1. Ντιβίζιον - Δανία
Παρασκευή, 04.09.2026
18:00
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Herfolge |
| Εκτός έδρας: |
Hillerod |
| Απόσταση: |
59.0 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Herfolge Stadium
|
| Χωρητικότητα: |
8 000 (3 440) |
| Διαστάσεις: |
105 x 65 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
18:00 (19:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.75 |
3.40 |
2.25 |
12 |
|
|
|
1.57 |
1.40 |
| 37% |
21% |
42% |
1.30 |
|
|
|
47% |
53% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.50 |
|
|
|
1.65 |
2.20 |
|
|
|
2.50 |
1.50 |
| 76% |
24% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
36% |
64% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2025-11-07 |
Κόγκε
|
1 - 1 |
Χίλεροντ
|
|
2025-08-23 |
Χίλεροντ
|
3 - 1 |
Κόγκε
|
|
2025-04-25 |
Χίλεροντ
|
3 - 0 |
Κόγκε
|
|
2025-04-13 |
Κόγκε
|
0 - 2 |
Χίλεροντ
|
|
2024-12-02 |
Κόγκε
|
1 - 5 |
Χίλεροντ
|
|
2024-08-16 |
Χίλεροντ
|
4 - 2 |
Κόγκε
|
|
2024-05-05 |
Κόγκε
|
1 - 1 |
Χίλεροντ
|
|
2024-04-19 |
Χίλεροντ
|
1 - 1 |
Κόγκε
|
|
2024-03-08 |
Κόγκε
|
0 - 4 |
Χίλεροντ
|
|
2023-07-21 |
Χίλεροντ
|
0 - 4 |
Κόγκε
|
|
2023-05-19 |
Χίλεροντ
|
1 - 0 |
Κόγκε
|
|
2023-04-23 |
Κόγκε
|
2 - 0 |
Χίλεροντ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
11 |
6 |
5 |
| 17% |
25% |
58% |
|
92% |
50% |
42% |
Κόγκε τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-08-29 |
'Ααλμποργκ
|
0 - 0 |
Κόγκε
|
|
2026-08-23 |
Κόγκε
|
2 - 2 |
Κόλντινγκ
|
|
2026-08-15 |
Κόγκε
|
0 - 2 |
Χβιντόβρε
|
|
2026-08-08 |
Aarhus Fremad
|
3 - 1 |
Κόγκε
|
|
2026-08-04 |
Bronshoj BK
|
1 - 0 |
Κόγκε
|
|
2026-07-31 |
Κόγκε
|
0 - 2 |
Βέιλε
|
|
2026-07-25 |
Φρεντερίτσια
|
3 - 0 |
Κόγκε
|
|
2026-07-11 |
Κόγκε
|
1 - 0 |
Ρόσκιλντε
|
|
2026-07-03 |
Χβιντόβρε
|
1 - 0 |
Κόγκε
|
|
2026-05-30 |
'Ααλμποργκ
|
1 - 0 |
Κόγκε
|
|
2026-05-24 |
Κόγκε
|
0 - 1 |
Χόμπρο
|
|
2026-05-16 |
Middelfart
|
0 - 4 |
Κόγκε
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
6 |
4 |
3 |
| 17% |
17% |
67% |
|
50% |
33% |
25% |
Χίλεροντ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-08-30 |
Χίλεροντ
|
3 - 1 |
Χόμπρο
|
|
2026-08-20 |
Βεντσισέλ
|
1 - 0 |
Χίλεροντ
|
|
2026-08-15 |
Χίλεροντ
|
1 - 1 |
Aarhus Fremad
|
|
2026-08-09 |
Βέιλε
|
5 - 4 |
Χίλεροντ
|
|
2026-08-01 |
Χίλεροντ
|
2 - 3 |
Έσμπιεργκ
|
|
2026-07-24 |
'Ααλμποργκ
|
1 - 0 |
Χίλεροντ
|
|
2026-07-18 |
Χίλεροντ
|
0 - 1 |
Λίνγκμπι
|
|
2026-07-11 |
Βέιλε
|
1 - 1 |
Χίλεροντ
|
|
2026-07-04 |
Οντένσε
|
2 - 0 |
Χίλεροντ
|
|
2026-05-31 |
Χίλεροντ
|
2 - 1 |
Χβιντόβρε
|
|
2026-05-25 |
Κόλντινγκ
|
3 - 0 |
Χίλεροντ
|
|
2026-05-16 |
Χίλεροντ
|
1 - 1 |
Έσμπιεργκ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
9 |
5 |
3 |
| 17% |
25% |
58% |
|
75% |
42% |
25% |
Βαθμολογία 1. Ντιβίζιον
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Βέιλε |
6 |
4 |
2 |
0 |
16 |
10 |
+6 |
14 |
| 2 |
Χβιντόβρε |
6 |
4 |
2 |
0 |
10 |
5 |
+5 |
14 |
| 3 |
Χόμπρο |
6 |
4 |
0 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
12 |
| 4 |
Φρεντερίτσια |
6 |
2 |
3 |
1 |
9 |
4 |
+5 |
9 |
| 5 |
Aarhus Fremad |
6 |
2 |
3 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
9 |
| 6 |
Βεντσισέλ |
6 |
2 |
2 |
2 |
7 |
8 |
-1 |
8 |
| 7 |
'Ααλμποργκ |
6 |
2 |
2 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
8 |
| 8 |
AB Gladsaxe |
6 |
1 |
3 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
6 |
| 9 |
Κόλντινγκ |
6 |
1 |
3 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
6 |
| 10 |
Χίλεροντ |
6 |
1 |
1 |
4 |
10 |
12 |
-2 |
4 |
| 11 |
Έσμπιεργκ |
6 |
1 |
1 |
4 |
8 |
13 |
-5 |
4 |
| 12 |
Κόγκε |
6 |
0 |
2 |
4 |
3 |
12 |
-9 |
2 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Κόγκε |
|
| Χίλεροντ |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Κόγκε |
Χίλεροντ |
| 1 |
Βέιλε |
0 - 2 |
5 - 4 |
| 2 |
Χβιντόβρε |
0 - 2 |
|
| 3 |
Χόμπρο |
|
|
| 4 |
Φρεντερίτσια |
|
|
| 5 |
Aarhus Fremad |
|
|
| 6 |
Βεντσισέλ |
|
1 - 0 |
| 7 |
'Ααλμποργκ |
|
1 - 0 |
| 8 |
AB Gladsaxe |
|
|
| 9 |
Κόλντινγκ |
2 - 2 |
|
| 10 |
Χίλεροντ |
|
- |
| 11 |
Έσμπιεργκ |
|
|
| 12 |
Κόγκε |
- |
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Κόγκε |
Χίλεροντ |
| Νίκες |
0 |
1 |
| Ισοπαλίες |
2 |
1 |
| Ήττες |
4 |
4 |
| Γκολ υπέρ |
3 |
10 |
| Γκολ κατά |
12 |
12 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
0.50 |
1.67 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
2.00 |
2.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
33% |
67% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
83% |
100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
33% |
67% |
| Πάνω 1.5 |
83% |
67% |
| Πάνω 2.5 |
50% |
50% |
| Πάνω 3.5 |
33% |
50% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
0 |
0 |
| Ισοπαλίες |
1 |
0 |
| Ήττες |
2 |
3 |
| Γκολ υπέρ |
2 |
4 |
| Γκολ κατά |
6 |
7 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
0.67 |
1.33 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
2.00 |
2.33 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
33% |
33% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
100% |
100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
33% |
33% |
| Πάνω 1.5 |
100% |
33% |
| Πάνω 2.5 |
33% |
33% |
| Πάνω 3.5 |
33% |
33% |
Συνολικές στατιστικές για το 1. Ντιβίζιον
| Αγώνες (36) |
| Εντός έδρας νίκες |
33% |
| Ισοπαλίες |
33% |
| Εκτός έδρας νίκες |
33% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
27% |
| Γκολ (100) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.78 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.36 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.42 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
75% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
81% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
64% |
| Πάνω 1.5 |
81% |
| Πάνω 2.5 |
56% |
| Πάνω 3.5 |
25% |
Κόγκε επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-12 |
Έσμπιεργκ
|
- |
Κόγκε
|
|
2026-09-19 |
Κόγκε
|
- |
Χόμπρο
|
|
2026-10-10 |
Βεντσισέλ
|
- |
Κόγκε
|
|
2026-10-17 |
Κόγκε
|
- |
AB Gladsaxe
|
|
2026-10-24 |
Χβιντόβρε
|
- |
Κόγκε
|
|
2026-10-31 |
Κόλντινγκ
|
- |
Κόγκε
|
Χίλεροντ επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-12 |
Χίλεροντ
|
- |
AB Gladsaxe
|
|
2026-09-19 |
Κόλντινγκ
|
- |
Χίλεροντ
|
|
2026-10-10 |
Χίλεροντ
|
- |
Φρεντερίτσια
|
|
2026-10-17 |
Χβιντόβρε
|
- |
Χίλεροντ
|
|
2026-10-24 |
Χίλεροντ
|
- |
'Ααλμποργκ
|
|
2026-10-31 |
Aarhus Fremad
|
- |
Χίλεροντ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.75 |
3.40 |
2.25 |
| Πιθανότητα |
37% |
21% |
42% |
|
12 @ 1.30 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.57 |
1.40 |
| Πιθανότητα |
47% |
53% |
|
X2 @ 1.40 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.18 |
4.50 |
| Πιθανότητα |
|
76% |
24% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.18 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.65 |
2.20 |
| Πιθανότητα |
|
51% |
49% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.65 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.50 |
1.50 |
| Πιθανότητα |
|
36% |
64% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.50 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.53 |
2.38 |
| Πιθανότητα |
|
54% |
46% |
|
Ναι @ 1.53 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-04 00:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!