Λιγκ 1 - Μαυριτανία
Δευτέρα, 25.05.2026
17:45
17:45

Gendrim

Πολίς
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Nouakchott |
| Εκτός έδρας: | Nouakchott |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 17:45 (16:45 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 | X | 2 | Π/Α | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.26 | 3.07 | 2.95 | 1X | 1.30 | 1.52 | |||
| 29% | 48% | 23% | 1.30 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.34 | 2.95 | 2.05 | 1.66 | 3.60 | 1.24 | ||||||
| 67% | 33% | 36% | 64% | 18% | 82% |
Τελευταίες 3 απευθείας αγώνες
| 2026-01-13 | Πολίς | 2 - 1 | Gendrim |
| 2023-06-04 | Gendrim | 1 - 0 | Πολίς |
| 2023-02-11 | Πολίς | 0 - 1 | Gendrim |
Gendrim τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-05-19 | Ντουάν Νουακσότ | 0 - 1 | Gendrim |
| 2026-05-09 | Gendrim | 1 - 4 | Κσαρ |
| 2026-05-03 | N'Zidane | 1 - 1 | Gendrim |
| 2026-04-13 | Gendrim | 1 - 1 | Τεβρά-Ζέινα |
| 2026-04-06 | Gendrim | 1 - 0 | Καεντί |
| 2026-03-15 | Νουαντχίμπου | 3 - 1 | Gendrim |
| 2026-03-09 | Gendrim | 2 - 1 | Chemal |
| 2026-03-01 | Nouakchott Acad. | 1 - 1 | Gendrim |
| 2026-02-16 | Gendrim | 0 - 0 | ΣΝΙΜ |
| 2026-02-11 | Pompiers | 0 - 0 | Gendrim |
| 2026-02-01 | Gendrim | 0 - 0 | Ίντερ Νουακτσότ |
| 2026-01-25 | Νουακτσότ Κινγκς | 2 - 0 | Gendrim |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 7 | 3 | 2 | |
| 25% | 50% | 25% | 58% | 25% | 17% |
Πολίς τελευταίοι 12 αγώνες
| 2026-05-20 | Πολίς | 0 - 1 | Καεντί |
| 2026-05-10 | Νουαντχίμπου | 4 - 1 | Πολίς |
| 2026-05-03 | Πολίς | 0 - 1 | Chemal |
| 2026-04-12 | Nouakchott Acad. | 0 - 0 | Πολίς |
| 2026-04-04 | Πολίς | 1 - 2 | ΣΝΙΜ |
| 2026-03-13 | Pompiers | 1 - 0 | Πολίς |
| 2026-03-08 | Πολίς | 0 - 0 | Ίντερ Νουακτσότ |
| 2026-03-01 | Νουακτσότ Κινγκς | 0 - 2 | Πολίς |
| 2026-02-17 | Τεβρά-Ζέινα | 4 - 0 | Πολίς |
| 2026-02-07 | Πολίς | 1 - 1 | Ντουάν Νουακσότ |
| 2026-02-01 | Κσαρ | 1 - 1 | Πολίς |
| 2026-01-26 | Πολίς | 1 - 2 | N'Zidane |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 7 | 4 | 2 | |
| 8% | 33% | 58% | 58% | 33% | 17% |
Βαθμολογία Λιγκ 1
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Νουαντχίμπου | 26 | +34 | 58 |
| 2 | Ντουάν Νουακσότ | 25 | +14 | 45 |
| 3 | Pompiers | 25 | +8 | 44 |
| 4 | N'Zidane | 25 | +4 | 43 |
| 5 | Nouakchott Acad. | 26 | +10 | 39 |
| 6 | Νουακτσότ Κινγκς | 26 | +3 | 34 |
| 7 | Gendrim | 25 | -4 | 34 |
| 8 | ΣΝΙΜ | 26 | +1 | 33 |
| 9 | Chemal | 25 | -2 | 33 |
| 10 | Τεβρά-Ζέινα | 26 | +1 | 32 |
| 11 | Πολίς | 25 | -2 | 26 |
| 12 | Καεντί | 26 | -16 | 23 |
| 13 | Κσαρ | 26 | -25 | 17 |
| 14 | Ίντερ Νουακτσότ | 26 | -26 | 15 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Gendrim | |
| Πολίς | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ | Ομάδα | Gendrim | Πολίς |
|---|---|---|---|
| 1 | Νουαντχίμπου | 0 - 2 | 4 - 1 |
| 2 | Ντουάν Νουακσότ | 0 - 1 | 3 - 3 |
| 3 | Pompiers | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 4 | N'Zidane | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 5 | Nouakchott Acad. | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 6 | Νουακτσότ Κινγκς | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 7 | Gendrim | - | |
| 8 | ΣΝΙΜ | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Chemal | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Τεβρά-Ζέινα | 1 - 1 | 4 - 0 |
| 11 | Πολίς | - | |
| 12 | Καεντί | 1 - 0 | 0 - 4 |
| 13 | Κσαρ | 1 - 4 | 1 - 1 |
| 14 | Ίντερ Νουακτσότ | 0 - 0 | 1 - 1 |
Θέση στο πρωτάθλημα
| Gendrim | Πολίς | |
| Θέση | 7 | 11 |
| Βαθμοί | 34 | 26 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Θέση | 13 | 11 |
| Βαθμοί | 12 | 12 |
Φόρμα στο πρωτάθλημα
| Gendrim | Πολίς | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
8
10 7 |
5
11 9 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
2
6 4 |
2
6 4 |
Γκολ στο πρωτάθλημα
| Gendrim | Πολίς | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
24
28 |
27
29 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
9
14 |
14
17 |
Συνολικές στατιστικές για το Λιγκ 1
| Αγώνες (179) | |
| Εντός έδρας νίκες | 34% |
| Ισοπαλίες | 34% |
| Εκτός έδρας νίκες | 32% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 100% |
| Γκολ (441) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 2.46 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.28 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.18 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 71% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 69% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 52% |
| Πάνω 1.5 | 72% |
| Πάνω 2.5 | 42% |
| Πάνω 3.5 | 23% |
Gendrim επόμενοι 3 αγώνες
| 2026-10-11 | Ντουάν Νουακσότ | - | Gendrim |
| 2026-10-26 | Chemal | - | Gendrim |
| 2027-01-06 | Gendrim | - | Νουαντχίμπου |
Πολίς επόμενοι 3 αγώνες
| 2026-10-12 | Chemal | - | Πολίς |
| 2026-10-19 | Πολίς | - | Καεντί |
| 2026-10-24 | Κέντια | - | Πολίς |
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.26 | 3.07 | 2.95 |
| Πιθανότητα | 29% | 48% | 23% |
| 1X @ 1.30 | |||
| Διπλή ευκαιρία | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.30 | 1.52 |
| Πιθανότητα | 55% | 45% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Πάνω/Κάτω 1.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.34 | 2.95 | |
| Πιθανότητα | 67% | 33% | |
| Πάνω 1.5 @ 1.34 | |||
| Πάνω/Κάτω 2.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.05 | 1.66 | |
| Πιθανότητα | 36% | 64% | |
| Κάτω 2.5 @ 1.66 | |||
| Πάνω/Κάτω 3.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 3.60 | 1.24 | |
| Πιθανότητα | 18% | 82% | |
| Κάτω 3.5 @ 1.24 | |||
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.82 | 1.88 | |
| Πιθανότητα | 51% | 49% | |
| Ναι @ 1.82 | |||
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-05-25 16:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!