Εροβνούλι Λίγκα - Γεωργία
Κυριακή, 13.09.2026
17:00
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Τιφλίδα |
| Εκτός έδρας: |
Τιφλίδα |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
17:00 (20:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.65 |
3.50 |
4.40 |
1 |
|
|
|
1.18 |
2.10 |
| 41% |
38% |
21% |
1.65 |
|
|
|
65% |
35% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.60 |
|
|
|
1.82 |
1.87 |
|
|
|
3.00 |
1.33 |
| 76% |
24% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
21% |
79% |
Τελευταίες 2 απευθείας αγώνες
|
2026-06-12 |
Iberia 1999
|
1 - 1 |
Spaeri
|
|
2026-04-22 |
Spaeri
|
0 - 2 |
Iberia 1999
|
Iberia 1999 τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-09 |
Ντιναμό Μπατούμι
|
2 - 0 |
Iberia 1999
|
|
2026-09-05 |
Iberia 1999
|
2 - 1 |
Σαμγκουραλί
|
|
2026-09-02 |
Σαμτρέντια
|
2 - 0 |
Iberia 1999
|
|
2026-08-31 |
Γκάγκρα
|
2 - 0 |
Iberia 1999
|
|
2026-08-27 |
Iberia 1999
|
1 - 2 |
Γιαγκιελόνια
|
|
2026-08-20 |
Γιαγκιελόνια
|
4 - 0 |
Iberia 1999
|
|
2026-08-15 |
Τορπέντο Κουτάισι
|
4 - 3 |
Iberia 1999
|
|
2026-08-11 |
Iberia 1999
|
1 - 1 |
Λαρν
|
|
2026-08-04 |
Λαρν
|
0 - 0 |
Iberia 1999
|
|
2026-07-29 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
1 - 1 |
Iberia 1999
|
|
2026-07-21 |
Iberia 1999
|
0 - 2 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2026-07-14 |
Iberia 1999
|
2 - 2 |
Φλόρα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
4 |
7 |
|
11 |
5 |
3 |
| 8% |
33% |
58% |
|
92% |
42% |
25% |
Spaeri τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-09 |
Spaeri
|
1 - 1 |
Ρουστάβι
|
|
2026-09-05 |
Meshakhte Tkibuli
|
2 - 2 |
Spaeri
|
|
2026-08-30 |
Ντιναμό Μπατούμι
|
3 - 0 |
Spaeri
|
|
2026-08-22 |
Spaeri
|
3 - 4 |
Σαμγκουραλί
|
|
2026-08-17 |
Γκάγκρα
|
1 - 1 |
Spaeri
|
|
2026-08-09 |
Spaeri
|
1 - 2 |
Ντιναμό Τιφλίδας
|
|
2026-08-01 |
Ρουστάβι
|
1 - 1 |
Spaeri
|
|
2026-07-20 |
Spaeri
|
0 - 1 |
Σαμγκουραλί
|
|
2026-06-22 |
Τορπέντο Κουτάισι
|
0 - 0 |
Spaeri
|
|
2026-06-16 |
Ντίλα Γκόρι
|
3 - 1 |
Spaeri
|
|
2026-06-12 |
Iberia 1999
|
1 - 1 |
Spaeri
|
|
2026-05-29 |
Ρουστάβι
|
2 - 1 |
Spaeri
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
6 |
6 |
|
10 |
6 |
3 |
| 0% |
50% |
50% |
|
83% |
50% |
25% |
Βαθμολογία Εροβνούλι Λίγκα
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Ρουστάβι |
25 |
12 |
7 |
6 |
31 |
21 |
+10 |
43 |
| 2 |
Ντιναμό Μπατούμι |
25 |
12 |
7 |
6 |
41 |
32 |
+9 |
43 |
| 3 |
Ντιναμό Τιφλίδας |
24 |
10 |
9 |
5 |
36 |
27 |
+9 |
39 |
| 4 |
Iberia 1999 |
23 |
11 |
4 |
8 |
32 |
27 |
+5 |
37 |
| 5 |
Ντίλα Γκόρι |
24 |
11 |
3 |
10 |
31 |
25 |
+6 |
36 |
| 6 |
Τορπέντο Κουτάισι |
25 |
8 |
9 |
8 |
38 |
29 |
+9 |
33 |
| 7 |
Σαμγκουραλί |
25 |
9 |
5 |
11 |
34 |
46 |
-12 |
32 |
| 8 |
Γκάγκρα |
25 |
6 |
10 |
9 |
24 |
32 |
-8 |
28 |
| 9 |
Spaeri |
25 |
5 |
10 |
10 |
33 |
38 |
-5 |
25 |
| 10 |
Meshakhte Tkibuli |
25 |
2 |
10 |
13 |
19 |
42 |
-23 |
16 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Iberia 1999 |
|
| Spaeri |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Iberia 1999 |
Spaeri |
| 1 |
Ρουστάβι |
1 - 2 |
2 - 1 |
| 2 |
Ντιναμό Μπατούμι |
1 - 0 |
3 - 0 |
| 3 |
Ντιναμό Τιφλίδας |
0 - 0 |
2 - 1 |
| 4 |
Iberia 1999 |
- |
1 - 1 |
| 5 |
Ντίλα Γκόρι |
1 - 0 |
3 - 1 |
| 6 |
Τορπέντο Κουτάισι |
1 - 1 |
0 - 0 |
| 7 |
Σαμγκουραλί |
2 - 1 |
0 - 0 |
| 8 |
Γκάγκρα |
1 - 0 |
1 - 1 |
| 9 |
Spaeri |
1 - 1 |
- |
| 10 |
Meshakhte Tkibuli |
2 - 1 |
2 - 2 |
Στατιστικά ομάδας
| |
Iberia 1999 |
Spaeri |
| Νίκες |
11 |
5 |
| Ισοπαλίες |
4 |
10 |
| Ήττες |
8 |
10 |
| Γκολ υπέρ |
32 |
33 |
| Γκολ κατά |
27 |
38 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.39 |
1.32 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.17 |
1.52 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
78% |
76% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
70% |
80% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
52% |
68% |
| Πάνω 1.5 |
74% |
84% |
| Πάνω 2.5 |
48% |
60% |
| Πάνω 3.5 |
17% |
24% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
6 |
2 |
| Ισοπαλίες |
4 |
6 |
| Ήττες |
1 |
5 |
| Γκολ υπέρ |
14 |
13 |
| Γκολ κατά |
9 |
19 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.27 |
1.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.82 |
1.46 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
91% |
69% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
64% |
69% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
64% |
62% |
| Πάνω 1.5 |
64% |
77% |
| Πάνω 2.5 |
45% |
62% |
| Πάνω 3.5 |
9% |
23% |
Συνολικές στατιστικές για το Εροβνούλι Λίγκα
| Αγώνες (123) |
| Εντός έδρας νίκες |
40% |
| Ισοπαλίες |
30% |
| Εκτός έδρας νίκες |
30% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
68% |
| Γκολ (319) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.59 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.37 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.22 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
76% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
71% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
57% |
| Πάνω 1.5 |
72% |
| Πάνω 2.5 |
52% |
| Πάνω 3.5 |
23% |
Iberia 1999 επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-17 |
Iberia 1999
|
- |
Ντίλα Γκόρι
|
|
2026-09-21 |
Ρουστάβι
|
- |
Iberia 1999
|
|
2026-10-04 |
Iberia 1999
|
- |
Ντιναμό Τιφλίδας
|
|
2026-10-10 |
Meshakhte Tkibuli
|
- |
Iberia 1999
|
|
2026-10-15 |
Σεντ Τρούιντεν
|
- |
Iberia 1999
|
|
2026-10-19 |
Ντίλα Γκόρι
|
- |
Iberia 1999
|
Spaeri επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-21 |
Spaeri
|
- |
Ντίλα Γκόρι
|
|
2026-10-10 |
Spaeri
|
- |
Τορπέντο Κουτάισι
|
|
2026-10-18 |
Ντιναμό Τιφλίδας
|
- |
Spaeri
|
|
2026-10-23 |
Spaeri
|
- |
Γκάγκρα
|
|
2026-10-31 |
Σαμγκουραλί
|
- |
Spaeri
|
|
2026-11-08 |
Spaeri
|
- |
Ντιναμό Μπατούμι
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.65 |
3.50 |
4.40 |
| Πιθανότητα |
41% |
38% |
21% |
|
1 @ 1.65 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.18 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
65% |
35% |
|
1X @ 1.18 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.25 |
3.60 |
| Πιθανότητα |
|
76% |
24% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.25 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.82 |
1.87 |
| Πιθανότητα |
|
53% |
47% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.82 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.00 |
1.33 |
| Πιθανότητα |
|
21% |
79% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.33 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.78 |
1.90 |
| Πιθανότητα |
|
59% |
41% |
|
Ναι @ 1.78 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-13 16:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!