Κύπελλο Ιρλανδίας
Σάββατο, 10.10.2026
15:00
0 - 2
(0 - 2, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Galway |
| Εκτός έδρας: |
Derry |
| Απόσταση: |
222.7 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Eamonn Deacy Park
|
| Χωρητικότητα: |
5 000 (3 300) |
| Διαστάσεις: |
102 x 66 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
15:00 (15:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.00 |
3.30 |
2.05 |
X2 |
|
|
|
1.68 |
1.33 |
| 31% |
32% |
37% |
1.33 |
|
|
|
40% |
60% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.60 |
|
|
|
1.82 |
1.87 |
|
|
|
3.10 |
1.32 |
| 73% |
27% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
31% |
69% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-09-18 |
Ντέρι Σίτι
|
1 - 0 |
Γκάλγουεϊ
|
|
2026-06-19 |
Γκάλγουεϊ
|
2 - 1 |
Ντέρι Σίτι
|
|
2026-05-04 |
Ντέρι Σίτι
|
1 - 1 |
Γκάλγουεϊ
|
|
2026-04-03 |
Γκάλγουεϊ
|
2 - 1 |
Ντέρι Σίτι
|
|
2025-08-22 |
Γκάλγουεϊ
|
1 - 2 |
Ντέρι Σίτι
|
|
2025-06-13 |
Ντέρι Σίτι
|
1 - 1 |
Γκάλγουεϊ
|
|
2025-04-18 |
Γκάλγουεϊ
|
2 - 3 |
Ντέρι Σίτι
|
|
2025-03-07 |
Ντέρι Σίτι
|
1 - 1 |
Γκάλγουεϊ
|
|
2024-08-30 |
Γκάλγουεϊ
|
1 - 0 |
Ντέρι Σίτι
|
|
2024-06-07 |
Ντέρι Σίτι
|
2 - 0 |
Γκάλγουεϊ
|
|
2024-05-03 |
Γκάλγουεϊ
|
0 - 0 |
Ντέρι Σίτι
|
|
2024-03-29 |
Ντέρι Σίτι
|
0 - 1 |
Γκάλγουεϊ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
8 |
4 |
1 |
| 33% |
33% |
33% |
|
67% |
33% |
8% |
Γκάλγουεϊ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-25 |
Γκάλγουεϊ
|
1 - 1 |
Σέλμπουρν
|
|
2026-09-18 |
Ντέρι Σίτι
|
1 - 0 |
Γκάλγουεϊ
|
|
2026-09-14 |
Σλάιγκο Ρόβερς
|
1 - 3 |
Γκάλγουεϊ
|
|
2026-09-11 |
Γκάλγουεϊ
|
2 - 3 |
Μποέμιανς
|
|
2026-09-04 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
1 - 2 |
Γκάλγουεϊ
|
|
2026-08-28 |
Γκάλγουεϊ
|
1 - 1 |
Σέλμπουρν
|
|
2026-08-21 |
Ντάνταλκ
|
1 - 2 |
Γκάλγουεϊ
|
|
2026-08-14 |
Γκάλγουεϊ
|
1 - 1 |
Μπρέι
|
|
2026-08-07 |
Γκάλγουεϊ
|
0 - 0 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
|
2026-08-02 |
Μποέμιανς
|
1 - 1 |
Γκάλγουεϊ
|
|
2026-07-25 |
Γκάλγουεϊ
|
0 - 0 |
Γουότερφορντ
|
|
2026-07-11 |
Γκάλγουεϊ
|
3 - 2 |
Σλάιγκο Ρόβερς
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
6 |
2 |
|
9 |
5 |
3 |
| 33% |
50% |
17% |
|
75% |
42% |
25% |
Ντέρι Σίτι τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-18 |
Ντέρι Σίτι
|
1 - 0 |
Γκάλγουεϊ
|
|
2026-09-14 |
Γουότερφορντ
|
2 - 2 |
Ντέρι Σίτι
|
|
2026-09-11 |
Σέλμπουρν
|
0 - 1 |
Ντέρι Σίτι
|
|
2026-09-06 |
Ντέρι Σίτι
|
4 - 2 |
Ντάνταλκ
|
|
2026-08-30 |
Ντέρι Σίτι
|
3 - 3 |
Σάμροκ Ρόβερς
|
|
2026-08-21 |
Μποέμιανς
|
5 - 3 |
Ντέρι Σίτι
|
|
2026-08-14 |
Γιού Σι Ντι
|
1 - 2 |
Ντέρι Σίτι
|
|
2026-08-07 |
Ντέρι Σίτι
|
2 - 0 |
Σλάιγκο Ρόβερς
|
|
2026-08-02 |
Σεντ Πάτρικς
|
1 - 1 |
Ντέρι Σίτι
|
|
2026-07-30 |
Ντέρι Σίτι
|
0 - 1 |
Ριέκα
|
|
2026-07-23 |
Ριέκα
|
1 - 0 |
Ντέρι Σίτι
|
|
2026-07-16 |
Ντέρι Σίτι
|
1 - 2 |
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
8 |
6 |
4 |
| 42% |
25% |
33% |
|
67% |
50% |
33% |
Βαθμολογία Πρέμιερ Ντιβίζιον
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Σάμροκ Ρόβερς |
32 |
18 |
8 |
6 |
52 |
32 |
+20 |
62 |
| 2 |
Σεντ Πάτρικς |
32 |
17 |
8 |
7 |
52 |
25 |
+27 |
59 |
| 3 |
Μποέμιανς |
32 |
17 |
8 |
7 |
57 |
38 |
+19 |
59 |
| 4 |
Σέλμπουρν |
33 |
10 |
13 |
10 |
47 |
46 |
+1 |
43 |
| 5 |
Ντέρι Σίτι |
32 |
9 |
14 |
9 |
45 |
42 |
+3 |
41 |
| 6 |
Ντάνταλκ |
33 |
10 |
11 |
12 |
50 |
55 |
-5 |
41 |
| 7 |
Γκάλγουεϊ |
32 |
9 |
11 |
12 |
42 |
48 |
-6 |
38 |
| 8 |
Γουότερφορντ |
32 |
7 |
13 |
12 |
44 |
54 |
-10 |
34 |
| 9 |
Ντρογκέντα Γιουν. |
33 |
8 |
10 |
15 |
39 |
54 |
-15 |
34 |
| 10 |
Σλάιγκο Ρόβερς |
33 |
5 |
8 |
20 |
25 |
59 |
-34 |
23 |
Γκάλγουεϊ επόμενοι 4 αγώνες
|
2026-10-16 |
Γκάλγουεϊ
|
- |
Σάμροκ Ρόβερς
|
|
2026-10-19 |
Γουότερφορντ
|
- |
Γκάλγουεϊ
|
|
2026-10-23 |
Γκάλγουεϊ
|
- |
Σεντ Πάτρικς
|
|
2026-10-30 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
- |
Γκάλγουεϊ
|
Ντέρι Σίτι επόμενοι 4 αγώνες
|
2026-10-16 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
- |
Ντέρι Σίτι
|
|
2026-10-19 |
Ντέρι Σίτι
|
- |
Σεντ Πάτρικς
|
|
2026-10-23 |
Ντέρι Σίτι
|
- |
Ντάνταλκ
|
|
2026-10-30 |
Σλάιγκο Ρόβερς
|
- |
Ντέρι Σίτι
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
3.00 |
3.30 |
2.05 |
| Πιθανότητα |
31% |
32% |
37% |
|
X2 @ 1.33 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.68 |
1.33 |
| Πιθανότητα |
40% |
60% |
|
X2 @ 1.33 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.25 |
3.60 |
| Πιθανότητα |
|
73% |
27% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.25 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.82 |
1.87 |
| Πιθανότητα |
|
51% |
49% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.82 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.10 |
1.32 |
| Πιθανότητα |
|
31% |
69% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.32 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.68 |
2.05 |
| Πιθανότητα |
|
54% |
46% |
|
Ναι @ 1.68 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-10 12:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!