Σουπερλίγκα - Σερβία
Κυριακή, 13.09.2026
18:00
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι
Ερυθρός Αστέρας
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
New Belgrade |
| Εκτός έδρας: |
Βελιγράδιο |
| Απόσταση: |
6.7 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
18:00 (19:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 8.00 |
4.75 |
1.36 |
X2 |
|
|
|
3.00 |
1.06 |
| 31% |
35% |
34% |
1.06 |
|
|
|
47% |
53% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.67 |
2.15 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 72% |
28% |
|
|
|
46% |
54% |
|
|
|
27% |
73% |
Τελευταίες 6 απευθείας αγώνες
|
2026-03-15 |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι
|
1 - 2 |
Ερυθρός Αστέρας
|
|
2025-10-19 |
Ερυθρός Αστέρας
|
6 - 1 |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι
|
|
2025-03-02 |
Ερυθρός Αστέρας
|
4 - 0 |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι
|
|
2024-10-06 |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι
|
1 - 3 |
Ερυθρός Αστέρας
|
|
2024-04-03 |
Ερυθρός Αστέρας
|
2 - 0 |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι
|
|
2023-10-28 |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι
|
1 - 2 |
Ερυθρός Αστέρας
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
0 |
6 |
|
6 |
5 |
3 |
| 0% |
0% |
100% |
|
100% |
83% |
50% |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-07 |
OFK Belgrade
|
1 - 1 |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι
|
|
2026-08-30 |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι
|
2 - 0 |
Μλάντοστ
|
|
2026-08-22 |
Ραντνίτσκι 1923
|
2 - 1 |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι
|
|
2026-08-16 |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι
|
0 - 0 |
Ραντνίτσκι Νις
|
|
2026-08-09 |
Μάτσβα
|
1 - 0 |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι
|
|
2026-08-03 |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι
|
0 - 3 |
Γκαζιαντέπ
|
|
2026-08-02 |
Παρτιζάν
|
1 - 2 |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι
|
|
2026-07-25 |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι
|
4 - 0 |
Ζέμουν
|
|
2026-07-19 |
Τσουκαρίκι
|
0 - 1 |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι
|
|
2026-07-03 |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι
|
1 - 0 |
Μακάμπι Τελ Αβιβ
|
|
2026-06-26 |
Μπόρακ Μπ. Λούκα
|
1 - 1 |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι
|
|
2026-05-24 |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι
|
1 - 1 |
Μπάτσκα Τόπολα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
8 |
4 |
1 |
| 42% |
33% |
25% |
|
67% |
33% |
8% |
Ερυθρός Αστέρας τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-10 |
Ράντνικ
|
0 - 0 |
Ερυθρός Αστέρας
|
|
2026-09-06 |
Ερυθρός Αστέρας
|
2 - 1 |
Παρτιζάν
|
|
2026-08-30 |
Ζέμουν
|
0 - 2 |
Ερυθρός Αστέρας
|
|
2026-08-27 |
Βικτόρια Πλζεν
|
4 - 1 |
Ερυθρός Αστέρας
|
|
2026-08-23 |
Ερυθρός Αστέρας
|
4 - 0 |
Τσουκαρίκι
|
|
2026-08-20 |
Ερυθρός Αστέρας
|
3 - 0 |
Βικτόρια Πλζεν
|
|
2026-08-11 |
Ερυθρός Αστέρας
|
0 - 2 |
Χάπ. Μπίερ Σέβα
|
|
2026-08-08 |
Ερυθρός Αστέρας
|
2 - 0 |
Νόβι Παζάρ
|
|
2026-08-04 |
Χάπ. Μπίερ Σέβα
|
1 - 0 |
Ερυθρός Αστέρας
|
|
2026-07-29 |
Ερυθρός Αστέρας
|
5 - 0 |
Λαρν
|
|
2026-07-26 |
Ερυθρός Αστέρας
|
3 - 1 |
Βοϊβοντίνα
|
|
2026-07-21 |
Λαρν
|
0 - 4 |
Ερυθρός Αστέρας
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
10 |
7 |
5 |
| 67% |
8% |
25% |
|
83% |
58% |
42% |
Βαθμολογία Σουπερλίγκα
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Ερυθρός Αστέρας |
7 |
6 |
1 |
0 |
18 |
2 |
+16 |
19 |
| 2 |
Βοϊβοντίνα |
8 |
6 |
0 |
2 |
17 |
7 |
+10 |
18 |
| 3 |
Ραντνίτσκι 1923 |
8 |
4 |
2 |
2 |
12 |
6 |
+6 |
14 |
| 4 |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι |
8 |
4 |
2 |
2 |
11 |
5 |
+6 |
14 |
| 5 |
Μλάντοστ |
9 |
3 |
4 |
2 |
8 |
11 |
-3 |
13 |
| 6 |
Ράντνικ |
8 |
3 |
3 |
2 |
9 |
10 |
-1 |
12 |
| 7 |
Νόβι Παζάρ |
9 |
3 |
3 |
3 |
8 |
9 |
-1 |
12 |
| 8 |
Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο |
7 |
3 |
2 |
2 |
11 |
7 |
+4 |
11 |
| 9 |
Τσουκαρίκι |
9 |
3 |
2 |
4 |
11 |
16 |
-5 |
11 |
| 10 |
OFK Belgrade |
8 |
2 |
3 |
3 |
9 |
13 |
-4 |
9 |
| 11 |
Μάτσβα |
9 |
2 |
2 |
5 |
5 |
15 |
-10 |
8 |
| 12 |
Παρτιζάν |
7 |
2 |
1 |
4 |
11 |
12 |
-1 |
7 |
| 13 |
Ραντνίτσκι Νις |
7 |
1 |
2 |
4 |
3 |
7 |
-4 |
5 |
| 14 |
Ζέμουν |
8 |
0 |
1 |
7 |
3 |
16 |
-13 |
1 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι |
|
| Ερυθρός Αστέρας |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι |
Ερυθρός Αστέρας |
| 1 |
Ερυθρός Αστέρας |
|
- |
| 2 |
Βοϊβοντίνα |
|
|
| 3 |
Ραντνίτσκι 1923 |
|
|
| 4 |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι |
- |
|
| 5 |
Μλάντοστ |
2 - 0 |
|
| 6 |
Ράντνικ |
|
0 - 0 |
| 7 |
Νόβι Παζάρ |
|
|
| 8 |
Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο |
|
|
| 9 |
Τσουκαρίκι |
|
|
| 10 |
OFK Belgrade |
|
|
| 11 |
Μάτσβα |
|
|
| 12 |
Παρτιζάν |
|
|
| 13 |
Ραντνίτσκι Νις |
0 - 0 |
|
| 14 |
Ζέμουν |
4 - 0 |
0 - 2 |
Στατιστικά ομάδας
| |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι |
Ερυθρός Αστέρας |
| Νίκες |
4 |
6 |
| Ισοπαλίες |
2 |
1 |
| Ήττες |
2 |
0 |
| Γκολ υπέρ |
11 |
18 |
| Γκολ κατά |
5 |
2 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.38 |
2.57 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.62 |
0.29 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
75% |
86% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
50% |
29% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
38% |
29% |
| Πάνω 1.5 |
62% |
86% |
| Πάνω 2.5 |
38% |
57% |
| Πάνω 3.5 |
12% |
43% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
2 |
1 |
| Ισοπαλίες |
1 |
1 |
| Ήττες |
0 |
0 |
| Γκολ υπέρ |
6 |
2 |
| Γκολ κατά |
0 |
0 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
2.00 |
1.00 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.00 |
0.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
67% |
50% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
0% |
0% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
0% |
0% |
| Πάνω 1.5 |
67% |
50% |
| Πάνω 2.5 |
33% |
0% |
| Πάνω 3.5 |
33% |
0% |
Συνολικές στατιστικές για το Σουπερλίγκα
| Αγώνες (56) |
| Εντός έδρας νίκες |
57% |
| Ισοπαλίες |
25% |
| Εκτός έδρας νίκες |
18% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
31% |
| Γκολ (136) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.43 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.64 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
0.79 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
77% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
52% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
39% |
| Πάνω 1.5 |
70% |
| Πάνω 2.5 |
45% |
| Πάνω 3.5 |
29% |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-19 |
Βοϊβοντίνα
|
- |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι
|
|
2026-10-10 |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι
|
- |
Ράντνικ
|
|
2026-10-17 |
Νόβι Παζάρ
|
- |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι
|
|
2026-10-24 |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι
|
- |
Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο
|
|
2026-11-01 |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι
|
- |
Τσουκαρίκι
|
|
2026-11-07 |
Ζέμουν
|
- |
ΙΜΤ Νέο Βελιγράδι
|
Ερυθρός Αστέρας επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-09-17 |
Ζελέζνιτσαρ Πάντσεβο
|
- |
Ερυθρός Αστέρας
|
|
2026-09-20 |
Ερυθρός Αστέρας
|
- |
Ραντνίτσκι Νις
|
|
2026-10-10 |
Ραντνίτσκι 1923
|
- |
Ερυθρός Αστέρας
|
|
2026-10-15 |
Λουγκάνο
|
- |
Ερυθρός Αστέρας
|
|
2026-10-17 |
Ερυθρός Αστέρας
|
- |
Μλάντοστ
|
|
2026-10-22 |
Ερυθρός Αστέρας
|
- |
Κοπεγχάγη
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
8.00 |
4.75 |
1.36 |
| Πιθανότητα |
31% |
35% |
34% |
|
X2 @ 1.06 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
3.00 |
1.06 |
| Πιθανότητα |
47% |
53% |
|
X2 @ 1.06 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.20 |
4.33 |
| Πιθανότητα |
|
72% |
28% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.20 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.67 |
2.15 |
| Πιθανότητα |
|
46% |
54% |
|
Κάτω 2.5 @ 2.15 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.63 |
1.44 |
| Πιθανότητα |
|
27% |
73% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.44 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
2.00 |
1.73 |
| Πιθανότητα |
|
35% |
65% |
|
Όχι @ 1.73 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-13 16:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!