταντ
|
1 - 1 |
Χαμ-Καμ
|
|
2026-05-29 |
Φρέντρικσταντ
|
2 - 1 |
Σταρτ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
7 |
5 |
3 |
| 42% |
17% |
42% |
|
58% |
42% |
25% |
Σάρπσμποργκ 08 τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-06 |
Σάρπσμποργκ 08
|
2 - 2 |
Βαλερένγκα
|
|
2026-08-30 |
Τρόμσο
|
0 - 0 |
Σάρπσμποργκ 08
|
|
2026-08-16 |
Σάρπσμποργκ 08
|
1 - 2 |
Σάντεφιόρντ
|
|
2026-08-08 |
Βίκινγκ
|
2 - 1 |
Σάρπσμποργκ 08
|
|
2026-08-02 |
Μόλντε
|
3 - 3 |
Σάρπσμποργκ 08
|
|
2026-07-26 |
Σάρπσμποργκ 08
|
1 - 0 |
Χαμ-Καμ
|
|
2026-07-18 |
Κρίστιανσουντ
|
0 - 0 |
Σάρπσμποργκ 08
|
|
2026-07-12 |
Σάρπσμποργκ 08
|
1 - 0 |
Βίκινγκ
|
|
2026-05-29 |
Μπραν
|
1 - 2 |
Σάρπσμποργκ 08
|
|
2026-05-25 |
Σάρπσμποργκ 08
|
2 - 1 |
Μόλντε
|
|
2026-05-16 |
Βαλερένγκα
|
3 - 2 |
Σάρπσμποργκ 08
|
|
2026-05-09 |
Σάρπσμποργκ 08
|
2 - 1 |
Φρέντρικσταντ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
8 |
8 |
3 |
| 42% |
33% |
25% |
|
67% |
67% |
25% |
Βαθμολογία Ελίτεσεριεν
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Μπόντο Γκλιμτ |
19 |
15 |
2 |
2 |
49 |
15 |
+34 |
47 |
| 2 |
Βίκινγκ |
19 |
14 |
2 |
3 |
43 |
19 |
+24 |
44 |
| 3 |
Τρόμσο |
20 |
10 |
5 |
5 |
37 |
27 |
+10 |
35 |
| 4 |
Μόλντε |
19 |
10 |
3 |
6 |
38 |
29 |
+9 |
33 |
| 5 |
Λίλεστρομ |
20 |
10 |
2 |
8 |
28 |
26 |
+2 |
32 |
| 6 |
Ρόζενμποργκ |
20 |
9 |
3 |
8 |
36 |
29 |
+7 |
30 |
| 7 |
Μπραν |
19 |
8 |
2 |
9 |
37 |
29 |
+8 |
26 |
| 8 |
Φρέντρικσταντ |
19 |
8 |
2 |
9 |
23 |
30 |
-7 |
26 |
| 9 |
Σάρπσμποργκ 08 |
19 |
6 |
6 |
7 |
22 |
25 |
-3 |
24 |
| 10 |
Χαμ-Καμ |
19 |
6 |
5 |
8 |
26 |
36 |
-10 |
23 |
| 11 |
Βαλερένγκα |
20 |
6 |
4 |
10 |
33 |
42 |
-9 |
22 |
| 12 |
Σάντεφιόρντ |
19 |
5 |
5 |
9 |
16 |
24 |
-8 |
20 |
| 13 |
Κρίστιανσουντ |
19 |
5 |
4 |
10 |
19 |
29 |
-10 |
19 |
| 14 |
Κ. Όσλο |
19 |
5 |
4 |
10 |
20 |
33 |
-13 |
19 |
| 15 |
Αάλεσουντ |
19 |
3 |
9 |
7 |
30 |
43 |
-13 |
18 |
| 16 |
Σταρτ |
19 |
3 |
4 |
12 |
20 |
41 |
-21 |
13 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Φρέντρικσταντ |
|
| Σάρπσμποργκ 08 |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Φρέντρικσταντ |
Σάρπσμποργκ 08 |
| 1 |
Μπόντο Γκλιμτ |
1 - 2 |
|
| 2 |
Βίκινγκ |
1 - 2 |
2 - 1 |
| 3 |
Τρόμσο |
|
0 - 0 |
| 4 |
Μόλντε |
|
3 - 3 |
| 5 |
Λίλεστρομ |
0 - 2 |
4 - 0 |
| 6 |
Ρόζενμποργκ |
|
2 - 1 |
| 7 |
Μπραν |
|
1 - 2 |
| 8 |
Φρέντρικσταντ |
- |
|
| 9 |
Σάρπσμποργκ 08 |
|
- |
| 10 |
Χαμ-Καμ |
2 - 1 |
|
| 11 |
Βαλερένγκα |
1 - 1 |
3 - 2 |
| 12 |
Σάντεφιόρντ |
1 - 0 |
0 - 2 |
| 13 |
Κρίστιανσουντ |
1 - 0 |
0 - 0 |
| 14 |
Κ. Όσλο |
3 - 1 |
1 - 0 |
| 15 |
Αάλεσουντ |
|
|
| 16 |
Σταρτ |
2 - 1 |
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Φρέντρικσταντ |
Σάρπσμποργκ 08 |
| Νίκες |
8 |
6 |
| Ισοπαλίες |
2 |
6 |
| Ήττες |
9 |
7 |
| Γκολ υπέρ |
23 |
22 |
| Γκολ κατά |
30 |
25 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.21 |
1.16 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.58 |
1.32 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
74% |
74% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
84% |
74% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
58% |
58% |
| Πάνω 1.5 |
79% |
68% |
| Πάνω 2.5 |
58% |
53% |
| Πάνω 3.5 |
32% |
21% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
5 |
2 |
| Ισοπαλίες |
1 |
3 |
| Ήττες |
3 |
5 |
| Γκολ υπέρ |
12 |
11 |
| Γκολ κατά |
10 |
16 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.33 |
1.10 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.11 |
1.60 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
89% |
60% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
78% |
70% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
67% |
50% |
| Πάνω 1.5 |
78% |
70% |
| Πάνω 2.5 |
56% |
60% |
| Πάνω 3.5 |
11% |
30% |
Συνολικές στατιστικές για το Ελίτεσεριεν
| Αγώνες (154) |
| Εντός έδρας νίκες |
51% |
| Ισοπαλίες |
20% |
| Εκτός έδρας νίκες |
29% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
64% |
| Γκολ (477) |
| Γκολ ανά αγώνα |
3.10 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.81 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.29 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
82% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
70% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
56% |
| Πάνω 1.5 |
85% |
| Πάνω 2.5 |
60% |
| Πάνω 3.5 |
34% |
Φρέντρικσταντ επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-16 |
Στιόρνταλς Μπλινκ
|
- |
Φρέντρικσταντ
|
|
2026-09-20 |
Βαλερένγκα
|
- |
Φρέντρικσταντ
|
|
2026-10-03 |
Σάντεφιόρντ
|
- |
Φρέντρικσταντ
|
|
2026-10-11 |
Φρέντρικσταντ
|
- |
Τρόμσο
|
|
2026-10-17 |
Βίκινγκ
|
- |
Φρέντρικσταντ
|
|
2026-10-25 |
Μόλντε
|
- |
Φρέντρικσταντ
|
Σάρπσμποργκ 08 επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-18 |
Σάρπσμποργκ 08
|
- |
Κ. Όσλο
|
|
2026-09-30 |
Follo
|
- |
Σάρπσμποργκ 08
|
|
2026-10-11 |
Αάλεσουντ
|
- |
Σάρπσμποργκ 08
|
|
2026-10-18 |
Σάρπσμποργκ 08
|
- |
Ρόζενμποργκ
|
|
2026-10-25 |
Σάρπσμποργκ 08
|
- |
Αάλεσουντ
|
|
2026-11-01 |
Σάρπσμποργκ 08
|
- |
Κρίστιανσουντ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.45 |
3.50 |
2.63 |
| Πιθανότητα |
41% |
22% |
37% |
|
12 @ 1.29 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.44 |
1.53 |
| Πιθανότητα |
52% |
48% |
|
1X @ 1.44 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.22 |
4.00 |
| Πιθανότητα |
|
77% |
23% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.70 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
|
56% |
44% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.70 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.63 |
1.44 |
| Πιθανότητα |
|
28% |
72% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.44 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.62 |
2.20 |
| Πιθανότητα |
|
57% |
43% |
|
Ναι @ 1.62 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-13 16:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!