Πρβα Λίγκα - Κροατία
Σάββατο, 10.10.2026
14:00
Χάιντουκ Σπλιτ
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Split |
| Εκτός έδρας: |
Ζάγκρεμπ |
| Απόσταση: |
258.9 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Poljud
|
| Χωρητικότητα: |
34 198 |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
14:00 (15:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.90 |
3.40 |
2.10 |
1X |
|
|
|
1.62 |
1.36 |
| 41% |
31% |
28% |
1.62 |
|
|
|
58% |
42% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.70 |
2.10 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 85% |
15% |
|
|
|
70% |
30% |
|
|
|
51% |
49% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-05-09 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
2 - 0 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
|
2026-03-08 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
1 - 3 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
|
2025-12-06 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
1 - 1 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
|
2025-09-20 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
0 - 2 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
|
2025-05-03 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
1 - 3 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
|
2025-03-02 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
2 - 2 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
|
2024-12-01 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
1 - 0 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
|
2024-09-13 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
0 - 1 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
|
2024-04-03 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
0 - 1 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
|
2024-03-30 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
0 - 1 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
|
2023-12-17 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
0 - 0 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
|
2023-10-01 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
1 - 0 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
6 |
3 |
3 |
| 25% |
25% |
50% |
|
50% |
25% |
25% |
Χάιντουκ Σπλιτ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-20 |
Ριέκα
|
3 - 0 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
|
2026-09-13 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
1 - 0 |
Σλάβεν Μπέλουπο
|
|
2026-09-06 |
Ρούντεσξ
|
0 - 4 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
|
2026-08-31 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
2 - 0 |
Λοκ. Ζάγκρεμπ
|
|
2026-08-27 |
Ρακόφ
|
2 - 2 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
|
2026-08-23 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
4 - 0 |
Όσιγιεκ
|
|
2026-08-20 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
2 - 2 |
Ρακόφ
|
|
2026-08-16 |
Γκόριτσα
|
1 - 2 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
|
2026-08-13 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
4 - 0 |
Ζαλγκίρις
|
|
2026-08-09 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
2 - 2 |
Ίστρα 1961
|
|
2026-08-06 |
Ζαλγκίρις
|
2 - 5 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
|
2026-08-02 |
Βαραζντίν
|
2 - 1 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
11 |
10 |
7 |
| 58% |
25% |
17% |
|
92% |
83% |
58% |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-10-04 |
Vukovar 1991
|
0 - 4 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
|
2026-09-20 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
3 - 2 |
Λοκ. Ζάγκρεμπ
|
|
2026-09-16 |
Χάπ. Μπίερ Σέβα
|
0 - 0 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
|
2026-09-12 |
Όσιγιεκ
|
4 - 2 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
|
2026-09-05 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
1 - 0 |
Γκόριτσα
|
|
2026-08-29 |
Ίστρα 1961
|
2 - 2 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
|
2026-08-26 |
Βίκινγκ
|
3 - 1 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
|
2026-08-22 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
3 - 1 |
Βαραζντίν
|
|
2026-08-18 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
2 - 2 |
Βίκινγκ
|
|
2026-08-14 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
4 - 0 |
Ρούντεσξ
|
|
2026-08-11 |
Κάουνο Ζαλγκίρις
|
1 - 2 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
|
2026-08-04 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
5 - 0 |
Κάουνο Ζαλγκίρις
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
10 |
10 |
9 |
| 58% |
25% |
17% |
|
83% |
83% |
75% |
Βαθμολογία Πρβα Λίγκα
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ |
7 |
5 |
1 |
1 |
17 |
9 |
+8 |
16 |
| 2 |
Χάιντουκ Σπλιτ |
8 |
5 |
1 |
2 |
16 |
8 |
+8 |
16 |
| 3 |
Όσιγιεκ |
8 |
5 |
1 |
2 |
17 |
11 |
+6 |
16 |
| 4 |
Βαραζντίν |
8 |
4 |
3 |
1 |
13 |
7 |
+6 |
15 |
| 5 |
Ριέκα |
7 |
4 |
2 |
1 |
13 |
7 |
+6 |
14 |
| 6 |
Ίστρα 1961 |
8 |
2 |
3 |
3 |
14 |
13 |
+1 |
9 |
| 7 |
Λοκ. Ζάγκρεμπ |
8 |
2 |
1 |
5 |
11 |
16 |
-5 |
7 |
| 8 |
Σλάβεν Μπέλουπο |
8 |
2 |
1 |
5 |
7 |
16 |
-9 |
7 |
| 9 |
Ρούντεσξ |
9 |
2 |
1 |
6 |
12 |
25 |
-13 |
7 |
| 10 |
Γκόριτσα |
9 |
1 |
2 |
6 |
6 |
14 |
-8 |
5 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Χάιντουκ Σπλιτ |
|
| Ντιναμό Ζάγκρεμπ |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Χάιντουκ Σπλιτ |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ |
| 1 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ |
|
- |
| 2 |
Χάιντουκ Σπλιτ |
- |
|
| 3 |
Όσιγιεκ |
4 - 0 |
4 - 2 |
| 4 |
Βαραζντίν |
|
|
| 5 |
Ριέκα |
|
|
| 6 |
Ίστρα 1961 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 7 |
Λοκ. Ζάγκρεμπ |
2 - 0 |
|
| 8 |
Σλάβεν Μπέλουπο |
1 - 0 |
|
| 9 |
Ρούντεσξ |
|
|
| 10 |
Γκόριτσα |
|
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Χάιντουκ Σπλιτ |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ |
| Νίκες |
5 |
5 |
| Ισοπαλίες |
1 |
1 |
| Ήττες |
2 |
1 |
| Γκολ υπέρ |
16 |
17 |
| Γκολ κατά |
8 |
9 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
2.00 |
2.43 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.00 |
1.29 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
88% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
50% |
57% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
38% |
57% |
| Πάνω 1.5 |
88% |
86% |
| Πάνω 2.5 |
75% |
71% |
| Πάνω 3.5 |
38% |
71% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
3 |
0 |
| Ισοπαλίες |
1 |
1 |
| Ήττες |
0 |
1 |
| Γκολ υπέρ |
9 |
4 |
| Γκολ κατά |
2 |
6 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
2.25 |
2.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.50 |
3.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
100% |
100% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
25% |
100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
25% |
100% |
| Πάνω 1.5 |
75% |
100% |
| Πάνω 2.5 |
50% |
100% |
| Πάνω 3.5 |
50% |
100% |
Συνολικές στατιστικές για το Πρβα Λίγκα
| Αγώνες (40) |
| Εντός έδρας νίκες |
60% |
| Ισοπαλίες |
20% |
| Εκτός έδρας νίκες |
20% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
22% |
| Γκολ (126) |
| Γκολ ανά αγώνα |
3.15 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.95 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.20 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
85% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
60% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
52% |
| Πάνω 1.5 |
82% |
| Πάνω 2.5 |
65% |
| Πάνω 3.5 |
45% |
Χάιντουκ Σπλιτ επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-10 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
- |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
|
2026-10-15 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
- |
Άγιαξ
|
|
2026-10-17 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
- |
Βαραζντίν
|
|
2026-10-22 |
Τούν
|
- |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
|
2026-10-24 |
Ίστρα 1961
|
- |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
|
2026-10-31 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
- |
Γκόριτσα
|
Ντιναμό Ζάγκρεμπ επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-10 |
Χάιντουκ Σπλιτ
|
- |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
|
2026-10-15 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
- |
Άντερλεχτ
|
|
2026-10-17 |
Σλάβεν Μπέλουπο
|
- |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
|
2026-10-22 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
- |
Ναϊμέγκεν
|
|
2026-10-24 |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
- |
Ριέκα
|
|
2026-10-31 |
Ρούντεσξ
|
- |
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.90 |
3.40 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
41% |
31% |
28% |
|
1X @ 1.62 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.62 |
1.36 |
| Πιθανότητα |
58% |
42% |
|
1X @ 1.62 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.22 |
4.00 |
| Πιθανότητα |
|
85% |
15% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.70 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
|
70% |
30% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.70 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.63 |
1.44 |
| Πιθανότητα |
|
51% |
49% |
|
Πάνω 3.5 @ 2.63 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.62 |
2.20 |
| Πιθανότητα |
|
49% |
51% |
|
Όχι @ 2.20 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-10 12:06. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!